Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8601) droidforever válasza H.Bencike (#8596) üzenetére


droidforever
tag

Ugy ahogy mondod,nem kell!

(#8602) droidforever


droidforever
tag

(#8603) droidforever


droidforever
tag


Ez a kiralysag! :C
Ezt a directory bind-nek lehet koszonni

[ Szerkesztve ]

(#8604) Milestone2 válasza droidforever (#8603) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hát a ROOT-ot nem, csak azt, hogy át tudod "szuszmákolni" a nagyobb játékokat az SD kártyára ;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8605) droidforever válasza Milestone2 (#8604) üzenetére


droidforever
tag

A kulso sd telepitesre emlitettem meg a directory bindet!:D

(#8606) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Na ez egy új hír: Megalakult a CyanogenMod Inc., hiába az üzlet, az üzlet...már a mókolás is hivatalossá válik...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8607) bucsupeti válasza krisztian112 (#8577) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Decemberi a készülékem és a napokban kezdett veszettül kopni a keret nekem is!

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#8608) stuti


stuti
csendes tag

Halló fiúk!
Nekem nem sikerült a rootolás. A végén a SuperSU ezt írja:
Nincs SU bináris telepítve és a SuperSU nem tudja telepíteni.
Részéről a dolog ezzel el van intézve. Mit lehetne tenni?
V20C, zárt bootloader.

(#8609) Milestone2 válasza stuti (#8608) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az új módszerrel próbáltad?

Van egy sejtésem, hogy az új módszert a v20H-hoz találták ki...

De azt még több fórumtárs tesztje kell hogy bizonyítsa...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8610) bubus66 válasza Milestone2 (#8609) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen ez minden szép és jó csak ha szervizbe viszed hiába a visszaállítás, a log fájl mutatja a mokolást. Magyarul így sincs garancia. Szervizessel néztük. Viszont a szervizben, ezt is szokták nézni. Azért a Logutoban ezt is említsd meg.

droidforever

Köszönjük a ROOT-ot csak sajnos a garancia így is ugrott.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8611) droidforever


droidforever
tag

Ezt ki fejtened bovebben is,mert tudtommal a root-ot lehet torolni!

(#8612) stuti válasza Milestone2 (#8609) üzenetére


stuti
csendes tag

Igen, az új módszerrel próbáltam. A SuperSU-t a Playről telepítettem.

(#8613) Azharel válasza bubus66 (#8610) üzenetére


Azharel
aktív tag

és egy hard reset nem tűnteti el a logot ? illetve a log hol tárolódik és hogy lehet megnézni ? és ha már van rootom akkor a loghoz is hozzá lehet nyúlni nem ? (nem értek hozzá, csak érdeklődök)

(#8614) mrx1212 válasza stuti (#8608) üzenetére


mrx1212
tag

Hát ezt a Rootolást már a múltkor írtam hogy működik! (2013-08-15 bár ezek szerint nem nagyon hittetek nekünk)

"Na üdv mindenkinek Blue Eagle segítségével úgy néz ki hogy összehoztuk :

ROOT OKÉ (Congratulations! this device has root access!) és mindez ZÁRT BOOTLOADER MELLET v20H verzión!!!

Lepucoltam mindent és kezdetem az elejétől :

1. "Másold az LGPwn.apk át a telóra. Telepítsd a telón. Inítsd el. Ekkor elindul a teló backup szolgáltatása. Visszaállítási pontként válaszd a belső memórián lévő LGPwn visszaállítási pontot. Visszaállítás után teló újraindít, kérni is fogja."

2.Újraindítás után két dolgot telepítettem:

A - SuperSU Pro v.1.00
B - SuperSU v.1.51

3. SuperSU v.1.51 elindít

Mire azt kapom hogy a bináris fájlt telepíteni kell

Pontosan ezt a képet kaptam én is :
http://mobilarena.hu/tema/atab5_phone_az_m-tech-tol/hsz_3501-3550.html

Itt a NORMAL választottam! (Frissítete és kész)

4 És végül ROOT CHECKER BASIC : (Congratulations! this device has root access!)

5 Teló kikapcsol. Hangerő fel gomb benyom, nyomva tart, közben Usb adatkábel bedug. Ekkor előjön a S/W Upgrade felület. Ha a bal felső sarokban nincs semmi, akkor a bootloader zárt

6 Ellenőriztem nincsen semmi felül és a sarokban sem tehát zárt maradt a bootloader is"

(#8615) bubus66 válasza Azharel (#8613) üzenetére


bubus66
nagyúr

A log fájlhoz te nem tudsz hozzá nyúlni csak a szervizes. Én sem tudok csak a szervizes ismerősömmel néztük meg. A HA sem tünteti el.

(#8611) droidforever

Rosszul tudod a ROOT és attól felfelé minden nemű mokolás garancia vesztést okoz. Tehát a ROOT is

A Téma összefoglalóba szépen le van írva ezért ide másolom, hogy ne kelljen keresned.

