Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8151) passat77 válasza bubus66 (#8150) üzenetére


passat77
tag

MINDKETÖ

(#8152) passat77 válasza passat77 (#8151) üzenetére


passat77
tag

Szerintem hagyjuk az egészet :)

(#8153) Blue Eagle válasza Milestone2 (#8126) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Hi. Kipróbáltam ezt a bizonyos LUX alklmazást. Ez, mivel nincs szenzor, a kamerát használja érzékelőként. De így sajnos csak ébresztéskor tud működni. Sem dinamikusan, sem emelkedő módban nem megy, ami ugye tök frankó dolog (lenne).

(#8154) Milestone2 válasza Blue Eagle (#8153) üzenetére


Milestone2
nagyúr

CM alatt nem ment. Dobtam.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8155) Blue Eagle válasza Milestone2 (#8154) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Én is töröltem. Nem működött valami tökéletesen.

(#8156) kopirnyo


kopirnyo
csendes tag

sziasztok barangoltam az ebay-en és feltünt ez a kütyü : http://www.ebay.at/itm/ORIGINAL-VHBW-KARTENLESER-fur-LG-Optimus-L9-P760-/190866563496?pt=DE_Handy_PDA_Kabel_Adapter&hash=item2c7088a1a8 szerintetek tényleg működig l9 el? Nem merem megrendelni :D

(#8157) H.Bencike válasza kopirnyo (#8156) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Ez engem is érdekel! De úgy tudom hogy nem támogatja, nem írták bele a kernelbe.

LG G3

(#8158) Dadpool


Dadpool
aktív tag

Sziasztok :-) kerdesem lenne feltettem a v20d softot .problema a kovetkezo nalam is ugralt a fenyero meg melegedett ugyhogy visszatettem a C verziot:-) megdobbenve tapasztaltam hogy mar az is csinalja a fenyallitas dolgot :-) arra kezdtem gyanakodni hogy nem a chrome bongeszo csinalja ? Mert mint ha masik bongeszovel nem latnam a hibat :-) vagy mar en golyoztam be

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#8159) H.Bencike válasza Dadpool (#8158) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Pár oldallal ezelőtt már tárgyaltunk erről de mivel elég sokan tapasztalják ezt ezért biztos nem hibáról van szó. Én szerintem ez egy nem is igazán fényerő állítás hanem inkább a kontraszttal játszik a telefon. Mert én egy világosabb hátterű oldaldalról egy sötétre átváltáskor tapasztalom. Ja meg fordítva is :D

LG G3

(#8160) bubus66 válasza Dadpool (#8158) üzenetére


bubus66
nagyúr

Honnan van neked v20D ROM-od?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8161) Dadpool válasza bubus66 (#8160) üzenetére


Dadpool
aktív tag

Bocsánat félreinformáltam mindenkit
v20h volt fent a téma összefoglalóban szereplo linkrol utána tértem vissza a v20b majd v20c verziokra
v20h utáni downgradnél jelentkezett egy olyan hiba hogy a nem tudom milyen process folyamatosan bezárodott és még a pinkodomat se tudtam beutni :D pedig a hidden menube megcsináltam a factory resetet elotte de folyamatosan azt dobta. Nem estem pánikba kisérletezgettem :D
a softok szépen felmentek hiba nélkul de induláskor mindig bezárodott valami :D na mondom szuper
emlékeim szerint volt valami billentyukombinázio is a resetre a hangero le + home + bekapcs gomb
és láss csodát azota uzembiztos :D csak az a fránya fény vagy mittudom en micsoda váltakozás kicsit kikészit
:D

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#8162) 206Gti


206Gti
csendes tag

Sziasztok

olyan problémám lenne h teló bekapcs rezz lg logó és álj minden féle kdz-s megoldást próbáltam már több leírást olvastam nem műkszik 50 % nál megáll a gyári telepítő is.

Nagyon szerettem volna már rég egy ilyen telót de most megvan és még sem tudom használni. :(

Szeretném segítségeteket kérni h tudom összehozni a telepítést vagy frissítést h mennyen a teló.

Köszönöm!!

(#8163) sarkanyolo2 válasza 206Gti (#8162) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Nekem is ez volt 3 hét után. Alaplapot cseréltek, független teló a kézben, ennyi.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#8164) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

az a telefon hibája hogy a térerő melletti jel folyamatosan váltakozik? ha H (hsdpa) jel van akkor minden oké működik a letöltés de ha 3G-re vált akkor megáll minden. nem lehet valahogy fixálni a hsdpa jelet?

