Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9551) bubus66 válasza odipapa (#9550) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#9550) odipapa

a játék örömére nyomtam neki root-ot,

Igen ROOT-olta.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9552) Blue Eagle válasza akcsy (#9546) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Ne haragudj! Bocsi összekevertem a Vice City-vel! Nem is tudtam, hogy van San Andreas is androidra. Nem mintha nagy játékos lennék, nyilván azért vagyok ennyire képben. :D

Más: ERRE a progira gondolsz? Ez van nekem is. Jól működik. Ebben tudok segíteni ha kell.

(#9553) akcsy


akcsy
tag

bubus66: köszi! :D

Blue Eagle: Semmi gond! :D Én is csak azért próbáltam ki, mert azért kíváncsi voltam, hogy vajon viszi-e a teló, de szerencsére igen :C

Igen-igen, erre az appra gondolok... Most már a Kisegítő lehetőségekben is be van kapcsolva, meg minden, de egyszerűen nem adja magát... Mikor rányomtam a beállításokban, hogy test, akkor ugye láttam, hogy működik, viszont egy nem fogadott hívás, sms után nem villog a gomb :O
Viszont semmi beállítást nem csináltam, lehet ott van a gond...

[ Szerkesztve ]

(#9554) Blue Eagle válasza akcsy (#9553) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Már feltették asszem a kérdést, hogy rootolva van e a telefonod?

Ha igen, akkor próbáld ki az alábbit:

indítsd el az alkalmazás beállításait a menüben, klikk "Feedback". Ezen belül klikk "Default feedback options", majd klikk legfelül a "Test"-re. Most villognia kéne valahogy (de szerintem nem fog). Ha villog akkor a Mégse-re klikk.
Láthatod, hogy ezen a "Default feedback options" menüben lehet a villogás jellemzőit állítani.
Nálam ezek vannak:

Nagyon fontos, hogy a "Touch LED brightness" 7%-on hagyjad! El ne állítsd, mert akkor többet nem lesz jó!
Ellenkező esetben az alkalmazást el kell távolítani teljesen és újra telepíteni!

[ Szerkesztve ]

(#9555) prannk


prannk
őstag

Üdv. Valamikor olvastam hogy valaki ujratette a telot vhogy mert lassu volt neki. Ki volt az?? Hogy lehet? Mert foldhoz baszom ezt a szart hogy egyfolytàba befagy ez a fos. Vmit meg akarok nyitni 10s kell neki hogy megnyissa. Ma mar ujra is indult magatol.pl a chromet megnyitom fel perc kell hogy el tudjam kezdeni a cimet beirni. Beallitasokban is befagy. Facen is viberen is. Mindenen. Folhoz kurom ezt a szart!!!

Bubus a factory reset nem segit!!!!

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#9556) Blue Eagle válasza prannk (#9555) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Üdv!
Én írtam asszem. Igen, meglehet, hogy segít a Factory Reset.

(#9557) prannk válasza Blue Eagle (#9556) üzenetére


prannk
őstag

De nem segit a factory. 2 napja nyomtam egyet azt meg lasab lett.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#9558) H.Bencike válasza bubus66 (#9549) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

(#9548) head1shot
Egyik ismerősömnél van a telefon, megmondom neki hogy így próbálja meg mert szerintem is csak a KDZ-s frissítéssel lehetne elérni valamit.

(#9549) bubus66
Nem tudom ki volt az az okos, de minden esetre jól csinálta :D
Egyik ismerősömhöz vitték oda hogy nem megy a telefon, Ő kérdezett meg engem hogy mi lehet a baj mert tudta nekem L9-em van. Először nem emlékeztem erre a hibára ami a legelején volt, csak később már amikor letettem a telefont...
Durva visszaállítást sem lehet rajta csinálni mert amint berakja az akksit egyből bejön a S/W mód. Nem kell semmit sem megnyomni.
Rápróbál KDZ-vel, hátha helyre jön.

LG G3

(#9559) bubus66 válasza H.Bencike (#9558) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ne a KDZ-val hanem a Gyári frissítőnek van egy olyan menü pontja, hogy Visszaállítás (vagy valami ilyesmi) azzal próbálja meg, hátha szerencséje lesz de nem tartom valószínűnek. Ámbár karácsony van talán meg szánja a jézuska..

Kellemes Karácsonyi ünnepeket kívánok minden Fórum társamnak

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9560) Blue Eagle


Blue Eagle
őstag

(#9557) prannk

Ez esetben én az LG Mobile Support Tools-t ajánlom. A "További jellemzők -> Frissítési hiba kiküszöbölése megoldással lehet újrarántani a telóra a szoftot. Szerintem gond nélkül...

