Hirdetés

2021. február 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2015-09-02 20:21:52

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#9351) Azharel válasza bubus66 (#9350) üzenetére

Azharel
aktív tag

De akkor kérlek világosíts fel mit rontok el.
Driverek fentvannak, usb hibakeresés bekapcsolva, lg szoftvermódban csatlakoztatva a telefon.
Akármelyik programmal csinálom a nyitást, az eredmény hogy újra indul a telefon de mikor bekapcsol egy pillanatra feljön a windows hiba üzenet hogy ismeretlen usb eszköz. xda-n ajánlották, hogy kivett akuval dugjuk rá a gépre a telefont, és az omap drivert az ekkor feltűnő ismeretlen eszközre erőltessük rá. de ez egy rendszer alatt sem akart menni. Egyéb ötlet ?

(#9352) Blue Eagle válasza Azharel (#9351) üzenetére

Blue Eagle
őstag

Szevasz!

Nálam szóról-szóra ugyanez a tünet volt anno. Aztán egyszer csak valahogy kinyílt!

(#9353) joci221 válasza Azharel (#9351) üzenetére

joci221
tag

Még jó hogy nem húztam újra ezért a win-t. Nekem is ezt csinálja pedig fent vannak a driverek.

Megbízhatóságom.: http://t7.hu/mk1 ---- http://t7.hu/ngl

(#9354) bubus66 válasza Blue Eagle (#9352) üzenetére

bubus66
nagyúr

(#9352) Blue Eagle

Micsoda szép avatarod lett

head1shot (#9351)

A Gombot kellő időben nyomod meg?

[ Szerkesztve ]

"egy a szívünk egy az álmunk..nem félünk és nem hátrálunk.. mellkasunkban tűzoltó szív dobog.. "Xiaomi Mi10T Pro"

(#9355) Blue Eagle válasza bubus66 (#9354) üzenetére

Blue Eagle
őstag

Az előzőnek nem annyira volt sas formája. Áh, mind1! Majd kigondolok valami mást. Talán, ha kedvem lesz...

(#9356) bubus66 válasza Azharel (#9351) üzenetére

bubus66
nagyúr

Bocs le járt a szerkesztési időm ezzel próbáld meg.

Ugyan úgy vedd ki az aksit, és add meg neki hogy telepítse az OMAP drivert. Nem baj ha hibát ír ki a programot nem piszkáld mert téglázni tudsz vele.

Majd kigondolok valami mást. Talán, ha kedvem lesz...

Meg ha eléred a megfelelő rangot meg hsz számot akkor gondolkodhatsz rajta.

[ Szerkesztve ]

"egy a szívünk egy az álmunk..nem félünk és nem hátrálunk.. mellkasunkban tűzoltó szív dobog.. "Xiaomi Mi10T Pro"

(#9357) bubus66 válasza Azharel (#9351) üzenetére

bubus66
nagyúr

Ezeket az összeset telepítsd fel vagy is azt amelyikre ki írja, hogy újabb van azt nem kell

Ebből pedig szedd ki az omap_winusb.inf és mikor kéri akkor add neki had egye meg.

Tessék OMAP4430 exe fájl. 32 bit

64 bit kézzel telepítős csak

Csak xp és csak Win7 működik

[ Szerkesztve ]

(#9358) Azharel válasza bubus66 (#9357) üzenetére

Azharel
aktív tag

Hát sajnos már nincs fent se az xp és se a win7, 8 alatt meg természetesen egy driver sem megy. A volume gombot meg akárhogy nyomogatom, becsukott szemmel kézen állva akkor is mindig ugyan az van. De köszönöm a segítségedet, feladom.

(#9359) Azharel válasza bubus66 (#9357) üzenetére

Azharel
aktív tag

Lényegében úgy képzeld ezt az egészet, hogy nincs hol megnyomni a volume gombot, mert nem vált a telefon fastboot módba ahol a képernyőn ilyen fehér szöveg van, egyszerűen csak újraindul.

(#9360) bubus66 válasza Azharel (#9359) üzenetére

bubus66
nagyúr

Mert nem elég csak meg nyomni,ha nem nyomva kell tartani

(#9361) Azharel

Azharel
aktív tag

Eszembe jutott valami. Van valami különbség a v20h hungary és a v20h europe open kdz között? Mert europe open rom alól még nem próbáltam nyitni, most telefon alól nem tudom megnézni megás linkeket.

