Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9951) Jeanne d'Arc válasza sarkanyolo2 (#9950) üzenetére

Sajnos ez lesz. Anyukàm most lakta be a telót , nagyon tetszik neki de mégis ezt azért jó lenne megcsinàlni.
Köszi mindenkinek. :))

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#9952) prannk


prannk
őstag

Most rendeltem elő mobilnetet. Nem szeretném hogy a google play elkezdje frissítgetni mobilnetről az alkalmazásokat. Hol lehet azt beállítani?? Illetve miket kell még beállítani így mobilnet alatt?

Facebook,böngésző,időjárás,gmailra kell a mobilnet csak.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#9953) Blue Eagle válasza prannk (#9952) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Play alkalmazás indít, abban menü gombra tapp, Beállítások. Ott értelemszerűen mindent be állítasz. (Azt is be lehet állítani, hogy csak wifin frissítsen. De ha akarod egyáltalán nem, sőt még csak nem is értesít ha frissebb alkalmazás elérhető.)

Nem egy veszélyes dolog ez a mobilnet (most már), hiszen a szolgáltatók már nem adják automatikusan "felárral" a megszabott kereten felüli adatmennyiséget, hanem lelassítja köv. hó forduló napjáig a net sebességedet. De ez még levelezésre, sőt még duzzogva böngészésre is akár elég. De ha spórolni akarsz, akkor le is tudod kapcsolgatni az értesítési sávban az adatkapcsolatot, vagy éppen vissza. Szerintem nincs értelme, hacsak nem az akkuidő miatt. Nálam folyamatosan aktív a net kapcsolat, jó ha itthon vagyok wifin megy.

[ Szerkesztve ]

(#9954) Milestone2 válasza prannk (#9952) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Azt azért áruld el drága Prannk milyen rendszer van épp a telódon és akkor aki azt ismeri talán segíteni tud.
Mert most én hiába mondom el MIUI-n hol van ez a beállítás, ha épp nem az van az L9-eden... ;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9955) Blue Eagle válasza Milestone2 (#9954) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Lg Stock romja van, nem? Most én is arról berregek. Az előbb Miuin kerregtem. :)

(#9956) Milestone2 válasza Blue Eagle (#9955) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Sikerült már megbirkóznod a v20L-lel?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9957) prannk


prannk
őstag

V10H :D ráraktam hogy csak wifin keresztül.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#9958) bubus66 válasza Jeanne d'Arc (#9951) üzenetére


bubus66
nagyúr

Egy Jó tanács ha esetleg a Factory Reset sem segítene akkor egyből hozd fel a a ROM-ot. A leírást megtalálod a Logoutomba az F6 kdz-s leírása is jó az L9-hez sőt L7-hez is.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9959) Blue Eagle válasza Milestone2 (#9956) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Tegnap volt fenn. Most én nem gagyizok vele. Semmi kedvem ahhoz amit írtál, hogy akkor újra mindent előről kezdeni. Van mentésem a V20H belakott rendszeremről is. Most az van. Azért köszönöm! :R

(#9960) Milestone2 válasza Blue Eagle (#9959) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A lényeg, hogy a CWM-ed nem veszett el...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9961) Blue Eagle válasza Milestone2 (#9960) üzenetére


Blue Eagle
őstag

A CWM felrakása semmiség, egy pillanat az egész. Feltéve, hogy van a rendszeren root jog.

Recovery Clockwork Touch 6.0.3

Visszatoltam a V20H-t, azt simán rootolom és mehet a CWM. Ezután restore, és kész! :P

[ Szerkesztve ]

(#9962) Milestone2 válasza Blue Eagle (#9961) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ezek szerint, amivel rootolod a v20H-t, az nem hajlandó rootolni a v20L-t...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9963) Blue Eagle válasza Milestone2 (#9962) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Így igaz! Lehet csak sovány a rootoló app repertoárom.

(#9964) Milestone2 válasza Blue Eagle (#9963) üzenetére


Milestone2
nagyúr

(és ez nem köpés volt) ;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9965) bubus66 válasza Blue Eagle (#9963) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#9963) Blue Eagle

Na akkor most azt mond meg minek tetted vissza a V10A? Működik a leírás akkor?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9966) Blue Eagle válasza bubus66 (#9965) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Miért, miért? Mert bogaras vagyok! Most jó? :DDD

A leírás, meg minden szuper! :R

(#9967) Milestone2 válasza Blue Eagle (#9966) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Miért lennél bogaras? Kíváncsi voltál valamire, ki akartál próbálni valamit, vagy csak egyszerűen nosztalgiázni...
:D :DD :D :DD :D :DD :D
Az viszont kurva jó, hogy Bubus az új telójával rájött erre a módszerre. Thankyou!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9968) Milestone2 válasza bubus66 (#9965) üzenetére


Milestone2
nagyúr

És Bubus, hogy szuperál az új szörnyszülött?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9969) Blue Eagle válasza Milestone2 (#9968) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Hát igen. Asszem fején találtad a szöget!

