Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9901) odipapa válasza bubus66 (#9899) üzenetére


odipapa
senior tag

A Sony számomra rossz ómen, volt nekem, illetve a családban több Sony termék, telefontól a fényképezőgépig sok minden. Szinte mindegyik volt szervizben, kevés használat után.
Én biztosan kerülni fogom ezt a márkát egy ideig.

(#9902) Laybee válasza Long Man (#9900) üzenetére


Laybee
őstag

Köszönöm szépen! Fura, hogy gyárilag ilyen lett a JB.

(#9903) Long Man válasza Laybee (#9902) üzenetére


Long Man
tag

Szívesen, :)

Néhány változást és érdekes lassulásokat nem értek én sem ICS-hez képest, de már nem váltanék vissza 4.0.4-re.

Sok sikert a progi használatához.

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#9904) Laybee válasza Long Man (#9903) üzenetére


Laybee
őstag

Sikerült, ahogy leírtad :)

(#9905) bucsupeti válasza odipapa (#9901) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Nekem sincsenek jó tapasztalataim a Sony-Ericsonról.
A Nexus szerintem a tuti. Én szinte biztos hogy Nexusra fogok váltani (az aktuális legújabbra). Igaz hogy jelenleg a Nexus 5 éppen LG gyártmány, de abszolút nyitott, plain KitKat van rajta. Rootolható,hackelhető referenciakészülék.
Egy biztos hogy olyan készüléket aminek a nevében LG vagy Sony szerepel biztosan nem fogok venni. Nálam ezek leszerepeltek még akkor is ha ott a G2 vagy éppen egy "jóárasított" F6, vagy olyan csábos jószág mint amilyen a kedves L9-ünk volt bő egy évvel ezelőtt....

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#9906) Azharel válasza bucsupeti (#9905) üzenetére


Azharel
aktív tag

Én is azt mondtam hogy soha többet lg, és még is egy g2 mellett kötöttem ki. bizony most érzem először azt hogy ilyen jó telefonom soha nem volt, nem érzek késztetést a mókolásra, még a root-ra sem mert tökéletes ahogy van. pedig bootloader nyitás nélkül romolható a telefon és az azonos soc miatt ugyan annyi rom van rá mint a nexus 5-re.

(#9907) raczga válasza Long Man (#9877) üzenetére


raczga
csendes tag

úgy oldottam meg, hogy play-áruházból leszedtem egy tárcsázó progit, aminél alapértelmezetten a hívásinfó ugrik fel először...

(#9909) Long Man válasza raczga (#9907) üzenetére


Long Man
tag

Igen, sok jó tárcsázó program van, amivel ki lehet kerülni a rendszer hiányosságait.

Pl. egy poen-os: Old School Dialer :D

(és még jól is néz ki nagy képernyőn)

[ Szerkesztve ]

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#9910) Blue Eagle válasza Milestone2 (#9908) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Mindjárt hazaérek, és próba! Köszi!

(#9911) Blue Eagle válasza Milestone2 (#9908) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Sajnos nem jó. Nem indul el. Gyanúsan gyorsan telepszik...

(#9912) Long Man


Long Man
tag

JB-nél ki lehet valahogy kapcsolni teljesen a "QSlide alkalmazások"-at? :F :W

(gyakran inkább útban van, mint hasznos)

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#9913) Skarlos válasza Long Man (#9912) üzenetére


Skarlos
csendes tag

Ha rootolva vagy és van Clockworkmod recoveryd akkor ezzel el lehet tüntetni.

(#9914) Long Man válasza Skarlos (#9913) üzenetére


Long Man
tag

Köszönöm :)

Közben próbáltam utánaolvasni is, de root és CWM nélküli megoldást nem találtam. :(((

Pedig van elég esze LG-éknek, hogy kikapcsolhatóvá tegyék (G2-nél): disable QSlide

(hogy ezt miért nem sikerült beépíteni L9-nél? :F , pedig ők találták ki ezt a nyüves QSlide-ot)

Na mindegy. :U Ez tényleg egy börtönbe zárt telefon. :O

Már kezdek zabos lenni rá (LG-re) én is ...

[ Szerkesztve ]

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#9915) Milestone2 válasza Blue Eagle (#9911) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem világos, majd mingyááááá kipróbálom, hogy ez egy önálló ROM, vagy csak a language pack...
Ha csak language pack, akkor erre kell rátelepíteni a méretéből arra gondoltam, hogy ez egy langpackkal bővített ROM, hiszen az alapROM 200MB ez meg kb 250MB...na mingyááááá letöltődik aztán belenézek...

Pedig ez egy önálló ROM-nak tűnik, ahogy gondoltam. Mekkkkkpróbálom én is installálni...

