Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5101) bubus66 válasza droidforever (#5100) üzenetére


bubus66
nagyúr

Egy kérdés.avast-ot használok létezik jobb progi is vagy bízhatok benne nyugodtan!Ki mit használ?

Milyen használsz avast? Telefonon vagy a gépen?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5102) bucsupeti válasza bubus66 (#5092) üzenetére


bucsupeti
senior tag

ez alapján a kép alapján nem volt használva a telefon. így nekem is elvan a telóm.

szerintem én értek hozzá, mégis szarul birja.
annak bírja szarul aki használni akarja mindenféle kényszermegoldás nélkül....

[ Szerkesztve ]

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#5103) droidforever válasza bubus66 (#5101) üzenetére


droidforever
tag

Telón használom!Miért te nem használsz telón ilyeneket?

(#5104) sarkanyolo2 válasza akcsy (#5086) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Egymás véleményének meghallgatása a fórum lényege, nem a fórumozó elküldése. Légy szíves....

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#5105) mihione válasza bubus66 (#5099) üzenetére


mihione
őstag

Az első kérdést nem értem...
Jó topicba írok ne aggódj,igen volt L9-em is.Onnan tudom hogy az általam említett paraméterekkel a büdös életben nem fog 13 óra alatt 6%-ot fogyasztani,de akkor is kíváncsi voltam h az én készülékemben van-e a hiba vagy ez ilyen...akkor sem tudott semelyik okos reagálni arra csak annyit hogy nekünk jó.Szubjektív persze h kinek mi a jó,ezért is kértem akkor is h csináljon valaki screenshotot összehasonlítási alapként...
Az utolsót meg nem értem h jön ide, ha ez most valami kifigurázás akar lenni akkor baromi gyenge:D
Régebben is megmondtam, nem lenne rossz készülék bár ekkora kijelzőmérethez azért már elkell a HD felbontás,a nyöszörgő házat meg a vékony és tepsi méret miatt csak-csak elnézném de ez a wifivel való fogyasztás baromi nagy vicc.A képek minőségéről inkább nem beszélnék,mindenki tudja nem éppen ez a teló erőssége.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#5106) bubus66 válasza droidforever (#5103) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem használok ilyeneket minek kell vírus irtót használni?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5107) mihione válasza droidforever (#5103) üzenetére


mihione
őstag

Én sem használok,és én sem értettem sosem h miért használnak egyesek...
Nem igazán van még androidra vírus tudtommal,illetve ha átutalásokat csinálsz telón akkor lehet érdemes használni mert arról olvastam már h volt egy vírus ami ezeknek az adatoknak a kicsalására pályázik,de ha átlag felhasználó vagy aki netezget meg játszik a telón akkor szerintem felesleges rá a kergető...:)

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#5108) mnó77


mnó77
tag

Sziasztok.

Bubus!

Publikus,hogy mire cserélted az L9-et?Én is eladtam de lehet,hogy úgy leszek mint te anno,hogy lesz még nekem ilyen.Egyszerűen ennyi pénzért ilyen paraméterekkel rendelkező teló nem nagyon van!

(#5109) droidforever


droidforever
tag

Értem,hát köszönöm az útbaigazítást!Akkor valószínű,hogy törölni fogom mert zabálja az akksit!

[ Szerkesztve ]

(#5110) bubus66 válasza mnó77 (#5108) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#5108) mnó77

Küldtem egy PÜ-t

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5111) akcsy válasza mihione (#5107) üzenetére


akcsy
tag

Nah figyelj, nem mondom még1x ha nincs ilyen telód, akkor lehet innen takarodni, vagy vegyél vissza az arcodból... Máár nagyon idegesít az itléted... Tán nem voltam érthető?? 14 óra aktív wifi szerinted mi??? kikapcsolt képernyőn interneztem??!! Eszed mint látszik :C :C Jó van, hogy érthető legyek min. 2 órán át 100% fényerőn használtam...
Ezen kívűl nem kell fejlesztőnek lenned, csak rendelkezz ilyen telefonnal... De ahogy látom, az Atrix nem nagyon változik, köszi a képet bubus66 :DDD :DDD :DDD :DDD :R

[ Szerkesztve ]

(#5112) bubus66 válasza akcsy (#5111) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szívesen. ;]

(#5113) mnó77

Oké rendben. :K

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5113) mnó77 válasza bubus66 (#5110) üzenetére


mnó77
tag

Köszönöm megkaptam!

