Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8551) planbmokus válasza sarkanyolo2 (#8546) üzenetére


planbmokus
senior tag

Az én csomagommal ~21 ezerre jön ki.
Kemény 900 Ft-ot fizetek érte havonta..

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#8552) bubus66 válasza 5-htp (#8544) üzenetére


bubus66
nagyúr

Miért a T szervizbe vitted be kell adni az LG szervízbe

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8553) alejandri


alejandri
tag

Sziasztok.

Szeretném ezúton megkérni a segítségeteket. Két problémám van az L9-es telefonommal:

1. A munkám miatt szinte állandóan a telefonon beszélek. Ezért sokszor előfordul, hogy beszélgetés közben már kénytelen is vagyok tartásból felvenni az új felet.
Csak hogy ilyenkor, az új harmadik fél már nagyon halkan hal engem.(mintha egy barlang mélyéről beszélnék). Felvettem a kapcsolatot az LG egyik technikusával, és elméletben már dolgoznak rajta, bár egyenlőre semmi nem történt.
Ez a probléma minden szoftver frissítés ellenére megmaradt. Kérdezném, hogy ezt tapasztalta már más valaki is itt a fórumról, vagy egyedi probléma, mely csak az én készülékemet érinti? :F

2. A legutolsó frissítés után, nekem eltűnt az LG Tag+ program a telefonomról. Nincsen meg valakinek az apk fájl? Sajnos, sem a playről sem az LG Smart Wroldről nem lehet letölteni! :(((

Segítségeteket előre köszönöm.

(#8554) bubus66 válasza alejandri (#8553) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mivel az apk nincs deodexelve így csak akkor tudnád telepíteni, ha van ROOT jogosultságod és a system/app mappába másolnád.

Közben találtam egyet nézd meg.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8555) alejandri válasza bubus66 (#8554) üzenetére


alejandri
tag

Köszönöm, de sajnos ezt nem tudom telepíteni :((( A telepítő nem tudja ellenőrizni.
Kíváncsi vagyok, hogy csak nekem hiányzik e az LG Tag+ app.

(#8556) bubus66


bubus66
nagyúr

Ha valakit érdekel a gyári appok itt

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8557) bubus66 válasza alejandri (#8555) üzenetére


bubus66
nagyúr

LGTAG+ olyan nincs csak TagGoogle.apk van

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8558) bubus66 válasza bubus66 (#8556) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ez a jó

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8559) H.Bencike válasza alejandri (#8555) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

v20h-van fennt nekem és azon nincs a tag+ alkalmazás. De viszont akkor melyik alkalmazás kezeli az NFC-t mert a Tag+ kezelte ha jól emlékszem

LG G3

(#8560) alejandri válasza bubus66 (#8558) üzenetére


alejandri
tag

Köszönöm, ez a link már jó. :K

(#8561) alejandri válasza H.Bencike (#8559) üzenetére


alejandri
tag

Nos, az Android beam az működik, vagyis 2 készülék között tudsz gyorsan fájlokat küldeni, de sajnos az itthoni NFC tag matricákat most nem tudom mivel beállítani/használni. Vannak app-ek fent a Playen de egyik sem az igazi. Hogy miért volt ez útban valakinek, én nem értem. Az is lehet hogy véletlenül maradt ki az új Updateből.

(#8562) bubus66 válasza H.Bencike (#8559) üzenetére


bubus66
nagyúr

AZ NFC apk kezeli a gyári appokban bent van ez a V20H-é pedig

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8563) Tiburius


Tiburius
csendes tag

Sziasztok!

Pár napja vettem egy P768-at, de nincs rajta magyar nyelv. Lehet ra telepíteni valahogyan?

(#8564) bubus66 válasza Tiburius (#8563) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem lehet csak ezzel Tessék viszont nem biztos, hogy 100%-ig magyar lesz

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8565) Tiburius válasza bubus66 (#8564) üzenetére


Tiburius
csendes tag

Köszönöm.
Esetleg úgy nem lehetne megoldani, hogy újratelepítem rajta az androidot, és olyat telepítek rá amiben van magyar nyelv?

