Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8401) 89BDave89 válasza Gzolo (#8400) üzenetére


89BDave89
tag

Köszönöm a válaszaitokat, kicsit megnyugodtam. :)

Xiaomi Redmi Note8 PRO, iPhone 8, Xiaomi Mi A1, iPhone 5S, iPhone 5, Sony Xperia SP, Sony Xperia L, ZTE Grand X, ZTE Blade, Samsung 5230, Sony Ericsson K550i, Sagem MyX 3D

(#8402) mnó77 válasza Blue Eagle (#8395) üzenetére


mnó77
tag

Nem a program a rossz,hanem az általa használt térkép!A legtöbb program általában Navteq térképeket használ aminek sajnos van olyan hülye szokása,hogy a nem főbb utak(három számjegyű)némelyikét földútként ismeri és rá is tervez,ill.fordítva de ez ugyanúgy jellemző az itt warezként számon tartott programnál is de ott több térképgyártó termékeit is lehet használni.(Teleatlas,Topmap)
De ami a lényeg.Nálam gyakorlatilag minden programmal azt csinálta az L9 navija,hogy vagy előttem járt kilométerekkel,úgymond ment a saját feje után,vagy több utcával arrébb pozicionált be és dobálta a jelet folyamatosan.Ezt már többször leírtam.És most jön a T-Mobil meg a szerviz.Bevittem a fent említett hibával a T-be.3 hét után visszakaptam szoftver frissítéssel ami abból állt,hogy egyel korábbi verziót tettek fel mint ami rajta volt!Próbálgattam a hiba ugyan úgy megvolt.Visszavittem,mondtam a hölgynek,hogy a GPS vevő dobálja a jelet és nagyon pontatlan.Átvette,papírt megírta üzletből kifelé menet átolvastam a hiba leírást:"GPRS ledobál,nem működik megfelelően".Viszaléptem,közlöm vele,hogy itt nem a GPRS-ről van szó,erre ő tollal lehúzta az R betűt!Megint 3 hét mire visszakaptam a jegyzőkönyvvel együtt,hogy a telefon tökéletesen működik.Otthon kezembe került a hibafelvételi jegyzőkönyv ami a szervízből visszajött,benne a hiba leírása:"GPRS ledobál...."Itt már nem volt áthúzva az R betű!No Comment!Nem is azzal a hibával vizsgálták a telefont az idióta eladó miatt ami valóban fennállt.Természetesen utána sem volt jó.Tele lett a tö..m eladtam és vettem egy független Sony SXS-t. :)
Elnézést ha "bő lére eresztettem"a dolgot :)

[ Szerkesztve ]

(#8403) aholy válasza aholy (#8386) üzenetére


aholy
tag

gondoltam mégegyszer nekiugrok a frissítésnek, hátha nátha. (beragadt s/w upgradebe még tegnap.

rányomtam, a gyári frissítővel, mire visszanéztem a programra, már 99%nál járt, és hiba nélkül lefutott végül, úgyhogy életre kelt a telefonom :D :D :D

egyelőre boldogság van, aztán majd meglássuk mi alakul :D v20h került fel, a boot loader check nekem is leáll, ennél a szoftvernél, a v20bnél még működött.

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note 10 +

(#8404) Milestone2 válasza aholy (#8403) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Használd egészséggel. Megelégedéssel.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8405) Gzolo válasza Milestone2 (#8404) üzenetére


Gzolo
senior tag

Milestone, szívesen olvasnék a romokkal való tapasztalataidról, de a korábban linkelt oldalon regisztrációt kér,rögtön a beléptetőoldalra megy.