Tényleg Bubus! Milyen az F6? F6 ugye?

(#9970) Milestone2 válasza Blue Eagle (#9969) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az már tudom, hogy a mi esetünkben az L9-ben az L Lószart jelent, mert annyit ér az egész...
Arra vagyok kíváncsi, hogy az F6-ban az F Fenomént, vagy Fostalicskát jelent...???

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9971) bubus66 válasza Milestone2 (#9970) üzenetére


bubus66
nagyúr

Milestone2

Fenomént jelent a különben D505 széria száma.

(B)(#9969) Blue Eagle(/B)

Eddig csak jót tudok mondani az F6-ról nem akadnak meg az alkalmazások, gyönyörűen kezeli a RAM-ot is. Látszik hogy az LG meg szabadult a tegrátol és mindjárt csinált egy jó kis telefont. Több alkalmazás egyszeres való megnyitása sem okoz gondot neki. Az áthelyezett programok használja a külső sd-ről. Nem telepít oda de használni tudja.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9972) Blue Eagle válasza Milestone2 (#9970) üzenetére


Blue Eagle
őstag

:DD :DDD :C

(#9973) Blue Eagle válasza bubus66 (#9971) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Fenomént mi? Fenomén a Fenét! :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#9974) Milestone2 válasza bubus66 (#9971) üzenetére


Milestone2
nagyúr

"...Az áthelyezett programok használja a külső sd-ről. Nem telepít oda de használni tudja..."

Az már sokszor megoldást jelent(ene). Mondjuk én elférek...Ez lehet láma kérdés, de 4.2-vel adják ki, vagy már 4.4-vel?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9975) bubus66 válasza Milestone2 (#9974) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem egyikkel sem amit felsoroltál, amiben az LG le maradt 4.1.2 van rajta.

Na kész az L9-hez való KDZ frissítés is

L9-en L7-en és L7II valamint F6-on tesztelve Win7 Win8 és Wi8.1 alatt is tökéletesen működik.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9976) bubus66 válasza Milestone2 (#9974) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9977) Milestone2 válasza bubus66 (#9976) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Na azért a 4.1.2 egy kicsit döbbentő...számomra

Cserélem a blogomban. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9978) bubus66 válasza Milestone2 (#9977) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nekem is de mivel ezzel jött szerintem kap frisstés

Ha csinálni akarsz frissítést itt a tartalék úgy át tudom tenni

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9979) Milestone2 válasza bubus66 (#9978) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Alszanak (vagy szenvednek) a fejlesztők.

CM nem frissült 19-e óta, PACMan 23-a óta csak sikertelen loggokat ad ki, MIUI ma kijött egy, de már vissza is küldtem a fejlesztőnek, mert csak Wifit lát, mobilnetre nem képes, valamit elszúrt ZduneX kolléga, 4.4.2-ből se jött ki semmi új.

:U

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9980) bubus66 válasza Milestone2 (#9979) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor jól van pihi van

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9981) Zsocó


Zsocó
aktív tag

Mennyire normális az, hogy 4,2V-ot ad le az akkum, 3.8V van ráírva :F

[ Szerkesztve ]

(#9982) Blue Eagle válasza Zsocó (#9981) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Teljesen normális dolog, hogy az akkumulátorokra ráírt névleges feszültség helyett, ettől eltérő értéket lehet mérni. Ez nagyban függ az akku állapotától. Feltöltött vagy kisütött, esetleg pont töltés alatt van vagy éppen lemerítés alatt.
Egyébiránt fontos megemlítenem, hogy egy akku vagy elem feszültségének a mérését terhelve végezzük, így kapva meg a pontos eredményt az állapotról.

Néhány érdekes adat:
Autó akksi névlegesen 12 volt. Mégis, nyugalmi feszültsége terheletlenül 12 V feletti. Akár elérheti a 13 voltot is ha jó kondiban van. Üzem, azaz töltés közben 14 volt van az autó elektromos rendszerében, tehát az akku kapcsain is.

NiMh akku: névleges fesz 1,2 volt. Merítéskor mérve 0,9 V tekinthető teljesen (nem mély) kisütöttnek. Töltéskor kb. 1,5 V-on fejezödik be a töltés. Ezután a nyugalmi feszültsége a ráírt 1,2 V helyett, 1,3-1,4 V közé stagnál vissza.