(#8566) bubus66 válasza Tiburius (#8565) üzenetére


bubus66
nagyúr

Csak akkor ha van olyan a P768-ban ami tartalmaz magyar nyelvet

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8567) Milestone2 válasza Tiburius (#8565) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hát bameg neked mit adtak el?

A 768-at a következő régióknak adták ki:

Ausztrália és Új-Zéland

Central America, Mexico, Dominica, Brazília, Chile, Venezuela, Panama, Peru, Puerto Rico

Dél-Afrika, Egyesült Arab Emirségek, Izrael, Algéria, Mali

Vietnam, Singapur, Thaiföld

Csodálnám, ha bármelyikben lenne magyar. :(

Ha bontott BL-lel vetted és van rajta CWM, akkor a customok közül van esélyed a magyar nyelvre. A JellyCream 4.1.2 szintén tud magyarul és megy P768-on.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8568) planbmokus válasza bubus66 (#8566) üzenetére


planbmokus
senior tag

Van olyan P768 amin van magyar nyelv? Elvileg ez a típus közelébe sem jött Európának.

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#8569) Milestone2 válasza planbmokus (#8568) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Egy sorral feljebb írtam, szerintem NINCS...

A megoldás (ha a felhasználó vállalja) Cyanogenmod vagy egyéb más Custom ROM.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8570) bubus66 válasza planbmokus (#8568) üzenetére


bubus66
nagyúr

Már hogyne lenne ha magyarosítom akkor van olyan.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8571) Milestone2 válasza bubus66 (#8570) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Akkor igazat írtam.
Most még nincs.
Amint megcsináltad, lesz.
:C

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8572) bubus66 válasza Milestone2 (#8571) üzenetére


bubus66
nagyúr

Persze de minek ott MoreLocale 2 app és magyar azért nem kell a ROM-ot szétszedni meg akkor csak custom ROM-ként lehetne vissza tenni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8573) kicsocsi válasza planbmokus (#8568) üzenetére


kicsocsi
csendes tag

Nekem is van egy Thaiföldi P768 meg egy sima :)
Nem tudja valamelyikőtök,hogy a JellyBeam-nek vége vagy nem fejlesztik?Mert eddig azt használtam..Csak már jó lenne valami frissítés.. esetleg néhány újdonság a G2-ből.. Köszönöm, ha valaki megválaszolja vagy veszi a fáradtságot helyettem is hogy megnézi, én magam is megtenném,csakhogy ahol most vagyok az xda nem elérhető... ;)

[ Szerkesztve ]

انها كل الحق!-Minden rendben! rMacbook Pro 15" 2012, iPad 4 WiFi-4G , LG Optimus L9,Galaxy Note II White

(#8574) Tomtotom válasza alejandri (#8555) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Szia! Nekem is hiányzott, de mivel rossz a telóm és írtam az LG-nek, hard reset-et javasoltak, és miután megcsináltam a törlést nekem utána jelent meg. Számomra ez újdonság volt. Sajnos a telefonom ettől nem javult meg, így vittem a szervizbe.

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#8575) Tomtotom válasza H.Bencike (#8559) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Hard reset után visszajön az LG Tag+.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#8576) H.Bencike válasza Tomtotom (#8575) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Ahha értem. Most csak azért nem hard resetelek, nem fontos annyira :D

LG G3

(#8577) krisztian112


krisztian112
senior tag

Sziasztok. Nekem kb három hetr rohamosan elkezdett kopni a telefon jobb alsó oldalán lévő keret. Nem vettem mostanában új nadrágot ami kikezdené. Karácsony óta van meg de még nem tapasztaltam ilyet, köszi a választ:-) :-)

Huawei P10 lite

(#8578) droidforever


droidforever
tag

Aki szeretne root-olni a telojat kb 2 perc alatt,annak ajanlom figyelmebe ezt a videot:[link]
Pc sem kell hozza,es mukodik kiprobaltam! :C

(#8579) droidforever


droidforever
tag

Valaki esetleg,tud infot adni,hogy kell helyesen alkalmazni a directory bindet?A valaszokat elore is koszonom

(#8580) Milestone2 válasza droidforever (#8578) üzenetére


Milestone2
nagyúr

BlueEagle már közzétette igaz csak írásban, de köszönjük mert ez video...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8581) droidforever válasza Milestone2 (#8580) üzenetére


droidforever
tag

Tudnal nekem ajanlani touch ledet,ami mukodik is?

