Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8851) bubus66 válasza droidforever (#8841) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#8841) droidforever

Ha ROOT-olta akkor le törölheted, de azért mentsd el a Külső SD-re. (Soha nem lehet tudni)

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8852) droidforever válasza bubus66 (#8851) üzenetére


droidforever
tag

Ertem,es koszonom.

(#8853) bubus66 válasza droidforever (#8852) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nagyon szívesen.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8854) kzrb


kzrb
csendes tag

1-2 téma cm 10-hez:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1801752

(#8855) Milestone2 válasza kzrb (#8854) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Köszönöm.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8856) lajbi101


lajbi101
tag

Sziasztok! Ilyen telóért adnám ezt cserébe:

http://aprod.hu/hirdetes/playstation-3-5-jatekkal-kormannyal-2-napig-ennyi-ID1tuep.html

(#8857) roland9408


roland9408
csendes tag

sziasztok :)

rootolás akkor garancia vesztő? vagy már erre is van megoldás?:D

4.1.2,P76020h

(#8858) Milestone2 válasza roland9408 (#8857) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha észreveszi a szerviz a root nyomait, akkor garanciavesztő...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8859) Gzolo


Gzolo
senior tag

Nem tudom volt-e már róla szó, de úgy néz ki valaki csinál portot a készülékünkre az Ubuntuból is, lehet érdemes figyelemmel követni a projekt állását.

[link]

(#8860) Milestone2 válasza Gzolo (#8859) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Eddig ketten csináltak.

Egyet 760-ra, egyet 769-re

Egyik se muzsikál még.

Bootolás, Nyitóképernyő és fagyáshegyek..

De akár alakulhatm még jól is...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8861) Long Man


Long Man
tag

Találkoztatok már az alábbi hibával?
(vagy én rontottam el valamit) :U

- számítógépen megírtam néhány e-mailt
(linkekkel és/vagy képekkel)
- mentettem piszkozatként
- elküldtem a telefon G-mail programjával
- el is mentek a levelek

DE

hiányoznak belőle a képek és törölte a hivatkozásokat, csak a szöveg maradt meg :O :Y :W

Ez most bug vagy fícsör? :((

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#8862) Milestone2 válasza Long Man (#8861) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem írtam még így levelet...

Helló LONG!

Mingyááá kipróbálom...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8863) Long Man válasza Milestone2 (#8862) üzenetére


Long Man
tag

Szia :)

Köszönöm, hogy megnézed :R

Eddig még én sem, ezért döbbentett meg :Y

Most, hogy visszagondoltam a küldés folyamatára:

- simán (szerkesztésre megnyitás nélkül) nem tudtam elküldeni
- amikor megnyitottam szerkesztésre - kis ceruza - csak a szöveg jelent meg (no kép, no link)
- tapi az elküldés nyilra ...

és tényleg törlődött a kép, link (formázás is) :(
olyan lett, mintha "Mentés másként - egyszerű szöveg" :F

Köszi mégegyszer, :K

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#8864) Milestone2 válasza Long Man (#8863) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nézd meg a mail-edet...(már ha valós, ami a neved alatt előjön...freestart)

Félig igaz amit írtál.

A linket/hivatkozást nálam meghagyta, de a kép a freemailemre nem jött át, pedig mutatta elküldés előtt, hogy ott van...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8865) Long Man válasza Milestone2 (#8864) üzenetére


Long Man
tag

Megjött, köszönöm.

Link működött, de a kép nekem sem jött át. :N (megfogta az NSA gépe) ;)
Ezek szerint sikerült megismételni - részben - a problémát.
Megcsíptük, Oszi! - Megcsíptük, Dezső! (Bors Máté)

(igen, valós a cím :K jól meg is leptél vele, ha nem nézem a neved és a cím @ előtti részét, akkor majdnem SPAM-be ment) :DDD

Úgy próbáltad, hogy a G-mail webes felületén megírtad (képpel, link-el) és a telefon G-mail kliensével - szerkeszt, küld - utána ellenörzés?

