Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8451) bubus66 válasza BOBAKILL (#8450) üzenetére


bubus66
nagyúr

:C :K Köszönöm.

(#8450) BOBAKILL

Azt hiszem, hogy töröltettem a általam készített Téma összefoglalót. Vagy legalább is magamat mert még a végen az is szemet szúr egy két usernek.

(#8446) Milestone2

Csak ki kell másolni és beilleszteni a Logoutodba, úgy ahogy át küldtem, minden ugyan úgy lesz mint az enyémben, azért jó így mert meg maradnak a kiemelések a linkek stb.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8452) bubus66 válasza odipapa (#8447) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#8447) odipapa

Olyan érdekes, mintha külföldiből google fordítóval tolnád magyarra Igen a google fordítóval fordítom le magyarra,,

Bilo Interesantno je, kao da iz inostranstva se guraju u mađarskom google prevoditelj

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8453) karoly70 válasza bubus66 (#8452) üzenetére


karoly70
csendes tag

Te most miröl irsz,méghozà szerbül?

(#8454) bubus66 válasza Milestone2 (#8446) üzenetére


bubus66
nagyúr

Milestone2 van külön csak kerenel (boot.img) mert valamit ki akarunk próbálni, a melegedéssel kapcsolatban. Nem ICS, ha nem JB. Mert mintha te említettél, volna csak külön kernelt. Ennek
[ROM ZiP FLasH][4.1.2][V20E] DraguROM 3.0 [P760 (UB) Stock kernelje van? Mert meg kellene próbálni, hogy nem-e onnan indul ki a melegedés.

(#8453) karoly70

Fordítsd le. Különben nem szerb.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8455) kzrb válasza bubus66 (#8452) üzenetére


kzrb
csendes tag

Sziasztok!
Csatlakoznék az előzzem szólókhoz.
Én is régóta csendes szemlélődő vagyok a fórumban, de most már hozzá kell szóljak egyesek stílusa miatt. Gondolok itt elsősorban Bubus66-ra. Komolyan elveszed az ember kedvét mindentől.
Téged valaki fizet, hogy itt rontsd a telefon hírnevét?
Nekem sem volt még soha semmi bajom vele. (kb. fél év alatt) Nem értelek, miért jársz ide fikázni, főleg azért nem, mert már elvileg nincs is ilyen telefonod.
A stílusod amúgy is minősíthetetlen, a helyesírásod meg szégyen. .... és ha valaki megjegyzi, még fölényeskedsz...
Javaslom az általános iskola ismételt elvégzését, valamint büntetésként írd le 500-szor, hogy pizzasütő!!

(#8456) bubus66 válasza Milestone2 (#8446) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#8446) Milestone2

Vagy ha esetleg a V20B vagy V20C CWM-es (backup) mentése meg lenne, abból át tudnád nekem küldeni a boot.img-t?

Mert amit valaki itt linkelt 3.031 kerenelt az istenért nem tudom szóra bírni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8457) karoly70 válasza bubus66 (#8454) üzenetére


karoly70
csendes tag

Akkor horvát zsinte egy a kettö,nem kell leforditani mivel értem hogy mit irtàl,(csak nemértem mi köze a tehének a vasárnaphoz)?

(#8458) BOBAKILL válasza kzrb (#8455) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Talán értelmes hozzászólással kellene hozzájárulnod a fórumban valami témához. Míg te csak olvasgattál, más foglalkozott a teloval, segített másnak is, megírtuk a hibákat. Bubus és milestone2 profi minden téren a telefonnal kapcsolatban. Azért hogy másnak ne legyen gondja. Ha mást akarsz leoltani akkor írj neki privátot.

[ Szerkesztve ]

(#8459) bubus66 válasza BOBAKILL (#8458) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#8458) BOBAKILL

Köszi meg szoktam már.ál.

CCsak az a baj, hogy 2-3 user merte meg csinálni, hogy kinyitja a bootloadert, és nem törődött a Garcíával, azért csinálta gondolom én, hogy tudjon segíteni másnak is. Most pl. azon vagyok, ha Milestone2 kolléga küld egy boot.img akkor megnézem, hogy nem-e kernel gond a forrósódás.

