Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9751) Ice-ozsé válasza Blue Eagle (#9750) üzenetére


Ice-ozsé
tag

Sajnos sem ez, sem pedig a gyári adatok visszaállítása nem segített. :O :( :O

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#9752) Ice-ozsé válasza Ice-ozsé (#9751) üzenetére


Ice-ozsé
tag

Ilyen hibát még soha nem láttam.
Lehet, hogy valami szoftver szerűség lenne? :F

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#9753) aholy válasza Ice-ozsé (#9752) üzenetére


aholy
tag

nem hallgatok rajta zenét, nem tudom ennél működik e,de van olyan készülék/program, aminél a hangerő gombok hosszan nyomására zenét léptet, nincs esetleg beragadva valamelyik gomb?

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note 10 +

(#9754) sarkanyolo2 válasza Ice-ozsé (#9752) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Nem pont a te hibádra hasonlít, de. Egy POWER AMP-ot próbálj ki, hátha!

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#9755) prannk


prannk
őstag

V10h val ejjel ak aksi nem ment semmit. Fél 8 kor huztam le toltőről ébresztő be. Felkeltem ugyanúgy 100% :D. Jb en 97-96 szokott lenni.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#9756) Milestone2 válasza prannk (#9755) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ezt a CM10.2 Nightly-k, meg a MIUI by ZduneX is megcsinálja...de ettől még Örülök, az örömödnek.

Azt, azonban meg kell említenem, hogy a Windows3.1-nek sem kellett annyi RAM, mint a Windows 8.1-nek.

Ha érted, mit akartam ezzel éreztetni...

Szép napot!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9757) Indy


Indy
tag

Pénteken a gyári, fél éves L9-em 70%-os töltöttség mellett a zsebemben fogta magát és kikapcsolt. Azóta se kép, se hang, semmire nem reagál. Kíváncsi leszek mit mondanak... :(

--- Wang Federal XTS300 ---

(#9758) Milestone2 válasza Indy (#9757) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ilyenkor a hidegben sajnos nagyon sok a "beizzadás" hidegből be meleg zsebbe, lecsapódás, zárlat, rossz esetben szervíz visszadobja beázással, jó esetben simán gariztatják...(hogy abban mit csinálnak...azt csak ők tudják, mert ha fel tudják éleszteni, akkor factory reset és kapod vissza, általában basznak bármit is ellenőrizni)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9759) Ice-ozsé válasza Ice-ozsé (#9747) üzenetére


Ice-ozsé
tag

Ami érdekes, hogy telepítettem rá egy Winamp-ot és azzal működik.
De azért még ez sem a legjobb megoldás, mert azért bántja a csőrömet, hogy mi lehet a hiba.
Lehet, hogy tényleg egy szoftver frissítés lenne a megoldás?
Egy biztos a gyári visszaállítás semmit nem oldott meg.

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#9760) Blue Eagle válasza Ice-ozsé (#9759) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Sajnos a visszaállítás nem old meg mindent. Újra kell rántani ill. frissíteni akkor az egészet.

(#9761) Ice-ozsé válasza Blue Eagle (#9760) üzenetére


Ice-ozsé
tag

Van erre esetleg valamilyen Útmutatás kezdő "analfabéta" módon leírva, hogy miként is kell ezt?

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#9762) bubus66 válasza Blue Eagle (#9710) üzenetére


bubus66
nagyúr

Blue Eagle

Kell a V10A CWM????

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9763) Milestone2 válasza bubus66 (#9762) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Kellll neki, csak lehet nincs mobilarena közelben...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9764) Ice-ozsé válasza Ice-ozsé (#9761) üzenetére


Ice-ozsé
tag

Mármint úgy értem, hogy egy oldal vagy link, ahol ezt lépésről lépésre leírják úgy, hogy egy sima kezdő aki nem ért hozzá az is meg tudja csinálni?

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#9765) Blue Eagle válasza bubus66 (#9762) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Igen, köszi!

Ice-Ozsé! Igen, simán meg tudja csinálni egy kezdő is a gyári LG Support Tools segítségével.

Az a helyzet, hogy melózok, így csak az L9-ről tudok nyomulni, ráadásul korlátozva vagyok adatsebességben. :)

[ Szerkesztve ]

(#9766) bubus66 válasza Blue Eagle (#9765) üzenetére


bubus66
nagyúr

Miért kell neked a V10A másik CWM-es nem jó? Meg csinálom csak érdeklődők. Nem ígérem, hogy ma kész lesz de holnap megcsinálom.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9767) Blue Eagle válasza bubus66 (#9766) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Hagyjad a turóba Bubus! Ezzel ne rabold az idődet! Ha lenne valahol egy működő link valamelyik V10-re az jó lenne! Ha nincs, úgy is jó.

