Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9851) bubus66 válasza bubus66 (#9849) üzenetére


bubus66
nagyúr

itt a másik Milestone ez a lassú net mellet is jó

Itt jön az hogy a kártyát le kell menteni a számító gépre nekem szokásom, keres programot vissza lehet vele állítani én csináltam már olyat.

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9852) Milestone2 válasza bubus66 (#9851) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Köszi, most pihenek kicsit, mert ha most nekikezdek, DARABOKRA TÖRÖM! Jól esne, de utána bánnám...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9853) bubus66 válasza Milestone2 (#9852) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nekem is jól esett mikor meg repettetem

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9854) Blue Eagle válasza bubus66 (#9849) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Köszi, de sajnos nem jó. A boot.img-ra szól ki a CWM, hogy nem klappol. :(

(#9855) Blue Eagle válasza Milestone2 (#9850) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Én múltkor hasonlóan jártam! Ez is jó adat visszaállításra! :W

(#9856) Laybee válasza bubus66 (#9841) üzenetére


Laybee
őstag

Én is erre vagyok kíváncsi, ICS-nél az jött elő ami legutóbb volt használva, de Jb-nél mindig a tárcsázó. Engem felettébb idegesít, hogy mindig a tárcsázó jön elő.

(#9857) bubus66 válasza Laybee (#9856) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nemhiszem most néztem ez egyik haveromét és ott is amire állítom azon marad

(#9854) Blue Eagle

Akkor a CWM-ed nem klappol, valamiért, mindjárt meg próbálom alá írni, és akkor küldöm.

Ezt is próbáltad?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9858) Laybee válasza bubus66 (#9857) üzenetére


Laybee
őstag

Nekem friss telepítésű V20h van. Hát nemtom, próbáltam a füleket rendezi, de nem segített.

(#9859) droidforever válasza Milestone2 (#9848) üzenetére


droidforever
tag

Nekem is a z jon be,csak olvastam h a betekintesi szog nem vmi franko ezert akarom megtapizni mindkettot,viszont ami a sony mellett szol az a dokkolo meg egy 32 gigas class10es sd kari ami jar hozza ugyebar a fules az alap

(#9860) bubus66 válasza bubus66 (#9857) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ezt próbáld meg akkor

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9861) bubus66 válasza bubus66 (#9860) üzenetére


bubus66
nagyúr

#9854) Blue Eagle

Ezt próbáld meg akkor

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9862) Milestone2 válasza bubus66 (#9851) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Köszi Bubus... Már ráfért egy full format, csak nem így akartam ;]

Azt szívtam meg, hogy új recoveryt raktam fel és ez másképp nevezi a külső meg a belső memóriát mint az eddigi megszokott reco...

A régiben a belső az sdcard, a külső az extsd volt. Az újban a belső emmc névre hallgat, a külső meg sdcard... Ezt szívtam meg...

Nem állítok én semmit vissza, megszerzek mindent, ami kell. ROM gyűjteményem megvan, csak a cwm backupok mentek el meg képek, de szerencsére nem vagyok nagy fotós...

Ilyet is kell egyszer csinálni...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9863) bubus66 válasza Milestone2 (#9862) üzenetére


bubus66
nagyúr

Főnök itt a frissítés a SuperSu-nak A Logutodba frissíts.

1.91-ben a frissítés
Új -cn/--context paraméter su bináris (fejlesztőknek: lásd How-To SU-frissítés)
Kezelje mksh kapcsolnak ki sh
Daemon erők új munkamenetet azonnal dob (feljebb)
Fix olvasás dinamikus ingatlan a 4.4 (frissíti ASAP ha 4.4 felhasználó)
Rögzített kérdés, ahol a root nem nyújtották CM
Add támogatása Samsung 4.4
Frissítés szerzői jogi figyelmeztetést, hogy 2014
A frissített nyelvi fájlok

ITT

Vagy ITT

Vagy innen is letölthető.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9864) Blue Eagle válasza bubus66 (#9861) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Szevasztok!

Bubus!