(#8582) Milestone2 válasza droidforever (#8581) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Bittosnem, nem használok olyat.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8583) bubus66 válasza droidforever (#8578) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#8578) droidforever

Igen csak a link nem működik. mivel a böngésző szerint hiányzik a http.

A Milestone2 aláírásában szereplő oldalon van Touch led alkalmazás jó pár darab szerintem. Nem vagyok benne biztos.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8584) droidforever válasza bubus66 (#8583) üzenetére


droidforever
tag

Thanx,akkor mindjart javitom!

(#8585) droidforever


droidforever
tag

http://www.youtube.com/watch?v=vANfbs2CXv0
Csak igy tudom mobilrol vok!

[ Szerkesztve ]

(#8586) bubus66 válasza droidforever (#8585) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hogyan lehetséges, a az apk telepítése előtt a superuser ikon fent van? Bejelöltem. te meg csináltad vele és működik is a ROOT vagy csak a Superuser ikon díszeleg ott?

Sőt a SuperSu is fent van. Én elhiszem, hogy működik de az apk hogy ír ROOT nélkül a system es a data részbe?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8587) havenday


havenday
tag

sziasztok, most lett egy ilyen készülékem, ZTE Grand X - ből konvertáltam át :K
jó lesz ez nekem? :U

(#8588) planbmokus válasza havenday (#8587) üzenetére


planbmokus
senior tag

Nem lesz rossz Neked, mondjuk úgy :D

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#8589) Milestone2 válasza havenday (#8587) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Attól függ, milyenek a felhasználói szokásai, és mire kívánod használni...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8590) droidforever válasza bubus66 (#8586) üzenetére


droidforever
tag

Mukodik a root,kiprobaltam,olyan appokat hasznalok ami ker root jogot,sot a directory bindent is sikerult hasznalnom felraktam az nfs most wanted,real racing 3 es meg mindig van 1.8 giga szabad helyem.Gyari romot hasznalok bootloader zarva!kiralysag van:D Mindjart csatolok egy par screenshotot!:D

[ Szerkesztve ]

(#8591) havenday válasza droidforever (#8590) üzenetére


havenday
tag

még nem olvastam végig mind a 8 ezer hszt. de remélem minden működik rajta :K

(#8592) droidforever válasza havenday (#8591) üzenetére


droidforever
tag

Eddig semmi gond,de ne is legyen!

(#8593) droidforever válasza bubus66 (#8586) üzenetére


droidforever
tag

Root lg optimus l9 no pc <-ezt nezd meg 2perc 54 masodperces a video

(#8594) bubus66 válasza droidforever (#8593) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azt a videót néztem amit linkeltél.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8595) bubus66 válasza Milestone2 (#8589) üzenetére


bubus66
nagyúr

Milestone2

Itt van egy hasonló fájl kezelő oldal mint a mega 100GB ingyen tárhelyed van

A neve: Shared ezt használom 1,9 és 2.5 MB között tölt fel nekem természetesen ez internet sebsebég függő.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8596) H.Bencike válasza droidforever (#8585) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Bootloader nyitás sem kell hozzá?

LG G3

(#8597) Milestone2 válasza H.Bencike (#8596) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A leírás szerint nem.
Kolléga kipróbálta.

Neki mennek a root jogos programok.

Teszteljétek!

Itt most nincs mit veszíteni!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8598) Azharel


Azharel
aktív tag

Sikerült Rootolni!
Bootloaderem zárt volt, gondolom most is az, mert a hidden menüben ugyan úgy le errorozik. Rootjogos appok tökéletesen mennek.

(#8599) Lavar


Lavar
aktív tag

Na, úgy látszik csak idő kérdése volt.

(#8600) Milestone2 válasza Azharel (#8598) üzenetére


Milestone2
nagyúr

ÉLJEN!

ITT A MEGOLDÁS MINDENKINEK.

Úgy gondolom, végre rátalált valaki a megoldásra, de az is lehet, hogy a v20H-ban van ilyen biztonséági rés...

A lényeg a lényeg!!!

SZABAD A ROOT!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.