(#9768) bubus66 válasza Blue Eagle (#9767) üzenetére


bubus66
nagyúr

Jó másik is ?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9769) Milestone2 válasza Ice-ozsé (#9764) üzenetére


Milestone2
nagyúr

ice-ozse

Első lepes:
www.lg.hu
Telefon driver es LG szoftverfrissito program letoltese a PC-re.
A letoltott programok telepitese a PC-re.

Masodik lepes
LG support tool frissitoprogram elinditasa

Harmadik lepes
A frisstoprogram utasitasainak kovetesevel a frissites elvegzese

Ez konnyu, 15 perc.

Ha majd mas komolyabbat akarsz, akkor Bubus66 logout blogjai, meg esetleg az en nevem alatt talalhato blogok elolvasasa.

Ennyi.

Elnezest, nincs ekezetem...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9770) Blue Eagle válasza bubus66 (#9768) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Jó persze, de mondom nem fontos annyira. Nem akarok én neked plusz munkát. De ha kedven van... akkor: :R :R :R

(#9769) Milestone2
Tök frankón tetszett írni, fel sem tűnt ,hogy nincs ékezet. ;)

(#9771) Ice-ozsé válasza Blue Eagle (#9770) üzenetére


Ice-ozsé
tag

Oké, köszi, ha megakadok, akkor szólok. :) :R

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#9772) Blue Eagle válasza Ice-ozsé (#9771) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Ne nekem köszönd, hanem Milestone2 papának! Ő írta le neked részletesen. ;)

[ Szerkesztve ]

(#9773) Ice-ozsé válasza Milestone2 (#9769) üzenetére


Ice-ozsé
tag

Ja igen, ide kellett volna írnom, sort tévesztettem. :DD :C
Már ezt elrontottam, mi lesz, ha elkezdem a telefon "javítását". :Y :DD :Y

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#9774) Blue Eagle válasza Ice-ozsé (#9773) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Ok. Ha a LGMobile Support Tool-val csinálod most meg, akkor (elvileg) semmi gond nem lehet!
Melyik szoft. verzió van a telódon?

(#9775) Ice-ozsé válasza Blue Eagle (#9774) üzenetére


Ice-ozsé
tag

P76020h-EUR-XX ezt írja.

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#9776) Ice-ozsé válasza Ice-ozsé (#9775) üzenetére


Ice-ozsé
tag

Eddig jutottam, de a kettő közül melyiket?
PC Sync
PC Sync (MAC)
[link]

[ Szerkesztve ]

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#9777) Milestone2 válasza Ice-ozsé (#9776) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha Machintos-od van, akkor töltsd le a (MAC)-ot. ;]

Töltsd le ezt: Frissítőszoftver.

Meg ezt: Windows Driverek

Először telepítsd a Drivereket.
Aztán a Frissítőszoftvert.

DE!

Ha ezt írja ki P76020h-EUR-XX, akkor neked a legfrissebb hivatalos v20h van fenn. Hivatalosan nem tudsz tovább frissíteni!!!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9778) Ice-ozsé válasza Milestone2 (#9777) üzenetére


Ice-ozsé
tag

Az előzmények ezek voltak.
Egy hiba miatt szeretném a javítását.

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni tőletek.
Van egy LG L9 telefonom amivel "elvileg" meg vagyok elégedve....
Egy problémám van vele, hogy nem működik normálisan a zenelejátszó.
MP3 zenék vannak az SD kártyán ami minden más telefonba normálisan működik, csak ebben van úgy, hogy elkezdi a számot és pár másodperc után tovább dobja a következő számra.
Próbáltam letörölni az egész SD kártyát egy formázással és újra feltenni az összes számot de nem jó.
Azt is próbáltam, hogy nem az SR-re másolom, hanem a telefonnak a memóriájába, de az sem jó.
Sőt egy teljesen más (kollégámnak) az SD kártyáját tettem bele amin teljesen máshonnan letöltött... számok vannak de az sem....
Gyári visszaállítás sem.....
Mi a véleményetek mi lehet a gond, hogy minden számot csak pár másodpercig játszik le és dobja tovább a következőre?
Előre is köszönöm a válaszokat.

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#9779) Blue Eagle válasza Ice-ozsé (#9775) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Mint ahogy már többször is elhangzott, a V20H a legfrissebb itthoni kiadás. Tehát, itt nem Update lesz. A "Frissítési hibák kiküszöbölése" lehetőséget kell majd választani. Így a rendszered teljesen újra lesz rakva.
Most akkor windows vagy Mac van neked?

