Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) bubus66 válasza 5-htp (#8048) üzenetére


bubus66
nagyúr

Pedig van a SGSA simán telepít az külső SD-re gördülékeny és sokkal jobban mokolható. Igaz a kijelző kisebb de az nem baj.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8052) 5-htp válasza bubus66 (#8051) üzenetére


5-htp
tag

Köszi a válaszokat! Nem akarok 4,7 alá menni.Ezt szoktam meg.Inkább e feletti kijelzővel kellene valami.Nézegetem ezt a P6-ost...vagy nem tudom a L9II mikor jön ki.

(#8053) bubus66 válasza 5-htp (#8052) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát akkor 60000 SGSIII LTE 5400 FT havidíj és 24 X 2490 FT én ezt fogom valószínű szeptemberben meg játszani vagy az SGS IV minit

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8054) H.Bencike válasza bubus66 (#8053) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

bubus66 ! Ha akarom akkor vissza tudom telepíteni KDZ-vel a v10h szoftvert v20h-ról?

[ Szerkesztve ]

LG G3

(#8055) bubus66 válasza H.Bencike (#8054) üzenetére


bubus66
nagyúr

Elméletileg az OFFLINE módszerrel igen.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8056) sarkanyolo2 válasza kicsocsi (#8045) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Nem teljesen ide kapcsolódik, de valamelyik nap megláttam egy TouchWizz-t egy S4-en hát mondom, ezt hogy veszik meg ennyien, ilyen csúnya kezelőfelülettel? :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#8057) Lenry válasza sarkanyolo2 (#8056) üzenetére


Lenry
félisten

ezen én is elgondolkodtam már párszor...

mondjuk az összes többi gyártó UI-jával sem vagyok kibékülve, a HTC Sense-t is sokan istenítik, de szerintem nem szép, talán a Sony / Sony Ericsson még kinéz valahogy, de a gyári Android Holo UI-jának egyik sem ér a közelébe sem.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8058) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

Felraktam én is a v20h-t eddig nagyon bejön főleg a felülete. Viszont letöltöttem az opera mobilet és a flash playert is mellé telepítettem de sehogy sem akar elindulni a flash. A beállításokban az operában sincs benne a flash. Már az opera sem támogatja?

LG G3

(#8059) bubus66 válasza H.Bencike (#8058) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Flashplayert indítsd el és amikor kéri akkor válaszd ki a böngészőt,a gyári gyönyörűen kezeli. Ami a playen van fen adobe az nem jó itt van ez kell neked

Tessék Adobe FlashPlayer

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8060) H.Bencike válasza bubus66 (#8059) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Igen azt tudom hogy a playes nem jó... De rájöttem mi volt a baj, régebbi verzió volt a flash player, ICS-hez adták ki.

LG G3

(#8061) Lenry válasza H.Bencike (#8060) üzenetére


Lenry
félisten

persze, hogy ICS-hez adták ki, mert a JB már nem támogatja, ICS-nél újabb Flash nincs.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8062) bubus66 válasza H.Bencike (#8060) üzenetére


bubus66
nagyúr

Amit én linkeltem azt is ICS de tökéletesen működik a JB-is

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8063) Blue Eagle válasza bubus66 (#8062) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Igen, az LG saját böngészőjével működik rendesen, a Crome-val sajnos nem. Amúgy múltkor Mileston is ezt a verziót linkelte be.

[ Szerkesztve ]

(#8064) bubus66 válasza Blue Eagle (#8063) üzenetére


bubus66
nagyúr

Direkt nem is írtam a Chromet mert nálam az az első ami a levesbe megy.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8065) Lenry válasza bubus66 (#8064) üzenetére


Lenry
félisten

és azon egyébként is deklaráltan esélytelen a Flash, szóval nem is értem miért próbálkoznak egyesek :N

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8066) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Na itt az első fecske, biztos tele van még hibával...de itt van és a mi készülékünkhöz készült!

Android 4.3 CM 10.2 és a frissített GAPPS hozzá..

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8067) bubus66 válasza Milestone2 (#8066) üzenetére


bubus66
nagyúr

Megcsináltam az öszvér romodat.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8068) Milestone2 válasza bubus66 (#8067) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Köszönöm.
Láttam.
De látod érdekees.
A CM-ben 5 perce simán tudtam hozzáírni pár sort.

Az öszvérben meg nem...
Nem értem...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8069) Lenry válasza Milestone2 (#8066) üzenetére


Lenry
félisten

erre jó lenne ránézni, de semmi időm... :(

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8070) Milestone2 válasza Lenry (#8069) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Alapvető változás, valahol a kernelben.

Kinézetre semmi.

Nem tudom a Nova launcher volt-e a 10.1-ben vagy csak a Trebuchet, hát most mindkettő...

