Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6401) zzzed


zzzed
csendes tag

Van valami camera app tippetek, mit érmesebb használni? (olvastam hozzászólásokat c360, stb). Valahogy nem lehetne a hangerő gompokra állítani elsütőt? Pl: víz alatt lehet fényképezni, fókuszálna és felengedésre sütné el, stb...
Nehezen hiszem el, hogy jól képes autómatán fokuszálni.

(#6402) TripleB


TripleB
senior tag

Sziasztok!

Megérkezett az én droidom is végre! :)

Előre ittam a medve bőrére, mert az autós tartó decemberben meg lett rendelve. :)
Reggelig töltőn pihen , holnap elkezdem belakni.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#6403) Trabby válasza TripleB (#6402) üzenetére


Trabby
aktív tag

Felesleges annyit tölteni. (de persze mindenki maga dönti el) Ez csak egy tanács :P

(#6405) Auratech válasza majkel (#6399) üzenetére


Auratech
őstag

ja mint az X-10-nek :(

Auratech Field Recording

(#6406) zzzed


zzzed
csendes tag

Tényleg, ha teló megjön, egyből tölteni kell, Vagy lemeríteni és fullig érdemes?
Vagy lesz.rni magasból... :)

(#6407) gombsadi válasza zzzed (#6406) üzenetére


gombsadi
aktív tag

A harmadik:)

Nem bantasbol, de hasznald a keresot, volt már linkelve a topikba korrekt leírás.

[ Szerkesztve ]

(#6408) DeadMeat válasza zzzed (#6406) üzenetére


DeadMeat
veterán

Tök mind1.Nem kell 12 órát tölteni.Töltheted is,de használhaod is akár.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#6409) Memmaao


Memmaao
addikt

Aki használ sygic aurát: Hogy kell a 3d épületeket előcsalni, neem pécsen egyet sem mutat, pedig mindent próbáltam beállítani...

My name is Bond, James... Dean.

(#6410) lmisi válasza Edge (#6398) üzenetére


lmisi
senior tag

Brando ultraclear, de hogy protector + e? arra nem emlékszem. Speedshop kb 2600 ft.
Ha nem tudnám hogy rajta van észre sem venném. Újlenyomatot, zsírt ugyanúgy gyűjt.
Érzékenység semmit nem változott, kicsit más ahogy az ujjadat huzgatod rajta, de csak ha külön figyelsz rá.
Talán az izzadság jobban látszik rajta...

(E51-n volt invisible shild, ott a tapizás nem játszott, de amikor néztem rajta milyen lenne, az sokkal gumisabb érzés volt. Gondoltam is na ezt szokni kellene tapizóson.)

Érdekes, a kis káva ami defy-n van szerintem tökéletes a fóliák peremének védelmére. Szinte arra találták ki.

(#6411) zzzed


zzzed
csendes tag

És hogy kell majd beéllítani Adatforgalom tiltást? ( csak wifi)
All mobile data
Background data
Data Roaming

Market, internet működjön persze, de csak Wifi-n!

(#6412) ABE válasza gombsadi (#6404) üzenetére


ABE
őstag

Ez a szolgáltatói késésekre tényleg magyarázat lehet, és hihetőnek hangzik. De arra már nem válasz, hogy a független készülékeket miért hanyagolják el, vagy miért késlekednek sokat a frissítésekkel. Hogy a Motorolánál maradjunk: Milestone sz@rozás..., vagy említhetnénk az XT720-at is, amire beígérték, aztán visszavonták a 2.2-es frissítést, csak mert csak. Ugyanígy furcsának találom, hogy kijön 2010 utolsó negyedévében a DEFY, és akkor csak 2.1 van rajta, és egyelőre azt sem tudják/akarják megmondani, hogy mikor ér ide, holott látható, hogy Kínában már azzal adják. Szóval marketing susmus az egész.

[ Szerkesztve ]

(#6413) gombsadi válasza ABE (#6412) üzenetére


gombsadi
aktív tag

Ez szerintem is így van, azért írtam, hogy fenntartásokkal hihető;)
Mindenesetre érdekes.
Olvastad Sheratan tesztjét a meizu m9-ről? Ott nem gond a frissites.(persze kis gyarto, egy keszulekkel...)

