Hirdetés

2020. február 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2015-09-02 20:21:52

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#9501) passat77

passat77
(tag)

És milyennek tűnik?

(#9502) prannk

prannk
(őstag)

Sziasztok!

kinyitom a bootloadert!!

Mi a legegyszerűbb módja? :D V20i vel kilehet?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#9503) kertsa

kertsa
(senior tag)

Sziasztok!

Szeretném feltenni a CM11-et. Mi kell hozzá? Mit kell tennem a telefonommal, hogy ez sikerüljön? Még semmi piszkáltam... V20C van most rajta. Linuxot rendszert használok.

üdv.

(#9504) bubus66 válasza kertsa (#9503) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Először is Linuxra szabványosított programok kellenek. Viszont én úgy tudom, hogy Linux alól nem lehet frissíteni.

"egy a szívünk egy az álmunk..nem félünk és nem hátrálunk.. mellkasunkban tűzoltó szív dobog.."”https://androware.hu/ Huawei Nova 5T

(#9505) kertsa válasza bubus66 (#9504) üzenetére

kertsa
(senior tag)

Virtualboxba van XP SP3 :)

(#9506) bubus66 válasza kertsa (#9505) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Akkor a Milestone2 Logout blogjában bent van mi kell hozzá. Onnan letudsz tölteni mindent. Sok sikert hozzá.

"egy a szívünk egy az álmunk..nem félünk és nem hátrálunk.. mellkasunkban tűzoltó szív dobog.."”https://androware.hu/ Huawei Nova 5T

(#9507) H.Bencike válasza prannk (#9502) üzenetére

H.Bencike
(aktív tag)

Tölts le egy RomTOOLKit-et Milestone2 oldaláról összedugod a géppel a telefont, beütöd azt a számot amelyik a "bootloader unlock"-hoz tartozik, enter, aztán vagy nyílik vagy nem.
Nekem a v20h-sem nyílt, de a v20b sem :W
Próbáld meg nyugodtan, elrontani nem tudod vele. Majd azért írd meg mire jutottál, mert én is ki szeretném nyitni a sajátom és ha a v20i-vel sikerül akkor frissítek arra én is.

LG G3

(#9508) bubus66 válasza H.Bencike (#9507) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Ha kinyitod bármelyikel nyugodtan frissítheted a V20i-re mert nem zárja vissza

(#9509) prannk válasza H.Bencike (#9507) üzenetére

prannk
(őstag)

Holnap jelentkezem!

(#9510) kertsa válasza bubus66 (#9506) üzenetére

kertsa
(senior tag)

Köszi... van miből válogatni :)

(#9511) bucsupeti válasza Milestone2 (#9500) üzenetére

bucsupeti
(senior tag)

Én feltettem. Nem csináltam wipe-ot, mert CM11 volt fenn előtte is. Most simán megy. Egyelőre nem találok semmi kivetni valót. Autóban még nem próbáltam...

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#9512) Milestone2 válasza bucsupeti (#9511) üzenetére

Milestone2
(veterán)

Én mondjuk CLEAN telepítést csináltam, nem update-t...

A nagy különbség, hogy ez már SD-re telepít...!!!

Ki van iktatva belőle az SD emuláció.

Még egy furcsaság, a Dalvik -> ART váltókapcsoló jól el lett dugva, sőt ha ART-ra kettintok, kiírja hogy a CM? nem támogatja az ART-ot.

Artas azt állítja ettől nyugodtan küldjem át e rendszert ART-ra...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9513) bucsupeti válasza Milestone2 (#9512) üzenetére

bucsupeti
(senior tag)

kipróbáltam közben az autóm hangrendszerével. most hiba nélkül ment, nem indult újra mikor hívás után alvó állapotba ment. holnap kipróbálom hogy a hivásvárakoztatásos probléma fenn áll-e még.

(#9514) Milestone2 válasza bucsupeti (#9513) üzenetére

Milestone2
(veterán)

Várom a beszámolódat. (Pontosabban az XDa-n várják páran)

Hát az előző verzió könnyebben megbirkózott az ART-ra átállással.
Ez belakva a rendszert nem is volt hajlandó.
Közvetlen telepítés után első lépésként, igen, bár vannak döccenések...
Most már fut hibátlanul...(vagy még nem vettem észre a hibát)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9515) bucsupeti válasza Milestone2 (#9514) üzenetére

bucsupeti
(senior tag)

Hívásvárakoztatás még mindig megkeveri a telefont.
Ha beszélgetés közben bejövő hívás van, akkor a bejövő hívás bontásakor (akár úgy hogy bontom én a bejövő hívást, akár úgy hogy a hívó leteszi) a folyamatban lévő beszélgetés ugyan nem szakad meg, de nem hallani semmit sem egyik oldalon sem....

