Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9651) bubus66 válasza Milestone2 (#9650) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én nem arról beszélek hanem az eredetiről. Én az összes bootanaimation zip-ben png-t találtam

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9652) Milestone2 válasza bubus66 (#9651) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hagyjuk, nem ér ennyit az egész.

Majd, ha megint lesz időm, elkészítem másik programmal.

Csak azt nem értem, hogy az ellenőrzőprogram, miért mutatja jónak...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9653) bubus66 válasza Milestone2 (#9652) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mivel csináltad??

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9654) Milestone2 válasza bubus66 (#9653) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Artweaverrel egyenként kicserélve a képeket, majd visszazippelve.
Máskor működött, most nem. Nem baj. Itt melóhelyen nem tudok telepíteni...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9655) bubus66 válasza Milestone2 (#9652) üzenetére


bubus66
nagyúr

Valami nem jó van mert próba képen átalakítás nélkül betettem a z L9-ét és tökéletesen müködik

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9656) beiszer válasza bubus66 (#9643) üzenetére


beiszer
csendes tag

Írtam egy pü-t.

(#9657) Milestone2 válasza bubus66 (#9655) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem baj, mondom, most úgy sincs időm rá.
Marad az eredeti. Mert bármi más bootanimation.zip-et berakok és újraindítom, az működik.
Segíts (ha tudsz) inkább az alattam szólónak...
:P

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9658) bubus66 válasza Milestone2 (#9657) üzenetére


bubus66
nagyúr

Persze csak mi az a progi amivel csináltad???

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9659) Milestone2 válasza bubus66 (#9658) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Itt a melóhelyemen csak az Artweaver képszerkesztő van engedélyezve.
Így egyesével megnyitottam a CM10.2 Nightly bootanimation.zip-jében található képeket.
Egyesével kicseréltem benne a CM fejet a saját Avatar fejemre.
Majd a W7 zippelőjével újra összezippeltem. Aztán az AnimationPrewiev-vel ellenőriztem működik-e

Otthon a bootanimationfactory-val szoktam ökörködni, meg a bootanimationprewiever-rel.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9660) bubus66 válasza Milestone2 (#9659) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké köszi megnézem,.

Más:

A Logoutodban a L9 Frissítő csomag linkjét cseréld majd ki amit küldök pü-ben :R :R

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9661) beiszer


beiszer
csendes tag

Na én feladom ezt a bootloader nyitást... :W
Leszedtem már a legújabb LG Optimus L9 v1.2-t, azzal is csak újraindul a telefon és nem jön elő az a titkos cucc, ahol a vol+ t kellene megnyomni. Olvasgattam egy rakatot XDA-n, ott fastbootokról meg ilyenekről beszélnek, de sehogy nem jó.
Ha esetleg valakinek van ötlete, akkor szívesen várom az okosságokat!

(#9662) bubus66 válasza beiszer (#9661) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mert a titkos menü a Hangerő+ gomb lenyomására jön elő. Én meg a telefont cserélném a helyedben.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9663) beiszer válasza bubus66 (#9662) üzenetére


beiszer
csendes tag

És mikor kell nyomni a +t? Már mindent próbáltam: nyomom és úgy indítom (így néha bejött az s/w update), újraindulás után azonnal nyomom, lg logo megjelenése után nyomom. Semmi.
Telefont majd decemberben cserélem, akkor jár le a hűség... :(

[ Szerkesztve ]

(#9664) bubus66 válasza beiszer (#9663) üzenetére


bubus66
nagyúr

Le van írva, hogy az újra indulásnál kell megnyomni a Hangerő + gombot de próbáld meg a Hangerő - gombbal volt, hogy nekem azzal lepet be.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9665) beiszer válasza bubus66 (#9664) üzenetére


beiszer
csendes tag

Nem akarja az igazságot. Nagyritkán s/w update módba vált, de nem oda, ahová kéne neki.

