Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5701) Lenry válasza bubus66 (#5699) üzenetére


Lenry
félisten

pontosan annyi karakter ment le, ahányat beírtam, minden karakternél -1

Smart Keyboardot használok, mert van benne kurzor, ESC és Tab, ami távoli terminálok elérésénél fontos (Swype-pal felváltva)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5702) balint87 válasza sarkanyolo2 (#5691) üzenetére


balint87
csendes tag

Köszönöm a választ, legalább tudom hogy nem csak nálam viselkedik furán... de a legmeglepőbb hogy ma hagytam 15% alá merülni, majd feltöltöttem teljesen és mikor újra megnéztem mi a helyzet minden helyrejött :) remélem így is marad de nem fogok csodálkozni ha megint megbolondul :D

(#5703) Bocaa


Bocaa
senior tag

van az L9-eseknek valami szériahibája? és mennyire könnyű jb-re frissíteni?

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#5704) Lenry válasza Bocaa (#5703) üzenetére


Lenry
félisten

JB: nagyon.
telepíted az LGMobile Support Toolt, rádugod USB-re a telód, LG Szoftver módba kapcsolod, és rákattintasz a nagy rózsaszín Frissítés gombra a programban.
20 perc múlva melegen, körettel tálalod.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5705) prannk válasza Bocaa (#5703) üzenetére


prannk
őstag

Hibáról nem nagyon tudok.Csak annyi hogy nem enged sd re telepíteni :O

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#5706) Lavar válasza Bocaa (#5703) üzenetére


Lavar
aktív tag

Recsegő, ropogó hátlap ami nem mindenkinél jelentkezik. Nálam sem volt az elején, aztán volt hogy ki kellett vennem az akksit, visszatettem és azóta nyikorog. Nem hiszem, hogy rosszul raktam vissza mindenhol illeszkedik, szóval már így marad, de igazából nem zavaró, és nem is mindig hallani, csak ha jobban megfogom.

(#5707) oriic válasza Bocaa (#5703) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Par napja vagyok tulaj, eddig nagyon karaly a telo. Hatlap gondom nincs, de rohadtul nem tudom, hogy automata fenyszabalyozas miert nincs benne.

Live-Die-Respawn

(#5708) prannk válasza oriic (#5707) üzenetére


prannk
őstag

Minek az bele? szétszívja csak az akksit. Nekem éjjel nappal 56% van a fényerő.. látom éjjel nappal.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#5709) oriic válasza prannk (#5708) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem azt írtam hogy baj, hogy nincs benne, csak nem értem a hiányát. Főleg úgy hogy olcsóbb telefonokban megtalálható, nem hiszem hogy olyan nagy költség lenne megcsinálni.

Live-Die-Respawn

(#5710) Deathdox válasza prannk (#5708) üzenetére


Deathdox
csendes tag

Szerintem nem szívná szét, mert 4x-nél használom és nem eszi meg az aksit. Amúgy én is hiányoltam azt belőle. :)

LG Optimus L9 --->[LG Optimus 4X HD] 4.1.2 v20a, a póker Royal Flush-e. :)

(#5711) Long Man


Long Man
tag

Sziasztok,

Segítséget és tapasztalati tanácsokat kérnék azoktól, akiknek régebb óta van meg a telefon és több frissítést is használtak.

Néhányhetes ismeretség után, úgy döntöttünk rózsaszín kedvesemmel ;)
(T-Mobil, V10A), hogy a "közös kis alkalmazás gyerekekkel" :D új rendszerbe költöznénk.

Tudom, hogy automatán már csak V20C, JB-re lehet frissíteni, de írásaitokat olvasva elbizonytlanodtam és arra is gondoltam, hogy ICS-t (V10 E v. G v. H-t) tennék fel.

Tudnátok segíteni (pro-kontra), hogy melyik legyen végül rajta?
(ha összehúzom magam elférnék 2GB-on és nem feltétlen hiányozna a külső SD-re másolhatóság lehetősége)

Illetve tudtok valamit arról, hogy T-Mobil miért nem ad ki frissítést hozzá?
(én megpróbáltam megtudakolni, de a szervizüknek is V10A van és érdemi választ sem kaptam a frissítés hiányára, pedig tudnak róla, hogy van már V20C is.)

