Hirdetés

2021. február 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2015-09-02 20:21:52

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#9101) Blue Eagle válasza Ferrarer (#9100) üzenetére

Blue Eagle
őstag

Nem indul a teló akksi ki-be után bekapcsolva? Ez az S/W Upgrade felület jön csak be? A LGUnitedMobileDriver_S50MAN310AP22_ML_WHQL_Ver_3.10.1 fel van telepítve? Milyen Wined van?

(#9102) Ferrarer válasza Blue Eagle (#9101) üzenetére

Ferrarer
tag

Leválasztottam az USB-ről és újra letöltötte a szoftvert majd újra frissítette és így már jó lett. :DD
Kicsit befostam, hogy tégla lett a telóból...
Akksi ki-be után megint a S/W upgrade-et írta ki. Fel lett telepítve a LGUnitedMobileDriver és Win7-n csináltam, szóval minden megfelelő volt elvileg, nem tudom mi lehetett a gond.
De a lényeg, hogy végül sikeresen frissült V20h-ra.
Köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#9103) Blue Eagle válasza Ferrarer (#9102) üzenetére

Blue Eagle
őstag

Nem, ettől még nem tégla a teló. Ha ez a felület bejön, akkor még indul a bootloader. Addig van esély még...
Örülök, h. Jó lett!

(#9104) Ferrarer válasza Blue Eagle (#9103) üzenetére

Ferrarer
tag

Ja értem. Egy kicsit azért elvette a kedvem ez az affér a frissítgetésektől...
Mi lett volna, ha valami nem hivatalos romnál történik ez és nem sikerül életet lehelni belé...
Akkor még a T-mobil szervízbe se vihettem volna vissza gariztatni.

[ Szerkesztve ]

(#9105) gabe8719

gabe8719
senior tag

Erősebb játékokkal hogy boldogul a telefon?:) (asphalt 8, dark knight pl)

köszi!

(#9106) Ferrarer

Ferrarer
tag

A franciáknál már V20L is van.
Tudja valaki mivel másabb az előzőekhez képest?

[ Szerkesztve ]

(#9107) Long Man

Long Man
tag

Megjött az utód :)

LG Optimus L9 II (LG D605)

De vajon mi lehet a közel 1GB-os ROM-ban? :B firmware

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#9108) Immigrants

Immigrants
csendes tag

Blue Eagle: dolgozom rajtuk. Majd, ha elakadok, vagy sikerülne jelentkezem. Köszi a segítségét

(#9109) hodostamas válasza Long Man (#9107) üzenetére

hodostamas
addikt

sok gyari program :-)

(#9110) Milestone2 válasza Ferrarer (#9106) üzenetére

Milestone2
veterán

Pál sorral feljebb már leírtam, szolgáltatói ROM, a szolgáltató kért bele néhány változtatást.
BOOTANIMÁCIÓ, háttérképek, képernyõzárak...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9111) bubus66 válasza hodostamas (#9109) üzenetére

bubus66
nagyúr

(#9109) hodostamas

Ezek ugyan úgy meg van az L9-ben és az L-sorozatban az összesben, ezek az LG szemetjei. Na jó egy nincs bent a Multi-Fotó a többi mindegyikben bent van.

(#9107) Long Man

De vajon mi lehet a közel 1GB-os ROM-ban? Szedd szét és meg látod ha kell adok hozzá programot is.

Az L9 valyon mi 572 MB a ROM ez csak KDZ.ben ennyi fel telepitve sokkal több

[ Szerkesztve ]

"egy a szívünk egy az álmunk..nem félünk és nem hátrálunk.. mellkasunkban tűzoltó szív dobog.. "Xiaomi Mi10T Pro"

(#9112) Immigrants

Immigrants
csendes tag

Sziasztok! Na szóval el is akadtam a dologban. Milestone féle bootloader nyitást csinálom, de nem jön össze. Fenn van a szükséges program. 3-mas gomb megnyomva, teló újraindul, újra be kell mindent állítáni. Beütöm a szükséges számot tárcsázóba, ott kiválasztom amit kell azt írja bootloader unlock. Eddig oké. Akkor CWM jön. 4-es gombot nyomom bejön egy fekete kép: welcome to fast bootloader (vagy valami hasonló szöveggel) hosszan nyomva tartom a kikapcsoló gombot, kikapcsol. Bekapcsolom a telefont újra, 5-ös gomb (közben a gépen a programot újra kellett indítanom, mert ha beírok egy számot, akkor utána többet nem enged). Megint ugyanaz a fekete kép. Újraindítom, 6-os gomb, majd nem a CWM jön be, hanem a kis fekvő Android figura piros felkiáltójellel. Valami ötlet mi lehet a hiba? Már vagy 3* kezdem újra, de nem sikerül...
[link]