(#5114) akcsy válasza sarkanyolo2 (#5104) üzenetére


akcsy
tag

De figyeld már... Csak az Atrixával van elfoglalva, különben is ti külditek el az OFFoló Optimus 4X-est, mikor egy témába vágó kérdést akar kitenni...
Nála mit hallok? Fuuu mindjárt eladom, ffuuu figyeld az Atrixom sokkal jobb mint ez a szar, és olcsóbb... Háát mit ne mondjak ez igazán témába vágó... :K

(#5115) mihione válasza akcsy (#5111) üzenetére


mihione
őstag

Szerintem nem nekem kéne visszavennem az arcomból... :DDD
Baromi okos lehetsz ember ha észrevetted volna nem is neked írtam azt a hozzászólást egyrészt,másrészt %-okat megint nem sikerült írni honnan meddig merült meg egyebek,illetve a kábé meg szerintem adatok helyett inkább a tényekre támaszkodnék.
Majd én eldöntöm melyik fórumba akarok hozzászólni nem kell a te javaslatod.
Újra leírom rendelkeztem ilyen telefonnal,szerinted viccből akartam downgradelni a semmit vagy mi a....

Most nagy királyok vagytok mind a ketten,igazából csak saját magatokat járatjátok le :))

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#5116) akcsy válasza mihione (#5115) üzenetére


akcsy
tag

Most kisgyerekekkel nem állok le vitatkozni csak nem értem mit akarsz itt ha nincs telefonod?? Downragelni?? Mit az Atrixot?? Nekem meg nem kell, hogy Hirdesd az Atrixod, leírtam a hozzá megfelelő fórumokat...
Háát kérdezgess nyugodtan, ha én nem tudtam segíteni, akkor majd lehet más fog... Nemértem milyen tény kell, báár biztos nem fogom a te kedvedért naponta lefényképezni, hogy hogyan bírja...

(#5117) akcsy válasza droidforever (#5109) üzenetére


akcsy
tag

Hallod, megint letöltöttem, de ugyanaz az átlátszó kocsi vár... Helyben tényleg kevesebb lett viszont...
Azt nem tudom, hogy olvastátok-e, hogy a GTA3-ra adtak ki frissítést, mellyel át lehet helyezni SD-re... Én nem játszok vele, csak annak szól, aki szereti :D

(#5118) Milestone2 válasza bubus66 (#5091) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ez most már saját kép:

;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5119) Milestone2 válasza bubus66 (#5091) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ki-ki-ki
Hi-hi-hi

Szóval mire vagy kíváncsi?

Van benne magyar, meg az összes, ami az EUO-ban is benne volt, plusz baltikum...

Egyébként most már szent meggyőződésem, hogy csak egy fajta ROM van, a legtöbb mérete bitre-bájtra megegyezik...nincs olyan hogy HUNGARY, meg ilyenek.

Csak azok a ROMOK mások, ahol a sztolgáltató valami külön mahinációt kért bele... (orange stb)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5120) akcsy válasza Milestone2 (#5119) üzenetére


akcsy
tag

Várj akkor most ezt hogy is csináltad? te nyitottad ki, nem? Vagy csak rátetted az EUO verziót?:D

(#5121) Milestone2 válasza akcsy (#5120) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mondom hogy feltettem a v20D Baltic verziót.

De utána persze én nyitottam ki.

Szépen pár hét alatt annyiszor elolvastam mindent, amíg végre megértettem.

Majd mikor már biztos voltam a dolgomban, megtettem.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5122) sarkanyolo2 válasza akcsy (#5114) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

"különben is ti külditek el" Na én ebben nem vagyok benne! :N

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#5123) Milestone2


Milestone2
nagyúr

És most már rootolt is.