Igen vannak, akik olvasgatnak, vannak, akik meg a telefont mokolják csak ajánlani tudom az ininetes oldalon a Custom rom-os részét amit Milestone2 kolléga csinál L9killer néven, ez úton is köszönetet mondok neki az áldozatkész munkájáért.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8460) BOBAKILL válasza bubus66 (#8459) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Kíváncsi leszek h juttok-e valamire a felmelegedéssel kapcsolatban. Az nagy szám lenne. :D

(#8461) bubus66 válasza BOBAKILL (#8460) üzenetére


bubus66
nagyúr

Megakarom próbálni, hogy a V20H boot.img-jét kicserélem a V20B vagy a V20C boot.img-re ha ott volt a gond akkor csak ennyi lenne, viszont ez túl egyszerűnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8462) kzrb válasza bubus66 (#8459) üzenetére


kzrb
csendes tag

Nem megszokni kell, hanem változtatni.
Ha úgy érzed, hogy minden körülötted levővel baj van, gondolkozz rajta, hogy benned van a hiba. ...és veled előbb-utóbb mindenki összeveszik, bármelyik fórumot is nézzük. Tehát?

(#8463) vtibcsi válasza BOBAKILL (#8460) üzenetére


vtibcsi
csendes tag

Értsétek már meg ti is nagy guruk, hogy nem kernel hiba mert akkor mindenkinél jelentkezne.
Innentől a nagy hármast magára hagyom, hogy élvezze a"pizzasütést". Ha véletlenül meggyulladna valami az l9-től, majd a tűzoltó barátunk eloltja.
Jó szorakozást!

(#8464) bubus66 válasza BOBAKILL (#8460) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#8460) BOBAKILL

Találtam stock kernelt, fel tettem, kíváncsi leszek mit fog csinálni. Most kicsit megnyüstöljük aztán meg látjuk, hogy mit ad ki.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8465) Milestone2 válasza bubus66 (#8456) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hát én most nemrég keltem...

Jó sokat írtatok...

Fele veszekedés...felesleges....

V20C-ből boot: LINK

V20D-ből boot: LINK

bár ahogy nézem találtál már, nekem meg fel kellett túrnom az összes külső winchesteremet, mert mint mondtam, én leszámoltam a gyári ROM-okkal...de nagy nehezen még találtam kettőt...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8466) bubus66 válasza Milestone2 (#8465) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszönöm :R :R bocs elfelejtettem, hogy nincsenek meg már a stock ROM-jaid, CM fan. :C :K

Ezt most nem értem, azzal a programmal (szbox) telepítve a V20H amit a szervizesek használnak semmi jele a fórosodásnak, a sima kdz, vagy gyári updaternél meg fórosodik. Sőt úgy is forrósodik ha USB-ről van töltve. A V20H.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8467) H.Bencike válasza bubus66 (#8466) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

KDZ-vel raktam fel a v20H-t és nekem nem melegszik.

LG G3

(#8468) prannk válasza BOBAKILL (#8460) üzenetére


prannk
őstag

hallod húzzál már el innen a büdös fasba.. azt fikázzál máshol ne itt. Ha már eladtad a telefont akkor minek baszkulodsz még itt?

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#8469) bubus66 válasza H.Bencike (#8467) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor tapsolj :C örömedbe, ha nem melegszik.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8470) BOBAKILL válasza prannk (#8468) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Na ez egy igazán értelmes hozzászólás volt. Ez csak téged minősít. Szánalmas vagy és primitív!! Mi közöd ahhoz hogy én mit írok és hol? Emberi módon teszem ezt és senkit nem sértegetek. Az hogy téged mélyen érint hogy leszóltam a telefonod, akkor menj pszichológushoz.
Talán vegyél vissza ebből a stílusból, és vedd ki a kapát a szádból mert kilóg! Remélem érted...
Többet tényleg nem írok, mert még ide csődül az összes primitív fórumbetyár.

(#8471) Milestone2 válasza prannk (#8468) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Prannk, annál ősibb tag vagy, hogy egy másik ősi taggal így beszélj.