(#9113) bubus66 válasza Immigrants (#9112) üzenetére

bubus66
nagyúr

A Fastboot mikor bejön az írás nem kell nyomogatni semmit sem a legvégén mikor feltelepítette a telefon újra fog indulni és a CWM-jön be, van ROOT???? mert ha nincs akkor a gomb variációra soha nem fog bejönni a CWM.

magyarul nem kell nyomkodni semmit sem. HA az 5.ös gombot meg nyomod (vagy beírod) akkor annak saját magának meg kell csinálni, a trükk a recovery. img a TOOLKIT mappába legyen

[ Szerkesztve ]

"egy a szívünk egy az álmunk..nem félünk és nem hátrálunk.. mellkasunkban tűzoltó szív dobog.. "Xiaomi Mi10T Pro"

(#9114) Immigrants válasza bubus66 (#9113) üzenetére

Immigrants
csendes tag

A recovery.img ott van a toolkit mappában. Nincs root, mert azt írja, hogy azt csak utána kell megcsinálni.

(#9115) bubus66 válasza Immigrants (#9114) üzenetére

bubus66
nagyúr

Ha a CWM bejön akkor onnan telepítsd fel a superusret. A 75 MB Toolkit mappát használd.

[ Szerkesztve ]

(#9116) Blue Eagle válasza Immigrants (#9112) üzenetére

Blue Eagle
őstag

Jól értem, hogy a bootloader nyitva van?

Szerk: rootolást így végezd szerintem: EZT telepítsd a telóra.

Így csináld!

[ Szerkesztve ]

(#9117) Long Man válasza bubus66 (#9111) üzenetére

Long Man
tag

Bár inkább költői volt a kérdésem, de beletetted a bogarat a fülembe ;] :D

Megköszönöm, ha elküldöd azt a progit és némi infó-t, hogy hogyan lehet sima L9-en is használható elemeket kivenni L9 II ROM-ból. ;) :K

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#9118) Immigrants válasza Blue Eagle (#9116) üzenetére

Immigrants
csendes tag

Jó itt feladom. LGPwn backup után nem kér újraindítást. SuperSU meg nem indul el: "nincs SU bináris fájl telepítve..." Nem nekem való ez. Dél óta ezt nyomkodom és ugyanott vagyok ahol kezdtem (ja nem mert a bootloadert valahogy sikerült kinyitni) :W

(#9119) imi0424 válasza Immigrants (#9118) üzenetére

imi0424
senior tag

azzal én sem tudtam :(

(#9120) bubus66 válasza Long Man (#9117) üzenetére

bubus66
nagyúr

Csak akkor tudsz ki szedni, ha kitudod az img bontani, azon belül a system app de ott odexelve vannak, ahhoz hogy apk-ként tud telepíteni deodexelni kell, sajnos a kdz-ből én sem tudtam kiszedni csak a CWM backupból. mert a bin fájlt nem tudtam ki bontai ( a félreértések el kerülése véget a Daemon Tools) nem bontja ki.

Használhatót nem nagyon tudnál az L9II-ből kiszedni, de ha valami megszán és lesz L9II-öm akkor küldök át neked.

(#9118) Immigrants

Csinálj egy factory reset és utána próbáld meg, akkor menni kell neki. Ha már le nem, gyalultad róla a drivereket.

[ Szerkesztve ]

(#9121) Blue Eagle válasza Immigrants (#9118) üzenetére

Blue Eagle
őstag

Az LGPwn a V20H verzióig biztos jó. Mi a szoft verzió a telódon?

(#9122) Immigrants válasza Blue Eagle (#9121) üzenetére

Immigrants
csendes tag

V20C, de mindegy, hagyom, mert addig szórakozom, ameddig tégla lesz...

Am. factory reset után se működik.