Előre is köszönöm a segítséget. :R

[ Szerkesztve ]

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#5712) oriic válasza Long Man (#5711) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pár napja van T-mobilos telóm nekem is. Simán rádugtam a hivatalos LG updater progi mellett a gépre a telót, 20 perccel később az új rom volt már fennt. Nem szórakoztam semmivel. (és fogalmam sincs mi az a V10A :DDD )

Live-Die-Respawn

(#5713) sarkanyolo2 válasza Long Man (#5711) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Az ICS-nél kevesebbet eszik a WIFi, én kb ennyit tapasztaltam, KDZ updaterrel meg akármelyik verzióra frissítheted elvileg. A JB nekem sokkal jobban tetszik, szóval enyi! :D

Mindenkinek:

A teló lemerült és mielőtt elkezdte tölteni kb. 5 percig ez ment:

Szerintetek mi lehet?

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#5714) Long Man válasza oriic (#5712) üzenetére


Long Man
tag

"(és fogalmam sincs mi az a V10A :DDD )"

Az első LG / T-Mobil v4.0.4 ICS, P76010a-216-30 op. rendszer.

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#5715) Long Man válasza sarkanyolo2 (#5713) üzenetére


Long Man
tag

"A JB nekem sokkal jobban tetszik, szóval enyi!"
Köszi a tippet.

"A teló lemerült és mielőtt elkezdte tölteni kb. 5 percig ez ment:"
Az ikon jelentését nem tudom pontosan, nálam is csinálta, de csak pár mp.-ig, egy percig.

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#5716) Lenry válasza sarkanyolo2 (#5713) üzenetére


Lenry
félisten

gyanítom, hogy ez a "kurvára lemerültem, hagyj békén" jelzés

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5717) sarkanyolo2 válasza Lenry (#5716) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

:DD

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#5718) Milestone2 válasza Lenry (#5716) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ja. Ez a: "Most ne! Fáj a fejem! Hagyj békén!" :DD

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5719) bucsupeti válasza sarkanyolo2 (#5713) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Igen ez valóban azt jelenti, hogy totál lemerült az akkumulátor. Ezek az aksik nem tudják felvenni egyből a töltést, ezért jelzi ezt a készülék.
Ezeknél az akkumulátoroknál arra kell figyelni, hogy ne merüljön le teljesen, ugyanis ez tudja tönkretenni, vagy rövidíteni az élettartamát, ellentétben a korábbi akkumulátorokkal, ahol ez épp ellenkezőleg volt.

Ne hagyjátok teljesen lemerülni, bár tudom hogy az L9-nél ez nem éppen egyszerű mutatvány ha használja rendesen az ember. Én is így vagyok. Körbevettem magam töltőkkel. Autóban, irodában, nappaliban, hálószobában van töltőm, mert bárhol szükség lehet rá.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#5720) bubus66 válasza Bocaa (#5703) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#5703) Bocaa

Frissítés gombra a programban.
20 perc múlva melegen, körettel tálalod.

Ez nem minden esetben igaz lehet hogy éppen 2 óra lesz a 20 percből. De az LG gyári updaterrel meglehet oldani jó esetben.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5721) Long Man


Long Man
tag

[Már hazánkban is elérhető az LG Cloud]

[LG Cloud, (Google Play)]

[ Szerkesztve ]

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#5722) Deathdox válasza Long Man (#5721) üzenetére


Deathdox
csendes tag

Nah ennek örülök. Remélem idővel nagyobb is lesz a tárhely. :)

LG Optimus L9 --->[LG Optimus 4X HD] 4.1.2 v20a, a póker Royal Flush-e. :)

(#5723) adalbert1


adalbert1
veterán

Lehet, hogy már volt, de ma ingyenes a Carmageddon.
Valaki nem tudja, hogy a GTA Vice City miért nem kompatibilis a Google Play szerint a telefonnal (főleg azért érthetetlen, mert a GTA III pedig az)?

(#5724) Lenry válasza adalbert1 (#5723) üzenetére


Lenry
félisten

szerintem simán kifelejtették a listából, mert egyébként gond nélkül fut rajta. (igaz, nem nagyon fér más mellé a memóriába :D )

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5725) Dokyka85


Dokyka85
csendes tag

Sziasztok!