Na most kezdem tanulmányozni a következő "leckéket"

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5124) seawolf570


seawolf570
aktív tag

Emberek mi történt itt tegnap óta? :(((
Nehogy összevesszetek már a hozzászólásom miatt. :N

mihione

Amikor arról írtam, hogy az egyik legjobb (hangsúlyozom még egyszer, nem a legjobb, hanem az egyik legjobb) ár érték arányú a tudását stb. figyelembe véve, akkor nem számoltam bele a 4,3 colos kijelzőjű telefonokat.

Hidd el nem egyik napról a másikra döntöttem, végigolvastam a számomra még megfizethető telefonok tesztjeit,véleményeket olvastam róluk stb. Ami döntő jelentőségű volt a hardver mellet, az a kijelző mérete volt (nem akartam kompromisszumokat kötni még ebben sem). Ezért nem lett pl. Samsung Galaxy S Advance, vagy Motorola Defy stb. A végső tényező pedig az volt, hogy a T-nél kapható legyen előfizetésre, ugyanis már több mint 15 éve vagyok előfizető ugyanazzal a számmal.

Ez utóbbi tényezőt a T magasról le szokta sz@rni, annak ellenére, hogy még további 4 előfizetésem van náluk. Szerintem ez csak őket minősíti.

Lehet, hogy hardverileg esetleg szoftverileg az Atrix 2 jobb és még olcsóbb is, de a kijelzője számomra kompromisszum a mérete miatt, magyarán a listáról kilőve. Felmerülhet egyesekben, akkor miért nem egy 4 magos csoda, miért ez. Nagyon egyszerű a válasz. kinőttem abból a korból, amikor az volt a fontos kinek erősebb az apukája, kinek van drágább biciklije, kinek jobb a Matchbox-a és kinek van több belőle. Amire kell arra elég a két CPU mag, az 1G RAM és a kijelzője 4.7 col mint a nagyoknak. Azért nem vagyok hajlandó plusz 50-70 ezret kiadni, mert 4 CPU mag van benne és most az a menő.

Már említettem jó pár HSZ-el ezelőtt, hogy az elsők között volt meg a telefon Magyarországon, tehát nálam régebb óta nem sokan nyüstölik. Ennek ellenére nagyon meg vagyok vele elégedve minden tekintetben és egy pillanatra sem bántam meg eddig, hogy ezt választottam. Pedig a több mint 15 év alatt megfordúlt a kezem között pár telefon. A féltégla méretű Ericsson-tól kezdve (amibe bankkártya méretű teljes SIM ment bele) a kb. gyufásdoboz méretű SonyEriccson-ig bezárólag, szinte minden létező (a T-nél kapható) gyártótól, különféle operációs rendszerekkel felszerelve.

Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

(#5125) bucsupeti válasza Milestone2 (#5123) üzenetére


bucsupeti
senior tag

:C
Gratulálok.... :R mester :R
:)

Vissza is tudod zárni? Vagy az nem cél egyenlőre?

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#5126) tormakrisz válasza Milestone2 (#5118) üzenetére


tormakrisz
csendes tag

Szia tudnál nekem segiteni hogy meg tudjam én is csinálni a ki nyitott bootot

(#5127) droidforever válasza akcsy (#5117) üzenetére


droidforever
tag

Csinalj mar screenshoot-ot a jatekrol kivancsi vagyok milyen!

[ Szerkesztve ]

(#5128) bubus66 válasza tormakrisz (#5126) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#5126) tormakrisz

Bent van a téma össze foglalóban.

(#5121) Milestone2

Akkor meg miért kellett a Baltics ha kinyitottad a bootloadert ízért mert az V20D?

(#5120) akcsy

Nem igaz az EUO sincs nyitva azt is neked kell kinyitni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5129) bubus66 válasza mihione (#5115) üzenetére


bubus66
nagyúr

:R :C

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5130) Milestone2 válasza bucsupeti (#5125) üzenetére


Milestone2
nagyúr

bucsupeti:

Nem cél. Mivel olvasmányaim szerint, egyenlőre nem is lehet becsukni, Kezdőként az volt a cél, hogy ki tudjam nyitni, felrakjam a rootot és kidobáljak mindent ami nem kell. Most majd továbbolvasok, hogyan rakhatok rá (ha akarok egyáltalán) custom ROM-ot, hogyan lehet (lehet-e) custom ROM után stock ROM-ot visszatenni. Stb-stb

bubus66:

Nem kellett egyszerűen kíváncsi voltam miben más? Semmiben. Mondom, onnan indult a cselekmény, hogy akkor megnézem az EUO v20c-t nyitott-e. Nem. Utána megnéztem, hátha nyitott az EUO v20b. De nem. Aztán ha már benne voltam, a kíváncsiság továbbvitt és jött a Baltic v20d. És csak mikor ezzel megvoltam, akkor mondtam azt, hogy most már tologattam eleget a ROM-okat, jöhet a root. Ahhoz meg előbb ki kellett nyitni...

tomakrisz:

Én ezzel meg ezzel... Kérsz lépésről-lépésre leírást? Én az All-In-One Root metódust választottam.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5131) bubus66 válasza Milestone2 (#5130) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az alapján nyitottad ki ami bent van a téma összefoglalóban? És mennyivel más a Baltics? Most már elhiszed,. hogy nem azért Europa Open mert nyitva van a bootloader. :K

Innentől akkor rakhatód a custom ROM-kat mert van CWM-ed

(#5126) tormakrisz

UPDATE-SuperSU-v1.25.zip Ezt felmásolod a külsö SD-re mmajd kinyitod a bootloadert,flasheled a recoveryt,majd belépsz a recoverybe, Cooshe Install Extrenal_SD card (azt hiszem) Majd megkeresed UPDATE-SuperSU-v1.25.zip Install, és utána reboot system ennyire egyszerű, nem kell kérni semmilyen leírást

Forrás: [link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5132) Milestone2 válasza bubus66 (#5131) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hát azt meg nem mondom neked, hogy a :R témaösszefoglalóban :R van leírva, vagy onnan kiindulva találtam rá valahol erre az All-In-One Root-ra, de ezzel csináltam... Amit az első privátomban küldtem neked...

Mondom, a custom ROM-okon még gondolkodom, most azt hiszem jó darabig megint "tanulni" fogok, azaz olvasgatom a szakirodalmat (benneteket)! :P

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5133) Milestone2 válasza tormakrisz (#5126) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ment PÜ!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5134) bubus66 válasza Milestone2 (#5132) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ugyan az mert letöltöttem.

H a a systemből törölsz alkalmazásokat akkor az apk meg a hozzátartózó odex-et is törölni kell. Ezt tudod?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5135) Milestone2 válasza bubus66 (#5134) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ezt a Superuserrel (root) feljogosított programok (RootAppDel stb) nem teszik meg maguktól?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5136) Milestone2 válasza bubus66 (#5131) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mégegyszer, szerintem semmiben nem más a Baltics. A mérete más 574.92MB, míg az EUO/Hungary 574.86MB volt, ez a különbség az a pár plusz nyelv ami belekerült. Ha megnézed, Balticsból kimaradt a c-verzió, a b után egyből a d jött...

Most végigböngésztem. Mindenhol 574.86MB a méret, kivéve egy francia romot (ott 590.82MB) ott gondolom a szolgáltató kért bele valami pluszt. Kár, hogy nem tudok franciául...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5137) bubus66 válasza Milestone2 (#5135) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ezt nem értem?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5138) Milestone2 válasza bubus66 (#5137) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mit? Én azt hittem (úgy tudtam), hogy ha rootolva van a készülék, fent van a SuperSU, akkor az olyan programok (főleg system módosító, törlő, karbantartó), amik képesek rá, sokkal mélyebben belenyúlnak a készülékbe, mert már meg van rá a "rendszergazdai joguk" a rootolással...

Ergo, úgy gondoltam, ha egy ilyen programmal bemegyek a system részbe, és azt mondom neki hogy takarítsd ki, amiket kijelöltem, akkor azt teljes mélységében teszi.

De ezek szerint nem?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5139) bubus66 válasza Milestone2 (#5138) üzenetére


bubus66
nagyúr

Miért nem teszi root jogot meg kell adni az alkalmazásoknak teljes mértékben. Ha a systemből törlöd akkor töröl mindet. Ki takarítja milyen teljes mértéket akarsz a mapsnak van a framework-res mappában amit el lehet távolitani.