[ Szerkesztve ]

(#9123) bubus66 válasza Immigrants (#9122) üzenetére

bubus66
nagyúr

A V20C- a TOOLKIT-tel csináld meg

(#9124) Immigrants válasza bubus66 (#9123) üzenetére

Immigrants
csendes tag

Na jó még azzal megpróbálom, viszont ezzel a Mega oldallal hogy a fenébe lehet letölteni?

(#9125) Blue Eagle válasza Immigrants (#9122) üzenetére

Blue Eagle
őstag

Nem olyan egyszerű téglásítani sem.

Így pedig működnie kéne:

"1. "Másold az LGPwn.apk át a telóra. Telepítsd a telón. Inítsd el. Ekkor elindul a teló backup szolgáltatása. Visszaállítási pontként válaszd a belső memórián lévő LGPwn visszaállítási pontot. Visszaállítás után teló újraindít, kérni is fogja."
2.Újraindítás után két dolgot telepítettem:
A - SuperSU Pro v.1.00
B - SuperSU v.1.51
3. SuperSU v.1.51 elindít
Mire azt kapom hogy a bináris fájlt telepíteni kell
Pontosan ezt a képet kaptam én is :
http://mobilarena.hu/tema/atab5_phone_az_m-tech-tol/hsz_3501-3550.html
Itt a NORMAL választottam! (Frissítete és kész)"

Szerk.:
Ezt mrx1212 írta nekem pü-ben vissza az én instrukcióm alapján, mert neki is így lett jó!

[ Szerkesztve ]

(#9126) Immigrants válasza Blue Eagle (#9125) üzenetére

Immigrants
csendes tag

Pontosan így próbáltam. De se az újraindítást nem kéri, és után a SuperSU nem találja a bináris fájlt és nem is kérdez semmiféle telepítésre.

(#9127) bubus66 válasza Immigrants (#9124) üzenetére

bubus66
nagyúr

Tessék így kell vele letölteni, nem egy ördöngös dolog, de ah nem megy akkor szólj felteszem más hova

tessék ha meg akadnál

(#9128) Blue Eagle válasza Immigrants (#9126) üzenetére

Blue Eagle
őstag

Nem a Backupból próbálod közvetlenül te ezt megcsinálni véletlenül? mert ez így nem jó!
A telepített LGPwn alkalmazást indítsd el, és ott válaszd a jobb gombot (RootMe). És így tovább...

Szerk: A "Kész" gomb megnyomásával indul újra!

[ Szerkesztve ]

(#9129) Immigrants válasza Blue Eagle (#9128) üzenetére

Immigrants
csendes tag

Így csináltam. RootMe, majd a belső memória/LGPwn-t válaszottam.

bubus66: Köszi a feltöltést, de ezt már beszereztem máshonnan (Megával az volt a bajom, hogy nem dobott fel letöltés ablakot, csak végigment a csík és 100%-nál nem csinált semmit)

(#9130) bubus66 válasza Immigrants (#9129) üzenetére

bubus66
nagyúr

Kis fájloknál nem dob fel ablakot

(#9131) Blue Eagle válasza Immigrants (#9129) üzenetére

Blue Eagle
őstag

(#9130) bubus66

Nekem feldobta az ablakot.

[ Szerkesztve ]

(#9132) Immigrants válasza Blue Eagle (#9131) üzenetére

Immigrants
csendes tag

Toábbra sem működik. Se toolkittel, se LGPwn.apk-val. Most már tényleg abbahagyom. Azért kösz a segítséget és türelmet :R

(#9133) bubus66 válasza Blue Eagle (#9131) üzenetére

bubus66
nagyúr

Neked akkor különleges a Mega vagy nekem talán azért nem dobta fel mert be voltam jelentkezve

(#9134) Immigrants válasza bubus66 (#9133) üzenetére

Immigrants
csendes tag

Valószínű account kell hozzá.

(#9135) bubus66 válasza Immigrants (#9134) üzenetére

bubus66
nagyúr

Nekem van mivel szükségem van viszonylag nagy tárhelyre mondjuk a Mega az 50Gb elég kicsi

(#9136) Blue Eagle válasza Immigrants (#9132) üzenetére

Blue Eagle
őstag

Csinálj Factory Resetet és frissíts V20H-ra. Jobb ötletem nincs.

(#9133) bubus66

Inkább a 2. variáns, mert nem különlegesebb a Megam mint neked! ;)

(#9137) Long Man válasza bubus66 (#9120) üzenetére

Long Man
tag

Köszönöm az info-kat :R .
Akkor ezen a vonalon fogok tovább keresni a neten.