Sajnos ez sem a tuti. A frissítés végigmegy rendben a CWM-ben, de a ROM nem bír elindulni. :( :U

(#9865) bubus66 válasza Blue Eagle (#9864) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor azért mert nem találtam ICS-hez való boot.img ha van olyanod (vagy esetleg találsz küld át) bocs de sajnos ez van nem tudom kipróbálni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9866) bubus66 válasza Blue Eagle (#9864) üzenetére


bubus66
nagyúr

Neked nyitva van a bootloader???

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9867) Blue Eagle válasza bubus66 (#9866) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Nyitva persze. Nincs nekem ICS boot.img-m. Csak Kdz-m van.

(#9868) bubus66 válasza Blue Eagle (#9867) üzenetére


bubus66
nagyúr

Renden ha találsz esetleg egyet akkor küld át de ha nyitva akkor mit akartál a V10A-val.

Meg a végen vissza térek az LG-hez F6

Bocs itt valakinek írtam az F6 nem lesz kapható fordítva az L9II-ről nem tudják lesz-e.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9869) Tutu7030 válasza Milestone2 (#9862) üzenetére


Tutu7030
veterán

Én annó ~1 év családi fotógyűjteményét küldtem át az örök bitmezőkre. Pedicsak egy betűt tévesztettem. /sdb3 helyett /sda3 útvonalat írtam be a terminálba. :D:D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#9870) bubus66 válasza Tutu7030 (#9869) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem is tudtad vissza hozni sehogyan sem?? Én is küldtem el a családi fotókból rendesen (azóta is hallgatom) de eddig még mákom volt a vissza hozással.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9871) Tutu7030 válasza bubus66 (#9870) üzenetére


Tutu7030
veterán

Sok odaveszett.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#9872) raczga válasza bubus66 (#9841) üzenetére


raczga
csendes tag

köszi,
de az kellene, hogy ha a telefonkagylóra tapizok, akkor a hívásinfó jelenjen meg azonnal, ne kelljen még egyet kattintani...

(#9873) Laybee válasza raczga (#9872) üzenetére


Laybee
őstag

Én is ezt szeretném :)

(#9874) Milestone2 válasza bubus66 (#9863) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tudom, holnap reggel leszek gép előtt.
Hajnalban frissítek majd.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9875) sarkanyolo2 válasza bubus66 (#9833) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Nem, hogy nem lesz, hanem már van is F6-os a T-mobile-nál, rohadt jó áron!

[ Szerkesztve ]

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#9876) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#9875) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tudom láttam, de még mindig a SXSP-hez húzok jobban. L9II-ről nem tudnak, hogy lesz-e vagy mikor lesz

(#9874) Milestone2

Rendben

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9877) Long Man válasza Laybee (#9873) üzenetére


Long Man
tag

raczga és Laybee

Van két közvetett mód is a "Hívás infó" ikonról elérésére.

Ha még aktuális, leírom a beállítási lehetőségeket.

[ Szerkesztve ]

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#9878) bubus66 válasza Milestone2 (#9874) üzenetére


bubus66
nagyúr

Neked is sz@rakodik a mega.co mert se fel se le nem tudok tölteni érdekes egyre sz@rabb lesz

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9879) Milestone2 válasza bubus66 (#9878) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Igen.
Örjöngök.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9880) bubus66 válasza Milestone2 (#9879) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ba@sszák meg nem is nagyon foglalkoznak vele

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9881) Milestone2 válasza bubus66 (#9880) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Reménykedem, hogy megjavul (ha nem is ma) és mindent kimentek külső winyóra.
Jó volt, hogy csak linkelni kellett és nem feltöltögetni, de ha ez van, akkor ez van...
Minden jónak véget ér egyszer... :O

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9882) Blue Eagle


Blue Eagle
őstag

Nem jön már erre a maszatra a hivatalos 4.3?
Tök sok telefon kapott már, csak ez nem? Hm...