(#8165) pethYeti


pethYeti
addikt

Üdv, nézegettem ezt a telefont lenne pár kérdésem.

Ha telepítek rá nagyobb játékokat akár 1-2 gigásakat akkor, azt tudja tárolni az sd kártyán?

Az alap rom mennyire használható, ha nem muszáj nem akarok napokat eltölteni különböző romok felrakásával?

(#8166) Milestone2 válasza pethYeti (#8165) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Én úgy gondolom, csak rootolva, a legújabb CM-ek ,már SD-re telepítenek...a gyári nem... nem tudom a v20H mennyire enged áthelyezni, de gondolom nem teljesen...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8167) jooker82


jooker82
nagyúr

Ime az L9 II.Szeptemberbe jön..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#8168) sarkanyolo2 válasza jooker82 (#8167) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Egyedül a notification LED-et hiányolom a mi készülékünkből, amit az optimus II-es szériában nagyon ötletesen megoldottak.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#8169) BOBAKILL válasza sarkanyolo2 (#8168) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Az nagyon hiányzik az biztos. Az L7II-ben is marha jól néz ki. Kár hogy kihagyták, pedig csak egy pici led kellett volna.
Én még a hűtőventilátort is hiányolom belőle! :DDD
Troll off.

(#8170) Blue Eagle válasza BOBAKILL (#8169) üzenetére


Blue Eagle
őstag

:DDD :C

Az értesítő fény nekem is piszkosul hiányzik! :((

[ Szerkesztve ]

(#8171) bubus66


bubus66
nagyúr

Szerintem meg ha az LG nem javított az L9II semmit hanem azok a hibák amik az L9-el is voltak és továbbra is meg fog maradni akkor nem sok jót fűzök hozzá, azért mert van értesítési fény, (ha csak ez a javítás akkor jól belehúzott az LG) szerintem nem fogja megérni, ha a hibák továbbra is fent állnak. Had ne kelljen felsorolnom a hibákat. Hangsúlyozom kíváncsiságból, kifogom próbálni, de az L9 nagyon el vette a kedvemet az LG-től. Ami egy előny lehet benne ha lesz benne egyáltalán az Automatikus fényerő szabályzó.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8172) bubus66 válasza pethYeti (#8165) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#8165) pethYeti

Igen tudod tárolni az SD kártyán csak nem biztos, hogy tudja is használni onnan. Az SD kártyára nem telepit a letöltött fájlokat neked kell átmásolni, feltéve ha nem nagyobb 2 Gb-nál

Az alap rom mennyire használható, ha nem muszáj nem akarok napokat eltölteni különböző romok felrakásával?

Használni használható a Stock ROM. a Custom ROM-ok csak bootloder nyitás (ami ugye garancia vesztéssel jár ) után cserélgethető.

Pedig napokat fogsz eltölteni, ha megmakacsolja magát akkor akár egy Frissitéssel vagy akár egy ROOt felrakással.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8173) sarkanyolo2 válasza bubus66 (#8171) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Nekem ez az első androidos telefonom. Lehet, hogy Neked sokkal komolyabb elvárásaid vannak egy mai okostelefonnal szemben, de szerintem ez a telefon nagyon jó.

Nekem egyedül csak a notiLED hiányzi.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#8174) Wolf-15


Wolf-15
tag

Sziasztok!
Segítséget kérnék.
Honnan lehet a LG UI 3.0 Launcher-hez, a meglévő négy téma mellé ujjakat letölteni? Ha lehet, hogyan kell feltenni?
Az ikonokat csak a "fő" oldalon lehet megváltoztatni vagy a "menübe" is, ha igen akkor hogyan?

(#8175) Blue Eagle válasza bubus66 (#8171) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Hát, igen... az automatikus háttérfényerő szabályzás is valóban jó dolog. De ha minden földi jó lenne benne, akkor nem 60ezer ft lenne az ára előfizetéssel. Ezt mindenképp érdemes figyelembe venni, szerintem.

(#8176) Blue Eagle válasza Wolf-15 (#8174) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Hi. ITT nézz körül. Azt nem tudom, hogy a négy alap téma mellé fog e társulni. Próbáld ki. Úgy nézem .apk fájlokban vannak ezek, úgyhogy nehéz dolgod nem lesz.