(#9666) bubus66 válasza beiszer (#9665) üzenetére


bubus66
nagyúr

S/W updete módba hogyan vált át ha be van dugva az USB kábel?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9667) beiszer válasza bubus66 (#9666) üzenetére


beiszer
csendes tag

Nem tudom, számomra is érdekes, de már vagy 3x sikerült produkálnom, nagyjából úgy, hogy amikor rányomok a programban az unlockra, rögtön újraindul a telefon és ha akkor azonnal nyomva tartottam a +-t, akkor eddig kb 3x bejött az s/w update, többször nem. Ha vol- gombot nyomtam, úgy sem jött be az unlock lehetőség. Nem tudom mit csinálhatok rosszul... Pontosan mikor kéne nyomni valamenyik vol gombot és meddig, hogy előjöjjön a menü?
Egyéb dolgokat nem kell a gépen állítani, csak a V20B-re rányomni a toolkiet és ennyi?

(#9668) Milestone2 válasza beiszer (#9667) üzenetére


Milestone2
nagyúr

PC-n driverek helyesen.
Plusz a Toolkit.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9669) beiszer válasza Milestone2 (#9668) üzenetére


beiszer
csendes tag

LGUnitedMobileDriver_S4981MAN38AP22_ML_WHQL_Ver_3.8.1
MTKODMUSB
ezek a driverek vannak fenn és az 1.2-es toolkit. Telefon minden módon csatlakoztatva volt a géphez, minden módon telepítette is a hardverhez kapcsolatos illesztőprogramokat.
Kell még valami ezeken kívül???

(#9670) Milestone2 válasza beiszer (#9669) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tudtommal nem...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9671) bubus66 válasza beiszer (#9669) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Driver-ek telepítése után újra lett indítva a gép? Valami másik készüléknek esetleg nincs fent drivere? A 64 bit nem nagyon komálja. Ne törődj vele most fektettem meg egyet alaplaposra. a DOS-os TOOLKITTEL nem sokra mész.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9672) H.Bencike válasza beiszer (#9669) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Felejtsd el hogy te azt kinyitod. Én 1 hétig hajtottam de sehogy se nyílt ki. Az összes ToolKIT-tel megpróbáltam, minden driver okké. Kivéve az MTP-t, de annak nincs sok köze hozzá szerintem.
X-loader és uboot fastboot flasht csere után ELMÉLETILEG lehetne nyitni. Én le is töltöttem valami KIT-et ami ezeket cseréli de így se nyílt ki. Elképzelhetőnek tartom hogy rosszra cseréltem ezeket azért nem nyílik.
Kérdeztem többször is itt hogy ezt hogyan kell cserélni, de nem kaptam választ de igazából már mindegy is letettem róla hogy valaha is kinyitom :W

LG G3

(#9673) beiszer válasza bubus66 (#9671) üzenetére


beiszer
csendes tag

Párom Omnia7-ére tettem custom romot, úgyhogy az ahhoz szükséges minden cucc van a gépen, lehet akkor az zavarja. Lassan jön a gépnek egy újratelepítés, majd szűz állapotában próbálkozom újra, de köszönöm a segítséget!

#9672
Köszi az infót, legalább nem vagyok egyedül a problémával. Én 3 napja pörögtem rá a CM-ra, de egyenlőre várat magára... :)

[ Szerkesztve ]

(#9674) bubus66 válasza beiszer (#9673) üzenetére


bubus66
nagyúr

Különben egyetlen egy telefont nem olyan nehéz mokolni mint az L9-et

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9675) Milestone2 válasza bubus66 (#9674) üzenetére


Milestone2
nagyúr

No a lányom LG L5 II-je azért veri az L9-et. (Nagy nehezen rootoltam fél év alatt, de BL nyitásról, meg customról, még az XDA-n sem találtam semmit, csak a régi (sima) L5-höz, az meg az újhoz nem jó...)
Szerintem kimondjhatjuk nyugodtan: az LG a leg...cibb gyártó.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9676) beiszer válasza bubus66 (#9674) üzenetére


beiszer
csendes tag

Omnia7 után úgy gondoltam, hogy annál nehezebb nem lesz, de találtam. Visszasírom a 3-4 évvel ezelőtti Samsung Galaxy Spicámat, ott úgy ment minden, mint a karikacsapács. :)
Félreértés ne essék, szeretem az L9-et, csak tök gáz, hogy nem lehet "okosítani", vagy legalábbis nagyon nehezen.

