Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9451) bubus66 válasza Milestone2 (#9449) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ne csinálj semmit sem légyszíves az ininet megint össze omlott

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9452) H.Bencike válasza bubus66 (#9451) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

bubus66 Küldtem P.ü.!

LG G3

(#9453) bubus66 válasza H.Bencike (#9452) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ment a válasz is.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9454) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

Sziasztok!
v20h van a telefonom és downgradelni szeretnék bootloader nyitáshoz. De sehogy se megy! Bubus leírása alapján próbáltam meg, de folyton ezt a hiba üzenetet kapom:

Érdekes, mert a telefont felismeri mindent rendben megy, illesztőprogramokat is megtalálja gond nélkül.
Valakinek valami tippje? Vagy esetleg egy módszer tudnátok ajánlani ami működik?

LG G3

(#9455) Milestone2 válasza H.Bencike (#9454) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Azt hiszem az sem mindegy, hogy LG szoftver módba rakod-e a telefont vagy sem és a PC szoftver rakja át...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9456) Azharel válasza H.Bencike (#9454) üzenetére


Azharel
aktív tag

Lg szoftver módba csatlakoztasd a telefont, és hagyd h a program tegye át download módba.

(#9457) H.Bencike válasza Azharel (#9456) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Megcsináltam, de most meg nem kapcsol be :W
Bejön az LG logo, aztán az animációs hang és utána az LG logo megy animálva (az a fény fut alulról felfelé rajta) és nem lép tovább.
Megvártam ameddig mindent felrakott a downgrade program, nem húztam le előbb.

LG G3

(#9458) Azharel


Azharel
aktív tag

Esetleg egy hard reset, vagy próbálj másik softot felrakni rakd te download módba, igazából bubus többet tud segíteni szerintem.

(#9459) Azharel válasza H.Bencike (#9457) üzenetére


Azharel
aktív tag

Kifutottam a szerk. időből, én az alábbi leírás alapján csináltam mindig, és soha semmi gond nem volt, csak úgy volt hajlandó működni ha a program rakta download módba. Szoftver downgrade is sikerült mindig.
[link]

De a linkelt képed alapján a szoftver nem 3GQCT módba volt hanem CDMA módba.

[ Szerkesztve ]

(#9460) H.Bencike válasza Azharel (#9459) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Igazából nekem mindig CDMA-ba kell raknom, mert még régen amikor frissítettem rossz volt a kdz-s leírás mert ott CDMA volt. Én meg nem gondolkodtam és abba raktam úgyhogy nekem mindig abba kell tenni!
Hard reset segített rajta! Most bekapcsol! Köszi a segítséget!

LG G3

(#9461) Azharel válasza H.Bencike (#9460) üzenetére


Azharel
aktív tag

Szívesen, megmondom őszintén már kezdett lelkiismeret furdalásom lenni mert hallgattál rám és elrontottad a telefont... de most megnyugodtam akkor jó lett. Majd írd meg pls hogy sikerült nyitni a loodert. Telekom függő a telefon ?

(#9462) H.Bencike válasza Azharel (#9461) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Megírom ha sikerült, mert jelen pillanatban összetörném a telefont :D
Bekapcsol minden jó, most v10e van rajta, fel szeretném frissíteni v20b-re de egyszerűen nem megy a kdz-vel sem. Folyton azt írja hogy nem találja a telefont.
A downgrade programmal menne csak az meg félúton hibát észlel, és leáll. Egész eddig jóvolt most meg hibát észlel? Ki érti ezt? :D :D

LG G3

(#9463) bubus66 válasza H.Bencike (#9462) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#9462) H.Bencike

Az OFFLINE módnál ne te rakd S/W módba hagyd a telefon had tegye be

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9464) H.Bencike válasza H.Bencike (#9462) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Megmutatom nektek is, ezt írja ki. Ezt akkor dobja fel amikor S/W módba váltana és rakná fel a rendszert.

