Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8501) bubus66 válasza Blue Eagle (#8499) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#8499) Blue Eagle

Ha jól tudom akkor az accelometer van helyette és a képernyő forgatásért felelős.

Pontos leírása: android.hardware.sensor.accelerometer.xml

(#8500) Milestone2

Gondoltam, amikor te nem is használsz stock ROM-t :K

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8502) Long Man válasza Blue Eagle (#8499) üzenetére


Long Man
tag

Korábban már írtam róla egy rövid összefoglalót: (#5585)
(a további linkek angol nyelvűek, de jól mutatják képekkel a működést)

Röviden összefoglalva; a célnak a gyorsulásmérő is teljesen megfelel, csak a kifejezetten giroszkópra írt alkalmazásoknál lehet gond L9-nél.
Ezek vagy nem, vagy nem jól fognak működni, ill. a 3D térhatás nem lesz "jó" vagy pontatlanul jelenik meg.

De van rá üdítő kivétel is: "My Log Home", itt tökéletesen jelenik meg a 3D is.

(#8498) bubus66
"Mi van a Girosensor helyett?"
[Bosch BMC050], háromtengelyes gyorsulásmérő.

[ Szerkesztve ]

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#8503) Milestone2


Milestone2
nagyúr

:R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R
Nem vitaindítónak szánom.
És nem szeretném ha hozzászólás fergeteg lenne a végeredmény, mint a melegszik-nem melegszik kérdés.

Csak hogy mennyire fontos, hogy van megírva (elkészítve, összerakva) egy szoftver.

Aki ismer, tudja CyanogenMod ROM-ot használok.
Most a 10.2-es Android 4.3-as Nightly verziók jönnek ki, hol egy, hol két, hol három naponta.

De a szoftverfrissítő üzemmódja úgy van megírva, hogy amint kint van a neten az új verzió, megkérdezi letöltheti-e, ha igent mondok letölti.
Megkérdezi telepítheti-e, s ha igent mondok 2 (azaz kettő) perc múlva a legropogósabb friss szoftver fut a telefonomon.

Na ezt hiányoltam én a gyári frissítések során.
:R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8504) prannk


prannk
őstag

Azt vettem észre,hogy:

Ha végzett a töltés és egyből leveszem akkor nagyon merül az akksi. Éjjel is 9% csökkent.Most már csak 51% Pedig mindennap ugyanannyit használom.

Ha viszont rajtahagyom töltés végzése után 1-2 órát akkor egész jól bírja az akksi.(éjjel 1-2%) meg kb ilyenkor 70% szokott lenni.

Tudom,hogy töltés után lekapcsol a töltés de én ezt vettem észre :K :DD

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#8505) vtibcsi válasza prannk (#8504) üzenetére


vtibcsi
csendes tag

Nálam is ugyanígy viselkedik, 1 órát legalább, még tölteni kell.
Kikapcsolt állapotban való töltéskor is így viselkedik. :)

(#8506) H.Bencike válasza prannk (#8504) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Azért ez nem teljesen van így. Ha a töltés jelző 100%-ot mutat attól még tölti ám az akksit! Igaz csak úgynevezett "csepptöltéssel". Tehát amikor eléri a 100%-ot akkor valójában még nem érte el csak 1-2 óra múlva fogja.

[ Szerkesztve ]

LG G3

(#8507) Milestone2 válasza H.Bencike (#8506) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ez kb így van.

Én is rajta szoktam még hagyni jelzés után fél vagy egy órát.

Most kíváncsian várom megyek vissza melózni, mennyit fog bírni CM 10.2 alatt az akksi, mert ez a szabadság alatti 3-4 nap üzemidő irreálisan sok.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8508) bryan051992


bryan051992
tag

Hello!olyan kérdésem lenne h nem tudtok valami megoldást arra hogy mikor rákötök valami hangfalat és hangosan halgatom a telefon leálítja magát és olyat ír ki hogy a hallása érdekében leálitásra került!valami ötlet?

