Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6251) gkhp válasza delibab (#6249) üzenetére


gkhp
csendes tag

a wifi nekem is néha ledob, ha gyenge a jel, és legtöbbször gyenge a jel (wifi managert használok)
ha a megjegyzett kapcsolatra nem enged vissza akkor klikk rá, forget és retry...
amivel még játszhatsz az a számomra misztikus beállítás, én is néha ki/be kapcsolgatom, csak úgy:
settings\wireless&network\wifi settings\menu->advanced\enable auto-ip
"Use default IP settings if DHCP fails" ... mi lehetne defaultabb mint DHCP-t használni???? :))
egyszer majd azért utána kéne nézni... bár lehet itt már leirta vki a forumban, úgyhogy már én se merek semmit írni :U

http://www.youtube.com/watch?v=PcqbWk2-2dA

(#6252) prompt válasza delibab (#6249) üzenetére


prompt
tag

Próbáltad törölni és újra hozzáadni a hálózatot?

Nekem volt (még Hero-n), hogy egy wifi hálózattól meghülyült a telefon és utána semmilyen más wifi-hez nem akart csatlakozni (valahogy beragadt abba a másik nyílt hálózatba, vagyis ragadt volna, mert nem látta, mert kilométerekre voltam már onnét), úgyhogy elkezdtem törölgetni a felesleges hálózatokat és egyszer csak jó lett. Persze ez gyanúsan tök más probléma, de a lényeg, hogy ilyen is van és egy törlés megoldotta :) (azóta törölgetem azokat a wifi nyílt hálózatokat, amiket valószínű nem fogok újra meglátogatni, vagy ha mégis meglátogatom, akkor másodpercek alatt hozzáadható).

(#6253) gkhp válasza schmo07 (#6247) üzenetére


gkhp
csendes tag

meg még workaroudnak az is jó lehet, hogy átnevezed az uj mp3-adat a régi nevére (ID3v1 és v2-re is figyelj, mert nem tudom, de lehet abbol meriti a linkelést és nem a fájlnévből.. bár ez csak puszta találgatás) és az uj mp3-mal ird felül a régit az sd cardon... ha csak csengohangnak szánod akkor ez igy talán jo lehet...

http://www.youtube.com/watch?v=PcqbWk2-2dA

(#6254) Button válasza gkhp (#6251) üzenetére


Button
aktív tag

mondjuk van itthon 3 laptopom és mindegyiknek sokkal erősebb a wifije, mint a defynek
olyan helyen simán el tudja dobni lakáson belül, ahol a notik soha sem tették

aztán lehet hogy ez természetes, sose volt még ezelőtt wifis telóm

(#6255) delibab válasza gkhp (#6251) üzenetére


delibab
senior tag

ezer köszi a segítséget!!! enable auto IP volt a probléma... kicsit értetlenül állok ez előtt de mindegy, a lényeg, hogy megoldódott! még egyszer köszönöm!

prompt : neked is köszi, de azt próbáltam és nem segített, azért köszi!

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#6256) lmisi válasza Button (#6254) üzenetére


lmisi
senior tag

A noki E51 volt notebook erősségű wifije, meritette is az akut ha használtam.
Tippem, a Defy wifi-je azért gyengébb mivel hosszú üzemidőre tervezik.
Nálam pl. a kékfog is többet harap az aksiból, pedig nincs 12 órát bekapcsolva mint a wifi.

(#6257) gkhp válasza Button (#6254) üzenetére


gkhp
csendes tag

erre használhatod a notebook átalakítása accesspointtá trükkömet.. korábban irtam már itt:
http://bink.nu/news/windows-7-as-an-wifi-accesspoint.aspx
vagy felteszed a connectify nevü progit
ha supportálja a network cardod...
sőt ha tényleg van 3 laptopod, probáld ki pls, h mit visz ugy, h az elsőt rátolod a home networkre és csinálsz belőle acces pointot, aztán a 2. laptoppal már erre a virtuális hálóra csatlakozol, aztán a 3. al a 2. virtuális hálojához és végül a teloval a 3. virtuális hálojához... már ha van kedved :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=PcqbWk2-2dA

(#6258) ABE


ABE
őstag

Akinél a Camera360 gondot okoz, megírná a pontos ROM környezetet, hogy melyik C360 verziót használja, és hogy a programban milyen beállításokat adott meg?