(#9883) bubus66 válasza Milestone2 (#9881) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen ezért üzemeltem be a nazukat korlátlan tárhely oda fog minden fel menni ftp keresztül lehet feltölteni

(#9882) Blue Eagle
erre a maszatra a hivatalos 4.3? pontosan azért nem jön mert maszat

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9884) sarkanyolo2 válasza bubus66 (#9876) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

SXSP-n a virtuális gombok szarok szerintem, de az MHL miatt a sony nekem is kéne. :D

[ Szerkesztve ]

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#9885) Long Man válasza Blue Eagle (#9882) üzenetére


Long Man
tag

Nekünk rossz hír:

LG to skip Android 4.3 and update many of its devices to Android 4.4

LG kompletten kihagyja a 4.3-at, de valószínű még az Optimus 4X HD sem kap 4.4 frissítést.

Egyenlőre úgy tűnik, hogy nekünk a 4.1.2 a vége. :O

[ Szerkesztve ]

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#9886) Blue Eagle válasza bubus66 (#9883) üzenetére


Blue Eagle
őstag

(#9885) Long Man

Sem 4.2, sem 4.3, sem 4.4?! :((( Elmegy az LG a jó kurv@ anyjába!
Különben is ennek a szarnak egy atomerőmű kell, mert reggeltől estig lemerül, aztán semmit nem csinálok rajta. Mindegy, asszonynak jó lesz! Én meg nézek lassan egy másikat, de az NEM LG LESZ!

(#9887) Long Man válasza Blue Eagle (#9886) üzenetére


Long Man
tag

Azért a belinkelt cikk sem szentírás :N

Ki tudja, állítólag a 4.4-et jó lehet paraméterezni gyengébb eszközökre is.
Talán megesik a szíve LG-nek a nem is túl régi favoritján (L9) és erre is összerakják az új rendszert. :K

Engem is szívatott eleinte az akku/háttérfolyamatok.

GSam Battery Monitor Pro és Battery Doctor (Battery Saver) sokat segítettek kigyomlálni az áramtemető folyamatokat.

(azért egy Nokia 6310i akkuidejét már semmi sem fogja hozni, főleg a simogatós telefonok közül) :U

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#9888) bubus66 válasza Blue Eagle (#9886) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#9886) Blue Eagle
Hajrá én hétfőn megyek az SXSP-ért. Vagy inkább az LOF6 legyen??? Csak abból indulj ki, hogy az F6 miért nem kapta meg a 4.3? a 4.12 fut rajta, hol ott simán megkaphatta volna, sőt a 4.2 jöhetett volna ki semmi.

sarkanyolo2

virtuális gombok szarok

Azon legalább csak azok a szarok de nem kell 3 hét meg kettő idegsebészet a frissítéshez. 8ja meg egy 3. emeleti reptetés)

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9889) odipapa válasza bubus66 (#9888) üzenetére


odipapa
senior tag

Ha nem akarod elveszteni a hitelességedet, mindenképpen a Sony-t kell hogy válaszd, ennyi LG fikázás után. ;]

(#9890) sarkanyolo2 válasza odipapa (#9889) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

+1 :D

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#9891) jenei1994 válasza bubus66 (#9888) üzenetére


jenei1994
addikt

A sony se jobb! Az sp-én is még mindig 4.1 van. :U Pedig megígérték,hogy decemberberbe megkapjuk a 4.3-at :C

[ Szerkesztve ]

(#9892) bubus66 válasza jenei1994 (#9891) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem az érdekel, hogy mikor mit kap meg, hanem nem kell félévet szórakozni mire sikerül egy ROM-ot fel varázsolni. Esetleg ha uyg gondolja talán meg a bootlodert is ki engedi nyitni. Viszont nektek legalább ígéret van.

Figyel én most GB-használok nem nagy képűségből, de eddig szerintem az egyik legjobb platform volt.

odipapa

Szerinted nem fikázhatom a jó pár LG telefonom után? A másik nem kötelező elolvasni, de ahoyg olvasom nem én vagyok aki többet nem akar LG Pedig volt jó pár csak így LG optimus One P500 ( tudod melyik az), Optimus Black 3 DB volt, Optimus P700 1 Db, Optimus P760 2db (de minek), ezek közül egyedül a P760 vagy is az úgy nevezett L9-cel volt a gond. A többivel semmi gondom nem volt.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9894) jenei1994 válasza bubus66 (#9892) üzenetére


jenei1994
addikt

Igen ez igaz gb volt a legjobb!!