(#8509) Milestone2 válasza bryan051992 (#8508) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Valami olyasmi

Biztonságos hangerő engedélyezése

ha engeded, a telefon letilt egy maximumértéknél.

ha nem engeded, akkor rajtad múlik a maximum.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8510) Tomtotom


Tomtotom
senior tag

Sziasztok!
Azt vettem észre, hogy a kijelző bal szélétől 1cm-re egy függőleges halvány csík fut végig, de olyan, mintha abban az egy vékony csíkban a fényerő kb. 40%-ban maradt volna, mikor a kijelző 100%-on van. A szín megegyezik a képernyő színével, csak ott sötétebb. Az értesítési panel szürke színénél vettem észre, ott jobban látszik, + a facebook betöltésénél. 100%-os fényerőn látszik, de halványan. Tapasztaltatok már hasonlót?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#8511) bryan051992 válasza Milestone2 (#8509) üzenetére


bryan051992
tag

és ezt a beálitást hol találom?

(#8512) Milestone2 válasza bryan051992 (#8511) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Minden ROM-nál máshol...
Gyárinál nem tudom.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8513) sarkanyolo2 válasza H.Bencike (#8506) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Ez a hozzászólásod megválaszolta azt a párnapja felmerült kérdésem, hogy az eddig reggelig 1%-ot eső akksi most miért esett mindig kb. 4%-ot! :R

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#8514) bubus66


bubus66
nagyúr

Egy kis Gorilla Glass

tzsolesz barátom által az OFF topicba linkelve

Katt

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8515) H.Bencike válasza sarkanyolo2 (#8513) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

:) Amúgy éjszaka attól is függ a merülés hogy milyen alkalmazások futnak éppen. Ha csak simán este leteszem a telefont akkor reggelre akár 5%-ot is esik, viszont ha kiürítem a RAM-ot a feladatkezelőben akkor 1%-ot esik csak éjszaka. De a Wi-Fi az bekapcsolva maradt.

LG G3

(#8516) Tomtotom


Tomtotom
senior tag

Valaki?

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#8517) Tomtotom


Tomtotom
senior tag

Csak nekem van ilyen hibajelenség?

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#8518) 5-htp válasza Tomtotom (#8510) üzenetére


5-htp
tag

Nekem is volt ilyen.

(#8519) Tomtotom válasza 5-htp (#8518) üzenetére


Tomtotom
senior tag

És mit csináltál?

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#8520) bryan051992 válasza Milestone2 (#8512) üzenetére


bryan051992
tag

sajnos sehol nem találok ilyen beálítást :( root kell hozzá?vagy más romban merre lehet megtalálni hátha ugy síkerül!

(#8521) Milestone2 válasza bryan051992 (#8520) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem kell root.

CM10.2-ben a Hang-nál van.

Most pl a PACMan-ban nem találom.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8522) H.Bencike válasza bryan051992 (#8520) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Gyáriban nincs ilyen beállítás, már átnéztem párszor a Beállításokat....

LG G3

(#8523) sarkanyolo2 válasza bryan051992 (#8508) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Elvileg ezt csak a jack bedugásakor írja ki, ha utána feljebb veszed nem kellene kiírnia, foglalkoznia vele.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#8524) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Mindenféle egyéb komment nélkül...

:DDD

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8525) bubus66 válasza Milestone2 (#8524) üzenetére


bubus66
nagyúr

:C :C

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8526) 5-htp válasza Tomtotom (#8519) üzenetére


5-htp
tag

Semmit.Már rájöttem,hogy kár szervizeltetni.Ha kicserélik a kijelzőt akkor meg más baja lesz mert nem fognak egy új kijelzőt beletenni.Raknak egy olyat bele aminek más a hibája. Ugyanis más is szervizelteti és szerintem így cserélgetik, egyiket rakják a másikba....Mondjuk én már nem használom a telefont,nem idegesítem vele magam.Egy rakás szar az egész úgy ahogy van.

(#8527) Tomtotom válasza 5-htp (#8526) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Köszi a választ. Töltés után nekem eltűnik:)

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#8528) 5-htp válasza Tomtotom (#8527) üzenetére


5-htp
tag

Milyen töltés?

(#8529) Tomtotom válasza 5-htp (#8528) üzenetére


Tomtotom
senior tag

A telefon töltése után.

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#8530) bubus66 válasza 5-htp (#8526) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#8526) 5-htp

Mi volt a kijelződdel? Nálam is volt a jobb felső sarokban egy sárga folt, de csak akkor látszott mikor S/W módba volt vagy mikor korom fekete háttér volt.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8531) Tomtotom válasza bubus66 (#8530) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Egy halvány függőleges csik, egy centire a kijelző bal oldalán teljes képernyő hosszban.