Ma hoztam haza az L9-et :) kb. fél év agyalás után 4x, SII és még sok esélyes közül 100-ról 72-re visszaesve gyári garanciával sikerült hozzájutni :D

Elkezdtem olvasni a fórumot 0-800-ig megvan :DDD folytatom a dolgot reggelre mindent tudni fogok :)

Érintőlegesen találtam viszont csak egy témát.. 3betűs navigáció kellene. A régi GT540-emen is volt de már nem is emlékszem hogy 3 éve honnan szedtem. Valaki tudna egy linket adni honnan lehetne letölteni egy jól működőt?

(#5726) DiamondBack válasza Dokyka85 (#5725) üzenetére


DiamondBack
senior tag

ezt inkább privátban :B

(#5727) Lenry válasza Dokyka85 (#5725) üzenetére


Lenry
félisten

ha iGo-ra gondolsz, akkor sehonnan.

Androidra csak hardverrel együtt hozható forgalomba, külön nem, azaz minden ezzel kapcsolatos kérdés és válasz tiltott a fórumban

Alapelvek - III/10/10 és III/11/10. pont

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5728) bubus66 válasza Dokyka85 (#5725) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#5725) Dokyka85

Ha 0-800-ig elolvastad akkor gondolom ezt is olvastad ugye, a "Téma Összefoglalóban" ??

Letöltöttem az IGO-t de nem működik, mi a teendő...?

Alapvető probléma, ha ez a kérdés felvetésre kerül. Jelenleg sajnos a szoftver fejlesztője nem járult hozzá a magánszemélyek számára publikálható verzió kiadásához, így ennek a navigációs szoftvernek minden formája csak illegális forrásból beszerezhető. Mivel a Prohardver fórum szabályzata kategorikusan tiltja az illegális szoftverekről történő diskurzust, így a topikban sem szeretnénk ilyen jellegű kérdéseket megtalálni, mert semmi szükség arra, hogy a forgalmazó esetleg jogi úton érvényesítse a követeléseit, ezzel komoly szankciókat kiharcolva a bűncselekményt elkövető egyének ellen. Súlyosabb esetben bezáratva a topikot, ezzel megvonva a lehetőséget a többiek elől az információk, eszmecserék szabad átadásától!

Tehát mindenkoron érvényes szabály: NINCS IGO a telefonra!

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5729) kertsa


kertsa
senior tag

Alig van telepítve app a telefonra és alig van szabad hely. Mivel tudom törölni a felesleges, törlés után visszamarad fájlokat? Milyen mappába telepít a telefon? Honnan törölhetek? Abszolút nem ismerem még a rendszert :B

(#5730) Lenry válasza kertsa (#5729) üzenetére


Lenry
félisten

amihez hozzáférésed van, az a /storage/sdcard0/Android/data
ide pakolja egy csomó program a felhasználói adatokat, Windowson ez a Users\<felhasználóneved>\AppData mappa, de a játékok egy része pl mindenét iderakja.
ha valamit törölsz és itt hagyja a szemetét, azt nyugodtan kukázhatod.

a Program Files-nak megfelelő /data mappához root nélkül nincs hozzáférésed.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5731) bubus66 válasza Lenry (#5730) üzenetére


bubus66
nagyúr

Root nélkül nem tud törölni semmit sem se a systemből.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5732) kertsa válasza Lenry (#5730) üzenetére


kertsa
senior tag

Köszi. Törölgetek, ha valami elcseszek, akkor nyomok egy resetet :)

(#5733) Dokyka85 válasza bubus66 (#5728) üzenetére


Dokyka85
csendes tag

mostmár igen :D

(#5734) Lenry válasza bubus66 (#5731) üzenetére


Lenry
félisten

tudom, írtam is, hogy nincs hozzáférése, de a storage-ben lévő data-ban root nélkül is tud garázdálkodni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5735) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

végre megjött rá a matt fólia, végre nincs ujjlenyomat viszont rohadt jól néz ki :D