(#9895) bubus66 válasza jenei1994 (#9894) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ugye-ugye. Eddig szerintem azt optimalizálták a legjobban.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9896) Laybee válasza Long Man (#9877) üzenetére


Laybee
őstag

Örülnék neki, köszönöm! :R

(#9897) bubus66 válasza odipapa (#9889) üzenetére


bubus66
nagyúr

De jó hogy nekem kell dönteni, hogy milyet válasszak. Mit szólnál ha még is az F6-ot választanám, az is LG. :K

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9898) odipapa válasza bubus66 (#9897) üzenetére


odipapa
senior tag

Csak megalapítanám hogy LG függő vagy.

(#9899) bubus66 válasza Milestone2 (#9881) üzenetére


bubus66
nagyúr

Milestone2

Ha kell ftp hozzá férés a nazukához akkor keres meg.

(#9898) odipapa

Volt közben egy Xperia T- csak attól sajnos anyagi ok miatt, meg kellett válnom. Különben még gondolkodom az F6-on

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9900) Long Man válasza Laybee (#9896) üzenetére


Long Man
tag

Először telepíteni kell a Play-ről a "QuickShortcutMaker"-t.

Ezzel a programmal ki lehet tenni ikonként a "Hívás infó"-t.
(és még sok más progit ill. az app-ok egyes funkcióit is közvetlenül)

I. (egyszerűbbik)
1. QuickShortcutMaker-t elindítani
2. Itt a második menüt, az "APPLICATIONS"-t választani
3. Megkeresni a "Névjegyek"-et a listán (kettő is lesz, de az első kell most nekünk)
4. Innen amelyik PeopleActivity-re végződik, kiválasztani
5. A "Try"-al tesztelhető, hogy jó-e
5a. Új nevet is lehet adni az ikonnak a "Tap to change label." résznél
5b. Esetleg ikont keresni neki, ha az eredetitől eltérőt szeretnél a "Tap to change icon." résznél
6. "Create" és kész is (kitette a nyitóképernyőre az ikont)

Egy előnye/hátránya van ennek, hogy ott nyitja meg, ahol kiléptünk belőle.
(Ha a "Hívás infó"-nál, akkor oda is tesz vissza)

II. (összetettebb)
1. QuickShortcutMaker-t elindítani
2. Itt az első menüt, a "ACTIVITIES"-t választani
3. Megkeresni a "Névjegyek"-et a listán
4. Ezt megnyitni
(itt megjelenik egy hosszú lista)
5. Ezen a listán megkeresni és kiválasztani azt, ahol szerepel a ".CarHomeCallLogActivity" bejegyzés
(valahol a lista alsó harmada felé lesz)
6. A "Try"-al tesztelhető, hogy jó-e
6a. Új nevet is lehet adni az ikonnak a "Tap to change label." résznél
6b. Esetleg ikont keresni neki, ha az eredetitől eltérőt szeretnél a "Tap to change icon." résznél
7. "Create" és kész is (kitette a nyitóképernyőre az ikont)

Egy előnye/hátránya van ennek is.
Felső menü nélkül nyitja meg a "Hívás infó"-t és két "Vissza"-ra lehet kilépni belőle.
(Az elsőre a felső menüsort adja vissza)
Viszont mindig a "Hívás infó"-t mutatja meg.

Amelyik elérési mód beválik, azt érdemes megtartani.

ps.
Azonban óvatosan kell bánni ezzel QuickShortcutMaker-el, mert olyan rendszerelemekhez is hozzáfér, amit alapból nem látunk ill. nem tudjuk mit fog csinálni.

Egy jó ikonlelőhely: SoftIcons

[ Szerkesztve ]

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.