Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8801) imi0424 válasza Milestone2 (#8798) üzenetére


imi0424
senior tag

na szoval amikor elindítottam a supersu-t akkor nem.vol ott semmi normal lehetőség, csak egy 'ok' gomb :/

(#8802) Milestone2 válasza imi0424 (#8801) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Vedd fel a kapcsolatot BlueEagle-vel ő talált rá az XDA-n erre a módszerre, ő alkalmazta sikerrel és van tapasztalata benne. Segíteni fog, rendes arc.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8803) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Ausztriába, Franciaországba, Romániába, Lengyelországba és Hollandiába kijött a V20I.kdz, nem hiszem hogy csak ezt az 5 nyelvet tartalmazza...azt látom, hogy nem szolgáltató specifikus...sajna nincs időm megnézni...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8804) bubus66 válasza Milestone2 (#8803) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Román V20I felteszem a Fórumba.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8805) Milestone2 válasza bubus66 (#8804) üzenetére


Milestone2
nagyúr

KDZ-ként vagy már backupként?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8806) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

A szokásos oldalon kitörölték a V20H előtti linkeket. Szívesen látnék majd egy V30A feliratot. :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#8807) Long Man válasza sarkanyolo2 (#8806) üzenetére


Long Man
tag

Miért lehet két V20H is külön sorszám alatt? :F

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#8808) bubus66 válasza Milestone2 (#8805) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#8805) Milestone2

backupként hogyan teszem fel ??? szerinted???

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8809) harry3 válasza sarkanyolo2 (#8806) üzenetére


harry3
őstag

Az a 4.2-t jelentené?

(#8810) sarkanyolo2 válasza harry3 (#8809) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

(#8807) Long Man Jó kérdés... :D
(#8809) harry3 Szintén jó kérdés... :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#8811) harry3 válasza sarkanyolo2 (#8810) üzenetére


harry3
őstag

A 4.2 egy jó érv lett volna az L9 mellett.

(#8812) Milestone2 válasza bubus66 (#8808) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:C Tettél Te már pár csodát... :R

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8813) bubus66 válasza Milestone2 (#8812) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi :R De a KDZ-set tettem fel a Lengyel kivételével holnap fel teszem a többit is mert a Lengyel az Oranges

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8814) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Akit érdekel kijött az első működőképesnek tűnő MIUI a készülékünkhöz (XDA) Ez is megér egy próbát... :K + GAPPS ;]

----

Bubus!
Azt hiszem elég a román, mert szerintem mind ugyanaz. (tán a lengyel kivéve, ha Orange, ott mindig változik a boot, meg egy két dolog, de ezt Te nálam jobban tudod)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8815) harry3


harry3
őstag

Egy kérdés: tényleg nincs fényérzékelő a telefonban?

(#8816) kzrb válasza Milestone2 (#8814) üzenetére


kzrb
csendes tag

Ezt a rom-ot Te kipróbáltad? Tetszik? Nekem szimpatikus a miui, régóta várom, de
xda-n utánaolvastam, nem az igazi + CM 10 alapokon van.
Most is cm-ot használok, szerintem a legjobb rom, de ezzel lehet csak el van rontva...
Szóval van róla vmi tapasztalatod?

(#8817) Blue Eagle válasza harry3 (#8815) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Sajnos tényleg nincs.

(#8818) harry3 válasza Blue Eagle (#8817) üzenetére


harry3
őstag

Köszönöm. Pont ezt hagyták ki.

[ Szerkesztve ]

(#8819) Milestone2 válasza kzrb (#8816) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem értelmezed teljenen jól.

Artit mester a MIUIv5-ből, a MIUI patchrom-ból és a saját CM fejlesztéséből gyúrta össze.

-Teljes MIUI feelinng lett. nem úgy mint az Avatar ROM, ami csak témázható, és emiatt hasonlit a MIUI-ra...