Sajnos nem vagyok gép előtt, pontosan nem tudom idézni, de az Opciók, vagy Egyéb lehetőségek alatt van ez a fent említett opció. A lényeg, hogy ezt választva letölti a hivatalos kdz verziót és telepíti.

[ Szerkesztve ]

(#9780) Ice-ozsé válasza Blue Eagle (#9779) üzenetére


Ice-ozsé
tag

"Most akkor windows vagy Mac van neked?"
Egy normális LG L9 -es telefon....
Nem tudom, hogy mi az a Mac.
Írtam, hogy ebben a témában kezdő vagyok.
De akkor amit Milestone2 írt azt is meg lehet csinálni?

[ Szerkesztve ]

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#9781) Blue Eagle válasza Ice-ozsé (#9780) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Jóvan, bocs nem akartalak megkavarni, szóval windowsod van az asztali PCden.

Milestone bá ne kavarjon meg engemet má! :)

Adjál neki lécci linket, én most nem tudok.

[ Szerkesztve ]

(#9782) Milestone2 válasza Ice-ozsé (#9780) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Basszus, most már egy kicsit mérgesítő, de még egyszer higgadtan.

Ha windows van a számítógépeden, töltsd le a két fájlt, amit linkeltem.
Telepítsd a Drivert, majd telepítsd a Frissítőszoftvert.

És végül, ahogy Eaglemadár írta, ne szoftverfrissítést indíts el, hanem "Frissítési hibák kiküszöbölése"-t!

Ennél érthetőbben nem tudom leírni...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9783) Blue Eagle válasza Milestone2 (#9782) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Türelmesebben az ifjonccal! :)
Nézegettem tegnap késő este a blogodat. A Miui az télleg szupi! Valóban a multilang kicsit elkínásítja a dolgokat, meg némi zavart is okoz talán.

(#9784) Milestone2 válasza Blue Eagle (#9781) üzenetére


Milestone2
nagyúr

#9777-ben ott a két link!
És most épp k..va türelmes voltam.
Nincs jobb dolgod késő este? ;]

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9785) Ice-ozsé válasza Milestone2 (#9782) üzenetére


Ice-ozsé
tag

ok :W :((( :W
kösz

[ Szerkesztve ]

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#9786) bubus66 válasza Ice-ozsé (#9780) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#9780) Ice-ozsé

Én meg ajánlom figyelmedbe aggleány leírását olvasgasd egy kicsit A Téma összefoglalóban mindent meg találsz, mit hogyan lehet megcsinálni, pontossan ezért dolgozott a Milestone2 kolléga hogy ne kelljen minden HSZ-ben leírni, de ugyan úgy a Logout blogjában (a neve alatt van) ott is sok mindent meg találsz.

Legalább az alapvető dolgokkal legyél tisztába.

A Mac(Machintos) Az ugyan úgy Operációs rendszer mit a Windows vagy a Linux, a legtöbb oldalon fent van, a letöltése. Ezért kérdezte a (vagy is írta) a Milestone2 kolléga

(#9783) Blue Eagle

Nem akarom a vitát szítani, de igaza van Milestone2 legalább a fáradtságot vette volna és olvasná el a Téma össze foglalót. Ha mi már vettük rá a fáradtságot és meg csináltuk, valamint a könnyítés és a gyorsabb letöltés érdekében a CM-ek is meg lesznek csinálva (ha az időm engedni fogja). Meg semmit nem kell keresgetni, mert ezek a linkek vannak a Logout Blogban is meg mindenhol. Próbáljuk frissíteni, őket. (Nem mindig sikerül)

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9787) Ice-ozsé válasza bubus66 (#9786) üzenetére


Ice-ozsé
tag

Hát igen elnézést kérek mindenkitől, hogy pofátlanul kérdezősködtem és megzavartam a magas szintű és fontos beszélgetéseteket az én hülye primitív kérdésemmel.
Biztos vagyok benne, hogy így visszaolvasva 100 levelet igen komoly is idevágó nem idióta témákba való beszélgetések voltak. :C :C :R :C :C
Még egyszer hálásan köszönöm és millió bocsánat, hogy elfoglaltam és bepiszkoltam az oldalatokat primitív agyammal és semmirevaló kérdéseimmel.

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#9788) Milestone2 válasza Ice-ozsé (#9787) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szerintem tök normálisan válaszoltam Neked végig.
Nem hiszem, hogy ilyen szarkazmust érdemelt.
De köszönöm....