(#8177) Wolf-15 válasza Blue Eagle (#8176) üzenetére


Wolf-15
tag

:C
Működik!!!!!!!!!!! :DD
Köszönet és hála! :R

Bár az igaz, hogy a 16 új témából 14 "Koreai kislányos" , de legalább tudjuk, hogy van ilyen, működik!

Tud még valaki téma letöltés linket?

(#8178) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#8173) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nekem kicsit vannak elvárásaim azért egy ilyen telefonnak nem volna szabad pizza sütőt játszani. Meg van még egy két apróság.

Ennyi köztünk a különbség, hogy neked az első (nekem meg a jó isten tudja hányadik) majd ha a 25. androidos lesz nálad akkor lesznek elvárásaid, addig meg megelégszel azzal amit tud a telefon.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8179) BOBAKILL válasza bubus66 (#8178) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Tökeletesen egyetértek. Nekem nagy csalódás volt. Kamera, pizzasütő funkció... más szempontból nekem tökéletes a teló.
Lehet egy 'sanyi p' csere lesz belőle.

(#8180) bubus66 válasza BOBAKILL (#8179) üzenetére


bubus66
nagyúr

Egyet értek veled, bizony nem gondoltam volna, hogy a Sony a krait procikkal (2magos) SXT-m (2X1500) alázott meg egy 4 magost.

Pontosan ezt akartam ki fejteni, hogy a kamera még úgy ahogy elmegy, de a melegedés, a frissítésre hetekig a gép mellé költözni meg egyébapróságok hát ha ilyen lesz az L9II akkor bizony azért a ledért nem nagyon érdemes lecserélni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8181) bucsupeti válasza sarkanyolo2 (#8173) üzenetére


bucsupeti
senior tag

nekem a negyedik androidos telefonom, de eddig ez az első amivel nem vagyok elégedett. engem "csak" az üzemidje zavar /ezerszer kitárgyaltuk/. minden más rendben van részemről.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#8182) 5-htp válasza jooker82 (#8167) üzenetére


5-htp
tag

Csak jönne már...
Mekkora lesz vajon a kijelzője?

[ Szerkesztve ]

(#8183) Lavar válasza 5-htp (#8182) üzenetére


Lavar
aktív tag

Nem változik a mérete, viszont a felbontás hd.

[ Szerkesztve ]

(#8184) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

Nekem most a v20h van fennt. 1 órát játszottam a real racing 2-vel ( a 3 szerintem nem fér el) és alig volt langyos a telefonom!

LG G3

(#8185) odipapa válasza H.Bencike (#8184) üzenetére


odipapa
senior tag

Ja, nekem is az van.
A napokban direkt felraktam a warezkiáltók kedvenc navi szoftverét, de semmi melegedés.
Igaz csak fél óráig nyúztam, de volt vagy 35 fok az autóban.

(#8186) mabocockpit


mabocockpit
csendes tag

Sziasztok. Látom még mindig probléma a nagyobb méretű játékok futtatása a telón.
Én már régóta a Directory Bind nevű alkalmazást használom. Megpróbálom leírni a használatát.:)
Csak root-olt telón működik.

A külső sd-n hozzál létre egy obb és egy data nevű könyvtárat.
Letöltöd a játékot egyéb helyekről és kicsomagolod. Ezek általában Egy hosszú nevű mappa és benne egy obb kiterjesztésű fájl. Ezt a mappát bemásolod a külső sd-n létrehozott obb könyvtárba.

A belső sd-n megkeresed az Android/obb könyvtárat, ha nincs obb könyvtár akkor ott is létrehozol egyet. Ebbe az obb könyvtárba csinálcs egy új mappát aminek ugyan az a neve mint amit a külső sd-n lévő obb mappába bemásoltál.

Letöltöd az alkalmazást [DirectoryBind_0.2.0o.apk] és telepíted és elindítod.

Alul a root acces ok mellet a be nevű gomb zöld azaz aktív legyen.

Telón nyomsz egy menüt utána egy add new entry-t.

A felső mezőbe a külső sd-re másolt obb mappában lévő könyvtár elérési útját kell megadni.
Ezt úgy teheted meg, hogy a fehér mezőn hosszan nyomva tartod az újjad.
Itt kikeresed az obb mappát azon belül a hosszú nevű könyvtárat és azt is megnyitod utána select.

Az enter mount alatti mezőbe ugyan ezt végigcsinálod, de itt a belső sd-n lévő android/obb könyvtárba létrehozott hosszú nevű mappa elérési útját adod meg.

A transfer files-t most ne pipáld ki. Most nyomj rá az add-ra.