[ Szerkesztve ]

(#6414) gkhp válasza gombsadi (#6404) üzenetére


gkhp
csendes tag

nájsz, reméljük a moto-s része igaz :))
de ABE-bel kell alapvetően egyetérteni a tények alapján... :(((

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=PcqbWk2-2dA

(#6415) Steve87


Steve87
csendes tag

Hello all. We're pleased to announce a new software update for Vodafone Motorola DEFY users using software versions 2.21.0 or 2.22.0. This will update Motorola DEFY phones to software version 2.51.1 and will offer several improvements. For optimal performance download and install this update. Visit www.motorola.com/mydefy for more. Update for Vodafone customers in Austria, Germany, Spain, UK and France, more soon.

Ez a cikk jelent meg a Motorola Europe honlapján pár órával ezelőtt. Ki mit tud erről?

(#6416) DeadMeat válasza Steve87 (#6415) üzenetére


DeadMeat
veterán

Na ez az,amit senki ne tegyen fel...

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#6417) ABE válasza Steve87 (#6415) üzenetére


ABE
őstag

Ez szerintem azt jelenti, hogy a 2.1-es Android alapú, de a Motorola számozásában 2.21-es ROM-ot frissíteni lehet majd a továbbra is 2.1-es alapú, de már 2.51-es Motorola számozású ROM-ra (ami jó nagy trükk, mert arról a ROM-ról már nem lehet visszaflashelni). Amúgy ez a 2.51-es ROM már jó ideje elérhető itt. Magyarán jól bejelentették, hogy hivatalosan is elérhető lesz az a frissítés, amit nem javasol senki.

gombsadi

Olvastam. :K

[ Szerkesztve ]

(#6418) delibab


delibab
senior tag

Nekem ma került fólia a telefonra, itt vettem és fel is rakták nekem! Elméletileg Brando, érzékenységre és látványra is kiváló, nem lehet észrevenni, hogy rajta van. Ja, 2900.- forint volt!

Erre valaki valamit???

[ Szerkesztve ]

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#6419) lmisi


lmisi
senior tag

Frozen Eclair Tapasztalatok?
Érdemes áttérni rá, vagy nannak még apróbb kellemetlenségek?

(#6420) lmisi válasza delibab (#6418) üzenetére


lmisi
senior tag

Jaja van ahol felrakják, korrekt.
Én amikor utánaolvastam, hogy lehet brandot vizesen is felrakni határoztam el magam a vétel mellett. Vizesen sokkal könnyebb, csak hagyni kell kiszáradni (felrakás után). Ráadásul lehet illesztgetni felrakás közben.

[ Szerkesztve ]

(#6421) gombsadi válasza lmisi (#6420) üzenetére


gombsadi
aktív tag

Mit csinálnak egyesek a készülékükkel, hogy ennyire folia lázban ég (majdnem)mindenki?

(#6422) pengemetal


pengemetal
aktív tag

Normalis az ilyen aksi merülés? Reggel 7:15kor vettem le a töltőről és most 60%-on van. Volt ma: Kb. 2 óra wifi, 10 perc gps, 45 perc játék, 1 óra telepítgetés, tapizás.

T.-sek: Nektek sincs indításnál T-mobil/magenta animáció és a böngésző neve is browser és nem w'n'w, mint ahogy T.-s telefonokban lenni szokott.

Köszi a válaszokat!

"Nem a berúgás a cél, de útba esik"

(#6423) Zolás válasza pengemetal (#6422) üzenetére


Zolás
addikt

Merülés normális.
T-s vagyok és nincs semmi T-s a telefonba a kártyán kívül :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6424) rum-cajsz válasza majkel (#6399) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Jah, teljesen igazad van. Végül én is megtaláltam az eredeti cikkben a 3. oldalon ott vannak a konkrét adatok. Elég merész ilyen táblázatot csinálni belőle. :)

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#6425) Auratech válasza gombsadi (#6421) üzenetére


Auratech
őstag

émmá betekertem tegnap ipari folpakkba, hogy lássam, milyen lesz, ha mégis fólját kap... csunya

Auratech Field Recording

(#6426) vétó válasza pengemetal (#6422) üzenetére


vétó
aktív tag

semmi T specifikus dolog nincs a telfonon. és még mindig független... :D

én tegnap reggel 8-kor vettem le a töltőről a készüléket, folyamatosan WiFi-n lóg, ha kiteszem a lábam, akkor átkapcsolom 3G-re. telefonáltam tegnap minimum 1.5 órát, meg a böngészőt is használom rendesen, itt nézem meg sok emilemet, twitteket, stb. Ma 16:00-kor, 20%-os akkutöltöttséggel tettem ismét töltőre. Két hete van meg, és úgy tűnik, egyelőre javulóban van az akku teljesítmény. Eddigi tapasztalatok alapján egyébként GPS eszi a legjobban a telepet. Azt viszont úgy is csak akkor kapcsolom be, ha szükségem van rá.