Gyorsabbnak tűnik.

Pl a Titaniummal a nekem nem kellő szarok kidobása, eltüntetése mondjuk 3mp volt. Most meg is lepődtemn olyan hamar lefutott.

Más tapasztalat ennyi idő alatt nincs. Csak belaktam a rendszert.
Ja. A Google -ról eddig a programok szintén lassaban települtek vissza.

Ezen is meglepődtem, na mondom bemregyek a play-ba, mert látom nem jöttek le a szokásos programjaim, aztán tévedtem mert már telepítve voltak, csak olyan gyorsan hogy fel sem fogtam...

De aki alapvvető design váltásra vár, annak csalódás lesz.

Eddig minden működik rajta...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8071) mrx1212


mrx1212
tag

Üdv mindenkinek

Új vagyok itt mostanában vettem egy L9-et v20c verzió-val rendelkezik
átböngésztem a hozzászólásokat egy pár kérdésben meg tudnátok erősíteni illetve segíteni?

1. Root ha jó értelmezem jelenleg csak bl nyitás-sal lehetséges sehogy másképpen nem működik?
2. A bootloadert nem lehet még visszazárni semmilyen formában? (A jelenlegi romot a gyárit v20c ha lementem és mondjuk visszateszem később a bootloader akkor is nyitva marad majd?)
3. Szerintetek frissítek v20h -ra ?
4. Ha frissítetem v20h-ra akkor ez a funkció fog még működni (A bootloadert mindig így lehet csekkolni: 3845#*760#) jelenleg LOCKED vagy ez a menü a v20h nál már nincs?

(#8072) Milestone2 válasza mrx1212 (#8071) üzenetére


Milestone2
nagyúr

1. Blue Eagle-t kérdezd, ha jól emlékszem neki van egy más útvonala...
2. Nem lehet visszazárni.
3. Hát ezt mindenki maga dönti el. Sokaknál v20H nagyon melegszik. Nálam pont nem ez volt jellemző, de már nem használok stock ROM-ot...
4. Tapasztalatok szerint v20H alatt kifagy a bootlodar check opció

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8073) sarkanyolo2 válasza mrx1212 (#8071) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

4. A BootCheck menüpont lefuttatásával leáll ez a konzol rész. Aztán persze megint belemehetsz(3845#*760#), de megint csak nem fog lefutni a checker.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#8074) Milestone2 válasza mrx1212 (#8071) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Olasd el ezt a részt

#4655-ben azért valaki azt írta, hogy ő visszazáratta...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8075) Milestone2 válasza mrx1212 (#8071) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ez a BlueEagle féle másik módszer de kérjél bátran tanácsot Eagle-től, hogy melyik verzión működik és melyiken nem, ha jól emlékszem v20h-n nem...de az előtte levőkön igen...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8076) mrx1212


mrx1212
tag

Köszöntem a gyors válaszokat akkor lehet hogy van megoldás bootloader nyitás nélkül rootolni a telómat??

(#8077) sleen válasza Milestone2 (#8070) üzenetére


sleen
tag

Én is felpattintottam, de nekem szar.
Az első, ami változott, hogy több dologra kér engedélyt az elején.
Van egy érdekes app: focal
Ez egy kamera alkalmazásnak tűnik, valami cm buhera, de bugos.

A legnagyobb problémám a root. Bármit próbáltam, azt mondta nincs root jogom.
Hát az kell a leginkább, úgyhogy visszatértem 4.2.2-re.

Pedig vártam valami üzemidő javulást, bár már azzal sincs nagy gond már a 4.2.2-nél sem.

Szóval egyelőre nem rúg labdába, bár örvendetes volt a gyorsasága.

(#8078) Milestone2 válasza sleen (#8077) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hm...

ROM felflesselése után SuperSU felflesselése, majd gapps felflesselése...

És tökéletesen működik....a Superuser már régóta szarozik, sosem használom...

A Focal a CM team válasza a PhotoSphere programra.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8079) Mustármag


Mustármag
őstag

Sziasztok

Ma vettem egy L9-est, és az lenne a kérdésem hogy a QSlide-ot ki lehet kapcsolni?

(#8080) Milestone2 válasza Mustármag (#8079) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szerintem csak rootolás után... :(

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8081) Lenry válasza Milestone2 (#8070) üzenetére


Lenry
félisten

Trebuchet volt / van 10.1-en
na majd nekiesek, de ma cseréltem SSD-t, szóval két OS telepítésen már így is túl vagyok, nem vágyom egy harmadikra is :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8082) Mustármag válasza Milestone2 (#8080) üzenetére


Mustármag
őstag

Akkor marad.... :K

(#8083) Milestone2 válasza mrx1212 (#8076) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Légy szíves olvass mielőtt kérdezel...#8075-ös hozzászólás szerintem írj egy privátot Blue Eagle-nek

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8084) mrx1212 válasza Milestone2 (#8083) üzenetére


mrx1212
tag

Bocs de csak utána olvastam el.