Ha rámegyek hogy mégse kilép az egészből, ha nem csinálok semmit akkor a program se csak áll és ennyi.
Szerintem kifagy. De ezt egész idáig nem csinálta ezért furcsa nekem

LG G3

(#9465) Azharel válasza H.Bencike (#9464) üzenetére


Azharel
aktív tag

De itt nem a normal web upgrade testre kéne menni ?

(#9466) H.Bencike válasza Azharel (#9465) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

De arra kellene menni, csal ezt én idáig nem tudtam :D ma megpróbálom OFFLINE-al! Előző kérdésedre válaszolva pedig igen, telekom függő a telefon!

LG G3

(#9467) Long Man válasza bubus66 (#9448) üzenetére


Long Man
tag

Köszönöm a segítséget. :K

Szerencsére sikerült megtalálni azt a programot, ami kikerüli, hogy bele kelljen nyúlni a rendszerbe.

Eddig egész jól működik ez a "QuickShortcutMaker". :D

Egy javaslat, ha valaki szeretné használni ezt a programot.
Sok rendszerelemhez is hozzáfér a progi, amikor ikont/hivatkozást készít a kezdőképernyőre.
(ez még hasznos is tud lenni :K )
Érdemes előszőr óvatosan kisérletezni az ismeretlen komponensekkel és használni a "Try" gombot.

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#9469) Milestone2 válasza Milestone2 (#9468) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szkeptikus vagyok mindig ezekkel az ALL IN ONE csodákkal kapcsolatban. De mivel mással sem sikerült, és elolvastam a hozzászólásokat, senki sem téglázta a készülékét, legfeljebb nem lett Root, így este majd kipróbálom és beszámolok. Annyit kivettem, hogy ha korrektül fenn vannak az ADB driverek, akkor működik, ha nem, nem...

TOVÁBBRA IS FENNÁLL, ÉN SAJÁT FELELŐSSÉGRE HASZNÁLOM EZT A PROGRAMOT, MINDENKI MÁS IS CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGÉRE TEGYE!!!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9470) bubus66 válasza Long Man (#9467) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#9467) Long Man

Akkor ezek szerint jó lett az a program amit linkeltél??

Milestone2

próbáld meg de az L szériából csak az L3 szerepel, a Letöltés kurva gyors 40 perc 22,2 MB köszönjük szépen

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9471) Azharel válasza Milestone2 (#9469) üzenetére


Azharel
aktív tag

Milestone
Nem szeretnék beledumálni a dolgodba, egy dologra felhívnám a figyelmedet, mivel én is sajnos a saját káromon tanultam. Ezek a 1click rootok nem biztonságosak, mivel nem lehet tudni milyen exploitot használ ki a root eléréséhez, ki tudja mit helyez el a telefonon még, illetve a pc-n futó program mit csinál. Az xda-n utoljára pont erről a kingrootról volt szó, a pc-s program a háttérben csatlakozik egy kínai szerverhez miközben rootol, és nem lehet tudni az okát hogy miért. A program webes domainjének ismeretlen a tulaja is. Én már egy másik 1click rootal ráfaragtam, malwaret tett a telefonra, és trójait a gépre. Az alábbi linken található rootal is próbálkozhatsz, nekem már több készüléket is rootolt, és teljesen biztonságos is.
[link]

(#9472) bubus66 válasza Azharel (#9471) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#9471) head1shot

Nekem az összes android programot, vírusnak érzékeli a vírusirtó, én pedig járkálok és telepítek ki lőtt vírusirtóval, de soha meg semmit nem kaptam. Az unlocRoot-ot használom szintén egy click-es azt meg, hogy fel megy szerver. Igen más különben honnan szedné le a ROOT-hoz való dolgokat? Amit linkeltél az is szerveröl szedi a roothoz szükséges cuccokat. Azért köszönjük, hogy meg osztottad velünk. :R

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9476) Long Man válasza bubus66 (#9470) üzenetére


Long Man
tag

Igen. :DD Eddig megy, mint az olajozott villám. Még ikonokat is lehet cseréltetni vele.

Videó bemutató a QuickShortcutMaker progiról.