(#9558) H.Bencike

Igen, ahgy bubus is írja ugyanezt ajánlom neked is!

Minden kedves fórumozónak kívánok Kellemes Karácsonyi Ünnepeket! :))

[ Szerkesztve ]

(#9561) bubus66 válasza Blue Eagle (#9560) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszönöm a javítást nem jutott eszembe hogyan van a B2CApp-ban :R :R

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9562) H.Bencike válasza Blue Eagle (#9560) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

(#9559) bubus66 (#9560) Blue Eagle
Abban is megpróbáljuk hátha. Ünnepek után jelentkezem mire jutottunk a telefonnal.

Mindenkinek Békés Boldog Karácsonyt kívánok!

LG G3

(#9563) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Boldog karácsonyt minden tulajnak! :)

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#9564) bubus66 válasza H.Bencike (#9562) üzenetére


bubus66
nagyúr

Rendben

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9565) akcsy


akcsy
tag

Háát kellett nyomnom egy visszaállítást, mert a root megint lefogta a telóm, meg sok szempontból csak hátráltatott, mint hasznos lett volna számomra...
Viszont sikerült megoldanom, hogy root nélkül helyezze a Külső SD-re az obb ill. data mappát és annak fájlait... :Y :DD :DD Azaz gyorsan teszteltem a San Andreas-t, mert az állt kézre és működik...

(#9566) Blue Eagle válasza akcsy (#9565) üzenetére


Blue Eagle
őstag

A root jog lefogta a telót? Hogyan? És mivel tudtad root jog nélkül kipakolni a külső SD-re az android/data illetve obb cuccokat?

(#9567) droidforever


droidforever
tag

Erre en is kivancsi vagyok!

(#9568) akcsy válasza Blue Eagle (#9566) üzenetére


akcsy
tag

Ahha, pl. másoltam akármit a telefonra, ahogy lezárult a képernyő, megszakított szinte mindent, azaz a másolás lefagyott, meg hasonló... Ezen kívül gondolt egyet és elkezdte a médiafájlokat keresni, legtöbbször ott is befagyott, volt hogy órákig csinálta így a médiafájlok keresését... Ezzel együtt természetesen ette az akksimat is... A notifications programokat is állandóan kikapcsolta(a Kisegítő lehetőségekben), volt hogy valami ok miatt, bekapcsolni se engedte, volt hogy igen, de csak egy időre...
Szóval valami nagyon nagy zavart keltet a mobilomban...

Szóval a másolásról...
XDA-n olvastam, a srác rootolva próbálta ki, korábban még én is, de ott írta, hogy lehet megy root nélkül is, de úgy néz ki igen...

Van ez a Android Tuner nevű program... Azt hiszem csak fizetősben létezik.
Szóval:
1. Telepítsd a programot
2. Nyisd meg
3. Fölül az Android Tuner-re tappintva előhívható a menü
4. Itt keresd meg a System manager-t és válaszd ki az SD cards menüt
5. Ahogy bejött a menü, itt van olyan,hogy New link. Ezt válaszd, majd előugrik egy ablak (/storage/sdcard0 néven)
6. Az ablakon most válaszd ki amelyik mappát áthelyezni szeretnéd az SD-re, jelen esetben Andorid/obb
7. Ezután válasz ki, hogy hova szeretnéd: external_sd/Android !fontos, hogy csak Android legyen, mert magától hozza létre az obb mappát.
8. Ezután látod, hogy létrehozta a linket, azaz /storage/sdcard0/Android/obb mappát /storage/external_sd/Android/obb helyre.
9. Ezzel kész is lenne, úgy lehet a leggyorsabban és legkönnyebben leellenőrizni, hogyha az sd-n az obb mappában létrehozol egy új mappát, akármilyen néven, akkor azt a belső sd obb mappájában is látni fogod... Ha mégsem akkor valamit elrontottál.
10. Ha az előbbi sikerült, csináld meg a data mappával is

Lehet van ami nem érthető akkor, írjatok, bár szerintem nem olyan nehéz, inkább szájbarágósan próbáltan leírni :D
Szóval nekem ez azért tetszik, mert ha az sd-re rá is másolok egy mappát, a belső memóriában is ugyanazt látom, a tartalmával együtt, de persze, nem foglal le semmit! :)
És persze ez bármilyen másik mappával is sikerül amit át akartok linkelni, ezen kívül jobban kezelhetőbb szerintem mint a Directory Blind, és több más funkciója is van...