(#9362) bubus66 válasza Azharel (#9361) üzenetére

bubus66
nagyúr

Igen alkalmazásokban van különbség köztük, különben ugyan az az EUO mint a HUN

(#9363) amisis

amisis
aktív tag

sziasztok..vki tudna mondani egy friss antutu pontot? jatekok teren mi a tapasztalatotok?

Apple iPhone 8 Plus

(#9364) Milestone2

Milestone2
veterán

Mostanra működik annyira a Mateo1111 féle Android 4.4, hogy meg merem mutatni:

:U http://youtu.be/MKXEGd1eVBQ :U

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9365) aholy válasza amisis (#9363) üzenetére

aholy
tag

9839 az össz, gyári v20h-val

[ Szerkesztve ]

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9

(#9366) imi0424 válasza aholy (#9365) üzenetére

imi0424
senior tag

nekem a max az 11500

(#9367) aholy válasza imi0424 (#9366) üzenetére

aholy
tag

az nagyszerű...

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9

(#9368) bucsupeti

bucsupeti
senior tag

Had szolgáljak én is egy kis infóval ROM témában.

A BL nyitás után nekiláttam én is a különféle ROM-ok kipróbálásának. Szinte az összeset végigpróbáltam amit Milestone2 kolléga összegyűjtött, de sajnos az autóm beépített gyári hangrendszerével nem tudott együttműködni. Összekapcsolódott vele a teló, tudtam zenét hallgatni rajta keresztül, de sajnos telefonálni nem lehetett vele, mert akár hívást indítottam, akár hívást fogadtam egyszerűen elkezdett búgni és lefagyott a telefon és a hangrendszer is. Szóval nekem ennyi volt a custom ROM téma és visszatértem a gyári ROM-hoz.

A CyanogenMod hivatalos fórumán rábukkantam hogy egy srácnak ugyan az a problémája mint nekem. Már eltelt egy hónap hogy ő beírta a saját bejegyzését egy külön topicba, de senki nem reagált neki. Aztán én is beírtam hogy ugyan az a problémám nekem is. Ez kb 2 hónapja volt.
Most újra ránéztem a fórumra és lám ott a megoldás. A srác aki eredetileg felvetette a problémát valamit hekkelt a CM 10.1.3 ROM-on és működik neki. A ROM-ját letöltöttem én is és feltettem a telómra. Tökéletesen működik! Szerintem még szebb is a hangja mint a gyári ROM-mal :)

Kipróbáltam a legfrissebb 10.2 Nightly-val is de azzal sajnos még mindig sz*rakodik. Közben olvasgattam és látom hogy a P970-es készüléknél is ugyan ezzel a problémával szívnak (FORD + LG nem nagyon szereti egymást)

Szóval a BT probléma megoldható. Remélem Milestone2 kolléga közbenjárásával Mateo is be fogja tudni építeni ezt a kis módosítást és akkor nagyon boldog leszek :)

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#9369) bucsupeti válasza bucsupeti (#9368) üzenetére

bucsupeti
senior tag

(#9370) H.Bencike válasza Milestone2 (#9364) üzenetére

H.Bencike
aktív tag

Egyre nagyobb a kísértés hogy kinyissam a telefont... :)

LG G3

(#9371) Milestone2

Milestone2
veterán

http://artasnotebook.you2.pl/?page_id=287
Eljött a pillanat.
Itt az elsõ full CM11 (Android 4.4).
Csak sajnos állítólag a jelenlegi CWM-ünk, nem jó hozzá.
Flesselni kell újat...
Hát ezt még meg kell emésztenem...

Link: felül, meghülyült a telefonom...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9372) Milestone2 válasza Milestone2 (#9371) üzenetére

Milestone2
veterán

Flashify programmal 2 perc alatt feltettem az új recovery-t.
5 perc alatt felment az Android 4.4 meg a GAPPS, meg az 1.80-as SuperSU.
Most teszt ezerrel.
Ez már valóban az és Artas (a fejlesztö) jelzése szerint csak két apró hibája van.
Hibásan mutatja a Screenshot-ot, de a kép jó.
A másikra nem emlékszem...

(#9373) aholy válasza Milestone2 (#9371) üzenetére

aholy
tag

fogod tesztelni? a gps-röl nyilatkozhatnál majd hogy egyáltalán nem működik, vagy csak bugos

úgy látom elérkezett az idő a nyitásra :)

(#9374) bucsupeti válasza Milestone2 (#9372) üzenetére

bucsupeti
senior tag

várom a tapasztalatokat. Sajnos a GPS doesn't work ahogy olvasom. Ha ez jó lenne én is felraknám tesztelésre.