(#5736) Deathdox válasza kertsa (#5729) üzenetére


Deathdox
csendes tag

Én a clean master-t használom a telefon kipuculásához és a progik kilövéséhez. Keveset eszik és egyszerű a használata. Yah és magyar. :)

LG Optimus L9 --->[LG Optimus 4X HD] 4.1.2 v20a, a póker Royal Flush-e. :)

(#5737) kertsa válasza Deathdox (#5736) üzenetére


kertsa
senior tag

Szintén azt használom :)

(#5738) balint87


balint87
csendes tag

Sziasztok! Észrevettem hogy a két felső sarokban van egy kis bevilágítás, világosabb ott az értesítési sáv. Ez normális? Lehetne fekete a sáv, azon kevésbé lenne feltűnő... de pl egy éjszakai jelenetes videónál is zavaró :(

(#5739) Long Man


Long Man
tag

[About Adblock Plus for Android] [Youtube videó]

[Configuring Adblock Plus for Android]

[Adblock Plus for Android apk v1.1.1]

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#5740) H.Bencike válasza balint87 (#5738) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Nekem is olyan, ne aggódj

LG G3

(#5741) Long Man válasza balint87 (#5738) üzenetére


Long Man
tag

Nálam is.

Vagy pechesek vagyunk, vagy ez egy L9 fícsőr :U

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#5742) balint87 válasza Long Man (#5741) üzenetére


balint87
csendes tag

köszi, megnyugtattatok :) kicsit utánaolvastam a dolognak és kiderült hogy még a Nexus 4-en is előfordul pedig hát nem egy árkategória... örülök hogy más gond nincs a kijelzővel, ehhez meg majd idővel hozzászokok...

(#5743) adalbert1 válasza Lenry (#5724) üzenetére


adalbert1
veterán

Na igen, ez a csekély belső memória kb. a legnagyobb hátránya a telefonnak (persze kérdés, hogy mihez viszonyítunk, barátnőm Galaxy Minijében kb. tized ennyi :)) ). Számítógépről megvéve el lehet kezdeni letölteni a telefonra a play által nem kompatibilisnek ítélt játékokat is? Vagy ilyenkor hogy lehet a telefonra telepíteni (bocs, ha láma kérdés, Androiddal mostanában kezdtem foglalkozni)?

(#5744) bubus66 válasza adalbert1 (#5743) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#5743) adalbert1

Átehelyezni át tudod a külső SD-re csak lehet hogy lesz olyan alkalmazás amit nem fog tudni onnan használni.

Ezt csak jó szándékal mondom, (vagy is írom) hogy olvasd el a "Téma összefoglalóban" az Android kezdőknek című fejezetett.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5745) Lenry válasza adalbert1 (#5743) üzenetére


Lenry
félisten

ha nincs kompatibilis készüléked, akkor meg sem veheted az alkalmazást.
én is a virágbolti változatot próbáltam ki :B

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5746) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Hali!

Ma a Defymet nyugdíjazta egy ilyen készülék. Rendelek rá fóliát, van valami ajánlott tok mellé? Flipest használ valaki?

<< Heimdal >>

(#5747) Long Man válasza Retekegér (#5746) üzenetére


Long Man
tag

Egy [ilyent] nyúzok egy hete. Nem flip, de becsukva is lehet telefonálni vele.

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#5748) Retekegér válasza Long Man (#5747) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Szép! Mennyi egy ilyen?

<< Heimdal >>

(#5749) sleen


sleen
tag

ROMolók figyelmébe ajánlom a mai cm10.1 RC2 kiadást!

Nálam 2 hét után váltotta a PAC romot, nagyon rendben van eddig.

(#5750) sleen


sleen
tag

A minap olvastam xda-n egy kis trükköt.
cm10.1-en a home gombra nem ébred fel a telefon, csak a power gombra. PAC-en működött alapból, de most hogy feltettem a cm-t kipróbáltam és működik. :C

Root explorerben, vagy erre alkalmas fájlkezelőben nyisd meg szerkesztésre ezt:
System/usr/keylayout/Generic.kl

Ezt a sort:
key 172 HOME
Írd át így:
key 172 HOME WAKE

Mentés után indíts újra a telefont és kész.
Köszönet wbc1228-nak! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.