(#8406) Milestone2 válasza Gzolo (#8405) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Inkább kérdezz privátban. Az oldalra csak írok, nem az enyém, nem tehetek a reg-ről.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8407) BOBAKILL válasza bubus66 (#8393) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Hihetetlen hogy nem fogják az adást... de mindegy, én feladom. :DDD
Frankó nagyon az SXP, szép kijelzője van. Gyorsabbnak is tűnik, és ami a legfontosabb hogy nem forrósodik. :D
Geotagging-et nem próbáltam még, de majd nemsokára bejáratom rendesen. Sokkal szebb képeket lő mint az Lg. :K Tömören ennyi. Ja és van értesítő led is, továbbá fémbű van. :DDD
Egyetlen negatívum van, az az sms írás. Kicsit nehezebb mint az Lg-n gépelni, de ez kisebb is jóval.
Kicsit az Lg Black-re emlékeztet, kb az a kategória,vagy kicsit jobb is. :)

[ Szerkesztve ]

(#8408) bubus66 válasza BOBAKILL (#8407) üzenetére


bubus66
nagyúr

Pedig a Black jó kis telefon volt szerintem azt érdemes lett volna tovább fejleszteni, az SXP biztos, hogy jó, nekem az SXT- is sokkal gyorsabb volt, és tényleg szebb képeket csinált.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8409) BOBAKILL válasza bubus66 (#8408) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Igen, a Black egy unikum volt szerintem, megfelelő sw támogatással verhetetlen lett volna. (meg azért 1gb ram is elfért volna benne...mondjuk kihozhattak volna egy Black II-t ha már mindenből kettőt hoznak már..)
Bár ez a ' ha a róka nem szart volna nyulat fogott volna' esete. :D

[ Szerkesztve ]

(#8410) bucsupeti válasza zAPAtyin (#8387) üzenetére


bucsupeti
senior tag

ha 8-10 órát folyamatosan emaileznék akkor minde rendben lenne, de nem erről van szó természetesen. 8-10 órát bírja úgy hogy csupán beépített dolgoksg használok. gmail, céges email, telefon, gmaps, rss, naptár, 3g, wifi, autós bt kihangosító. természetesen nem non-stop nyomom, de eddig a galaxy s, s2, ill s adv, simán bírta ezt a használatot kb másfél napig. az L9 kifekszik délutánra. ja és nem vagyok hajlandó lemondani a kényelemről, azaz nem akarom ki-be kapcsolgatni a rádiókat.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#8411) bucsupeti válasza zAPAtyin (#8398) üzenetére


bucsupeti
senior tag

NEM AKAROK TUNINGOLNI! Csak 18 óra üzemidőt kérek arra amire kitalálták a smartphone-okat, aktív irodai használat mellett. Ezt nem tudja sajnos.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#8412) BOBAKILL válasza bucsupeti (#8411) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Kár a gőzért, nem tudod meggyőzni... :DDD
Szerintem azt hiszi hogy mi ultra-durva módon használtuk a telefont, szét tuningoltuk stb.. Pedig nem... :N
csupán a okostelefon-funkcióit használtuk úgy mint bármely emberi (vagy embertelen) lény.
A GPS-es okosság meg abszolút nem állja meg a helyét, mert más telefonon meg hibátlanul üzemel. Ennyi.
Ha ez így lenne akkor minden célra (telefon, kmaera, gps, ebook) vennék külön gépet fél misiért, de inkább egyetlen okostelefonban megoldom...

Erről jut eszembe, bubus66!
Szalonnát tudtunk volna rajta pirítani! Ha nem sülne meg időben, a GPS-t is bekapcsolod és kész is. ;]

[ Szerkesztve ]

(#8413) Milestone2 válasza BOBAKILL (#8412) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szét tuningolni én tuningoltam szét....de nekem jó ;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8414) BOBAKILL válasza Milestone2 (#8413) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Tudjuk. Kegyetlen egy tuning-mester vagy! :DDD
Én egy L3-al babrálok így, azt nem "sajnálom" erre a célra. :DDD

(#8415) odipapa válasza BOBAKILL (#8412) üzenetére


odipapa
senior tag

Csak hogy értsd.
Kevéske ember, nagy hangerővel próbálkozik, hogy nyomatékosabbá tegye a saját véleményét.
Számomra a sok ember suttogása sokkal meggyőzőbb lenne, de szerencsére a létszám még kevés.

(#8416) BOBAKILL válasza odipapa (#8415) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ha nem így "költőien" fogalmazol akkor is megértem. :DDD
Mindenki elmondta a véleményét már, ez így van rendjén. Ez ezért fórum. Vannak suttogók ahogy te nevezted és nagyhangú emberkék. Én elfogadom mindenki véleményét, de ha én hibáról írok és még pár ember rajtam kívül ugyan erről, akkor az már meggondolandó dolog! Sose mondtam hogy "szar" a telefon, csak nekem és párnak még "hibás" volt. ENNYI.
Ez nem arról szól hogy 5ember rosszat ír, 4 meg jót a telefonról és akkor jajj most merre billen a mérleg...
Hallgasd a suttogásokat jobban, hátha megérted.