(#9375) sleen válasza Milestone2 (#9372) üzenetére

sleen
tag

Épp most telepítem én is. Erre vártam.
Nexus S-re már feltettem pár napja, az nagyon hasít.
Remélem ez sem lesz csalódás

(#9376) Milestone2 válasza sleen (#9375) üzenetére

Milestone2
veterán

Reggel tesztelem a GPS-t.
Eddig minden megy.
:D

(#9377) prannk válasza Milestone2 (#9371) üzenetére

prannk
őstag

oooooohhh . hétvégén kiengedem a telefont a börtönből.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#9378) Milestone2 válasza aholy (#9373) üzenetére

Milestone2
veterán

Nekem működik a GPS.

Legalább is működött munkába menet.

Most egy "szarozással" találkoztam csak, a wifi köhög, de nem tudom eldönteni, hogy a ROM, vagy a munkahelyi hálózat...(nem csatlakozik Airdroiddal, hol van Play, hol nincs, van amit frissített, van amibe belehalt...most ezt a képet is elküldtem magamnak Gmailen és amíg a wifi be volt kapcsolva nem jött át, amint átmentem 3G-re azonnal átjött...)

Otthon éjjel, friss telepítés után, szépen működött az otthoni hálózaton. Most reggel kutyául viselkedik a melóhelyen. Szerintem (és őszintén remélem) hogy csak az itteni "kockák" baszarintottak el valamit...

[ Szerkesztve ]

(#9379) Milestone2

Milestone2
veterán

CyanogenMod11byArtas182x_Android_4.4_ver2013-11-28 = 170MB

Friss, ropogós, működő Android 4.4 az LG Optimus L9-re! Artas182x az XDA egyik tudora oldotta meg a problémát, amit előzőleg Mateo1111-nek nem sikerült. Itt van! Készen van! És működik! Az Android 4.4 telepítéséhez már nem jó a 6.0.3.x-es CWM Recovery, így első lépésben telepítened kell a 6.0.4.x-es friss CWM-et. Artas készített hozzá egy új Recoveryt, amit a Playról letölthető Flashify programmal én 2 perc alatt gond nélkül feltettem a telefonra. (Kicsit furcsa az új, mert eddig a Touchos változatot használtam a régiből, ez meg a gombnyomkodós...) Ha a Recovery fent van kezdődhet a telepítés. Full wipe, format system után előbb a ROM, majd a hozzá készült 4.4-es GAPPS és végül a végre a 4.4-hez optimalizált 1.80-as SuperSU. Ha mindez megvolt, akkor REBOOT. Eddig annyit néztem meg, hogy a WIFI, a Mobilnet, a GPS működik-e. Ezek működtek. A teszt folyik tovább...Majd még írok...

[ Szerkesztve ]

(#9380) sleen válasza Milestone2 (#9378) üzenetére

sleen
tag

Üdv!

Megerősítem. A GPS működik. A WI-FI is jó nekem.
Ez egy igazán remek ROM.

Ajánlott.

(#9381) Milestone2

Milestone2
veterán

Újabb 2 kicsi bug.

Úgy tűnik az előlapi kamera nem működik, ha a kamera alkalmazáson belül megpróbálsz váltani hátsóról elsőre, csak egy nagy feketeséget kapsz...

Recoveryben a PC nem látja a külső SD kártyát. Mikor már fent van a ROM, látja a PC rendesen...

[ Szerkesztve ]

(#9382) sleen válasza Milestone2 (#9381) üzenetére

sleen
tag

Az előlapi kamera nálam műxik.
Különösebb hibát még nem tapasztaltam.
Mondjuk nem is nyúzom...
Ha az előlapi kamerával fotózok, akkor a mentett képet tükrözi. Lehet, hogy mindig is ilyen volt, sose használtam még..

[ Szerkesztve ]

(#9383) Milestone2 válasza sleen (#9382) üzenetére

Milestone2
veterán

Én sem, csak azt írom, amit az XDA-n hibaként leírnak / beírnak a felhasználók.

[ Szerkesztve ]

(#9384) bucsupeti válasza Milestone2 (#9383) üzenetére

bucsupeti
senior tag

Feltoltam én is a CM11-et.
Az első amit megnéztem az volt hogy az autóm és a telefon képes-e összedolgozni, megy-e a BT.
Jelentem megy! :)

Most tesztelem én is ezerrel.

KitKat rulez!