A fórum szabad terep.

Mindenki elmondhatja a véleményét, még ha az idegesítpő is számodra, vagy számomra.

Én sem olvasok el minden bejegyzést.

Ajánlom ezt neked is...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8472) bubus66 válasza Milestone2 (#8471) üzenetére


bubus66
nagyúr

Holnap délelőtt megcsinálom az usrnek a bootloader nyitást akit küldtél.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8473) prannk válasza Milestone2 (#8471) üzenetére


prannk
őstag

Minden hsz-e a szarozásra megy. Ilyen minek ide?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#8474) Milestone2 válasza prannk (#8473) üzenetére


Milestone2
nagyúr

prannk

Nem MINDEN hsz-a fikázás!

Sokunknak segített már!

Én is összevesztem már vele többször.

Ilyen a stílusa.

De kiátkozni nincs jogod.

Akinek nem tetszik, ne olvassa a hsz-ait.

Ennyi.

Ilyen hosszan veszekedni kár!

----

bubus66

Köszi. Én nem mertem neki segíteni, mert egyszer csináltam életemben, Te meg nap-mint-nap...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8475) IcePrincess


IcePrincess
csendes tag

bubus66
Köszönöm, hogy a teamwiwwren keresztül segítettél megcsinálni a telefonom

-= Honor 7 =-

(#8476) bubus66 válasza IcePrincess (#8475) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nagyon szívesen Elfogadtam a regisztrácíód

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8477) H.Bencike válasza bubus66 (#8469) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Örülök is neki, mert nekem eddig igencsak melegedett de sosem foglalkoztam vele. Amúgy mi ez a szbox program ha szabad kérdezni? Még sosem hallottam róla itt a fórumon se.

LG G3

(#8478) bubus66 válasza H.Bencike (#8477) üzenetére


bubus66
nagyúr

Egy program amivel frissíteni lehet. Ja meg mást is, csak az tiltott itt a fórumon.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8479) odipapa válasza BOBAKILL (#8470) üzenetére


odipapa
senior tag

".....Többet tényleg nem írok, mert még ide csődül az összes primitív fórumbetyár.
.....Nem fogom olvasni az l9 topikját, már totál nem érdekel ki mit ír róla.
.....Én ezennel hivatalosan is befejeztem az irkálást e témában, elment a kedvem már ettől. Akinek jó a teló az örüljön neki és ennyi."

Könyörgöm, csak még egy utolsó hozzászólást! :DD :)) :DD

(#8480) Blue Eagle


Blue Eagle
őstag

Tudom nem sok közöm van hozzá, de redukáljuk : már ezt a fórumot tisztán szakmai alapokra. Köszönöm a magam nevében is! :R

(#8481) BOBAKILL válasza odipapa (#8479) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Csak a te kedvedért született meg eme írás. Remélem megnyugtató. :DDD
És az utolsó is egyben. :K
további kellemes fórumozást, remélem hasznos témában is írsz majd ide.
És erre ne valaszolj. Köszönöm.

(#8482) odipapa válasza Blue Eagle (#8480) üzenetére


odipapa
senior tag

Teljesen igazad van, de néha nem tudom megállni hogy ne csapkodjam le az ilyen magas labdákat.
Ígérem, mostantól jó leszek. :R

(#8483) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Bubus, találtam egy V20B-t is, kell a boot.img vagy már nem...?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8484) bubus66 válasza Milestone2 (#8483) üzenetére


bubus66
nagyúr

A V20B-jé meg van köszönöm szépen a segítségedet.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8485) Tejberizs76


Tejberizs76
tag

Hi! CM 10.2-re milyen kernelt érdemes tenni, hogy ne merüljön annyira?

(#8486) Milestone2 válasza Tejberizs76 (#8485) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szerintem az official, meg a Nightly 10.2 is kevesebbet fogyaszt mint a gyári ROM-ok.

Én ezt szoktam ráküldeni, de ettől sem fogyaszt kevesebbet, csak OC lesz.