(Egyébként az alapROM remekül működik angolul és kínaiul, meg lengyelül, mert lengyel a fejlesztő)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9916) bubus66 válasza Milestone2 (#9915) üzenetére


bubus66
nagyúr

Rendes ROM én néztem mert van bent minden.

Viszont ha nem települ annak lehet több oka is nem kompatibilis a recovery nincs nyitva a bootloader stb.

De a recovery nem biztos, hogy kompatibilis

Itt egy kis csemege de sajnos az L9 nincs bent

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9917) Milestone2 válasza bubus66 (#9916) üzenetére


Milestone2
nagyúr

BlueMadárnak nyitva van...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9918) Blue Eagle válasza bubus66 (#9916) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Egy másik akármelyik MIUI vagy bármelyik CM sima liba. :U

Egy jó kis MIUI-t, főleg magyarul el tudnék viselni. Teccik na! :DD

[ Szerkesztve ]

(#9919) Milestone2 válasza Blue Eagle (#9918) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Valamit nem jól csináltál.
Nekem simán felment.

1. wipe data/factory
2. wipe dalvik
3. format intSD
4. format system

5. flash miuiandroid_multi_p760_4.1.17_jb-4.2.zip
6. flash MIUI gapps
(7. flash experienced universal kernel V3)
(8. flash kernel settings)

nyilván a 7. és 8. nélkül is működik, de alapjáraton ebben a MIUI v5-ben csak interactive governor van, az meg nekem nem pálya...A SuperSU-t is rá szoktam CWM-ben küldeni, de anélkül is megy, mert a MIUI-nak saját permission rendszere van, ott kell a rootot engedélyezni...

Nekem megy.
Szeretem. Ennek jobb a fogyasztása, mint a BeanStalk 4.4.215-nek, ami a másik kedvencem.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9920) Blue Eagle válasza Milestone2 (#9919) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Sikerült! Köszi! :R

(#9921) Milestone2 válasza Blue Eagle (#9920) üzenetére


Milestone2
nagyúr

wheatley/sio párosítással, vagy pegasusq/sio-val.

illetve a hotplug/sio a dobogó harmadik fokán.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9922) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Kifutottam az időből: NoFrillsCPU-val tökéletesen irányítható, ráadásul deep-deep sleep is hozzáadható a beállításokban, 200min és 1200max CPU beállításokkal.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9923) passat77 válasza Milestone2 (#9922) üzenetére


passat77
tag

Szia !
Nekem sem akar összejönni ez a miui :(
A 3. lépést én eddig mindig kihagytam.
Ez lehetett eddig a baja? Még nem volt időm újra megpróbálnom.

(#9924) Blue Eagle válasza passat77 (#9923) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Valószínű az a baj. Nálam is az lehetett.

(#9925) Long Man


Long Man
tag

Rejtett információs menü: *#*#4636#*#* Hidden Menu LG Optimus L9

Egész jó dolgokat mutat meg.

(kezdőknek csak óvatosan)

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#9926) bubus66 válasza Long Man (#9925) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ezzel a kóddal nem csak

Telefon Információt
Akkumulátor Információt
Használtai statisztikát és a Wifi infót lehet megnézni?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9927) Long Man válasza bubus66 (#9926) üzenetére


Long Man
tag

Alapvetően összetett rendszer-információs menü, de lehet vele ki/be/át kapcsolgatni a telefon rádióit is.
(pl.: GSM mód: Auto-EURO-USA-JAPAN-AUS-AUS2)

Talán azt mondanám, hogy a szerviz-menü egyszerűbb(?) változata, információra, hibakeresésre kihegyezve.

Aki tudja mi-micsoda benne, annak nem nem árthat és hasznos segítség lehet.

(egyenlőre még csak ismerkedem vele) :B

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#9928) bubus66 válasza Long Man (#9927) üzenetére


bubus66
nagyúr

Csak finom ismerkedj vele

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9929) Long Man válasza bubus66 (#9928) üzenetére


Long Man
tag

Úgy lesz :)

(először egy kis virág, séta a parkban, cukrázda, ...) ;)

Valaki még progit is írt hozzá a Play-re: 4636

További szerviz kódok magyarázatokkal együtt:
Hidden Secret Codes for Google Android Mobile Phones

Továbbra is: Kezdőknek csak óvatosan! :K

[ Szerkesztve ]

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#9930) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Szorgalmasak a "fejlesztőgyerekek"...

BEANStalk Android 4.4.2 2014-01-22 ez már a KÜLSŐ SD-re TELEPÍT ALAPÉRTELMEZETTKÉNT, azaz letiltották benne az LG SD kártya emulációt (hogy ezt mi a fenének találták ki egyáltalán?). + GAPPS

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9931) droidforever


droidforever
tag

Ma indulok az uj masinaert(xperia z),remelem nem banom meg

(#9932) Milestone2 válasza droidforever (#9931) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem fogod!!!
Használd egészséggel és megelégedéssel!
Néha nézz vissza... ;)

;] Itt a legfrissebb CM11 hozzá ;]
(ez persze tényleg majdhogynem vicc, nem hiszem hogy szükségét fogod érezni a mókolásnak a Z-nél...)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9933) Blue Eagle válasza Milestone2 (#9908) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Kár, hogy kivették belőle a Weathert, igaz multilang alatt asszem nem volt jó. Rádió alkalmazás sincs. Apró hibák ezek, de mégis...