(#9385) Milestone2 válasza bucsupeti (#9384) üzenetére

Milestone2
veterán

Ford hangrendszer Rulez!

(#9386) bubus66 válasza Milestone2 (#9385) üzenetére

bubus66
nagyúr

Kész amit kértél ha vannak képek meg videó akkor segítek berakni majd.

(#9387) Milestone2 válasza bubus66 (#9386) üzenetére

Milestone2
veterán

Lesznek.
De inkább estefelé...
Köszönöm.

(#9388) aholy válasza sleen (#9382) üzenetére

aholy
tag

a gyári is tükröz

(#9389) Milestone2

Milestone2
veterán

Most szeretném felhívni a lelkesedők figyelmét, hogy zárt bootloaderű, CWM nélküli telefonra ne próbálják felrakni ezt a 4.4-es ROM-ot, illetve hogy a Flashify programmal is lehet bajt okozni!!! Csak óvatosan!!! Előbb kérdezni a fórumon, s csak utána cselekedni... Utólag nehezebb segíteni, mint előre szólni, hogy baj lehet...

(#9390) Explomic válasza Blue Eagle (#6995) üzenetére

Explomic
csendes tag

Sziasztok! Köszönöm ezt a hozzászólást. Én is így tudtam feltenni a recovery-t. Rom toolkit-tel csak a bootloader-t sikerült kinyitni. A recovery telepítésekor mindig a fastboot-ba vitt... A ROM Manager v5.5.3.0 viszont gond nélkül telepítette a recovery-t. (Mindezt Win 8.1 x64 alól.)

(#9391) bubus66

bubus66
nagyúr

Érdemes regisztrálni. az LG tulajdonosok 10GB helyett 50GB tárhelyet kapnak.

(#9392) sarkanyolo2 válasza bubus66 (#9391) üzenetére

sarkanyolo2
őstag

Jajaaaaaaa!

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#9393) Ferrarer válasza Ferrarer (#9292) üzenetére

Ferrarer
tag

Visszaszívom a V20L szidását, mégiscsak jó az akksikezelése, egész jól bírja...
A múltkor 60%-ról gyorsan merült, azért szidtam.

(#9394) prannk

prannk
őstag

Udv.

Tudtok valami jo jatékot ajanlani??

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#9395) sarkanyolo2 válasza prannk (#9394) üzenetére

sarkanyolo2
őstag

Air Soccer fever, haverokkal simán elmegy vele fél-1 óra.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#9396) H.Bencike válasza prannk (#9394) üzenetére

H.Bencike
aktív tag

Én most a Critical Strike-al játszom. Szerintem a Hungry Shark is jó, meg a Beach Buggy Blitz is. Subway Surfer alap nálam :D

[ Szerkesztve ]

LG G3

(#9397) Blue Eagle válasza Explomic (#9390) üzenetére

Blue Eagle
őstag

Kinek a pap, kinek a papné... nekem a lányuk! :DD

(#9398) bucsupeti

bucsupeti
senior tag

Most hogy néhány napot már használtam a CM11-et és eltelt egy nap munkában is a következőket tapasztaltam:
Sajnos a BT és az autó kihangosító mégsem tökéletes. Az első hívás rendben megtörténik, de utána néhány perccel (szerintem amikor alvóba megy a telefon) megjelenik a boot animáció, majd mindenféle pinkód kérés nélkül elindul a telefon és újra csatlakozik a BT.

Másik észrevétel, hogy hívás közben ha bejön egy újabb hívás és az várakoztatva van akkor a várakoztatottat ha leteszem, vagy ő unja meg a várakozást akkor megszakad az éppen aktuális hívás is.

Aksi élettartamra nem jobb a többi romnál. Hétvégén 16 órát bírt (azér tnyomogattam egy keveset), napközben viszont ugyan az a helyzet. Délután 4 óra körül rá kell tennem a töltőre, mert különben nem bírná ki este 10-ig...

Wifi, 3G stb hibátlanul megy nálam.

Egyébiránt tényleg gyors minden szempontból ezzel a ROM-mal a készülék.

(#9399) Milestone2 válasza bucsupeti (#9398) üzenetére

Milestone2
veterán

ART-on van, vagy DALVIK-on?

(#9400) bucsupeti válasza Milestone2 (#9399) üzenetére

bucsupeti
senior tag

dalvikkal ment eddig. épp most állítottam át art-ra hogy megnézzem ezt az új VM-et. kiváncsi vagyok...
van tapasztalatod az artról?

Hirdetés

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.