Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9201) bubus66 válasza Milestone2 (#9200) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#9200) Milestone2

Sok sikert a 4.4-hez de ezt magad sem hiszed el, hogy még ki sem adták és Ő már 4.4 csinál az alapja gyári JB. Nem morgok de úgy látom,hogy itt az ember köszönetet nem kap a munkájáért, (mert csak a hiba van keresve) nem baj nem is kell többet nem szólok hozzá max röhögő görcsöt kapok a sok hülyeségtől.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9202) Milestone2 válasza bubus66 (#9201) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mindig megköszöntem amit csináltál!

Segítségeddel, most odáig jutottam, hogy a v20L-ből összeraktam egy olyan verziót, ami a sok felesleget nem telepíti (PolarBear meg ilyenek) de telepíti magától a Quickbootot, TC-t, meg ami fontos.

Mivel azt mondtad, hogy a buildot csak másoljam be TC-ben, arra gondoltam kipróbálom, hogy ha a system/apps/bootup mappába bemásolom az appokat, amiket akarok, akkor azokat telepíteni is fogja flesselésnél? Legnagyobb örömömre, így is történt, most friss telepítésnél telepíti a kísérletképpen belerakott Billiárdot, QuickBootot, UninstallMastert, meg a BusyBoxot.

Most még kisérletezek a bootanimáció cseréjével a zip-en belül.

Köszönöm a segítségedet!

4.4 source kódot kiadták.

Ellenben Mateo is leírta, hogy AOSP-ból és a source kódból hozta össze, amit összehozott.

Aki nem akarja, nem használja.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9203) bubus66 válasza Milestone2 (#9202) üzenetére


bubus66
nagyúr

Engem nem érdekel mit csinálsz azt cserélgetsz amit akarsz meg azt írogatsz a bulid prop-ba amit akarsz. Sőt csinálhatsz flashelhetős ROM-ot is nem nehéz. Úgy, hogy engem abszolut nem érdekel az sem a téglát teszel a telefonodra.

a Mateo barátodat meg ajánlottuk a Google fejlesztésbe,hogy Ő már akkor ki fejlesztette a 4.4 mikor még ki sem adták sok szeretettel várják. Ilyen userekre van szükségük.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9204) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Megint leginkább off, mert kevesen használjuk még. A 4.4 megjelenésével lehet hogy a Dalviknak befellegzett a helyére tervezett ART (AndroidRunTime) pedig még nem támogat minden programot (Pl: Titanium, Nova Launcher, VLC Media player) Persze ez egyedül azokon a készülékeken, ahol már megjelent tesztelető, mi történik, ha Dalvik használatáról átkerül a készülék ART használatára -ez egy kapcsoló a fejlesztői lehetőségekben, itt lehet kiválasztani továbbra is Dalvik-ot használjon, vagy már az ART-t. Létrehoztak egy oldalt, ahol kérik a felhasználóktól a visszajelzéseket: Ide lehet beírni mi az ami nem működött ART-vel. Itt pedig a már beküldött hibajelenségeket tudja bárki megnézni, azaz, hogy a telepíteni kívánt programmal volt-e már előtte másnak is problémája...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9205) Milestone2 válasza bubus66 (#9203) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Köszönöm a válaszodat!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9206) Immigrants


Immigrants
csendes tag

Sziasztok! Ma volt egy kis szabadadidőm, úgyhogy nekiláttam megint a frissítés- root- bl nyitás dolognak és ott tartok, hogy v20h van a telefonon, elvileg rootchecker szerint van rootom és a bl is nyitva van. Viszont most a következő gondom lenne: recovery menü nincsen, vagy legalábbis azokra a parancsokra amiket olvastam nem jön be semmi. most mit kellene tennem? egyáltalán van root, ha nincs recovery?

(#9207) kzrb válasza Gzolo (#9181) üzenetére


kzrb
csendes tag

http://miuipolska.pl/download/miui-v5/

ez itt mindig friss, vagyis ugye péntekenként jelenik meg új miui verzó és itt elvileg aznap frissül is.