Ezek alapján hasonló a te esetetben a Li-ion akku is. Fejből a pontos értékeit ennek nem tudom, nézz utánna te. Tudod? Google a barátod... :)

(#9983) bubus66 válasza Blue Eagle (#9982) üzenetére


bubus66
nagyúr

:K Ez igen :C

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9984) roland9408


roland9408
csendes tag

látom lett V20O firmware is...az gyári vagy inkább ilyen a szolgáltató teli küldte minden sz.rral?:D

(#9985) bubus66 válasza roland9408 (#9984) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szerintem van rá egy egyszerű megoldás, hogy kiderüljön. Felteszed,és mindjárt kiderül, hogy mi van rajta.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9986) Laybee


Laybee
őstag

Sziasztok! Most vettem észre, hogy V20h-n középen van egy pixel ami világít, főleg 100%-on. Érdekes az egészbe, hogy ha értesítési sáv eltűnik, akkor annyival megy feljebb a pont, szóval mozog. Két kijelzőteszttel is megnéztem. Mi lehet a probléma?

(#9987) Blue Eagle válasza bubus66 (#9985) üzenetére


Blue Eagle
őstag

...avagy a puding próbája az evés...

roland9408

Valakinek be kéne vállalni a próbát. Ha kíváncsi természet vagy, akkor lehet, hogy te leszel az. ;]

Laybee

Nem hinném, hogy kimondottan a V20h lenne a ludas. Bár ki tudja, minden előfordulhat csak az ember valaga nem. :DDD
Nem is láttam, hallottam még ilyet... :F

(#9988) Milestone2 válasza roland9408 (#9984) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Lengyelek kapták meg csak...

Azért azt hiszem a V20 szériában már eget rengető változások nem lesznek...(számomra nem az ha beleteszik pl a képernyő dupla érintésre való ébredését, vagy egyéb hülyeségeket)

Az meg jelenleg erősen kétséges, hogy hivatalosan lesz-e V30 széria...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9989) bubus66 válasza Milestone2 (#9988) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#9988) Milestone2

Igen az L széria nem kap sőt még a 4XHD sem kapja meg a frissitést

Katt

(#9987) Blue Eagle

Azért írtam hogy tegye fel mert szerintem előbb választ kap úgy a kérdésére mit, ha vár arra, hogy esetleg itt valaki fel teszi.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9990) Blue Eagle válasza bubus66 (#9989) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Ha nem ad frissítést az L9 re az LG, akkor térdeljen elém jó nagy szájjal! Kaptunk 1 frissítést, meg a foltjaikat! Mi az? :(((

(#9991) Long Man válasza Laybee (#9986) üzenetére


Long Man
tag

Nincs fenn a Clean Master, (esetleg a legújabb frissítéssel)?

Még én is keresem az okát és ez a leggyanúsabb.

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#9992) Laybee válasza Long Man (#9991) üzenetére


Laybee
őstag

De igen, ő lesz az, köszi!

(#9993) droidforever


droidforever
tag

Sziasztok,kezdem belakni a "Z"-t alom az egesz,1 hete van meg,de mar ota-n jott is a 4.3, es ami a legjobb hogy a letoltott alkalmazasok mind megmarattak,nek kell ihra belakni a keszuleket,tavaszra jon a kitkat,alom az egesz!A multitasking valami dobbenet,antutun 22600 pontot ert el a vas a htc one-tol kb 3000 ponttal lemaradva,pedig abban mar snapdragon 600 van,es egy jo fel evvel hamarabb jott a z!kiralysag van

(#9994) Blue Eagle válasza droidforever (#9993) üzenetére


Blue Eagle
őstag

A jót könnyű megszokni... ;)

(#9995) H.Bencike válasza droidforever (#9993) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Én most Note 3-al szemezek :)

LG G3

(#9996) Zsocó


Zsocó
aktív tag

V20h-val másnak is akad egy kicsit a képek görgetésénél a telefon? Valamint Play-en is mintha lassabban töltené be az ikonokat görgetés során, van hogy be sem tölt párat. :F

(#9997) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Most kezdem tanulni, hogyan kell a KDZ-ből feltelepítés nélkül CWM-zipet készíteni, hát majd meglátjuk "főzök-e" nektek V20O főzeléket... ;]

Ja ha valakit érdekel, elkészült "végre-valahára" (érdekel-e még valakit?) a hivatalos -tehát már nem NIGHTLY- STABLE OFFICIAL CYANOGENMOD 10.2.1...letölthető a hivatalos CM oldalról...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9998) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Bakker egy kicsit szomorú vagyok.
Más készülékeken már Android 4.4.2-re épülő MIUI-k futnak, mi megg a 4.2.2-vel kell beérjük...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9999) Blue Eagle válasza Milestone2 (#9998) üzenetére


Blue Eagle
őstag

4.2.2? Hiszen ez már haladás a gyári 4.1.2-höz képest! hö-hö :((

(#10000) Milestone2 válasza Blue Eagle (#9999) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Csak azértt írok, hogy enyém legyen a TÍZEZREDIK!

Jóóóó reggelt mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.