Egyenlőre tesztelem, de semmivel sem rosszabb mint a CM-ek. Megjelenése óta fenn van a telefonomon, márpedig ha egy ROM, csak egy kicsit is rosszabb a CM10.2-nél, már repül is le a telefonomról, ha megnézed a Logoutomban található ROM-okat, azok mind töltöttek pár órát a készülékemen, melyik többet, melyik kevesebbet, két napot nem sok bírt ki...(vagyis helyesebben, én nem bírtam elviselni...)

Igaz a Nightly CM-ek már 4.3-ak, ez meg csak 4.2.2....

Mit jelent, hogy nem az igazi, Artit az XDA oldalon pontosan leírja mit nem tud még, hol vannak a hiányosságai, engem még egyik sem zavart...de ez "izlések és pofonok" kérdése.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8820) kzrb válasza Milestone2 (#8819) üzenetére


kzrb
csendes tag

köszi, valóban. Meggyőztél, letöltöm és felrakom. :)
A hiányosságokra gondoltam

[ Szerkesztve ]

(#8821) Milestone2 válasza kzrb (#8820) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Napi használatban egyenlőre nem zavar (telefon, netezés, GPS) Bluetoothot még nem próbáltam.

Fontos a telepítési sorrend:

1.ROM
2. GAPPS
3. Patch1
4. Patch2

Nem felcserélhető...!!! Egyik sem kihagyható.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8822) kzrb válasza Milestone2 (#8821) üzenetére


kzrb
csendes tag

oké, köszi a segítséget. Már letöltöttem őket, reggel felrakom

(#8823) #09142808


#09142808
törölt tag

Sziasztok!

A héten veszek majd ilyen telót a T-mobile-ban.
Most milyen rendszerrel osztogatják? 4.1.2?
Van valami frissebb rendszer amit felrakhatok?

Köszi

(#8824) Milestone2 válasza #09142808 (#8823) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha megvetted meglátod.

Van olyan bolt ahol V10a szoftverrel adják ki, van ahol V20h-val.

Az előbbi még IceCreamSandwich, az utóbbi már JeanBelly.

De az LG weboldalról tletöltött driverekkel, meg a szoftverfrissítővel 10-15 perc alatt a legfrissebb SW-re tudod update-lni...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8825) #09142808 válasza Milestone2 (#8824) üzenetére


#09142808
törölt tag

Köszi!

És ezeket könnyen lehet Root-olni?
Nektek a gyári Rom van fent vagy valami módosított?

(#8826) Milestone2 válasza #09142808 (#8825) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Olvasd el és döntsd el könnyű-e rootolni.
Sajnos ha custom ROM-okat szertnél felrakni, nem elég rootolni, bootloadert is kell nyitni. Vannak módosított gyári ROM-ok, ahhoz is...

Én most vagy MIUI-t vagy CíyanogenMod-ot használok.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8827) kzrb válasza Milestone2 (#8826) üzenetére


kzrb
csendes tag

Miui-nál hol tudom kikapcsolni a szolgáltató kijelzését? Status bar -on.
Megbolondít, hogy egyszerűen nem találom...

[ Szerkesztve ]

(#8828) Milestone2 válasza kzrb (#8827) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mivel most jelent meg , ma jött ki a legfrissebb változat [2013-10-13_L9_Beta2], most végeztem a telepítéssel, most lakom be a rendszert, majd utána körülnézek benne, biztos ki lehet kapcsolni...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8829) imi0424


imi0424
senior tag

sziasztok.
valaki tud segíreni?
ráraktam a telómra a cm10.2 nightly-t és most a /storage mappában nem csak az sdcard0 és az sdcard1 mappa van, hanem egy emulated mappa is.
ebben benne vannak a régi file-ok ami még factory reset előtt benne volt a belső memóriában, de már egyáltalán nem tudom azokat megnyitni...
mintha minden file hibás lenne.
most mi lett ezekkel a file-okkal?
olyan mintha át lett volna particionálva a belső tárhely.
+ gépen azt irja hogy 2gb szabad hely de egy 600 mb-os mappát sem tudok rátenni...