A rootolás, akár a gyári rom rootolása is garanciavesztéssel jár abban az esetben, ha valaki így viszi vissza a készüléket! A custom romok, custom recovery-k, és custom firmware-ek használata szintén!

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8616) odipapa válasza bubus66 (#8615) üzenetére


odipapa
senior tag

Ok. és ez a bizonyos log fájl csak az Lg-nél létezik?

(#8617) odipapa válasza bubus66 (#8615) üzenetére


odipapa
senior tag

2x

[ Szerkesztve ]

(#8618) prannk


prannk
őstag

Ezzel a rootolással megmarad minden a telon? Beállítás,programok,sms stb? Vagy kell csinálni egy backupot?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#8619) H.Bencike válasza bubus66 (#8615) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

És ha csinálok egy backupot a mostani rendszerről ami nincs rootolva és ezt telepítem vissza szervizelés előtt akkor is látszani fog?

LG G3

(#8620) Milestone2 válasza bubus66 (#8610) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tenném én... most írhatom újra az egészet, mondtam, hogy elszállt a logout bejegyzésem.
Szerencsére volt mentésem.
De a Te nyitólapod csak a munkahelyemen van elmentve....

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8621) alejandri válasza Tomtotom (#8574) üzenetére


alejandri
tag

Szia.

Csináltam factory resetet, de sajnos ez sem segített. Az LG Tag+ nincsen fent a telefonomon, és a az alkalmazás kezelő programmal sem tudom letölteni :W
Lehet valami bug a 20h softwareben.

(#8622) bubus66 válasza odipapa (#8617) üzenetére


bubus66
nagyúr

A 2x-nél van csak annál úgy tudom a FlashTools vagy a SmartFlashTools az felülírja. Viszont annál meg nincs nyitás meg zárás a bootloadernél.

(#8619) H.Bencike

Igen hogyan csinálsz backupot recovery nélkül, ahhoz meg ROOT jog kell? Igen látszani fog akkor is.

Szerintem lehet ROOT-olni aztán ha valami gubanc van akkor max-kdz-vel vissza egy gyári régebbi és imádkozni, hogy jó ing legyen a szervizesen, ha nem nézi meg akkor szerencséd van ha pedig megnézi akkor max a garancia jegyen lesz egy piros csík. A vagy alaplaposra vágni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8623) prannk válasza bubus66 (#8622) üzenetére


prannk
őstag

Ezzel a rootolással megmarad minden a telon? Beállítás,programok,sms stb? Vagy kell csinálni egy backupot?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#8624) bubus66 válasza alejandri (#8621) üzenetére


bubus66
nagyúr

NFC.apk néven van fent a system/app mappában

a másik ez a V20H-ban néztem

ez esetleg meg van ez a system/etc/permissions/android.hardware.nfc.xml mappában

(#8623) prannk

Megmarad minden, backupot soha nem árt csínálni

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8625) Milestone2 válasza prannk (#8623) üzenetére


Milestone2
nagyúr

De prannk drága, rootolatlan telóval milyen backupot tudsz csinálni?
Az LG backuppal? Vagy mivel?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8626) bubus66 válasza Milestone2 (#8625) üzenetére


bubus66
nagyúr

:C lehet hogy csak mi nem tudjuk de van olyan backup ami működik root nélkül is.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8627) prannk válasza Milestone2 (#8625) üzenetére


prannk
őstag

Nekem a beállítások,sms,képek alkalmazások kellenek. Nem szeretném ha elvesznének. Azért kell csinálni mentést?

Rootal lehet már recovery menut is telepíteni?? :U

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#8628) Milestone2 válasza prannk (#8627) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Backup és Mentés -ebben az értelemben- mást jelent....

Mentés, mikor magadnak elmentesz pár dolgot, Backup, ha egy külső programmal egy teljes "képet" készítesz a rendszerről, ami később visszaállítható.

A backup szóval zavartál meg.

Egyébként ezzel a root módszerrel senki sem panaszkodott még, hogy bármi (beállítás, kép, adat, zene) eltűnt volna a készülékéről.

Csak root-tal tudtommal még nem tudod a gyári recovery-t leváltani ClockWorkMod-ra.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8629) bubus66 válasza prannk (#8627) üzenetére


bubus66
nagyúr

CWM-met lehet root nélkül telepíteni csak használni nem lehet minden funkcíóját, mivel úgy telepíted fel, hogy bootloader nyitás (anno) Flash recovery.img Reboot, majd recovery módba elinditod,és akkor telepíted a super usert

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8630) Blue Eagle válasza bubus66 (#8622) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Már többször felfigyeltem erre: "alaplaposra vágni"

Azt hogyan kell?