Egy másik dolog mivel tudnák a jelenlegi v20c-ről egy később vissza állítható mentést készíteni?

(#8085) bubus66 válasza mrx1212 (#8084) üzenetére


bubus66
nagyúr

A csak a nyitott Bootloaderel és CWM backupal ha a full rendszertől akarsz

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8086) Blue Eagle válasza Milestone2 (#8075) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Hi. A v20H-n is működik a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#8087) Milestone2 válasza Lenry (#8081) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ez a változat a leírás szerint rootolatlan és nincs benne overclock CM 10.2 by radzioo & jenkins

Ez pedig Superuser-es és 1350MHz-ig húzható CM 10.2 by mateo1111

(mondjuk nekem mindegy, mert ugyis ráküldtem mindkettőre a SuperSU 1.51-et)

csak azért írom le mert Sleen ezzel szívott, azt hitte alapjáraton rootolt, nem működött neki semmi, ezért dobta a ROM-ot, pedig csak rootolnai kellett volna...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8088) lorinho


lorinho
tag

Sziasztok!

[link]

Ez alapján frissíteném a L7-es telefonom, de elakadtam.
A 4-es pontnál...nem jön be az "S/W Upgrade szöveg" és a driverek sem települnek. Mi lehet az oka?
Kösznöm a válaszokat!

(#8089) Milestone2 válasza lorinho (#8088) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ez nem az L7 topic...

Vagy csak félreírtad?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8090) bubus66 válasza Milestone2 (#8089) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem írta félre mert az L7-tel is meglehetett csinálni, az OFFLINE módszert.

(#8088) lorinho
A 4-es pontnál...nem jön be az "S/W Upgrade szöveg" és a driverek sem települnek. Mi lehet az oka?

Nem is fog bejönni semmi S/W hanem sárga alapan fekete felirattal a következőnek kell bejönni Emergency mód.

Az L7-nek kezelni kell gyönyörűen a KDZ updatert

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8091) lorinho válasza bubus66 (#8090) üzenetére


lorinho
tag

Az Emergency mód be is jön! Driverek viszont nem települnek. Ezek szerint fent lennének már?

(#8092) Milestone2 válasza bubus66 (#8090) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Most már ezt is tudom.

Bár nem hiszem hogy valaha lesz L7-em, meg LG telefonom többé egyáltalán...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8093) bubus66 válasza Milestone2 (#8092) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen azért mert ha az L7-nek a KDZ fájlát szétszeded az DZ-be van az L9 Wdb/bin-be

meg LG telefonom többé egyáltalán... Ezen nagyon elgondolkodtam én is.

(#8091) lorinho

igen akkor valószínű fent vannak, a driverek

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8094) lorinho válasza bubus66 (#8093) üzenetére


lorinho
tag

4%-nál ezt a hibát írja ki! :(

(#8095) Milestone2 válasza Lenry (#8081) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ja és kihagytam még egy fontos alapinformációt:

a sima Nightly a belső memóriába telepít mindent (mint a stock gyári ROM-nál)

a Mateo1111 féle 4.2 pedig a külső SD kártyára telepít...

bubus66

Ezen nagyon elgondolkodtam én is.

Ez nálam már nem csak gondolkozás, én már döntöttem, soha többé, amíg ilyen szarságokat találnak ki...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8096) bubus66 válasza lorinho (#8094) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor sima KDZ-ként próbáld meg.

Milestone2 nekem már nincs is meg szórakozzon a melegedéssel más elegem volt belőle. Pedig gondoltam, hogy megpróbálom az F szériát, de nem tartom valószínűnek, hogy lesz belőle valami.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8097) odipapa válasza bubus66 (#8096) üzenetére


odipapa
senior tag

Nem gondoljátok hogy a melegedés relatív, a papír vastagságú hátlap miatt.
Bár nekem így sem melegebb mint bármelyik előző telóm.

(#8098) bubus66 válasza odipapa (#8097) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem Gondolom, hogy a melegedés relatív volt, mivel tokon keresztül megégette a lábamat a nadrágom zsebébe,na mindegy utolsó dobás volt.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8099) lorinho válasza bubus66 (#8096) üzenetére


lorinho
tag

És azt hogy? Nem szoktam ilyeneket csinálni. :) Vissza akarok térni ICS-re...

(#8100) Milestone2 válasza lorinho (#8099) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Regisztrálni kell ugyan, de itt minden kérdésedre választ találsz

KDZ

OFFLINE

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.