(#9677) Blue Eagle válasza Milestone2 (#9675) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Ehhez csak csatlakozni tudok. A nejem L3-át több mint fél évig nem tudtam rootolni az ég világon semmivel sem. Most ünnepekkor Lalszi fórumtárs hozta meg a megoldást egy jó kis CWM Recovery telepítő segítségével. Tehát előbb felment a Recovery és onnantól kezdve már "birtokba vehettem" a telót.
Az L9-emet anno nagyon nehezen nyitottam én is.

(#9678) bubus66 válasza beiszer (#9676) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#9676) beiszer

A Samsungot egy kalap alatt sem lehet említeni a az LG-vel, a lány Advence-n oda vissza rakom a rom-kat, ROOT-olm nem kell bootloadert nyitni. stb. Ja és az összes alkalmazás telepítéssel együtt kb 15 perc, Okosítani lehet, csak ROM-okat nehéz cserélni, az okosításhoz nem kell bootlodert nyitni.

Milestone2

A régebbi LG simán nyithatok és zárhatok is akár egy SmartflashTools-sal vissza tett ROM-mal.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9679) roland9408


roland9408
csendes tag

Próbáltam offline móddal feltenni a v20L-t és folyamatosan ezt a hibát kapom miután rányomok a 'Upgrade Start'-ra elindul a hivatalos frissítő és ez jön be..
http://www.kephost.com/images4/2014/1/8/a1_2014_1_8_mf0n0joly8.jpg

mindent lépésről lépésre megcsináltam nem 1x :) töröltem mindent még a drivereket és ugyanez..

Windows 7 64-bitet használok.. esetleg ezzel a megoldással nem oldható meg? http://logout.hu/bejegyzes/bubus66/lg_optimus_black_p970_kdz_frissites.html

(#9680) bubus66 válasza roland9408 (#9679) üzenetére


bubus66
nagyúr

Próbáld meg rendszer gazda jogokkal és a windows endabler ewl van indítva?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9681) roland9408 válasza bubus66 (#9680) üzenetére


roland9408
csendes tag

igen rendszergazdába indítottam el :D próbáltam másik gépen ott is ugyanez lehet én vagyok analfabéta...de nem 1x csináltam végig a leírás alapján és igen megy ON felirattal együtt rajta..

akkor a másik megoldással nem lehet?:)

(#9682) bubus66 válasza roland9408 (#9681) üzenetére


bubus66
nagyúr

A KDZ-sel kell meg próbálni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9683) roland9408 válasza bubus66 (#9682) üzenetére


roland9408
csendes tag

http://logout.hu/bejegyzes/bubus66/lg_optimus_black_p970_kdz_frissites.html erre gondolsz? :)

(#9684) bubus66 válasza roland9408 (#9683) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem jó a link: Legközelebb használd a "link gombot" köszike. :K :R

Igen ezzel próbáld meg

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9685) passat77


passat77
tag

Ez nincs meg véletlen valakinek? Nem találom fennt már sehol :(
BAM-Rom_v1.0.0-REL_JellyBean-p760.zip

(#9686) bubus66 válasza passat77 (#9685) üzenetére


bubus66
nagyúr

Itt az utolsó JellyBAM ROM jellybam-v10.4.0_p760.zip Ez esetleg nem Jó Az oldalamon Milestone2 kolléga gyönyörűen össze szedte.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9687) Milestone2 válasza bubus66 (#9686) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Megnézem holnap a melóhelyemen megvan-e.
Mert a barom BAM-osok, leszedtek minden régi ROM-ot.
Azt mondták minden készülékhez december végére kijön a 2.0 (azaz az ANDROID 4.4) de végül az L9 nem kapott.
Viszont az 1.0-t nem tették vissza...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9688) Milestone2 válasza bubus66 (#9686) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ez sajnos az utolsóelõtti...