[ Szerkesztve ]

(#8830) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Ha valakit érdekel:

Itt a legfrissebb gyári V20i ROM backupja (csak nyitott BL-hez!)

Itt meg szintén ugyanez, csak CWM-ből flesselhető zip változat. (szintén csak nyitott BL-hez!)

--------------

Imi drága! Hagyd békén azt a mappát. Ha már az LG kitalálta nekünk ez az SD card emulációs szemétséget.
Ha a telefon belső memóriáját használnád, akkor az SDcard0-ban dolgozz, ha meg a külső kártyát akarod nyaggatni, akkor az SDcard1-ben.

Vagy telepíts olyan custom ROM-okat, amiben le van tiltva az LG SDCard emulation!!!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8831) Milestone2 válasza kzrb (#8827) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szeva KZRB!

Szóval tanácskozva nagy MIUI ismerőkkel, nincs ilyen beállítási lehetőség.

De!

Ezzel a programmal át lehet írni a szolgáltató nevét, ahogy csak akarod.

Szóval, ha nem akarod a jobb felső sarokban azt látni, hogy Telekom HU (vagy más szolgáltató) akkor
1. telepíted / felrakod ezt a programot
2. beírod az általad látni kívánt karakter(eke)t [jelen esetben, mivel Te nem szeretnél látni ott nevet, javaslok egy - (jelet) vagy egy . (karaktert), nem mertem üresen kipróbálni, azt nem szokták szeretni a programok...]
3. save gomb
4. telefon átrak airplane módba, kicsit vár
5. switch vissza gsm módba.
6. vagy vársz nagyon soká, míg helyreáll a gsm mód, de egyszerűbb Reboot és ha feláll a rendszer, kb 1 percig azt írja ki nincs szolgáltatás, de várd meg, megtalálja a hálózatot, de felül már azt írja ki, amit Te beírtál a programba.

Örülsz... :C

Ennyit tudtam segíteni.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8832) kzrb válasza Milestone2 (#8831) üzenetére


kzrb
csendes tag

Hello,

szuper, örök hála. Kipróbálom, de előtte felrakom én is az új Beta2 verziót.Jól gondolom, ha úgy gondolom, hogy a patch 1-2 ehhez nem kell, ugye? Ezek elvileg a beta1 -hez kellenek csak. (a nevükből ítélve legalábbis - Patch 01 for BETA1)

(#8833) Milestone2 válasza kzrb (#8832) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Igen.

A patch-okat tartalmazza a Beta2!

Nem kellenek hozzá!

Nekem bejött.

Egyedi és szerencsére nem eszik sokkal többet, mint a CM...

Kicsit zavarnak a kínai karakterek, de ki kell próbálgatni a témákat, van olyan, amelyiknél nem jönnek elő...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8834) Milestone2 válasza kzrb (#8832) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Képek (képernyőmentések) [kattints a képre, hogy nagyobb legyen]

:C

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8835) kzrb válasza Milestone2 (#8834) üzenetére


kzrb
csendes tag

Jó! :)
Ez a MIUIv5_L9_BETA2.zip tuti, hogy működik? Már 2x letöltöttem, és hibás fájlnak érzékeli a windows.
"MIUIv5_L9_BETA2.zip' tömörített mappa érvénytelen" - ezt kapom...

(#8836) Milestone2 válasza kzrb (#8835) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Próbáld meg a MEGÁ-ról, hátha a másik szervert nem szereti a géped meg a Windows-od, mert a link jó...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8837) kzrb válasza Milestone2 (#8836) üzenetére


kzrb
csendes tag

így már mindjárt más.... :)
Köszönet!!!