(még ismerkedem vele, de "nagyon kezdőknek", eleinte még óvatosságot javasolnék)

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#9477) bubus66 válasza Long Man (#9476) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi szépen. :R :R

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9478) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

Megőrülök....
Miért fagy ki amikor S/W módba váltja a telefont? :W :W :W :W

LG G3

(#9479) bubus66 válasza H.Bencike (#9478) üzenetére


bubus66
nagyúr

a Windows endabler be van kapcsolva?? van a mappában egy msxml.msi (azt hiszem) telepítsd azt is fel.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9480) H.Bencike válasza bubus66 (#9479) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Minden fel van telepítve...
Komolyan mondom mostmár elhiszem hogy miért kellet kib@sznod az emeletről ezt a sz@rt

LG G3

(#9481) bubus66 válasza H.Bencike (#9480) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azért te ne b@szd ki csak türelem majd egyszer csak elkapja.

Most már én is rájöttem ha 4-5-ször nem sikerül akkor hagyom a fenébe és megpróbálom majd másnap

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9482) H.Bencike válasza bubus66 (#9481) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Na sikerült, az volt a trükkje hogy mivel XP-m van, úgy kellett futtatni a programokat hogy Rendszergazda fiókból, de nem kellett eljátszani a "futtatás mint.." dolgokat.

De most nem nyílik a bootloader.
v20h-ról butítottam vissza szóval nekem is ez a baj szerintem:
"A telefonomon v20h volt, amit cseréltem v20c-re és utána v20b-re. Fastboot ment, csak nem akarta nyitni. A Downgrade simán ment, nem volt gond az offline flash, csak arra kellet figyelni, hogy nem S/W Upgrade módban kellett kezdeni a butítást, hanem a telefon bekapcsolt állapotában és magától átváltott SW módba. Amikor végzett, akkor a gombokkal Hard reset. Szépen eljutottam v20b -ig, itt viszont elakadtam és nem tudtam nyitni loadert. Az x-loader és uboot fastboot flasht, nem toltam rá a telefonra, mert elkerülte a figyelmemet, hogy a v20h frissítésem cserélte ezeket."
Ezeket hogyan kell cserélni? Személy szerint sosem hallottam ezekről

LG G3

(#9483) bubus66 válasza H.Bencike (#9482) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azokat nem is kell a RomTOOLkittel próbáld meg kinyitni. Ha nincs meg szólj át küldöm. De azt hiszem a Téma összefoglaloban bent van

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9484) H.Bencike válasza bubus66 (#9483) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Az a baj hogy nem indul el a telefon abban a speciális üzemmódban ami a leírásban van, ha meg amikor kikapcsol én nyomom hosszan a hangerő fel gombot S/W módba kerül ott meg nem csinál semmit.
Csak a toolkitet töltöttem le, az is elég nem?

Ui.: Hibakeresés bekapcsolva, lg szoftver módban van

[ Szerkesztve ]

LG G3

(#9485) H.Bencike válasza H.Bencike (#9484) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

3 féle programmal próbáltam, és egyik sem tudja kinyitni. Ez hogyan lehet?

LG G3

(#9486) H.Bencike válasza H.Bencike (#9485) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Írtam iLOLyouHUN-nak hátha tud segíteni. Nagyon el vagyok keseredve nem értem miért nem indul el egyáltalán a telefon abban a speciális üzemmódban. v20b-t meg elvileg ki lehet nyitni ha a v20c-t is.

LG G3

(#9487) bubus66 válasza H.Bencike (#9486) üzenetére


bubus66
nagyúr

A bootloader nyitásnál nem teszed S/W módba

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9488) H.Bencike válasza bubus66 (#9487) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Azt tudom, de a telefon egyszer átváltott abba is mert megpróbáltam azt hogy amikor kikapcsol nyomom folyamatosan a felfelé gombot de így se vált abba a speciális vagy milyen módba. Csak kikapcsol, aztán visszakapcsol ennyi. Több programmal is megpróbáltam, több USB-n is de mindig ugyan azt csinálja. Lehet mégiscsak kell cserélni azokat a fájlokat de én ezekről még sosem hallottam, nem tudok hogyan álljak neki. Nem töltöttem le a ~70Mb körüli ToolKit-et hanem csak a 7mb körülit. De nem hiszem hogy ez baj lenne mert megpróbáltam a Milestone2 oldalán fellelhető összes progival.