(#6259) n@p@lm válasza Auratech (#6219) üzenetére


n@p@lm
őstag

na azt elmondanám hogy az én samum is karcos lett, egy a különbség a két teló között hogy nála (samunál) nem bántam;)

a két teló közül szerintem a samu strapabíróbb.
felépítéséből, tömzsiségéből adódóan.

de tudásban az hót ziher hogy butább. de azt nem is okosságokra találták ki.;)

a defy egy szép-okos ékszer telefon ami valamennyire ellenáll a user hülyeségének.
főleg ha az tesz rá egy kijelző védő fóliát :DD

(#6260) ronaldo válasza schmo07 (#6223) üzenetére


ronaldo
őstag

Osztom, SlideIT tényleg király. A gyári swype is tetszett, de ugye ott csak angol szótár van. Ez magyarral nagyon üt.

(#6261) n@p@lm válasza Edge (#6233) üzenetére


n@p@lm
őstag

ohhh, ye :))

(#6262) Button válasza gkhp (#6257) üzenetére


Button
aktív tag

tényleg van, de azért ehhez elég betegnek kell lennem majd egyszer :DDD

(#6263) rogers


rogers
aktív tag

Üdv mindenkinek, jómagam múlt péntek óta léptem a DEFY tulajok táborába, hosszas mérlegelés után. Eddig abszolút nem bántam meg.

Első postot elolvastam, meg próbáltam átfutni a 6000 hozzászólást, két rövid kérdésben viszont lsz. erősitsetek meg, hogy jól fogtam-e.

1. Vállalati mail szinkron. Samsungos (Galaxy 3) telóm volt előtte, ott be lehetett állitani, hogy csak 1 napi e-mailt hozzon le a telefonra (Exchange Server), itt ilyen opciót nem találtam. Feltételezem ha ilyen igényeim vannak, akkor keressek Market-en másik mail klienst?

2. e-mail nézegetéskor nekem nem akaródzik működni a képernyő-zoom (megintcsak korábbi és más telókon ha ugye két ujjal össze-széthúzó mozdulatot teszel a képernyőn akkor kicsinyiti, nagyitja a szövegméretet.
Ez nekem néha ezen a DEFY-on még a webböngészőben sem megy. Vmit rosszul csinálok?

Plusz 1: nagyon tetszik a telón, hogy van rajta pár info led (bal felül) ami sötét képernyő esetén is jelez bizonyos eseményeket. Sajna ennek beállitására a Settings-ben csak egy olyan opciót találtam hogy igen/nem. Lehet ezt valahogy finomhangolni? (milyen eseményre melyik led hogyan jelezzen be?) esetleg itt is Market a barátom, de milyen keresőszóval?

Ami fontos: én nem igazán szeretén rootolni a telót.
thx

Jobb későn, mint még később...

(#6264) kafka válasza zzzed (#6207) üzenetére


kafka
csendes tag

én is 11.-én rendeltem,15:21-kor.
kaptam rendelésszámot is, de még nem kerestek.
majd meglátjuk, ha enyém akar lenni egy defy, akkor úgyis megjön elébb-utébb

(#6265) rum-cajsz válasza rogers (#6263) üzenetére


rum-cajsz
őstag

2. Böngészőt kipróbáltam a kedvedért, nekem ott tökéletesen működik a két ujjas zoom. Gmailban nekem sem csinál semmit. (szeritnem ott nem is lehet a szöveg méretet változtatni)

Plussz: Az egyes alkalmazásokon belül tudod a Notification részben megadni a színt, ha az alkalmazásban van ilyen.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#6266) Z0C! válasza kafka (#6264) üzenetére


Z0C!
őstag

1270. rendelési azonosítót megmondod megmondják hol tart :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#6267) Spoon16 válasza Z0C! (#6266) üzenetére


Spoon16
tag

Sziasztok!