Tettem fel ugyan egy Miui stilusu weathert, de annak még az órája se frissül!

[ Szerkesztve ]

(#9934) Milestone2 válasza Blue Eagle (#9933) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Most épp a BeanStalkot próbálgatom, de volt(van) a MIUI-ban Weather.... (vagy másra gondolunk)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9935) Blue Eagle válasza Milestone2 (#9934) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Igen tudom, a többiben van. Ebben nincs, valszeg kivették. Rádió?

(#9936) Milestone2 válasza Blue Eagle (#9935) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Akkor másra gondolunk, mert feltelepítve nekem van Weather app benne.
Majd ha visszarakom megnézem. Rádió az nincs.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9937) bubus66 válasza droidforever (#9931) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#9931) droidforever

Én meg most hoztam az F6-ot hát ha szidhatom a tovább remélem nem. Gratulálok a SXZ-hez Nem fogod meg bánni, szerintem.

Én meg ha meg tanultam volna számolni akkor december jó áron hoztam volna Z előfizetés hosszabitásra.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9938) droidforever válasza Milestone2 (#9932) üzenetére


droidforever
tag

Ha mar a kezemben lesz irok majd rola egy rovid elmenybeszamolot,hu maradok a topichoz hiszen az l9 egyenlore meg megmarad a z mellett

(#9939) droidforever válasza droidforever (#9938) üzenetére


droidforever
tag

Na meg van a "nagy varázsló"
Brutális vas,féltem a betekintést szögektöl,de azt kell hogy mondjam közel sem annyira rossz a helyzet mint a résztvenni sőt kellemesen csalódtam

[ Szerkesztve ]

(#9940) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Mondatod vége kicsit értelmetlen, de grat.!
Jó felhasználást!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9941) bubus66 válasza droidforever (#9939) üzenetére


bubus66
nagyúr

Gratulálok legalább van egy olyan telefonod amit nem 3 hétig kell frissíteni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9942) Jeanne d'Arc

Sziasztok!
Nem tudom a netet megosztani a telóról. Mi lehet a gond? Egyik eszközöm sem tud csatlakozni. Sem az ipad, de a nexus 5. :U

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#9943) bubus66


bubus66
nagyúr

Ha valaki a stock romot akarja fel tenni ez alapján a leírás alapján próbálja meg, csinálja meg nem az OFFLINE mert az shtpp nincs használva.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9944) Milestone2 válasza bubus66 (#9943) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Köszi. Logoutomhoz is hozzáadtalak. ;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9945) Blue Eagle válasza bubus66 (#9943) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Próbálom is! ;]

[ Szerkesztve ]

(#9946) Blue Eagle válasza bubus66 (#9943) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Nagy vagy Bubus! Ezer Köszönöm! Ezzel gond nélkül megy Win8 alatt is! :C :R :R :R

Szerk.: Kész is van, fenn van a V10A ismét!

(Win8 alatt sehogy sem akart össze jönni a többi metódussal a downgrade.)

[ Szerkesztve ]

(#9947) sarkanyolo2 válasza Jeanne d'Arc (#9942) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Mobilnet be, hotspot be, ennyi, bár gondlom nem mondtam túl sok újat ezzel. Próbált meg Nyílt-ra rakni, hátha a biztonsági protokoll kavar be.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#9948) Jeanne d'Arc válasza sarkanyolo2 (#9947) üzenetére

Azt is próbáltam de semmi. Édesanyám készüléke. Jól emlékszem 4.04 van rajta. Szof.tfrissítés segíthet?

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#9949) bubus66 válasza Blue Eagle (#9946) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#9946) Blue Eagle

Látod ehhez kell egy másik telefon, vennem. nem kell bele a shttps.zip, mert szerinte ez keverte a sz@rt ott. Szóval felkúszott a v10a? Na vissza tértél az ICS-hez????

Holnap ki is cserélem erre vagy is át írom a L9-hez ha működik vele

(#9948) laleh

vagy egy fatory reset de hidden menüből.

(#9944) Milestone2

:R :R

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9950) sarkanyolo2 válasza Jeanne d'Arc (#9948) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Abszolút, sőt én felraknám a 4.1-et, hiába eszik többet, nekem jobban bejön mint az ICS. :) De bubus által ajánlott factory reset is segíthet, csak ments le mindent, még az SD kártyáról is(vagy csak szimplán vedd ki)!

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.