(#8838) kzrb válasza Milestone2 (#8836) üzenetére


kzrb
csendes tag

fent van az újabb verzió. Ez a miui továbbra is brutál, bár nekem akadozgat itt-ott.

(#8839) Milestone2 válasza kzrb (#8838) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mivel BETA....

Artit kéri a hibajelzéseket és egyenlőre amilyen gyorsan tudja javítja.

Ha megmarad a lelkesedése, akkor előbb-utóbb csak lesz egy bugmentes végleges változat.

Remélem.

:K

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8840) kzrb válasza Milestone2 (#8839) üzenetére


kzrb
csendes tag

Ja, stimm, persze.
Ha legalább ide bekerülne, az már jó lenne: http://en.miui.com/thread-2651-1-1.html

(#8841) droidforever


droidforever
tag

LGPwn apk-val rootoltam az l9-et,es olyan kerdesem lenne,hogy rootolas utan le szabad e torolni az LGPwn apk-t a telefonrol zavar hogy elfoglal 50mb-ot,vagy kart okozok ha letorlom?a valaszokat koszonom

(#8842) Milestone2 válasza kzrb (#8840) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Vagy ide: http://en.miui.com/thread-4717-1-1.html
Vagy ide: http://en.miui.com/thread-2651-1-1.html

szerintem be fog.

Most tesztelik.

De oly mindegy, hiszen ez úgy is unofficial oldal mindkettő.

A lényeg, hogy Artit ne veszítsen a lelkesedéséből, fejlessze csak minél tovább...

:R

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8843) Milestone2 válasza kzrb (#8840) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Látod ide már be is került, reggel szóltam nekik, tesztelték, elfogadták.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8844) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Hali!
Látom, megy a romolás ezerrel.
Ez az L9 is olyan, mint az o2x volt? A gyári rommal nem használható?

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#8845) Milestone2 válasza Tutu7030 (#8844) üzenetére


Milestone2
nagyúr

De, használható.

Aki szereti a bezártságot... ;]

Egyébként gyárival is lehet használni. Volt egy két széria ami gyári ROM-mal forrósodott, de azért alapvetően használható stock-kal is.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8846) Tutu7030 válasza Milestone2 (#8845) üzenetére


Tutu7030
veterán

Jó, oké, értem én a viccet... de most komoly volt a kérdés. :D
Romoltam én éppen eleget az eddig telefonjaimat (spica, o2x), de gondoltam, hátha az L9 is használható annyira a gyári rommal, mint a G.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#8847) odipapa válasza Tutu7030 (#8846) üzenetére


odipapa
senior tag

Semmi probléma a gyári rommal. -számomra.

(#8848) Milestone2 válasza Tutu7030 (#8846) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Válaszoltam:

Egyébként gyárival is lehet használni.

Az én ízlésemnek túl kötött volt.

Sokaknak tökéletesen megfelel.

Jelenleg a legfrissebb gyári ROM rá a v20i.

Az LG gyári frissítőjével az esetek 60-75 százalékával szokott sikerülni PC-n keresztül a frissítés.
AZ LG "FOTA" frissítése (wifin, mobilneten) ennél sokkal kisebb százalékban szokott sikerülni.
Létezik az offline frissítés, ami upgrade-ben nagyon jól megy, downgrade-lni nem szeret a készülék.

Szerintem elég smooth a gyári ROM, mint írtam zárt nagyon a rendszer.

Mit szeretnél még tudni?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8849) Tutu7030 válasza Milestone2 (#8848) üzenetére


Tutu7030
veterán

Köszönöm, kb erre voltam kíváncsi. :R
Ez a frissítési "macera" kicsit furcsa. A G-t már kétszer frissítettem OTA-n (egyszer wifi, egyszer meg mobilnet), probléma nélkül lefutott.
56e. körül nem is tűnik rossz vételnek.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#8850) kzrb válasza Milestone2 (#8843) üzenetére


kzrb
csendes tag

ez tényleg gyors volt! :C
gratula

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.