(#9208) bucsupeti válasza Immigrants (#9206) üzenetére


bucsupeti
senior tag

CWM recovery-t is feltetted a BL nyitás után? Ha igen akkor a hangerő le+home+bekapcsológomb egyszerre megnyomod és nyomva tartod, majd amikor a képernyőn megjelenik a logó akkor a bekapcsoló gombot elengeded először, majd a többit. Így be kell jönnie a CWM-nek.

Egyébként Milestone2 blogját tudom ajánlani. Ebben a cikkben benne van a Root+BL nyitás+CWM telepítés (by Bubus).

[ Szerkesztve ]

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#9209) totyika66


totyika66
csendes tag

megcsináltam amit leirtál ujra indult a telcsi és mindent letörölt

(#9210) bubus66 válasza bucsupeti (#9208) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ha érdekel itt a javított v20L

Vagy csak az e-mail kliens kell?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9211) kzrb válasza totyika66 (#9209) üzenetére


kzrb
csendes tag

Ha nincs cwm, akkor erre a kombinációra hard resetet csinál

(#9212) bucsupeti válasza bubus66 (#9210) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Köszi! Felrakom a V20L-t.
Az email klienses téma úgy érdekel hogy másik (nem LG L9) rom email részét át lehet-e tenni. Pl stock ROM, vagy a CM email appját.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#9213) totyika66 válasza kzrb (#9211) üzenetére


totyika66
csendes tag

köszike

(#9214) bubus66 válasza bucsupeti (#9212) üzenetére


bubus66
nagyúr

Elméletileg át lehet tenni az appot.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9215) totyika66


totyika66
csendes tag

nem tudom felrakni a CWM-et miért?

leirás szerint csináltam és nem megy

(#9216) bubus66 válasza totyika66 (#9215) üzenetére


bubus66
nagyúr

A toolkitel be is tudsz lépni a recoverybe. a régebbivel.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9217) totyika66 válasza bubus66 (#9216) üzenetére


totyika66
csendes tag

azt honnan tudom megszerezni?

(#9218) bubus66 válasza totyika66 (#9217) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ugyan ott van mint a másik, ha bent van. Igaz nem tudom, hogy Milestone2 a logoutjában. hol van ( nem is érdekel) de a Téma összefoglalóban is bent van.

Innen letudod tölteni

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9219) totyika66 válasza bubus66 (#9218) üzenetére


totyika66
csendes tag

köszönöm

(#9220) bubus66 válasza totyika66 (#9219) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ezzel is fel tudod telepíteni a recoveryt. ha nincs fent akkor hard reset csinál

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9221) totyika66 válasza bubus66 (#9220) üzenetére


totyika66
csendes tag

nem rakja fel feladom nem szorakozok vele elégvolt,köszike

(#9222) bubus66 válasza totyika66 (#9221) üzenetére


bubus66
nagyúr

A másik sem teszi fel? benne van a recovery.img?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9223) imi0424


imi0424
senior tag

miaz? már nem is lesz cm11-ünk? :/

(#9224) Blue Eagle válasza totyika66 (#9221) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Pedig hót egyszerű az egész. Egy apk, és kész. ;)

(#9225) kertsa


kertsa
senior tag

Sziasztok!

Érdemes frissíteni V20C --> V20H-ra, van már vagy várható a közeljövőben frissebb hivatalos verzió? Áprilisig nem tervezem root-olni a telefont.

üdv.

(#9226) Immigrants


Immigrants
csendes tag

Rájöttem miért nem sikerül nekem semmi... A driver telepítés valahogy nem sikerül. Felrakom a drivert telefont rárakom majd tölt, gondolkodik 1-2 percig és kiírja: Telefon csatlakoztatva telepítőként (LG szoftver módban van ugyebár a telefon). A gép meg kiírja Driver telepítése sikertelen. Úgyhogy a telefon szerint csatlakoztatva van, a gép szerint nincs. Két gépen próbálva, mindkettőn ugyan ezt csinálja (Win7 64)... Innentől meg nyilván a root, cwm telepítés se sikerül, mert mind úgy kezdődik, hogy telepítsd a drivert. Ha egyszer telepítve van miért nem ismeri fel?