(#9138) bubus66 válasza Long Man (#9137) üzenetére

bubus66
nagyúr

(#9137) Long Man

Igen csak a bin meg az img fájlt érdemes Linuxon mokerólni, holnap át küldöm a cygwin konyhát leírással együtt. Meg amivel a kdz bin és fls fáljra szét tudod szedni. Az androd SDK-t az innen tudod letölteni, ha gondolod és holnap rá érsz team wiweren segítem feltelepíteni, keres meg privátban majd ah aktuális.

bin fájl ki bontása, de nagy MB vagy GB esetében nem működik.

dsixda Android Kitchen Segítek a telepítésben meg el magyarázom a menü pontot

Java Java sdk az kell hozzá anélkül nem fog működni.

a többit most töltöm fel

[ Szerkesztve ]

(#9139) bubus66 válasza Long Man (#9137) üzenetére

bubus66
nagyúr

cuccok

[ Szerkesztve ]

(#9140) totyika66

totyika66
csendes tag

sziasztok

tudna valaki segiteni?
nem tudom felrakni az MTP-ét milehet az oka?

(#9141) Long Man válasza bubus66 (#9139) üzenetére

Long Man
tag

Köszönöm :R

(már látom kell egy kis idő, mire átnézem a leírásokat a csomagokban) :B

(#9142) H.Bencike válasza totyika66 (#9140) üzenetére

H.Bencike
aktív tag

Rádugod a telefont a gépre USB-n és feldobja hogy milyen módban akarod csatlakoztatni, ott a média szinkronizálást választod a gép meg kidobja hogy a hardver nincs telepítve? Fél éve ezzel szenvedek de nem találtam még megoldást.... Lehet az Android SDK-t kellene letölteni abban lehet benne van a driver. Amúgy valaki említette hogy a windows media playert kell frissíteni és utána jó lesz, nekem a legújabb van fent és mégsem jó sajnos...

LG G3

(#9143) totyika66 válasza H.Bencike (#9142) üzenetére

totyika66
csendes tag

na igen

ez a bajom.hogy tudom telepiteni JB-re letöltöttem Bubus JB-jét de nem tudom hogy hogy kell telepiteni valaki segitene,elöre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#9144) bubus66 válasza totyika66 (#9143) üzenetére

bubus66
nagyúr

Melyik JB-t a CWM Backupot?

(#9145) H.Bencike válasza totyika66 (#9143) üzenetére

H.Bencike
aktív tag

KDZ módszerrel lehet így is frissíteni, hogy nem ismeri fel MTP-módban. Nekem is sikerült :D

[ Szerkesztve ]

LG G3

(#9146) Blue Eagle válasza H.Bencike (#9145) üzenetére

Blue Eagle
őstag

A KDZ Updaterrrel a frissítést LG Szoftver módban kell kezdeni, nem MTP módban.

(#9147) H.Bencike válasza Blue Eagle (#9146) üzenetére

H.Bencike
aktív tag

Igen, én ezt tudom. Csak gondolom Ő azért kérdezte hogy hogyan tudná frissíteni mert nem ismeri fel neki a számítógép a telefont. LG szoftver módban sem sajnos, én is végigjártam. De ha akarja frissíteni akkor azt KDZ-ben meg tudja csinálni.

LG G3

(#9148) angyalmano

angyalmano
csendes tag

Sziasztok!

Van egy olyan problémám, hogy megtelt a memória a telefonon, és szeretném leszedni a dolgokat róla, de az istenért nem csatlakozik fel a gépre. Egy kevés hely van rajta, és egyszerűen már mindent megpróbáltam, de sehogy nem csatlakozott fel a gépre. Frissítettem is, újra is telepítettem, de semmi. Valakinek valami ötlete??? Már egyszerűen tanácstalan vagyok :F :W

köszi

(#9149) bubus66 válasza angyalmano (#9148) üzenetére

bubus66
nagyúr

(#9148) angyalmano

Holnap megnézem ha ráérsz a Teamwiweren keresztül. Írj rám privátban, holnap

(#9150) bubus66 válasza Long Man (#9141) üzenetére

bubus66
nagyúr

(#9141) Long Man

Tessék itt van az L9II APPOK Válogathatsz kedvedre, az app mappában vannak deodexelve.

[ Szerkesztve ]

Hirdetés

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.