Én ezennel hivatalosan is befejeztem az irkálást e témában, elment a kedvem már ettől. Akinek jó a teló az örüljön neki és ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#8417) odipapa válasza BOBAKILL (#8416) üzenetére


odipapa
senior tag

....Ez nem arról szól hogy 5ember rosszat ír, 4 meg jót a telefonról és akkor jajj most merre billen a mérleg...

Hát szerintem meg pont erről szól, de ezt már leírtam, te meg elvileg meg is értetted a "költői" költői fogalmazásomat.
Na mindegy :W
Azért még remélem lesz egy utolsó hozzászólásod a témához. ;]

(#8418) BOBAKILL válasza odipapa (#8417) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Igen lesz is, de nem a témához. Úgyhogy ne reménykedj. ;]
Baromi nehéz volt megérteni a "költői" megfogalmazásodat. Most biztos nagyon elmésnek gondolod magad, gratulálok.
Ne reagáljál erre, ne erőltesd meg magad!

Nem fogom olvasni az l9 topikját, már totál nem érdekel ki mit ír róla.

(#8419) bubus66 válasza BOBAKILL (#8412) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#8412) BOBAKILL

Erről jut eszembe, bubus66!
Szalonnát tudtunk volna rajta pirítani! Ha nem sülne meg időben, a GPS-t is bekapcsolod és kész is.

Igen meg a pizza is meg sült volna mellette még, zsebben nem lehetett hordani, még tokon keresztül is égetett.

Hát azért sajnos, hogy volt szerncsém most este a SXP és az L9-et össze hasonlitani, nem akaorom nagyon lenézni az L9 de az igazság, hogy a P sokkal vagy is mérföld kövekkel jobb mint az L9.

bucsupeti az ismerősőmnek még 10 órát sem bírki. kb ugyan azt használja.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8420) bubus66 válasza bucsupeti (#8411) üzenetére


bubus66
nagyúr

Lejárt a szerkesztési időm

bucsupeti az ismerősömnek még 10 órát sem bír ki, kb ugyan azt használja ahogy te. Ma oda adtam neki az SGSA, én is kíváncsi leszek mit teljesít. Szerint biztos, hogy jobban.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8421) zAPAtyin válasza bubus66 (#8419) üzenetére


zAPAtyin
tag

Az SXP ha jól emlékszem egy húszassal - "mérföldekkel" - drágább is nem?

(#8422) bubus66 válasza zAPAtyin (#8421) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szerintem meg 20 000 az nem egy nagy összeg amivel drágább a SXP, viszont annyival jobb is Ha Az SGSA viszont olcsóbb de mérföldekkel jobb az L9-nél. Te mihez hasonlítod az L9-et? Mert akkor mondjál valamit ha van viszonyítási alapod, nekem jó pár telefon meg fordult e kezeim között. Tehát tudok mihez viszonyitani

(#8415) odipapa

Szerintem meg aki nem suttog az tett is le az asztalra valamit, én legalább is így gondolom.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8423) bubus66 válasza zAPAtyin (#8421) üzenetére


bubus66
nagyúr

Most gondolkodok készülék váltáson szerinted meg várom az L9II?

Tehát tudok mihez viszonyítani nem Nokia 3210-hez viszonyítom, akkor tényleg mérföldekkel jobb még az L9-is igaz annál soha nem játszott pizza sütőt.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8424) odipapa válasza bubus66 (#8422) üzenetére


odipapa
senior tag

Jól gondolod, de jelen esetben te is csak egy szavazattal játszol, úgy hogy minden tiszeletem a tied a tudásoddal kapcsolatban, de engem hangerővel nem tudtok meggyőzni.
Elhiszem, hogy valakinek melegszik, de szerintem ez elhanyagolható %.