Múltkor csináltunk Xperia rootot az miért sikerült elsőre? Miért kellet az LG-t így megbonyolítani? :W ...

[ Szerkesztve ]

(#9227) bubus66 válasza Immigrants (#9226) üzenetére


bubus66
nagyúr

Próbáld meg Win7 32-ön hátha jó lesz. Ez nem Xperia ha nem LG nincs túl bonyolítva, csak érteni kell hozzá. Az Xperia bármelyik típusa hülyére teszi az L9-et. Azért mert az LG nem szereti,ha másik készüléknek a drivere van fent

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9228) Immigrants válasza bubus66 (#9227) üzenetére


Immigrants
csendes tag

Utolsó esélyem a 32bites, ha azon se működik tényleg leállok róla. Csak egyszerűen nem bírom megérteni, hogy egy drivert miért nem lehet úgy megcsinálni, hogy működjön, minden rendszeren. Az értéssel nem lenne gond, már legalább 30* végigolvastam, végigzongoráztam, hogy hogyan kell csinálni, már fejből fújom és csináltam ennél nehezebb folyamatokat is, igaz az nem telefonnál volt. XDA-n is nézegettem, ott is voltak hasonló problémák és nem igen találtak rá megoldást.

[ Szerkesztve ]

(#9229) Blue Eagle válasza Immigrants (#9228) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Érdekes, nekem mindig jó volt elsőre! Jó volt WinXP 32 bit, Win7 32 bit, Win8 64 bit- en egyaránt.

(#9230) bubus66 válasza Blue Eagle (#9229) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az, hogy neked elsőre sikerült, az nem jelenti, hogy másnak is fog, (pl nekem 1 hétig tartott a frissítés) ennek egy egyszerű módja van nincs két egyforma készülék. Te meg örülj neki, hogy elsőre sikerült.

Milestone2

Ezt 4.4 source kódot kiadták. Én is meg kaphatnám? Mert nem találom sehol sem,vagy is legalább ott nincs ahol a GB-jé meg az ICS-é volt.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9231) Blue Eagle válasza bubus66 (#9230) üzenetére


Blue Eagle
őstag

User hiba. Emlékszel? Ezt vágta valaki hozzám. Lehet, hogy Te? Nem tudom má.

(#9232) kertsa


kertsa
senior tag

Köszönöm a válaszokat... sokat nem változott a topik alaphangja... Kellemes hétvégét!

(#9233) bubus66 válasza Blue Eagle (#9231) üzenetére


bubus66
nagyúr

Persze az enyém is user hiba volt, ezt el is ismerem. Mert nem olvastam el, hogy hogyan kell, a frissít meg csinálni. Nem tudom, most sem amikor csinálok, egy telefont akkor el kell olvasnom Logout blogot, hogy hogyan kell csinálni, a frissítést. Ezzel a frissitési rendszerrel megáldott telefonból nem nagyon szeretnék könyv nehezéket csinálni, (pedig sikerül nekem az első L9-nél), ezért meg kérnélek írd le hogy neked, hogyan sikerült elsőre. Mert letégláztam a telefont. Tényleg hogyan kell ROOT-olni az L9-t? Mert itt van nálam kettő és nem tudom ROOT-olni. :O

Igaz a SGSA az SXT 10 perc alatt mag volt a frissítése, és nem kellett egy hetet szórakoznom.
Azért írtam ha neked elsőre sikerült akkor örülj neki.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9234) bubus66 válasza kertsa (#9232) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#9232) kertsa

Persze, hogy nem változott,neked kell eldönteni, hogy akarsz-e frissíteni. Az én véleményem ha jól működik a v20c akkor ne bántsd hagyd addig még esetleg valami összeomlás nem lesz. Ez csak javaslat.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9235) Ferrarer


Ferrarer
tag

A KDZ-s frissítés mennyire biztonságos?
Szeretnék V20I-re frissíteni, de az LG mobile support tool nem ajánlja fel, ezért kipróbálnám a KDZ-st.
Ha történik valami gond frissítés közben, akkor érvényesíthetem a garit a T-mobile-nál?
Előre is köszönöm a választ!