N97-ről váltanék erre a telóra,de volna néhány kérdésem:

-Ha a vodánál veszem, milyen eshetőséggel úszom meg ezt a hangszóró gebaszt?
- Ha nem teszek rá főzőtt rom-ot, nem buherálom,akkor megbízhatóan működik? Hallottam itt olyat,hogy vkinek nem működik a kamera, mások a wifivel küzdenek, megint másoknak összekeverednek a hívóképek....azért ezt ne már..

Előre is köszi a segítséget és a megértést!

(#6268) Marcimanci


Marcimanci
csendes tag

Nekem is ma jött meg a Vodás Defy. Független, megy rajt minden, kivéve a wifit fel-le dobálja, ez csak nálam megy így?Kell valamit állítanom?

(#6269) zsirfecske


zsirfecske
addikt

ANDROID Mini Collectibles S01 GALÉRIA

kettőt már lenyúltam (sajnos a villámos koszos-selejtes kicsit, ezért bevállaltam. viszont így lehet igényt tartanék még 1 darabra), írjátok meg kinek melyikek tetszenek. ha lehet többet jelöljetek meg tetszési sorrendben, mert ugye a foglalás sorrendjében fogom kiosztani őket. így mindenkinek saját kívánsága szerint az első jut ami még szabad és ha igényt tart rá.

amúgy gondolom a zöld a legkelendőbb, azt ebay-en még lehet kapni külön is, bár mint minden rendelés rizikós és várni kell rá pár hetet.

szeretnék csak egyszer postára menni, úgyhogy pár napot várnék míg kialakul a végleges igény. köszi mindenkinek

UPDATE: ja, aki lemaradt róla: a bábuk külön kis androidos dobozkákban és azon belül lezárt celofánzacsiban érkeztek, ezeket a fotózás kedvéért kibontottam, de természetesen visszateszem beléjük és úgy postázom.

[ Szerkesztve ]

(#6270) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Rendeltem ebayrű fóliát,még régebben.Elég lassan,de ma ideért az usából [link] őt.Feltettem,nem volt nehéz.A csomagban puha kendő,valami műanyag lap (a sátán pengetője :DDD ) egy bazi hosszú kösönő levél,és egy how to levé volt.Követtem az instrukciókat,és fent van,most szárad.
Passzentos,levettem megmostam visszaraktam,

Update:találtam 1 szöszt,meg egy újjlenyomatot.Levettem,melegvízben lemostam,visszaraktam.Ez volt a 3. Perfekt.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#6271) midnightstar válasza DeadMeat (#6270) üzenetére


midnightstar
tag

Tenacious D :DD ;] :R

VAC up blyat

(#6272) Spoon16 válasza Marcimanci (#6268) üzenetére


Spoon16
tag

Marcimanci: a tiéd mikori gyártás?

(#6273) caverinha válasza ronaldo (#6260) üzenetére


caverinha
aktív tag

Kipróbáltam én is ezt a slide it billentyűzetet és vmi eszméletlenül bejön nekem is! Soha nem volt még ilyen gyors az sms írás :D

(#6274) DeadMeat válasza midnightstar (#6271) üzenetére


DeadMeat
veterán

De úgy ám :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#6275) schmo07 válasza DeadMeat (#6270) üzenetére


schmo07
tag

DeadMeat,
Mennyire lassan jött? 2-3 hét?
Beléptem a karccal rendelkezők táborába, pedig óvtam, és mégis összetalálkozott valamivel, amivel nem kellett volna. Szóval asszem a fóliázás projektet be kell gyorsitanom. Kérdés, hogy USÁ-ból mennyi idő. Vagy inkább itthoni brandonos megoldás...hm.

Rogers,
A Ledekre úgy rémlik van program, amivel lehet a szineket állitgatni, a villódzás sürüségét, stb.. De persze most nem ugrik be a neve, talán valakinek hamarabb. Vagy az andoridos topikban rákereshetnél...
Képernyő zoom nekem müködik az internet böngészőben, és a levelezőprogramban (nem gyári, hanem K-9 nevű)

(#6276) Marcimanci válasza Spoon16 (#6272) üzenetére


Marcimanci
csendes tag

2010 dec. Build date: Thu Nov 4 16:47:28

(#6277) DeadMeat válasza schmo07 (#6275) üzenetére


DeadMeat
veterán

Keverem a szezont.. 1 hét volt mire ideért.11.-én lett rendelve este.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#6278) Sdi válasza DeadMeat (#6277) üzenetére