(#8425) bubus66 válasza odipapa (#8424) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az hogy melegszik az csak egy dolog, az baj, hogy sütőt játszik. lehet, hogy hogy itt csak egy ketten vagyunk de nekem mind a 4 ismerősömé pizza sütővé alakult, úgy hogy mennek a piacra. Nem is akarlak meggyőzni mert meg ítélésem szerint ezt talán az első komolyabb okos telefonod.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8426) zAPAtyin válasza bubus66 (#8423) üzenetére


zAPAtyin
tag

kb. ezekre gondoltam:

LG Optimus L9
Samsung Galaxy S3 Mini
Samsung Galaxy S Advance
Sony Xperia M
HTC Desire 500

vagy, Opel Astra, Renault Mégane, Toyota Prius, Vw Golf VI

Ebből is az látszik kinek a pap, kinek a papné.
Ne beszéljünk le/rá senkit se, mindenki döntse el mit választ!

(#8427) Milestone2 válasza zAPAtyin (#8426) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ne beszéljünk le/rá senkit se, mindenki döntse el mit választ! Itt a lehetőség, aki épp telefonválasztás előtt áll, olvasson utána, van még pár oldal, amit érdemes elolvasni....aztán mehet a döntés, mindenki a saját kedve / agya / ítélőképessége szerint...

:C :R

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8428) bubus66 válasza zAPAtyin (#8426) üzenetére


bubus66
nagyúr

Samsung Galaxy S Advance Sony Xperia M

Ezek mérfölddel jobbak mint az L9 volt hozzájuk szerencsém ki próbálni. AZ SXM pl ma próbáltam. Ugye és árérték arányban is ott vannak. Csak nem játszanak sütőt,meg 5-10 perc egy ROM frissítés ( nem kell három hét) mint az L9-nek és lehet, hogy akkor is szerviz lett a vége. Nem kell bootlodert nyitnia SGSA-nál a ROOT CWM-hez, stb stb.. . Tökéltessen működik a GPS nem kell fél nap hogy holdat találjon, és nem dobálja el a holdakat.
SGSA ha valami gond van és szervizbe kell vinni 5 perc alatt vissza lehet állítani és nem kell parázni azon mint az L9-nél, hogy lesz-e piros vonal átlóban a garancia jegyen

Milestone2

megvárom az L9II aztán beruházok rá, max ha nem lesz jó ki dobom az ablakon. :Y

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8429) bubus66 válasza Milestone2 (#8427) üzenetére


bubus66
nagyúr

Melyik Superuser van fent neked a a sárga háromszög a kettős keresztel? Tedd fel a Superuser Pro az inineten meg van, ott tudsz kiválasztani ikonokat.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8430) odipapa válasza bubus66 (#8425) üzenetére


odipapa
senior tag

A témáról, amiről vitázunk, nem sok köze van hogy milyen telóim voltak ez előtt.
Valamelyik hozta a specifikációiban leírtakat, valamelyik nem. Az L9 most éppen hozza. Ez ennyire egyszerű számomra.

(#8431) bubus66 válasza odipapa (#8430) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mit hoz a számodra az L9? Ami le van írva a specifikációban. te csak az alapján ítélj meg egy telefont én más alapján fogom, és az árához képest így utólag kettő L9 után merem állítani hogy nem éri meg az árát. Sőt meg merem kockáztatni hogy ha a LG Optimus Black-et tovább fejlesztik az L9 elbújhatott volna mellette.

Már,hogy ne lenne köze hozzá, mert talán volt egy ZTE Blade-d a maga korában egy kiváló telefon volt. Persze ha ahhoz hasonlítom az L9 akkor mérföldkővel jobb az L9. De mondjuk vele egy súly csoportba lévőkkel már elégé alul marad sajnos. Neked jó véleményed van róla nekem meg nem és vagyunk még egy páran így. Van szervizes barátom aki az LG-nél dolgozott, (zik) és ilyen véleményem van a róla, sőt egy részét Ő is osztja, viszont a melegedést Ő sem tudta meg mondani mi lehet, talán jövő hónapban elő áll egy megoldással.

Neked ennyi egyszerű, nekem meg nem hozta amit egy közép kategóriás telefontól elvárnék.