(#8631) bubus66 válasza Blue Eagle (#8630) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nagyon egyszerűen.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8632) Blue Eagle válasza bubus66 (#8631) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Azért ennél bővebb magyarázatra gondoltam. Szóval? Kifejtenéd ha megkérlek rá? Köszönöm!

bye
Blue Eagle

(#8633) prannk válasza Blue Eagle (#8632) üzenetére


prannk
őstag

Rákötöd a 220 at az usb bemenetre. :K

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#8634) Milestone2 válasza Blue Eagle (#8632) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ilyet nem kérdezünk nyilvánosan!
És még privátban sem biztos, hogy kapunk rá választ!

Gondolkozz el, kiírni az üzenőfalra olyat, amivet esetleg "tömeges öngyilkosság" történhetne...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8635) bubus66 válasza Blue Eagle (#8632) üzenetére


bubus66
nagyúr

Így van ez a bővebb válasz, hogy "nagyon egyszerű" mivel ezzel kárt okoznék és nem segítenek, így nem teszem közzé,igaza van Milestone2 fórumtársnak is.

Felhívom a figyelmed, hogy ki ír valamit a gyári frissítő a frissítés ideje alatt na ott kell keresni a dolgot

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8636) Blue Eagle válasza bubus66 (#8635) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Ja de beszélnetek azt lehet róla! Nagyonjó!

(#8637) Blue Eagle válasza prannk (#8633) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Ne nézz hülyének! Annak nagyon látványos nyoma maradna, a nyák azon része elégne.

(#8638) Milestone2 válasza prannk (#8633) üzenetére


Milestone2
nagyúr

No, ezt senkinek nem ajánlanám, életveszélyes....
Prannk, legalább rakd idézőjelbe, vagy rakj mellé valami jelet, mielőtt valami őrült-balga-együgyű megcsinálja...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8639) Milestone2 válasza Blue Eagle (#8636) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A második válaszban már benne van a megoldás, úgyhogy téma állj!!!! Mielőtt valaki áramüti magat... :o :(((

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8640) bubus66 válasza Blue Eagle (#8636) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen annyit, hogy oda írom, hogy alaplaposra kell vágni az csak egy javaslat. A végrehajtást nem fogom leírni, sem itt sem privátban senkinek sem mindenki, ( ha segíteni nem tudok kárt senkinek nem fogok okozni),saját maga döntse el, hogy olyat csinál, amitől ugrik a garanciája akkor, legyen meg az az ötlete is, hogy mit csinál abban az esetben, ha szervizébe kell vinni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8641) bubus66


bubus66
nagyúr

Letudni írni nekem valaki ezt a nem bootloader nyitós ROOT módszert?

Előre is köszönöm. :R :R

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8642) H.Bencike válasza bubus66 (#8641) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

(#8614) mrx1212 már leírta!

1. "Másold az LGPwn.apk át a telóra. Telepítsd a telón. Inítsd el. Ekkor elindul a teló backup szolgáltatása. Visszaállítási pontként válaszd a belső memórián lévő LGPwn visszaállítási pontot. Visszaállítás után teló újraindít, kérni is fogja."

2.Újraindítás után két dolgot telepítettem:

A - SuperSU Pro v.1.00
B - SuperSU v.1.51

3. SuperSU v.1.51 elindít

Mire azt kapom hogy a bináris fájlt telepíteni kell

Pontosan ezt a képet kaptam én is :
http://mobilarena.hu/tema/atab5_phone_az_m-tech-tol/hsz_3501-3550.html

Itt a NORMAL választottam! (Frissítete és kész)

4 És végül ROOT CHECKER BASIC : (Congratulations! this device has root access!)

5 Teló kikapcsol. Hangerő fel gomb benyom, nyomva tart, közben Usb adatkábel bedug. Ekkor előjön a S/W Upgrade felület. Ha a bal felső sarokban nincs semmi, akkor a bootloader zárt

6 Ellenőriztem nincsen semmi felül és a sarokban sem tehát zárt maradt a bootloader is"

LG G3

(#8643) bubus66 válasza H.Bencike (#8642) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszönöm csak nem értem rá vissza felé olvasgatni mert a Téma összefoglalóval voltam el foglalva.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8644) bubus66 válasza H.Bencike (#8642) üzenetére


bubus66
nagyúr

Jó lesz így mehet a Téma összefoglalóba?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8645) Milestone2 válasza bubus66 (#8644) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:C

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8646) bubus66 válasza Milestone2 (#8645) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mehet a Téma összefoglalóba?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8647) Milestone2 válasza bubus66 (#8646) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szerintm igen.

Küld már át megint privátban kódokkal.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8648) bubus66 válasza Milestone2 (#8647) üzenetére


bubus66
nagyúr

Rendben küldöm az ininetre is fel tettem és a SuperSu-t ott vagy a Logoutomba lehet majd frissiteni.

Jelentem át küldve !! :K

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8649) Milestone2 válasza bubus66 (#8648) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:R

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8650) Blue Eagle válasza H.Bencike (#8642) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Már ezer éve regéltem itt , hogy én ezzel a LGPwn.apk - val rootoltam. De csak most ébredt öntudatra a dolog. Úgy látszik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.