(#9569) bubus66 válasza Blue Eagle (#9566) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#9566) Blue Eagle

Az oldalamról lelehet tölteni mindent fel másolod az SD kártyára és használhatod, ha kell az Android tuner okosítót változata letudod tölteni, adok linket

akcsy

Az android tunernek van free változata is

Viszont szerintem nem tud annyit mint a fizette.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9570) Blue Eagle válasza akcsy (#9568) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Köszönöm szépen a részletes és persze teljesen életképes leírást és segítséget! Nagyon szépen működik a dolog. Látom nagyon szerteágazó tudása van ennek az Android Tunernek. Majd ha időm engedi tanulmányozni fogom mélyebben.
...és neked is (#9569) bubus66!

Szevasztok
bye
Blue Eagle

(#9571) Milestone2 válasza bubus66 (#9569) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Adjál linket Mester! Lányom készülékére jó lesz...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9572) bubus66 válasza Milestone2 (#9571) üzenetére


bubus66
nagyúr

Neked fent van az oldalon onnan letudod tölteni. Mivel ide tilos okosított linkelni

Androidos telefonra optimizáló tisztító alkalmazások Ebben a menüpontban megtalálod mester

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9573) Milestone2 válasza bubus66 (#9572) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Köszi.

Közben megtaláltam máshol és be is linkeltem az oldaladra -de ezek szerint tévesen- az Androidos ROOT,alkalmazások-hoz...pont ugyanezt...most akkor csináltam magamnak felesleges munkát. Már töröltem is...

;]

Lusták a fejlesztők. Nem dolgoznak. Lehet, hogy ma nem is kell frissítenem az oldalon semmit. Majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9574) bubus66 válasza Milestone2 (#9573) üzenetére


bubus66
nagyúr

Év Vége van ilyenkor nem dolgoznak

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9575) droidforever


droidforever
tag

Nekem nincs olyan lehetoseg hogy new link az android tunerben hol talalom?

(#9576) akcsy válasza bubus66 (#9569) üzenetére


akcsy
tag

Igen, igen, én is inkább egyből a fizetőst telepitettem, mert gondolom pont a lényegesebb funkciók maradnak ki az ingyenesből... :D

Blue Eagle örülök, hogy tudtam segíteni ;) Viszont ha a program tesztelése alatt találsz még valami érdekeset, nyugodtan írd le nekünk :D

(#9577) akcsy válasza droidforever (#9575) üzenetére


akcsy
tag

A fizetős verzió van meg? Mert azoknál hallottam ezt a hibát, akik az ingyenest használják...

(#9578) bubus66 válasza droidforever (#9575) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mondtam, hogy az oldalamon fent van az okosítót.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9579) droidforever válasza bubus66 (#9578) üzenetére


droidforever
tag

Koszi:D

(#9580) droidforever válasza bubus66 (#9578) üzenetére


droidforever
tag

Belinkelned nekem,mobilrol vagyok.koszi

(#9581) bubus66 válasza droidforever (#9575) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#9575) droidforever

Én meg nézném neked csak az én telefonom alapból pakolgat az SD kártyára így nekem az Android Tuner-rel nincs new link

akcsy és kezeli is onnan ROOT nélkül???

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9582) bubus66 válasza droidforever (#9580) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ide nem linkelem be mert itt nem lehet linkelni okosított dolgokat, max Privátban ha azt meg tudod nézni. Milyen oldalról tudsz leszedni a boxba tegyem fel??

Appbox LG telefonról a regisztráció 50GB tárhelyet ér

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9583) akcsy válasza bubus66 (#9581) üzenetére


akcsy
tag

Igen igen, működik tökéletesen, és most nincs rajta root, mivel csináltam factory és gyári beállítások visszaállítást...