(#9516) akcsy

akcsy
(tag)

Hali! Jó rég jártam már errefelé, viszont még L9 tag vagyok még mindig, csak a meló, stb, nem is tudtam nagyon a telóm mókolni, így a témákban sem tudok érvényesülni :/
Most még Milestone2 leírása alapján (amit, ha még nem köszöntem meg, akkor köszönöm :R ) rootoltam a v20h-mat, mert nekem tetszik az eredeti, csak ugye az SD-s dolog...
Viszont most nyomtam is rá a SU pro-t, de vannak nekem rajta Notifications programok... Ezt a kisegítő lehetőségekben ugye be kell kapcsolni, viszont ahogy lezárom, majd kinyitom a képernyőt, megint azt látom, hogy ki van kapcsolva(rootolásig tökéletesen működött)... Nah ez szerintem az SU műve, és tudnátok segíteni, hogy ne nyomja ki nekem állandóan? Vagy valamit én b*szt*m el? :O

Huawei P9 "Inkább azt bánd meg, hogy megpróbáltad és nem jött össze, mint hogy meg sem próbáltad...,,

(#9517) Milestone2 válasza Azharel (#9471) üzenetére

Milestone2
(veterán)

Szóval az általad ajánlott cuccal semmi sem történt. Hibaüzenettel kidobott. Nem rootolt.

Viszont az általad leminősített, vírusnak tartott másik app, szépen csendben rootolta az ezidáig semmivel fel nem törhető LG L5 II készüléket.

Abban lehet, hogy igazad van, hogy ezek a cuccok feltelepíthetnek bármit a PC-dre, de egy: erre vannak a vírus/kém stb irtók, kettő: az általad ajánlott is simán feltelepíthetett bármit...

Szóval működött...

[ Szerkesztve ]

(#9518) Azharel válasza Milestone2 (#9517) üzenetére

Azharel
(aktív tag)

Nem is állítottam hogy amit ajánlok az jó is lesz. Ne érts félre, nem szerettem volna beleszólni abba hogy mivel rootolsz. Csak azt írtam amire xda fórumban is figyelmeztetnek, mivel már én is megjártam 1x egy 1click rootal.

(#9519) Milestone2 válasza Azharel (#9518) üzenetére

Milestone2
(veterán)

Nem szemrehányásnak szántam.

Tényleírásnak.

Az egyik működött, a másik nem.

Viszont, ahogy Te is írtad, ami nekem nem működött, Neked egy másik készüléknél hasznos volt.

(#9520) bubus66 válasza Azharel (#9518) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

(#9518) head1shot

Mi volt az a fájl amit a vírus irtó vírusnak érzékelt? ( Pl az apk fájlt is vírusnak érzékelte) Milyen vírus irtót használsz? a Másik a nagy XDA-n nem írták hogy ezekhez a programokhoz még használod kapcsold kia a vírus írtot.

Én addig még használom pl a SmartFlashToolst a Rom_toolkit stb stb kiszoktam kapcsolni a vírusirtót.

Ezt szoktam használni Unlock Root Pro 3.36 meg ezt ami a képen mind kettő netet használ és soha semmilyen vírust nem telepített kikapcsolt vírusírót mellett sem. Eddig az L9 kivitelével mindegyik telefon ROOT-olta

Milestone2 ha megakarod próbálni a képe láthatott akkor szólj át küldöm.

Más akinek nem megy bootloader nyitás próbálja meg, hogy kikapcsolja a vírusirtót.

[ Szerkesztve ]

(#9521) prannk

prannk
(őstag)

H.Bencike:

Sajnos még nem volt időm kinyitni a bootloadert. Majd talán este sor kerül rá. Ha nem akkor Legközelebb vasárnap lesz időm rá.

Amúgy mostanában csomoszór befagy a telefonom kb 5-10 msádopercre. Mitől?

(#9522) bubus66 válasza prannk (#9521) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Nem ártana egy factory reset csinálni.

(#9523) prannk válasza bubus66 (#9522) üzenetére

prannk
(őstag)

Csináltam de ugyanaz...

(#9524) H.Bencike válasza prannk (#9521) üzenetére

H.Bencike
(aktív tag)

Jó rendben, semmi gond én már úgyse próbálkozom vele. Ma még talán megpróbálom vírusírtó kikapcsolással hátha, de nem hiszem hogy ez lenne a baj. Sőt, biztos vagyok benne mert eddig sem jelzett be ha unlockoltam a régi telefonom.

LG G3

(#9525) bubus66 válasza prannk (#9523) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Factory resetet nem gyári beállítások vissza állítása. 3845#*760#

(#9526) Blue Eagle válasza bubus66 (#9525) üzenetére

Blue Eagle
(őstag)

A factory reset az eszközön tárolt adatok törlése és a gyári beállítások visszaállítását jelenti.
Android esetében a factory reset nem törli teljesen az adatokat, csak a felhasználó számára rejtve maradnak. Megfelelő eszközzel az adatok visszanyerhetőek. Csak abban az esetben törlődik teljesen, ha új adatok felülírják a régit.