BAM-éknál v10 széria után következett a v1.0.0...

Logikus...nem?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9689) Milestone2 válasza passat77 (#9685) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tessék itt van: link minden oldalamon és Bubus oldalán is javítottam a linket, ha már a BAMDROID Team ilyen hülye, hogy még nincs kész a 4.4, de már kidobták az összes 4.3-at...

"Csóközön!"

Akit érdekel Itt tudja nyomon követni, hogy elkészül-e valaha Optimus L9-hez a BAM 2.0.0 (Android 4.4)

Cheers!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9690) Csövy


Csövy
tag

Sziasztok,

az lenne a kérdésem, hogy az L9-esemen egyik napról a másikra megbolondult a wifi. Ha be akarom kapcsolni csak villog a jel. Az eszközöknél pedig nem talál wifi modult. A beállításoknál úgy látom, hogy nincs is a telefonnak vevője mert kiírja, hogy MAC cím nem elérhető. Már felraktam a gyári alap droidot de az sem segített.
Lehet, hogy elszállt végleg? (Ennek a készüléknek már egyszer cserélték az alaplapját.)
A mobil "magentás" de igazság szerint már nem szeretném javíttatni. (ez lenne a harmadik szerviz kör 11 hónap alatt)

Köszönöm a tanácsokat.

[ Szerkesztve ]

Privátokra illik válaszolni...

(#9691) Zsocó


Zsocó
aktív tag

A 768 a kamerában különbözik a 760-tól? Mert valaki mondta, hogy az itteni hálózaton nem biztos, hogy jó a 768, valamint van rajta magyar nyelv? :U

(#9692) Milestone2 válasza Csövy (#9690) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Magánvélemény következik:

Azonnal visszavinném és mivel harmadszor kerül szervizelésre addig ütném az asztalt, míg ki nem cserélnék egy tökéletes másikra, vagy választhatnék egy normális telefont. (Mondom ezt úgy, hogy L9-et használok, de attól ez még nem egy normális telefon... ;] )

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9693) bubus66 válasza Csövy (#9690) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#9690) Csövy

Próbálj meg egy factory resetet a 3845#*760#

(#9689) Milestone2

Rendben

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9694) Csövy válasza bubus66 (#9693) üzenetére


Csövy
tag

hali, a factory reset-en már túl vagyok...

Privátokra illik válaszolni...

(#9695) prannk


prannk
őstag

Nekem még mindig akadozik teló,befagy 10-20 máspdpercre. Factoryx reset nem segített. Szabad memórai 300-400 között van.

Adok neki egy hard resetet + visszarakom a legelső JB romot vagy Ics ét azt ha mindig ezt csinálja visszaviszem.

Hogyan kell hard resetet csinálni?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#9696) Milestone2 válasza prannk (#9695) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Gyári romnál tárcsázóba beírod

3845#*760#

Előjön a menü

Ott van benne

SD kártyát vedd ki, nekem azt is legyalulta (ha jól emlékszem)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9697) prannk válasza Milestone2 (#9696) üzenetére


prannk
őstag

Csak Factory reset van :K

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#9698) bubus66 válasza Milestone2 (#9696) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az nem az Milestone2 az a factory reset

(#9697) prannk
Ő lenne a HR

A Durva visszaállítás használata (Gyári alapbeállítások visszaállítása) Ha a telefont eredeti állapotába kell visszaállítani, a telefon újraindításához használja a Durva visszaállítás funkciót.1 Kapcsolja ki a telefont. 2 Nyomja meg egyszerre és tartsa lenyomva 10 másodpercig a következő gombokat: Be- és kikapcsológomb/Zárolás gomb + Hangerőcsökkentő gomb + Kezdőképernyő gomb. 3 A telefon bekapcsol, és azonnal elvégzi a gyári alapbeállítások visszaállítását

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#9699) Milestone2 válasza bubus66 (#9698) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Keverem.
Pedig nem főzök.
(ROM-ot se sajnos)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9700) bubus66 válasza Milestone2 (#9699) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem gond.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.