Baloldalon a a kis flopy lemezre nyomj rá, hogy zöld legyen jobb oldalon legyen bepipálva a négyzet.
Nyomj a telón egy menüt utána egy továbbit és egy backup database-t. Erre azért van szükség mert néha elfelejti amit csináltunk. Ezután be is zárhatjuk az alkalmazást.

Telepítsd a játékhoz tartozó apk fájlt. És mehet a játék.
Ugyanezzel a módszerrel megoldható az is hogy a már telepített programot, játékot a belső data könyvtárból áttegyük a külsö sd-n létrehozott data könyvtárba. De olyankor a transfer file-t be kell pipálni. Majd egyszer ezt is leírom .
Remélem tudtam segíteni.

(#8187) stuti válasza mabocockpit (#8186) üzenetére


stuti
csendes tag

mabocockpit
Köszi a leírást!
Külön köszönet, az értelmes fogalmazásért, az írásjelek használatáért! Ez sajnos a fórumokon nem gyakori jelenség.

(#8188) mabocockpit válasza stuti (#8187) üzenetére


mabocockpit
csendes tag

Szívesen.
Azért próbáljátok ki, hogy a leírás alapján megtudjátok e csinálni . Ha valami nem egyértelmű akkor próbálok segíteni.

(#8189) kertsa


kertsa
senior tag

nem ide szántam

[ Szerkesztve ]

(#8190) sarkanyolo2 válasza stuti (#8187) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

+1 :DDD

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#8191) miklos99


miklos99
csendes tag

Hali!
Tegnap rendeltem T-Mobile-nál egy LG Optimus L9-et, mára már sikeresen le is szállították. Nagyon szuper kis telefon, csak egy a problémám vele, amikor bedugom a hozzá adott fülest, nem kapcsol át a fülesre, hanem marad a telefon hangszóróján. De viszont érzékeli a csatlakozást, mert ugye van rajta egy gomb, amivel le lehet pausolni a zenét, és az működik :/ Amikor kihúzom, akkor meg automatikusan abbahagyja a lejátszást. A füles is jo, mert próbáltam gépen, és tökéletesen szólt.
Igazából ez az első komolyabb "okos" telefonom, bocsi ha gy*kér kérdés, de most nagyon elszomorodtam, hogy lehet vissza kell vinnem ezért :/
Valami ötletetek miért van ez?:)
Előre is köszi a segítséget! :)

(#8192) eddie17


eddie17
addikt

Magyarhonból vett már valaki valami jó keménytokot a telóra? Olyasmit mint a Nillkin, csak instant itthon is kapható. :)

(#8193) Lavar válasza eddie17 (#8192) üzenetére


Lavar
aktív tag

Ezek esetleg? ;)

#1
#2

(#8194) H.Bencike válasza eddie17 (#8192) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Nekem flip-flop tokom van, jobban tetszett mert ez védi a kijelzőt is. Védőfóliát nem raktam rá, de adtak hozzá.

LG G3

(#8195) sarkanyolo2 válasza miklos99 (#8191) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Próbáld frissíteni(már ha nem V20H van fent), majd nyomj egy factory resetet. Hátha segít.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#8196) Gzolo válasza eddie17 (#8192) üzenetére


Gzolo
senior tag

Én Nillkint vettem,magyar webshopból,1 hét alatt megjött,régebben linkelte is valaki, ha érdekel kikeresem ;)

(#8197) eddie17 válasza Lavar (#8193) üzenetére


eddie17
addikt

Köszönöm, Ön egy úr! :) :R

H.Bencike: Most ilyen tokot szeretnék kipróbálni, hogy hogy bírja, még sosem volt ilyen fajtám.

Gzolo: Ha nem a fentiek egyike, még jól jöhet egy plusz hely. :R

(#8198) kicsocsi válasza eddie17 (#8192) üzenetére


kicsocsi
csendes tag

Én is vásároltam már magyar Webshoppból :) Megrendeltem,másnap megjött.
Fehér volt mikor megjött, most sárga.... :F

انها كل الحق!-Minden rendben! rMacbook Pro 15" 2012, iPad 4 WiFi-4G , LG Optimus L9,Galaxy Note II White

(#8199) H.Bencike válasza kicsocsi (#8198) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Színváltósat rendeltél? :D

LG G3

(#8200) sarkanyolo2 válasza eddie17 (#8197) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Nekem az általad linkelt Nillkin tok van.(fekete) Teljesen jó, kényelmes, minőségi.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.