(#8418) BOBAKILL

Meg érte a SXP a 20000 Ft különbséget?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8432) vtibcsi


vtibcsi
csendes tag

odipapa!
Kár vitáznod Bubussal, nem tudod meggyőzni, mióta magjelent az l9 folyamatosan szidja valamiért. Hol a frissités, root vagy melegdés/pizzasütő/, ennek ellénére még bizik az l9II-ben.
azt viszont nem értem ha 3 hétig tart egy frissités nála, miért csinálja az ismerőseinek, nekik három hétig nincs telójuk vagy kölcsönadja szupi SGSA-at addig. A többségnek azért általában 1/2 óra alatt végigmegy a gyári frissitő.

(#8433) BOBAKILL válasza bubus66 (#8431) üzenetére


BOBAKILL
őstag

bubus66!
Az L9 elment 55-ért, a P-t 50-ért vettem. :DDD
Ha engem kérdezel akkor még egy gyengébbre is elcseréltem volna ami jól működik... De nagyon jól jártam, a kijelzője a P-nek napfényben is frankó nagyon, nem marad el az IPS-től semmiben! És még élesebb is a pixelsűrüség miatt. Igényesebb és sokkal jobb telefon mint az L9.
Szóval még ha drágább is, akkor is jobban megéri a P, a napon nem olvad rá az ember kezére az akksifedél.

[ Szerkesztve ]

(#8434) bubus66 válasza vtibcsi (#8432) üzenetére


bubus66
nagyúr

Öreg igen sajnos az enyémet csináltam 3 hétig az ismerőseim, Ő neki 4 hétig tartót még meg csinált ( most örülsz ugye) a frissítés pedig amit csinálok Szboxal, mert csak a 3 hetet ezzel lehet ki küszöbölni, történik pedig az SGSA, SX-k mellette tették le a voksukat ha érdekel olcsó pénzért van L9 meg lehet venni. Tartalék telefonnak meg veheted. Szerintem 40 meg egy pizzáért oda adják darabját. Jó vétel lenne. Sajnos engem nem érdekel.

Te kis naiv el is hitted, hogy meg várom az L9II ha maradnék az LG-nél akkor max az F szériából próbálnám ki valamelyiket. De nem úgy hogy megveszem

Mitől bíznék az L9II-ben ha olvastad volna akkor azt is ki veséztük múltkor.

(#8433) BOBAKILL

Na igen a kijelző közötti különbség napsütésben hát az SXP-T stb biztos, hogy szuper az Samsugoké is, a automatikus fényérőszabályzó, azért teszi a dolgát. Úgy látszik az L9-ből kifelejtettek az LG mérnöke vagy azt hitték mindenki csak sötétben meg borus időben használja, biztos nagy munka lett volna bele tenni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8435) Hysterycs


Hysterycs
tag

Üdv mindenkinek!

Hosszú idő óta figyelemmel kísértem a fórumot, 4 hónapja rendelkezem egy ilyen telefonnal.Nekem sincs pl. az ég világon semmi baja, nem melegszik és hibátlanul navigál (kb. naponta). Biztos szerencsés példányt fogtam ki. A telefon nem tökéletes, többen is rávilágítanak a hibákra, ezért mindenkinek köszönet.
Ami már eszméletlenül zavaró számomra a fórum olvasása közben, az bubus fórumtárs fogalmazó képessége, helyesírása, illetve ezek hiánya. Elismerem, hogy szakmailag nagyon ott van/vagy, de könyörgöm néha olvass el egy-egy nyelvtankönyvet vagy nézd át a helyesírási szabályokat, illetve ne tedd bele az összes létező kommentedbe, hogy pizza sütő! Kérlek!
A stílusod, és ahogy egyes emberekkel beszélsz, eléggé felháborító, de biztosan úgy gondolod, hogy a hatalmas technikai tudásod felhatalmaz erre. HÁT NEM!

Minden jót!

(#8436) vtibcsi válasza bubus66 (#8434) üzenetére


vtibcsi
csendes tag

Figyej "Öreg"!

Ha ennyire utálod Lg minek vagy itt? A trollkodást meg légyszi vidd át egy másik fórumba ahol vevők rá.