[ Szerkesztve ]

(#9584) Milestone2 válasza bubus66 (#9574) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Már három helyen kellett frissítenem, ma este 9-ig dolgozom, utána megírom hol frissítettem...
(Nem csak én dolgozom... :O )

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9585) bubus66 válasza Milestone2 (#9584) üzenetére


bubus66
nagyúr

Jó 9-nél úgysem mentek előbb

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9586) droidforever válasza akcsy (#9583) üzenetére


droidforever
tag

Root checker-rel nezted hogy mar nincs rootolva?Mert nalam a factory reset nem torolte a rootot.Telepitettem bubus fele android tunert,nem engedelyeztem neki az su-t es sehol nem talalom a new link opciot

[ Szerkesztve ]

(#9587) bubus66 válasza droidforever (#9586) üzenetére


bubus66
nagyúr

Itt ezek között válogass, ami a képen van, mert én nem tudok segíteni nekem az SD-re telepít alapból, különben alapból kéri a root-ot, leg alább is nekem olvasd el a leírást az oldalamon.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9588) bubus66 válasza droidforever (#9586) üzenetére


bubus66
nagyúr

* Szükséges gyökér hozzáférést
** igényeli a root hozzáférést az Android 4.1 és újabb sőt a 4.04 is igényli
*** root teljes funkció

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9589) droidforever


droidforever
tag

Directory bindet hasznalok mukodik is,csak kivancsi lettem vna h root nelkul is hasznalhato a kulso sd,amit privatban kuldtel nekem android tunert,nekem az istenert se jelent meg a new link opcio!Sztem akcsy teloja rootolva maradt mert nekem se torolte a factory reset a rootot.

(#9590) Blue Eagle válasza droidforever (#9589) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Én is most átnyargaltam a Directory Bindre.

[ Szerkesztve ]

(#9591) hambi80


hambi80
tag

Hellótok van egy LG L9 em szeretném frissiteni a legujabb androidra csaknem értek hozzá hogy kell?
Írjátok le hogy kell bonyolult e?

(#9592) aholy válasza hambi80 (#9591) üzenetére


aholy
tag

1. hsz tanulmányozása, ha utána sem megy, akkor kérdezz :)

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note 10 +

(#9593) bubus66 válasza hambi80 (#9591) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#9591) hambi80

Kinek mi a bonyolult, azt nem tudom, azt tudom, hogy nekem mi a bonyolult.

A Frissítéshez a Téma összefoglalóban találsz leírást, megkérnélek, arra, hogy olvassad el.Megpróbáltuk érthetően leírni, igaz nem mindenkinek a szájíze szerint sikerült, de a leírás(ok) alapján meg lehet csinálni, és nem bonyolult abszolút.

A KDZ updaterrel történő frissítés menetéről itt találsz leírást.

LG P760 (Offline) frissítés menete.

a gyári frissítőt meg értelemszerüen, telepítés közben el vezet szépen, hogy mit kell csinálni.

Valamint van a PCSuite ami általában felszokta ajánlani mit a B2App-is.

Ha pedig majd a sikeres frissítés után szeretnél Custom ROM-ot(kat) akkor Milestone2 mesterrel vedd fel a kapcsolatot. Ő a kompetens abban.

(#9592) aholy

:R :C

Minden Fórumtársamnak Boldog újévet kívánok

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9594) Blue Eagle válasza bubus66 (#9593) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Köszönjük szépen bubus, Neked Is BÚÉK!!!

(#9595) sarkanyolo2 válasza bubus66 (#9593) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Pont egy BB Spumantet fogunk meglékelni holnap barátom ajánlására, úgyhogy nagyon betaláltál! :D

B.U.É.K!

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#9596) Blue Eagle


Blue Eagle
őstag

Mindenkinek BÚÉK!!!

(#9597) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#9595) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen én is BB fogok meglékelni. Csak én a Boglárról hoztam a gyártól.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9598) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Sziasztok!

Nem tudom, felmerült-e eddig: a lényeg, hogy amikor írom az SMS-t, szépen számolja visszafelé 160-ról a számláló a karaktereket. Amikor "á"-t, "ó"-t, "ő"-t, "í"-t vagy"ű"-t írok, akkor 91 karaktert foglal el egyből a számláló. Ha ezek helyett fordított ékezetes "à", "ò"-t, "ì"-t vagy rövid "ö"-t, "ü"-t írok, akkor egy karakternek vesz egy betűt.

Mit lehet ez ellen tenni? Gyári 4.1.2-es Android van fenn.

Köszi!

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#9599) bubus66 válasza Anubis_9 (#9598) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#9598) Anubis_9

Az Üzenetek beállításnál van olyan, hogy "Karakterkódolás" Tedd az Alapértelmezett ABC-re, Vagy használj olyan billentyűzetet, amelyik tudja a balra dőlő ékezettet. Én is ezen "Alapértelmezett ABC" használom.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9600) droidforever válasza Anubis_9 (#9598) üzenetére


droidforever
tag

Uzenetek->beallitas->szovegesuzenet->karakterkodoloas itt atallitod alapertelmezettre es kesz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.