Nálam gyári LG ROM van fenn, frissülő G-mail klienssel, de szerintem Nálad valamilyen egyedi a ROM.

A telefon G-mail beállításaiban semmi, erre problémára részben is alkalmazható beállítást nem találtam. :(
(de még nem adtam fel) :N

Ha nincs rá érdemi megoldás, akkor egyenlőre csak kikerülni lehet és hasonló esetben a telefon böngészőjén kereszül belépve a G-mail-re elküldeni.
(No akkor én el is kezdem a permutáló teszteket, hányféleképpen tud "nemjól" működni a G-mail) :DD

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#8866) Milestone2 válasza Long Man (#8865) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Jahh.

MIUIv5 van fenn.

És igen, megírtam a PC-n, piszkozat mentése, kilép, telón belép, szerkest (persze hozzá sem nyúl), küld.

Ez lett belőle... :F

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8867) bubus66


bubus66
nagyúr

Tisztelet Fórumtársaim

Szeretnélek megkérni benneteket ha valaki beszél olasz nyelven legyen szíves fel venni velem a kapcsolatot privát üzenetben előre is köszönöm.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8868) Milestone2 válasza bubus66 (#8867) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Már beléptem...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8869) Long Man válasza Milestone2 (#8866) üzenetére


Long Man
tag

Úgy tűnik egész érdekes problémába sikerült beletenyerelni. :K

Végigteszteltem - ami eszembe jutott - ezt a "G-mail Piszkozat-ból küldés"-t. :K :U

Összefoglalva:
Sehogy nem sikerült a számítógépen (web g-mail) már elkészített, formázott, de el nem küldött leveleket a telefonról - a már jól megszerkesztett módon !!! - elküldeni.

- A telefon G-mail kliense teljesen eltüntetett minden formázást. Se kép, se formázott szöveg.
(sima szövegként ment át)
Viszont! a mellékletet nem bántotta, az átment gond nélkül.

- Próbáltam a telefonon lévő böngészőkkel belépni a G-mail webes felületére:
Az LG böngészője végtelen ciklusba szaladt és nem lépett be :F :C , a Chrome, a Maxthon és az Opera mobil belépett (a Maxthon pl. ~15 üres lapot nyitott meg, mire belépett végül), de ezek is szétverték a formázást és működésképtelenné a beillesztett hivatkozást.
Akkor is, amikor HTML módba kapcsoltam a G-mail felületét. (bármelyik böngészőnél, ami belépett.)

No itt véget ért a tudásom és elfogytak az ötletek, hogy miért nem működik egy ilyen egyszerűnek tűnő dolog.

ps.:
Azt már halkan sem merem elképzelni, hogy a PC-s web G-mail (Win7+Chrome), a mobil böngészős web G-mail és az Androidos G-mail kliens nem tud együttműködni. :))
(pedig mindegyik Google, kivéve a Win7) :DD

[ Szerkesztve ]

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#8870) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Csak custom kedvelőknek:

Hajnalban kijött egy újabb MIUIv5 port verzió + gapps, ezúttal ZduneX25 XDA "konyhájából".

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8871) ocsesz


ocsesz
aktív tag

Sziasztok!

Telefon vásárlás előtt vagyok és két típus közül választanék.
L9 és L7 2.
Az L9 mellett a kijelzőméret szól számomra.
Főként netezésre és zenehallgatásra használnám.
Szerintetek melyik a jobb választás?

(#8872) Milestone2 válasza ocsesz (#8871) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Igen nehéz kérdés.
A netezés miatt, mindenképp a nagyobb kijelző: L9
Persze csak szerintem.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8873) sarkanyolo2 válasza ocsesz (#8871) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Azt kell mondjam, én is az L9-et választanám (nekem is az van, elfogult topik :D ), bár nem tudom, mekkora ár különbséggel tudnád megvenni?