Sdi
addikt

Én a telót rendeltem akkor, de még nem ért ide :D

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#6279) Auratech válasza n@p@lm (#6259) üzenetére


Auratech
őstag

Szerintem a pszichológia is fontos. Ha van egy kevéssé megbecsült készüléked, valahogy előbb lelakod, mert eleve elvárod, hogy ütheted-vághatod; nem lesz baja. Egyszerűen nem vigyázol rá. Bevágod a szerszámos ládába aztán este törölgeted. Ha meg két telefonod van, az drágább, mint egy és a másikra meg tökre vigyázol? Esetleg néha elfeledkezel melyiket rakhatod le kézmosás közben a csap mellé?
A strapabírás mérőfoka nem az, hogy be lehet-é verni a képernyőjével egy szöget, vagy homokozólapátnak lehet-é használni a Balaton parton. Aki ilyet csinál, az hülye és kiröhögik.
A telefon nem ékszer, hacsak nem vertu.
Ha úgy vigyázol rá, mint amit a tudása, értéke alapján megérdemel, nem fog cserben hagyni akkor sem, ha néha erősebb igénybe vételnek van kitéve. Ez elvárható a Defy-től. A többi telefontól, meg csak remélhető, hogy kibírja.
Ha sok Defy lesz defektes átlagos használattól, akkor átkúrtak bennünket. Ez majd kiderül.
"Only time will tell..."
Megígérem, hogy húsvétkor rakok rá valamilyen buta drága fóliát, ha addig nem lesz karcos. Csak addig kibírja valahogy... :)

Auratech Field Recording

(#6280) Hakkuuuh válasza Steven (#6206) üzenetére


Hakkuuuh
tag

Steven:
K9 Mail. Több postafiókot is be tudsz egyszerre állítani és mindegyikhez külön-külön tudsz majdnem mindent adminisztrálni (szinkronizálás, szinek, milyen időintervallumban tartsa meg a letöltött leveleket, stb)

Spoon16:
...és a kijelző sem annyira karcálló, mint ahogyan a Motorola azt reklámozza. A szoftveres hibákra talán a 2.2 megoldás lesz.

Marcimanci:
- ha a wifi-d b/g/n-es akkor állítsd át CSAk b/g-re
- frissítsd a Wifi-d firmwareját
- próbáld ki egy másik hálón a telót

Üdv

Hardcore4Life

(#6281) gagavectra21


gagavectra21
tag

Valaki aki tesztelt valamilyen 2.2-es rom-ot kinai-t vagy ilyen olyan forrásból..le tudná pár sorba írni,hogy milyen újdonságok vannak benne(sd-re telepítés,magyar nyelv,stb) előre is köszi aki veszi a fáradságot.

Motorola MB525 (Defy) egyéb:SE X10

(#6282) Marcimanci válasza Hakkuuuh (#6280) üzenetére


Marcimanci
csendes tag

Isten vagy! Az N-es szabványt nem szereti! B/G-vel stabil!

(#6283) Auratech válasza Marcimanci (#6282) üzenetére


Auratech
őstag

Nekem simán jó N-el. Tplink n-es ruterek itthon, a suliban is három. Meg egy b/g-s.

Auratech Field Recording

(#6284) Button válasza schmo07 (#6234) üzenetére


Button
aktív tag

Bocs, akkor félreértettelek, két hasonló, de mégis különböző problémánk van.

Raktam fel direkt mp3-at, azt is megszakítja 1-2 másodperc után, de van, hogy 5-öt is kibír, teljesen random. Raktam groupe ringtone-t, ringo pro-t, de ezek is mind ugyanazt a beállítást írják át csak más felületen..
Ahogy visszaállítom a default csöngést mindenhova, rögtön megszűnik a hiba.