Gyári 2.34 ROM
GoLauncher
rútolatlan
ja, és nem használok semmilyen live wallpapírt

viszont sokat nyomogatom (még)

[ Szerkesztve ]

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#6427) gombsadi válasza Auratech (#6425) üzenetére


gombsadi
aktív tag

:DDD :K

(#6428) T.Timi


T.Timi
csendes tag

Köszi a tippet ABE, kitöröltem. Ezt magától felteszi a Faceb. és önkényesen beállítja csengőhangnak? :F Kíváncsian várom a következő üzi hogy fog kopogtatni a telón.
Előfordulhat, hogy újra megjelenik ez a file?

(#6429) pengemetal válasza Memmaao (#6409) üzenetére


pengemetal
aktív tag

Nekem Budapesten mutat 3d-ben (beállítások/megjelenítés/3d pipa, épuletek/automatikus-ra van állítva)

Köszönöm, akkor megnyugodtam aksi ügyben. Amugy nagyon tetszik a telefon/android, szokni kellett szinbi után, de már jóban vagyunk :) Semmi lassulás, fagyás, akadás (gyári home van még fent)

Majd kipróbálom, hogy független-e (valószínű igen) csak mindenki T.-s a környezetemben és nekem is csak ilyen kártyáim vannak.

"Nem a berúgás a cél, de útba esik"

(#6430) zsirfecske


zsirfecske
addikt

ezt láttátok?
http://www.facebook.com/motorolaeurope?m2w

(#6431) ABE válasza zsirfecske (#6430) üzenetére


ABE
őstag

[link] és [link]

T.Timi

Úgy tudom, hogy első indítás után rakja csak fel.

[ Szerkesztve ]

(#6432) T.Timi válasza ABE (#6431) üzenetére


T.Timi
csendes tag

Teszteltem, most csendben van. :) :C Köszi!

(#6433) ABE válasza zsirfecske (#6430) üzenetére


ABE
őstag

Amúgy vicces ez a bejegyzés a Facebookon, az emberek 90%-a froyoért örjöng a Milestonehoz, erre én be akartam írni nekik, hogy ne legyenek úgy oda, ez egy kamu frissítés a DEFYhez, erre nem tudok kommentelni. :D

Szerk: ja, rájöttem, előbb lájkolnom kell, most már mehet az őszinte. :DDD Meg is írtam nekik, hogy kisnyúl.

[ Szerkesztve ]

(#6434) n@p@lm


n@p@lm
őstag

filózom hogy meg kellene vennem egy media playert:
[link]
ezt idehaza hogy tudnám megtenni?
telefon mókolás nélkül.
van ennek valami leszedhető installja? mert nem vészes, nem egész 3 dolcsi.
és tökéletesen játszik.

vagy ha valaki tudna egy jó lejátszót ami nem szaggatja be a flashvideókat (és free) azt megköszönném.

(#6435) vétó válasza zsirfecske (#6430) üzenetére


vétó
aktív tag

és ezt? :D

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#6436) Z0C! válasza n@p@lm (#6434) üzenetére


Z0C!
őstag

otthon megnézem hátha megvan :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#6437) sheep válasza Memmaao (#6409) üzenetére


sheep
addikt

alapból van benne, pl nézd meg Pestet (persze a beállításokban engedélyezni kell a 3d-t)
persze nem mindenhol van, Székesfehérváron sincs 3d épület

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#6438) n@p@lm válasza Z0C! (#6436) üzenetére


n@p@lm
őstag

köszönöm!

(#6439) Trabby válasza zzzed (#6411) üzenetére


Trabby
aktív tag

https://docs.google.com/document/pub?id=1Xf-5OogcwNYG9uWdgBBEFwx-ZdauzEOf7kdEPuVg13A&pli=1

Olvasd át ezt. Sok jó dolog van benne :D

(#6444) Btel


Btel
tag

Ma megkaptam én is a Defyt,eddig tökéletes.ZTE Balde az összehasonlítási alap,Wifi jó,melóhelyen is,és otthon is.Akksi jól bírja,pedig mikor megkaptam egyből nyomkodtam,és alig ment le.Remélem így is marad a jövőben.De addig is figyelem a hozzászólásokat. :R

(#6449) Memmaao válasza sheep (#6437) üzenetére


Memmaao
addikt

Igen, közben rájöttem, hogy Pécs 3d mentes, Pesten vannak épületek. Igo még a ház elötti trafóházat is hozta 3d-ben :)) , de ennek szebb a képe!

My name is Bond, James... Dean.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.