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#8874) Milestone2 válasza sarkanyolo2 (#8873) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Én nem vagyok elfogult. Ha nem a netezést és zenehallgatást írta volna, mint fő célt, hanem mondjuk azt írta volna, szeretne minél többfajta custom ROM-ot kipróbálni, akkor nem ajánlottam volna neki egyik LG-t sem...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8875) ocsesz válasza Milestone2 (#8874) üzenetére


ocsesz
aktív tag

ROM-okkal nem akarok játszani.
Kizárólag a gyári rendszer marad.
Tényleg,melyik az L9-nél a legfrissebb ami gyári?

(#8876) Milestone2 válasza ocsesz (#8875) üzenetére


Milestone2
nagyúr

v20i

bár tudja a magyar nyelvet a hivatalos Lg frissítőprogram még csak a

v20h-t ajánlja fel...

De csak belső változások vannak az i-ben...külső szemlélő számára ugyanúgy néz ki.

Ám a v20h-val szériánként voltak melegedési problémák.

V20i-vel még nem hallottam, bár szerintem keveseknek volt (van) a telefonján...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8877) ocsesz válasza Milestone2 (#8876) üzenetére


ocsesz
aktív tag

Köszi az infót.
Nagyon nem tudom eldönteni a két telefon közül melyik legyen.
Bár az L9-nek szebb a külseje is,talán ezért hajlok errefelé.
Egyébként van valami ismert hibája a telefonnak?

(#8878) Milestone2 válasza ocsesz (#8877) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Most erre mit mondjak?

Számomra a legnagyobb hibája, hogy baromira zárt rendszer. Más készülékekhez képest nehéz kinyitni. (...és nem a hátlap levételére gondolok :D )

De ez téged nem fog zavarni.

Igazán szerintem csak a sorozatgyártásból adódó véletlen hibák, de ez minden gyártónál fennáll.

Olyan "Istenigazából" típushibáról nem tudok...majd szól akinek más a véleménye.

Az előző üzenetből csak a frissítőprogramot töltsd le, a két KDZ-vel nem kell törödnöd, azt majd ez a program letölti...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8879) ocsesz válasza Milestone2 (#8878) üzenetére


ocsesz
aktív tag

Rendben,köszi szépen a segítséget!
Remélem hamarosan csatlakozok a klubbhoz. :)

(#8880) Milestone2 válasza ocsesz (#8879) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Renbben...a program mindkét telefonhoz jó, bármelyiket veszed... :U

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8881) Long Man válasza Milestone2 (#8876) üzenetére


Long Man
tag

"De csak belső változások vannak az i-ben"

Arról esetleg valami info, hogy mik lennének ezek? :U :B

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#8882) Milestone2 válasza Long Man (#8881) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Akkor magyarul:

feltelepítettem és nem vettem észre változást, pedig a kdz mérete eltér a v20h-tól...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8883) Tibike6672


Tibike6672
újonc

Kedves Milestone2!
Lenne egy problemám és úgy gondolom, hogy Te tudnál nekem segíteni, de természetesen bárkinek a szíves segítségét örömmel elfogadom. Szóval az lenne a problémám, hogy felraktam ezt a kernelt: Gyári (Stock) ROMOKHOZ - 3.0.31 (köszönet érte Artas182xnak) a logout blogodból. A telómon gyári android 4.1.2 van, vagyis volt, mert nem indul el az android. Bekapcsolom a telót és kiírja, hogy a com.android.phone folyamat leállt, ha leokézom bejön egy felirtat, az áll rajta, hogy titkosítás, alatta van egy olyan opció hogy a telefon alapbeállításainak visszaállítása. Kipróbáltam nem működik. Nem vagyok nagy hozzáértő és nagyon kétségbeesett vagyok. Valaki tud valami megoldást kérem írjon. Előre is nagyon szépen köszönöm.