(#9527) H.Bencike válasza H.Bencike (#9524) üzenetére

H.Bencike
(aktív tag)

Megpróbáltam kikapcsolt vírusirtóval is... LOCK :W :W :W :W NEEEM HISZEM EL! :F

LG G3

(#9528) bubus66 válasza Blue Eagle (#9526) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Ez messze nem igaz de mindegy nem szállok vitába,igazad van. Köze nincs a gyári beállítások vissza állításhoz. de mindegy. Teljesen mást(okat) töról a factory reset

(#9529) Milestone2

Milestone2
(veterán)

Helló mindenkinek!

Kicsit lassan dolgoznak az AVATAR ROM fejlesztői, de ma reggel (végre?) kiadták az első AVATAR 4.3-at L9-re. (Igaz, már mindenhol máshol a 4.4-nél tartanak. Nem kapkodták el.) Akit érdekel esetleg...

[ Szerkesztve ]

(#9530) Milestone2 válasza Milestone2 (#9529) üzenetére

Milestone2
(veterán)

FELEJTSÉTEK EL EGYENLŐRE EZT AZ ELŐBB EMLÍTETT AVATAR 4.3 ROM-OT, MÁSODPERCENKÉNT ESIK ÖSSZE, HASZNÁLHATATLAN! RÁADÁSUL ÚJRA ÁTÉLHETTEM A PECSENYESÜTŐ FEELINGET, JELENTŐS MELEGEDÉST IS OKOZOTT A BOSSZÚSÁGON KÍVÜL...SOKAT DOLGOZTAK VELE A FEJLESZTŐK, TÖK FELESLEGESEN...

(#9531) Blue Eagle válasza bubus66 (#9528) üzenetére

Blue Eagle
(őstag)

Lehetséges...

(#9532) Csomag01

Csomag01
(tag)

Sziasztok!
Olyan gondom lenne hogy csináltam egy gyári visszaállítást és azóta folyamatosan google accountot ker hiaba irom be ujra keri. Igy hasznalhatatlan a telefon. Kerlek segitsetek!

[MOBILSZÁM VÁLTOZÁS] Üdv. Csomag01

(#9533) prannk

prannk
(őstag)

Üdv!

Miért nem megy a 0.facebook.com a telefonomon??

Adat engedélyezve van és azt írja a lap nem jeleníthető meg. Mobilnetem nincs.

(#9534) bubus66 válasza prannk (#9533) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Ha nincs mobilneted akkor hogyan működjön? Vagy az APN beállítások meg vannak? Ha meg nam magyar ROM van rajta akkor nem fog bejönni.

Wifivel nem működik. Képek

[ Szerkesztve ]

(#9535) prannk válasza bubus66 (#9534) üzenetére

prannk
(őstag)

APN?

Error (403)

(#9536) bubus66 válasza prannk (#9535) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Beállítások/Vezeték nélküli beállítások-További/Mobilhálózatok/Hozzáférési pontok, Itt mi van neked. Meg kell kérni mobilnet kapcsolatot vagy engedélyeztetni, mert anélkül nem fog működni a 0.facebook.com

Nekem csak azért van egy mert az enyémen Francia ROM van.

[link]

Kérjél le a T-Mobile Ügyfél szogálattól mobilnet beállítást

[ Szerkesztve ]

(#9537) prannk válasza bubus66 (#9536) üzenetére

prannk
(őstag)

Web :wnw
T-Mobile MMS:mms

És a weben van.

És hogy kell mobilnet beállítást lekérni?

[ Szerkesztve ]

(#9538) prannk válasza bubus66 (#9536) üzenetére

prannk
(őstag)

1430 ról nem tudok lekérni beállítást..

(#9539) H.Bencike válasza prannk (#9538) üzenetére

H.Bencike
(aktív tag)

Nekem ezek vannak beállítva

LG G3

(#9540) bubus66 válasza prannk (#9537) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Ügyfélszolgálat 5 menü pont azt hiszem és ott a 0 gombbal kéred az ügyintézőt és ott majd segítenek neked.

Ezek hiába vannak beállítva ha nincs mobilnet szolgáltatásod.

(#9539) H.Bencike

Neked azt alapból beállítja, nekem nem mert nekem Francia Orange ROM van és nekem kézzel kell beállitani

Tessek akit érdekel itt vannak a szolgáltatós beállítások.