Mindenesetre érdekes, hogy ez senki másnak nem jön elő csak nekem :F
Lehet kéne nyomnom egy factory defaultot, csak nincs kedvem elölről kezdeni :(((

(#6285) csofti válasza ABE (#6258) üzenetére


csofti
tag

Kamera Saga

A marketes free verziót próbáltam,
nekem semmi nem jött be csak egy recés szélű zöldes kép, (mint valami interferencia) amiből kb látni lehet, hogy az lehet a kép amit a kamera lát...nagyon nehezen tudtam kilépni belőle...(felső gomb nyomkodás...) A "gombokat" ha megnyomtam, nyögvenyelősen jöttek elő a menük (pl egy szűrőállításig eljutottam, de ugye a kép rossz volt)..., szóval hamar feladtam...

Moto_Version.2.34.1.MB525.Retail.en.CEE

[ Szerkesztve ]

cs

(#6286) ABE válasza csofti (#6285) üzenetére


ABE
őstag

Fejlemény: friss telepítés után (2.34) nálam is hibázik, fekete a képernyő sokáig, utána olyan, mintha lefagyott volna, majd némi várakozás után force close-t nyom. Ja, és persze egy lendülettel megöli a gyári kamerát is, ami csak clear data és újraindítás után hajlandó megint működni. Ezt egy érdekes dolog lesz kitalálni, hogy miért...

[ Szerkesztve ]

(#6287) rum-cajsz válasza Marcimanci (#6268) üzenetére


rum-cajsz
őstag

olvass vissza kérlek, itt a megoldás pár napon belül.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#6288) Steven válasza Hakkuuuh (#6280) üzenetére


Steven
addikt

kössz tesztelem
:K

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#6289) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Fólia jelentés:Tökéletes méret,nem tapad jobban,nem csúszik jobban.Nem torzít,ect.Zsír.Ajánlani tudom.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#6290) Z0C!


Z0C!
őstag

egy kis homescreen :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#6291) drzsoo1 válasza DeadMeat (#6289) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

Milyet vettél?

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#6292) DeadMeat válasza drzsoo1 (#6291) üzenetére


DeadMeat
veterán

[link]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#6293) Hakkuuuh válasza DeadMeat (#6292) üzenetére


Hakkuuuh
tag

3.99 fizettél és semmi mást?! (csakmert Free shipping van ha Mo-t kiválasztom)

Hardcore4Life

(#6294) DeadMeat válasza Hakkuuuh (#6293) üzenetére


DeadMeat
veterán

Igen 4 dodó volt cakk-pakk.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#6295) sephir88 válasza rogers (#6263) üzenetére


sephir88
csendes tag

Hali

Nagyon jó progi a Blink a led hivatkozás -színállításhoz be lehet benne állítani hogy ha kevés a mem ,vagy az aksi szint vagy sms ,nem fogadott híváshoz.

Mechanikus organizmus

(#6296) sephir88


sephir88
csendes tag

Valaki megtudná mondani nekem ,hogy tettem fel emulátort és van wiimote-om
Beállítom a wiimote IME -t A swype helyett tudom is irányítani a telót vele lépkedek a menüben a wiimote -al meg minden ,de ha elindítom valamelyik emulátort abban nem használja.
Valami ötlet?
Előre is köszi

Mechanikus organizmus

(#6297) canniball


canniball
nagyúr

Egy-két hete játszok a gondolattal hogy veszek egy ilyen telefont, neki is álltam a topiknak de 1300 post után feladtam, inkább kérdezek, ha volt már (netán láma kérdés) kéretik elnézni.

1. Gondolom most már jó pár tulaj rendelkezik személyes tapasztalattal, tényleg olyan strapabíró vagy azért van ebben jó adag marketing? Pár posttal feljebb olvastam karcolásról, ez a készülékházat vagy a kijelzőt érinti?
2. Szó esett szoftveres hibá(k)ról is, mi(k) is ez(ek)?
3. A hangszóró problémával kapcsolatban mi a helyzet? Odáig jutottam el hogy van/volt ilyen probléma...
4. Az eddigi Nokia telefonjaimban igencsak tetszett/tetszik a csoportos sms-küldés visszajelzése: ahányan megkapták/nem kapták meg annyi jelentést kapok és annyi kimenő sms-em van (a SE W800-amban ilyen nem volt, így ha csoportosat küldtem fogalmam nem volt ki kapta meg és ki nem), ilyet tud-e a Defy?
5. Mielőtt megvettem a jelenlegi telefont "boldogan mesélték" a topiklakók hogy míg más telefonoknál a böngészés úgy működik hogy wifi bekapcs-> böngésző indít, aztán ha végeztem böngésző bezár-> wifi kikapcs, addig az E52-nél nem kell a wifit kapcsolgatni: amikor indítom a böngészőt bekapcsolja, ha végeztem kikapcsolja. Ugye a Defy is tudja ezt?
6. Van-e olyan perverz, aki kipróbálta már hogy csak telefonálással és némi sms-sel meddig bírja? Kövezzetek meg de nálam ez lenne a "fő profil"...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#6298) rum-cajsz válasza canniball (#6297) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Szerintem ezekre a kérdésekre nem lehet "normális" választ adni, tényleg érdemes lenne kutakodnod.