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#8532) bubus66 válasza Tomtotom (#8531) üzenetére


bubus66
nagyúr

Csak bizonyos színeknél van jelen vagy mindig látható?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8533) Tomtotom válasza bubus66 (#8532) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Szürke és kék árnyalataiban inkább, de minden színben látszik. A telefon töltésének a vége fele eltűnik, de amint leveszem a töltöről, ismét erösödik.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#8534) bubus66 válasza Tomtotom (#8533) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor szerviz, ha zava,r ha meg nem akkor használd így

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8535) Geri985


Geri985
tag

helo 76 ezerért szerintetek megéri még vagy van nála jobb választás ilyen áron?

(#8536) BOBAKILL válasza Geri985 (#8535) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Van jobb 76-ért szerintem. Gondold át és nézz még körül.

(#8537) eddie17 válasza Geri985 (#8535) üzenetére


eddie17
addikt

Én ebben az árkategóriában Xperia SP-t vennék... ha lehetne választanom újra. :)

(#8538) Lavar válasza Geri985 (#8535) üzenetére


Lavar
aktív tag

Annyit semmiképp sem ér.

(#8539) Milestone2 válasza Geri985 (#8535) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Na, lesz itt megint veszekedés...

Figyelj, ha egy átlagos okostelefonra van szükséged, átlagos funkciókkal, átlagos felhasználási szokásokkal, de jó nagy kijelzővel, és nem akarod irodának vagy titkárnőnek használni (full levelezés + netezés), ha nem akarod játékgépnek használni ( BL nyitás nélkül csak nagy nehézségek árán telepíthetők külső SD-re a játékok, a belső 2.33GB szabad hely gyorsan megtelik a mai játékokkal) illetve ha nem akarod állandóan navigációs rendszernek használni, kkor elfogadható telefon ez.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8540) BOBAKILL válasza Milestone2 (#8539) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Bocs, de ebből az jön le hogy végül is ne használja az okostelefon funkciókat, akkor jó lesz neki. :DDD
De nem veszekedni akarok, semmiképp sem! :N :R

(#8541) bubus66 válasza Geri985 (#8535) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia 76 kicsit húzós érte, én is a SXSP javasolnám akkor. Vagy mást inkább ebben az ár kategóriában, a Milestone2 kollégának jól kifejtette, BOBAKILL kollégának is igaza van mert akkor minek okos telefon ha nem lehet kihasználni. Hát sajnos az L9-nél nem lehet ki használni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8542) Milestone2 válasza BOBAKILL (#8540) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Azt írtam: átlagos okostelefon.

Az is hazudik, aki azt mondja fos okostelefon.
Az sem mond igazat, aki azt állítja csúcsmodell.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8543) sarkanyolo2 válasza Geri985 (#8535) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Egy kicsit átrendeződött a piac a T-m online 10% OFF kiesése miatt, szóval húzós kérdés.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#8544) 5-htp válasza bubus66 (#8530) üzenetére


5-htp
tag

Először a kijelző felső harmadában voltak szürkés foltok.Bevittem szervizbe, kicserélték a kijelzőt egy másik hibásra.Ennek egy fehér folt van pont középen.Mondjuk nem zavar mert nem használom a telefont.Lehet beviszem nekik már csak azért is.

(#8545) planbmokus válasza eddie17 (#8537) üzenetére


planbmokus
senior tag

Én lecseréltem SP-re és nem bántam meg...

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#8546) sarkanyolo2 válasza planbmokus (#8545) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Az SP múltkor tényleg 75 volt online, ha akkor kellett volna okostelefont választanom, akkor a Sony termékét vettem volna én is.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#8547) bucsupeti válasza Milestone2 (#8539) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Korrekt válasz! :R

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#8548) bucsupeti válasza BOBAKILL (#8540) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Pontosan így igaz! :B

[ Szerkesztve ]

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#8549) orrlyuk


orrlyuk
aktív tag

Eladom. Nexusra váltok (ismét, Nexus S-em is volt korábban, fájó szívvel váltam meg tőle anno).
Üdv mindenkinek, kívánom, hogy fejlődjön a fórum jó irányba...

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#8550) Blue Eagle


Blue Eagle
őstag

Szevasztok! Ezt nézzétek: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.