LG G3

(#9489) bubus66 válasza H.Bencike (#9488) üzenetére


bubus66
nagyúr

Annak azt is kell ki-be kapcsolni mikor a fastboot módba lép valószínű, hogy kinyitottad akkor ha a hangerőgomb nyomására újra indult.

a telefon újraindul egy speciális módban, ekkor nyomd meg a hangerő fel gombot hosszan

nem látsz te ott semmit sem legalább is én az előbb nyitottam egyet nincs ott semmi.Én nem szoktam, hosszan tartani csak megnyomom aztán csá

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9490) H.Bencike válasza bubus66 (#9489) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Jaa értem, de hát ha a "bootloader unlock check"-et lefuttatom akkor az azt írja hogy Lock. Meg nekem magától indul újra. Ha nem nyomok semmit akkor is.

LG G3

(#9491) bubus66 válasza H.Bencike (#9490) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor tényleg nem jó. bocs nem olvastam el figyelmesen.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9492) H.Bencike válasza bubus66 (#9491) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Nincs valami ötleted? Már idegesít hogy nem tudom megcsinálni...

ui.: De ugye nem az EUO Open ROM-ot kellett volna telepítenem? Mert most csak a sima, hungary v20b-t tettem fel.

[ Szerkesztve ]

LG G3

(#9493) bubus66 válasza H.Bencike (#9492) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem de ha minden kötél szakad akkor tedd fel azt. nem tudom látnom kellene.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9494) H.Bencike válasza bubus66 (#9493) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

:( :(( :(

LG G3

(#9495) bubus66 válasza H.Bencike (#9494) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát igen látom ez zárva van, ennyit az L9-ről. a Blacket 5000000-szer könnyebb nyitni és azt a SmartFlashTools vissza is tudja zárni, igaz, hogy a Blacknek csak akkor kell nyitni ha recoveryt szeretnél.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9496) Azharel válasza H.Bencike (#9494) üzenetére


Azharel
aktív tag

Próbálj megbarátkozni a dologgal, nekem sem sikerült pedig nem keveset szórakoztam vele. Ugyan azt végig jártam mint te és nem nyílott. 2 hete meguntam az egészet és vettem másik telefont, persze a sors fintora hogy megint egy LG-t ;]

(#9497) H.Bencike válasza bubus66 (#9495) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Szerencse a szerencsétlenségben hogy ezzel a v20b-vel elég jól bírja a akksim :))
Minden estere sokkal jobb lenne egy CM-el használni. De lehet azt megpróbálom hogy elviszem t-mobile és megmondom hogy rakjanak rá régebbi szoftvert. Az Ő frissítő szoftverjuk talán olyan dolgokat is visszacserél a régire amit az Offline módszer nem. Hátha akkor kinyílna. Hétfőn vagy kedden lehet beviszem nekik.
Garancia még van rá 1 év, bootloader zárva, root nem volt úgyhogy elvileg még érvényes is.

LG G3

(#9498) H.Bencike válasza Azharel (#9496) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Pont reggel gondolkoztam ezen én is hogy eladom. Csak az a baj hogy a bal alsó sarka egy picit le van verődve... Annyit nem kapnák érte hogy megérje eladni. Privátban leírod nekem mennyiért sikerült eladnod?

LG G3

(#9499) bubus66 válasza H.Bencike (#9497) üzenetére


bubus66
nagyúr

Vissza felé nem fognak neked fel tenni semmit sem viszont ugyan azzal frissítenek a t-sek mint te Ugyan azt a KDZ fájlt használják és semmivel sem tesz fel többet. De próba szerencse. Ennek pedig az a megoldása, hogy el kell adni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9500) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Kint van a legfrissebb CM11 (2013-12-14)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.