1. Starpabíró (többen kipróbálták a vízbe merítést, egyes eretnekek még sörbe is) ennek ellenére van 1-2 ember, akinek a kijelzőjén jelent meg karcolás. Ez ellen fóliával lehet védekezni.
2. Nehéz ezt eldönteni, mivel az androidot nem úgy kell elképzelned, mint a korábbi telefonjaid. Itt nagyon sok programot lehet telepíteni, állítgatni, és ezért ami az egyik embernél nem működik, nem biztos, hogy másnál sem fog.
- Van akinél jelentkezik hiba az "n" wifi kapcsolódásnál (b/g-re állítva jó)
- van akinél jelentkezik kamera hiba
- van akinél a kapcsolatoknál összekeverednek néha a fényképek
kb ennyi jut most eszembe...
3. Van egy félhivatalos hír, hogy volt ilyen hiba, és javították a gyártósort. A decemberi szériától kezdve állítólag nincs ilyen hiba.
4. Soha nem használok ilyet, inkább e-mailt küldök. Amióta androidos telefonom van, az SMS küldéseim száma 10 alatti (havonta). De van rengeteg sms küldő app, ha nem tetszik a gyári, lecseréled (vagy írsz egyet magadnak :D )
5. Programokkal ez is megoldható, de tudnod kell, hogy a net nem csak a böngészéshez kell, hanem az okostelefonok egyik lényege, hogy folyamatosan a neten van a készülék. (Kb olyan, mintha vennél egy BMW-t, de csak 30-cal akarnál menni vele állandóan)
6. Mármint az akksira gondolsz? Valaki írt gyomlált rommal 4 napot talán, de ez nem 100%.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#6299) DeadMeat válasza canniball (#6297) üzenetére


DeadMeat
veterán

1.Bírja.a reklámoknak ugye nem hiszünk,semmi nem sebezhetetlen.Nekem gurult már le lépcsőn,1 órát volt hóban (kicsit belassult),ma megmostam.Zsebben hordtam kulcs,apró mellett,nem karcos.Kicsit túloz moto,de szvsz nem kell annyira vigyázni rá mint más telóra.
2.A névjegyeknél keveri a képeket néha,"kis fagyás" van,ha hagyod hogy hívásnál a másik tegye le.Értsd:a hívásidő kicsit tovább marad a képernyőn.Nem szereti úgy néz ki az n-es routereket.Tényleg a kamera is rakoncátlankodik néhányunknál.Nekem mind2 perfekt.
3.Elvileg októberi,nov. elejei telókat érintheti.Motorola javította a hibát állítólag.
4.NEm próbáltam még,előző teló tudta (spica) szvsz ez is
5.Bekapcsolod a wifit,ha él a kijelző a wifi is aktív marad ( ha nem állítod át a wifi sleepet,mert lehet állandó kapcsolatra is állítani)De magától,vagy a böngésző indítására nem kapcsolja be.De nem csodálkoznék,ha volna rá app.
6.ezt sem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#6300) rum-cajsz


rum-cajsz
őstag

Találtam egy már készülő android wikit.
Elkezdtem bele átírni a defy tudnivalókat az 1-es hozzászólásból. De elég sok hasznos dolog van ott az alap Androidról is. Ha másnak is van kedve, szálljon be nyugodtan, és ezt is ajánlhatjuk a kezdőknek.
androidwiki.hu

[ Szerkesztve ]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.