Telenor

T-Mobile

Vodafone

Ezeken felül az szolgáltatok ügyfél szolgálta is tud segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#9541) imi0424

imi0424
(senior tag)

sziasztok.
tudnátok segíteni, hogy hogyan tudnám letölteni/ felrakni a telóra a GTA san andreas-t?
kb 2.4 Gb a játék és a belső memóriára nem fér rá...:/
hogy lehetne megoldani hogy az obb átkerüljön az sd kártyára?

(#9542) Milestone2 válasza imi0424 (#9541) üzenetére

Milestone2
(veterán)

Olyan custom romot telepitesz, ami kulso SD-re telepit...vagy visszakeresel "directory bind" kifejezesre, valaki par honappal ezelott leirta hogyan kell hasznalni (de stock ROM-on az sem megy)

[ Szerkesztve ]

(#9543) bubus66 válasza imi0424 (#9541) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Az oldalamon el tudod tölteni és fel másolod a SD kártyára.

(#9544) Blue Eagle válasza imi0424 (#9541) üzenetére

Blue Eagle
(őstag)

Ha csont üres a masina tuti ráfér a GTA San Andreas, mert én már feltettem.

(#9545) imi0424

imi0424
(senior tag)

köszönöm mindenkinek :)

(#9546) akcsy válasza Blue Eagle (#9544) üzenetére

akcsy
(tag)

Azt hogy a p*cs*ba? :D Nekem összesen 2,2 gigát mutat szabadként(azaz 2,2-ből ennyi meg ennyi szabad :D)...
Viszont én pont a játék örömére nyomtam neki root-ot, mert gondoltam, hogy ekkora lesz... :DDD :DDD

imi0424: Van olyan, hogy Android Tuner, és mikor nyomod rá az SD-obb mappába, automatikusan létrehozza a belső memóriában is a mappát stb, így ezzel sincs baj, nálam inkább ez vált be, ha gondolod holnap leírhatom hogyan állítsd be a progit :)

Viszont arra tudtok magyarázatot adni, hogy mikor rányomom sd-re a cuccot ugyanazt látom a belső sd-ben is? Azaz pl. 2,4gigát tolok külső SD-re, az obb-re, majd ezután belenézek a belső SD-re, ott is az obb-n 2,4 gigás fájlt látok... Persze nem foglal le semmit, csak olyan fura, és nem értem a magyarázatot :D

Valamint az LG Notifications LED -ben tudna valaki segíteni a beállításban, mert be van kapcsolva, stb, de villogást nem érzékelek... :((

Huawei P9 "Inkább azt bánd meg, hogy megpróbáltad és nem jött össze, mint hogy meg sem próbáltad...,,

(#9547) H.Bencike

H.Bencike
(aktív tag)

Sziasztok! Van egy L9 amit valószínű lehúztak USB-ről frissítés közben. Amint az akkut belerakom egyből az S/W mód jön be, semmit nem lehet csinálni. Hogyan lehetne visszahozni? Sima KDZ-s frissítéssel próbáljak rá Emergency módban?
Vagy lehet hogy a PC Suite-tal frissítették amiről tudjuk hogy hajlamos gallyra vágni a telefont?

LG G3

(#9548) Azharel válasza H.Bencike (#9547) üzenetére

Azharel
(aktív tag)

Velem kb ugyan ez történt, csak kék halált kaptam frissítés közben és download módba ragadt. Simán kdz-vel emergency módban felment rá a rendszer.

(#9549) bubus66 válasza H.Bencike (#9547) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

(#9547) H.Bencike

Nekem az elsővel ugyan az volt a bajom csere lett a sorsa fel megy rá a Frissítés bármelyek, megoldással, csak nem biztos, hogy elfog indulni. Egy próbárt meg ér csak utána egy hard resetet kellene megpróbálni. Már ne haragudj de ki az a ba...r...om aki frissítés közben lehúzza a kábelt. Vagy vissza kell vinni és mondani, hogy frissítés után ezt csinálta, és vagy kicserélik vagy meg csinálják).

A Durva visszaállítás használata (Gyári alapbeállítások visszaállítása) Ha a telefont eredeti állapotába kell visszaállítani, a telefon újraindításához használja a Durva visszaállítás funkciót.1 Kapcsolja ki a telefont. 2 Nyomja meg egyszerre és tartsa lenyomva 10 másodpercig a következő gombokat: Be- és kikapcsológomb/Zárolás gomb + Hangerőcsökkentő gomb + Kezdőképernyő gomb. 3 A telefon bekapcsol, és azonnal elvégzi a gyári alapbeállítások visszaállítását Ez alapján de a Téma összefoglalóban bent van a Használati útmutató. 19. lapján.

(#9550) odipapa válasza akcsy (#9546) üzenetére

odipapa
(senior tag)

"Valamint az LG Notifications LED -ben tudna valaki segíteni a beállításban, mert be van kapcsolva, stb, de villogást nem érzékelek... :(("

Rootoltad a telód?
Ha nem, akkor az a baj.

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.