(#8884) Milestone2 válasza Tibike6672 (#8883) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A legnagyobb gond az, hogy MINDENHOL le van írva, hogy módosított kerneleket CSAK nyitott bootloaderű telefonra szabad felflesselni!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8885) Tibike6672 válasza Milestone2 (#8884) üzenetére


Tibike6672
újonc

Ki van nyitva a bootloader.

(#8886) Milestone2 válasza Tibike6672 (#8885) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Van fenn CWM-ed is?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8887) Tibike6672 válasza Milestone2 (#8886) üzenetére


Tibike6672
újonc

Igen természetesen van úgy raktam fel a kernelt.

(#8888) Long Man válasza Milestone2 (#8882) üzenetére


Long Man
tag

Egyenlőre ennyit találtam:

- "I've got my L9 today, tried IPv6, didn't work. But after updating to V20I, I can use IPv6."

- "just instaled 20I on my p760. LGPwn wont root it no more. so, now what? allthou phone runs a bit smoother i guess O.o"

röviden:
IPv6 működik, Root nem, talán gördülékenyebben fut

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#8889) Milestone2 válasza Tibike6672 (#8887) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hülye kérdésem volt.
Fáradt vagyok.
Ment PÜ.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8890) bubus66 válasza Milestone2 (#8889) üzenetére


bubus66
nagyúr

Persze, hogy nem indul el neki Tibike6672 gyári ROM-hoz nem lehet a custom mokolt kerneleket feltenni. Így járt szegényem.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8891) sarkanyolo2 válasza ocsesz (#8877) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Az általa nyújtott szolgáltatásokat tekintve (kivéve a notfication ledet "szipp") mindenben jobb az L9 (kamera +3 megapixel, nem tudom jelent-e valós javulást), persze drágább is.

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#8892) passat77


passat77
tag

Sziasztok!

Meg lehet-e oldani egy gyári nem rootolt telefonon, hogy telepítsünk egy másik e-mail alkalmazást, amire azt válaszolja telepítéskor, hogy ez egy frissítés, de végül a telepítés sikertelen?

(#8893) bubus66 válasza passat77 (#8892) üzenetére


bubus66
nagyúr

Próbáld meg. hogy a régit le tiltod vagy másikat keres ami nem frissités

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8894) passat77 válasza bubus66 (#8893) üzenetére


passat77
tag

Hogyan érted a letiltást?

(#8895) bubus66 válasza passat77 (#8894) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát az alkalmazásokon belül tiltsd le az régi e-mail app-ot

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8896) Milestone2 válasza bubus66 (#8890) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az az Artas kernel, amit felrakott kimondottan gyári ROM-okhoz (nyitott bootloaderű) készülékekhez lett írva. Nálam v20i-n probléma nélkül működött. nem értem nála miért okozott zűrt.

Mivel CWM-je fenn van, ha clockworkmod-ból felflesselné a flesselhető v20i-t az ininetről, vagy backupból a v20h-t, v20i-t, amelyiket gondolja, az helyrerakná a kernelét, nem???

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8897) Gzolo válasza Milestone2 (#8870) üzenetére


Gzolo
senior tag

11 hónapig sikerült eddig megállni, de ahogy jönnek az újabb és egyre jobb MIUI portok, érlelem a gondolatot a nyitáshoz :DDD

(#8898) Milestone2 válasza Gzolo (#8897) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Még nem tudtam eldönteni, hogy az Artit féle vagy a ZduneX25 féle a jobb...egyenlőre erről a kettőről tudok.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8899) bubus66 válasza Milestone2 (#8896) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hogyan Flashelnél fel mikor a CWM se jön be neki. De meg lett oldva a gyári vissza állítóval vissza tette.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8900) Milestone2 válasza bubus66 (#8899) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nekem azt mondta a CWM bejön...de a lényeg a lényeg megint csak...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.