(#8437) bubus66 válasza vtibcsi (#8436) üzenetére


bubus66
nagyúr

...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8438) Milestone2 válasza bubus66 (#8429) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Március vége óta a pro-t használom...

Köszi.

Inkább várd meg az L9 III-at úgy tervezik ott már a bekapcsoláshoz is BL nyitás kell majd... ;]

vtbcsi:

Te nem érted a maró gúnyt??? (Ha komolyan vetted...)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8439) bubus66 válasza Milestone2 (#8427) üzenetére


bubus66
nagyúr

Milestone2

A legújabb Toolkit van a Téma összefoglalóban?

Inkább várd meg az L9 III-at úgy tervezik ott már a bekapcsoláshoz is BL nyitás kell majd

Oké és azt mikor adják ki?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8440) Milestone2 válasza bubus66 (#8439) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Én ahhoz hozzáférek, mert ott még nem módosíítottam semmit.

Az ininetesben meg asszem igen. Majd megnézem...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8441) Milestone2 válasza bubus66 (#8439) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Sziktóber 25 és Május 40 között gondolkoznak...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8442) bubus66 válasza Milestone2 (#8441) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké köszi talán az Október 40-t megvárom, az még jó is lenne, a május az már későn van.

a Téma összefoglalóhoz én sem férek hozzá csak a moderátorok tudják módosítani átküldöm a Logutumból.

Programkóddal küldöm privát üzenetben.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8443) vtibcsi válasza Milestone2 (#8438) üzenetére


vtibcsi
csendes tag

Nem vettem komolyan, megszoktam.
Bubus ilyen, hol elmegy és visszajön és néha megsértődik.

De tőled nem ezt vártam a hozzászolásaid és a tudásod alapján.

[ Szerkesztve ]

(#8444) bubus66 válasza Milestone2 (#8441) üzenetére


bubus66
nagyúr

Átküldtem csak így ahogy van ki másolod és el mented a Logout blogodban.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8445) Milestone2 válasza vtibcsi (#8443) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Te nem érted a maró gúnyt??? (Ha komolyan vetted...)

Elnézést, ha ez bántó volt... Inkább csendben maradok, ha már ennyit sem írhatok...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8446) Milestone2 válasza bubus66 (#8444) üzenetére


Milestone2
nagyúr

És beenged más blogjába?

na jó, előőbb meg kellene próbálnom, utána klérdeznem...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8447) odipapa válasza bubus66 (#8434) üzenetére


odipapa
senior tag

OFF, ha már más is megjegyezte.
Én se vagyok egy helyesírás mágus, de nálad sokszor nehezemre esik értelmezni na mondatokat.
Olyan érdekes, mintha külföldiből google fordítóval tolnád magyarra.
Ezt vedd, építő jellegű kritikának, ne kötekedésnek.

(#8448) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

Kipróbáltam egy Samsung Galaxy S Advanced-et, hogy annak a kijelzője milyen.... Olyan mintha tiszta algás lenne, ilyen zöldes színe van szabályosan a hányinger kerülget tőle. IPS alá nem szabad adni....

LG G3

(#8449) BOBAKILL válasza H.Bencike (#8448) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nézz meg egy SXP kijelzőt, az nem ips mégis nagyon szép színekkel operál. De tény hogy az lg kijelzőben jó nagyon, ha már másban gyengébb.
Pont navira tökéletes lenne! az L9, mivel nagy és szép kijelzője van. De ahogy egy nagyon okos ember kifejtette, nem okostelefonnal kell navigálni...

(#8450) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Nem véletlenül osztjuk az L9et. Ennyiért kapsz jobbat, ami hibátlan. Ez nem annak szól akié jó, hanem aki ilyet venne. Ez nem fikázás, csak tény közlés. Bárki kifoghat egy rossz szériát, és fél évig szervizeltetheti. Már ha csinálnak egyáltalán valamit. Megéri?
Mindegyik telonak van kis baja, de az L9nek ez nem kicsi!
bubus meg olyan amilyen, mindig segít a telefonnal bárkinek. Csúnyán ír, de legalább egyedi a stílusa. :D
Aki meg megsértődik mert leszoltam az l9et, annak sorry. Fusson egy kört a ház körül, utána írjon sértődött választ.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.