(#9236) Blue Eagle válasza Ferrarer (#9235) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Semmi gond nem lesz ha nem sikerül! AZ LGMobile Support Tool nevű gyári frissítő/helyreállító szofttal rendbe tudod hozni.

Szerk: Bátran ajánlom a KDZ updatert!

[ Szerkesztve ]

(#9237) Blue Eagle válasza kertsa (#9232) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Mivel próbálod rotyolni? Mi a szoft. verzió? Tök sokszor regéltünk a LGPwn.apk alkalmazásról. Az nem jó neked?

(#9238) Lavar


Lavar
aktív tag

Ezt próbálta valaki?
605 helyére 760-at kell írni, nálam ~30-40 mb ram-ot szabadított, szvsz nem olyan fontos, nem érzek semmi változást. Csak érdekességképp. :)

(#9239) prannk


prannk
őstag

Melyik a legujabb szoftver?? Amibe van magyar nyelv?? Holnap megpróbálok frissiteni kdz vel 8.1 en.. 7-8 on nem sikerult sose.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#9240) H.Bencike válasza Lavar (#9238) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Én is kipróbáltam. Igaz nem néztem meg pont előtte mennyi volt de egy jó 60-70Mb biztos felszabadult. Játékoknál jóljön majd, remélem.

LG G3

(#9241) Tutu7030 válasza Lavar (#9238) üzenetére


Tutu7030
veterán

Kérdés, hogy mi az, amit ezzel kikapcsolsz?:)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#9242) Blue Eagle válasza prannk (#9239) üzenetére


Blue Eagle
őstag

V20H a nálunk hivatalos. Amúgy V20i a legújabb nálunk nem hivatalos. KDZ nálam win7 alatt simán ment, most meg valahogy nem akar win8 alatt jó lenni.

(#9243) prannk


prannk
őstag

Feltudod nekem tölteni valahova mert iszonyat lassan jön.. Mármint a legújabbat. i-t

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#9244) Milestone2 válasza prannk (#9243) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A legújabb az a v20L!

Kedves türelmes bubus66 linkelte már nekünk pár sorral feljebb.

Link a hozzászóláshoz
Link a CWM-ből flasselhető v20L ziphez
Link az eredeti v20L KDZ-hez

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9245) Milestone2 válasza bubus66 (#9230) üzenetére


Milestone2
nagyúr

KEDVES BUBUS!

TESSÉK ITT VAN AZ ÁLTALAM FELLELT ÖSSZES ANDROID 4.4 FORRÁS (AMI SZERINTED NINCS, NEM LÉTEZIK), AMIBŐL AZ ÖSSZES HOZZÁÉRTŐ (természetesen nem én) ELKEZDETT DOLGOZNI:

Link1
Link2
Link3

Szép napot!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9246) prannk válasza Milestone2 (#9244) üzenetére


prannk
őstag

De L ben van magyar?

Visszanéztem a hszeket de mindegyik link törölve lett. Mármint I-sek.

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#9247) Milestone2 válasza prannk (#9246) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Van magyar.

Ez biztos nem lett törölve mert a saját MEGÁ-m, oda csak nem nyúl be senki...ment PÜ is.

Link az eredeti v20L KDZ-hez

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9248) prannk


prannk
őstag

Valaki a v20i-t tölse fel valahova :R

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#9249) bubus66 válasza prannk (#9248) üzenetére


bubus66
nagyúr

A KDZ Kell?

Tessék itt van

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9250) Milestone2 válasza bubus66 (#9249) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az kell neki, a v20i-ből.

De prannk! Arra figyelmeztetlek, amire bubus szokott: a v20i ha felrakod offline KDZ-vel, ugyanúgy garanciavesztő valószínűleg, mert bár hivatalos LG firmware, de nem a hivatalos frissítő ajánlotta fel és nem a hivatalos úton (offline) raktad fel...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.