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9789) bubus66 válasza Ice-ozsé (#9787) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na látod nem háborogni kell ha elolvastad volna a téma összefoglalót akkor jelezhetted volna, hogy tele van hibával.

Most csinálom , javítom és frissitem.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9790) bubus66 válasza bubus66 (#9789) üzenetére


bubus66
nagyúr

Milestone2

Ne foglakoz vele de Téma összefoglaló.t biztos, hogy nem olvasta el. Na mindegy, szerintem is tök korrekt volt a válaszod.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9791) Ice-ozsé válasza bubus66 (#9790) üzenetére


Ice-ozsé
tag

:P :DD :P :K :K
Szerintem eléggé ki lett vesézve minden.
Így lehetne foglalkozni a nagyon komoly témákkal, hogy tovább ne az én baromságommal legyen tele az oldal, hanem az előttem lévő pár száz fontosabb dolgokkal.
Hisz gondolom még nincs kivesézve az összes kérdés és probléma az L9-es telefonnal kapcsolatban.
Ha meg igen mindenki olvasson vissza pár ezer üzenetet és tuti ott lesz a válasz.....
Mert azt nem hiszem el, hogy még nem lett mindenre megadva a válasz ezerszer.... Csak vissza kell olvasgatni és nem írogatni kérdezősködni és feltartani a fontosabb embereket hülyeségekkel.

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#9792) bubus66 válasza Ice-ozsé (#9791) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#9791) Ice-ozsé

Nem mondta neked senki, sem hogy 6-8000 HSZ-t olvass el csak annyi lett. hogy a Téma Összefoglalót olvasd el, és ha ott vagy a szerző Logout Blogjában nem találsz választ, akkor kérdezd meg, annyit azért elvárná az ember, hogy az az alapfogalmakkal legalább tisztába légy mielőtt kérdezel (meg, ha hülyeséget is). Pontosan azért dolgozunk, itt egy páran, hogy az segíteni tudjunk, de azt azért elvárjuk, hogy legalább az alapfogalmakkal tisztában légyen valaki. Mert pl-én még e te hsz-ből nem jöttem rá. hogy mit is szerettél volna???

Talán ha érhetőbben fel teszed a kérdés esetleg még segíteni is tudunk.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9793) Ice-ozsé válasza bubus66 (#9792) üzenetére


Ice-ozsé
tag

Nem tudom, hogy abban mi volt az érthetetlen, hogy nem működik megfelelően a telefonom zenelejátszója???!!!!
Akár hányszor, elolvastam az elejét ott nem találtam meg a választ arra, hogy miért van az, hogy a zenelejátszóm csak minden számnak az első 10-15mp játssza le.
De gondolom ezért is én vagyok a hibás, "hogy nem tudok olvasni" hiszen az első hozászolásban oda van írva csak nem látom!!!!

[ Szerkesztve ]

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#9794) bubus66 válasza Ice-ozsé (#9793) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na látod ez nincs oda írva tegyél fel másik ROM-ot és nézd meg azzal mit csinál.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9795) Blue Eagle válasza bubus66 (#9786) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Bubus! Nem szíthatsz vitát, mivel köztünk vita nem volt egyáltalán. :N
A ROMokkal meg tényleg ráérsz, csak akkor ha majd szétvet az unalom. :R

(#9784) Milestone2

De lenne, csak kellett egy kis altató, arra pont jó volt! :o ;]

Csak vicceltem ám! :P Nem ám komolyan veszed! Este későn érek haza a melóból, aztán azért. ;)

[ Szerkesztve ]

(#9796) bubus66 válasza Blue Eagle (#9795) üzenetére


bubus66
nagyúr

Rendben neki állok a hétvégén majd

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9797) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Új ROM a fedélzeten:

BEANStalk 4.4.2 (CM11)

GAPPS

...még nem próbáltam.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9798) bucsupeti válasza Milestone2 (#9797) üzenetére


bucsupeti
senior tag

van valahol honlapja, fóruma, stb. ?

(közben megtaláltam)

[ Szerkesztve ]

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#9799) Milestone2 válasza bucsupeti (#9798) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hoooooooooooooooooogggggyyyynnneeeellllleeeennnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeee

Szerintem neked nem pálya....BT-vel kevesen foglalkoznak, ezt meg ráadásul nem egy profi develop kreálta, hanem egy lelkes kezdő...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9800) bucsupeti válasza Milestone2 (#9799) üzenetére


bucsupeti
senior tag

köszi! Azért egy próbát megér :) Egyébként egyre több a panasz arra hogy az LG készülékek nem szeretik a FordSync-et. Most a G2 tulajok háborognak rendesen ezért...

[ Szerkesztve ]

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.