A fogyasztást a beállításokkal tudod jócskán csökkenteni:

Governor + I/O scheduler + esetleg olyan progi, ami kikapcsolt képernyőnél minimálisra viszi a processzor órajelét.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8487) bubus66 válasza Milestone2 (#8486) üzenetére


bubus66
nagyúr

Megsüllyedtem a bootloader nyitással.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8488) Blue Eagle válasza bubus66 (#8487) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Na! Mi történt hát? Nem akar nyilni?

(#8489) bubus66 válasza Blue Eagle (#8488) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát jól lelakatolódót, hogy nem akar kinyílni, azt hittem hogy a Tiemwieweren keresztül is kitudom nyitni nem sikerült.

Majd jövő héten megoldom. Meg talán választ is kapok a melegedésre.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8490) Milestone2 válasza bubus66 (#8487) üzenetére


Milestone2
nagyúr

v20H-t próbáltál?

Szerintem csak visszabutítva v20A,B,C működnek a dolgok.

Az LG mégjobban berabosított minket.

Véleményem szerint.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8491) Long Man


Long Man
tag

Újra elolvastam a telefonról szóló cikket, tesztet (jobbra fenn)
[LG Optimus L9 - nagyravágyóknak] .

Bár már nem újdonság az L9 és lassan senki nem olvassa, de úgy érzem találtam benne néhány olyat, amit érdemes lenne javítani.

I. A kép nem egy L7-et ábrázol L9 felirattal a közepén?

II. "Szabadon felhasználható belső tárhely : 4 GB"

III. "Egyebek : ... giroszenzor ..."

Talán ezek így nem teljesen igazak ;]

[ Szerkesztve ]

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#8492) bubus66 válasza Long Man (#8491) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#8491) Long Man

És ki javíts aki azt amit írtál? Szerintem itt kellene meg kérned valakit vagy a cikk szerzőjét ah téged zavar

(#8490) Milestone2

Nem tudom,ht, hogy neked van igazad, anno nekem ment a V20H-n is vagy talán azért mert én már a V20C kinyitottam a bootloadert. Kinyitottam az egyik ismerősönek a v20H-án is, igaz fél napba tellett.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8493) Blue Eagle válasza Long Man (#8491) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Hi! A giroszenzorral mi a probléma? Hozzáteszem nem vagyok guruja a témának, csak kérdem.

(#8494) bubus66 válasza bubus66 (#8492) üzenetére


bubus66
nagyúr

Milestone2

Nem tudom,ht, hogy neked van igazad,

Nem tudom lehet, hogy neked van igazad.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8495) Long Man válasza bubus66 (#8492) üzenetére


Long Man
tag

Nekünk, akik régebb óta használják és ismerik a telefont, azoknak már mindegy, de talán az "újoncok" és az érdeklődők miatt érdemes lenne a cikkírónak pontosítani.
(a képet meg csak a rend kedvéért) ;)

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#8496) Long Man válasza Blue Eagle (#8493) üzenetére


Long Man
tag

Szia !

Hacsak az nem, hogy nincs benne giroszenzor ;) :B
(nincs benne) :N

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#8497) Milestone2 válasza bubus66 (#8494) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Azt gyanítom, mivel mi már v20B,C felé kinyitottuk, az upgrade nem baszta el a nyitásunkat.

Ellenben, ha valaki hivatalosan frissít v20H-ra, vagy már úgy kapja, ott szerintem beillesztettek már valami BLOKKOLÁST...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8498) bubus66 válasza Milestone2 (#8497) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen erre gondoltam én is tehát akkor a nyitásnál is vissza kell tenni a V20B vagy a V20C-t és utána a V20H mehet fel.

(#8495) Long Man

Engem nem zavar, hogy mi van ott, ha más nem akkor elolvassa a Téma összefoglalót. Mi van a Girosensor helyett?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8499) Blue Eagle válasza Long Man (#8496) üzenetére


Blue Eagle
őstag

A giroszenzor mit csinál? Mire jó?

(#8500) Milestone2 válasza bubus66 (#8498) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ki kell próbálni.

V20H vissza downgrade v20B/C, aztán BL nyitás, aztán vissza upgrade v20H

Mindenesetre nem én fogom kipróbálni, nem én vagyok a downgrade-upgrade mester...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.