A recoveryben van olyan hogy wipe cache és wipe dalvik-cache ezeket is érdemes megfuttatni egy takarítás után vagy a TB feltenni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5140) Milestone2 válasza bubus66 (#5139) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Jó. Ennek majd utánaolvasok. Egyenlőre nem nyúltam bele semmibe. Ezt is jól végig kell rágnom, mibe szabad nyúlni és mibe nem...mit érdemes törölni és mit nem... Ti is írtatok róla nem is olyan rég...ha jól emlékszem.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5141) bubus66 válasza Milestone2 (#5140) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az oldalamon meg találod, hogy mit lehet törölni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5142) Milestone2 válasza bubus66 (#5141) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tudom, hogy olvastam, akkor ott... :D

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5143) Milestone2


Milestone2
nagyúr

A firmware oldalon található fájlok közül ezek különböznek a miénktől:

BYT/BOUYGUES(FRANCE) v20B LGP760 590.82 MiB
VD2/VODAFONE(GERMANY) v20A LGP760 638.65 MiB
VDX/VODAFONE(GREECE_CYPRUS) v20A LGP760 638.65 MiB
VDI/VODAFONE(ITALY) v20A LGP760 638.65 MiB
PLS/PLUS(POLAND) v20B LGP760 581.23 MiB
TPL/T-MOBILE(POLAND) v20B LGP760 590.7 MiB
VDR/VODAFONE(ROMANIA) v20A LGP760 638.65 MiB
VDS/VODAFONE(SPAIN) v20A LGP760 638.65 MiB

Költői a kérdés vajon ezek a ROM-ok azon kívül, hogy lehetséges, hogy csak egynyelvűek és lehetséges, hogy csak a megrendelő szolgáltató mobiljával működnek, mivel tudhatnak többet, mint a mi ROM-unk, mert méretben jelentősen nagyobbak...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5144) Gzolo válasza Milestone2 (#5143) üzenetére


Gzolo
senior tag

Valószínűleg több telepített app miatt lehet ez, Vodafone-nak van saját időjárás appja, widgetei, háttérképek, ilyesmik.

(#5145) Milestone2 válasza Gzolo (#5144) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hasonlóra gyanakszom én is.

Mondjuk a 15-20MB különbség az tényleg pár app.

A 638-nál már elgondolkozom, mert az már 70-80MB.

Mindegy, ezt is úgy szabom, ahogy akarom, rápakolhatom magam azt a pár megabájtot.

Ezért is raktam offba.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5146) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Más.

Nézegetem a custom ROM-omkat.

A mi ROM-unk 575MB.

A customok 100-300MB között mozognak.

Ez azért irtó nagy különbség, és mégis minden, ami hasznos benne van a customokban?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5147) akcsy válasza droidforever (#5127) üzenetére


akcsy
tag

Uhh, már letöröltem, de te küldhetnél róla képet :)

(#5148) bubus66 válasza Milestone2 (#5146) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen 100 és 300 MB között mozognak meg fele cucc hiányzik belőle. Azonkívül az összesben bent van a magyar nyelv. Nézd már meg a bulid.prop milyen nyelven van.

ro.build.target_country=EU
ro.build.target_operator=OPEN

A vodafone-nak mindegyik romja nagyobb volt. Amit te felsoroltál azok mind szolgáltatói ROM-ok és nagyobbak mint a sima gyári rom.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5149) sleen válasza Milestone2 (#5130) üzenetére


sleen
tag

Grat. Nekem 3 hete custom rom van fent. A lényeg, hogy mielőtt fel tennéd az új romot, csinálj egy cwm backup-ot. Így ha nem tetszik, egyszerű restore-al vissza tudod állítani a jelenlegit. Én kihagytam sajnos. De van lehetőség az xda-ról is leszedni a gyári romot, azt írják működik.

(#5150) sleen válasza Milestone2 (#5146) üzenetére


sleen
tag

Azért, mert mellé még le kell töltened a gapps (google appok) fájlt is és azt is telepítened kell.

Jah és egy kérdés:

Hogy lépsz recovery-be? Nekem sehogy nem megy, csak a google playről letöltött Rom manager alkalmazással.

Te tudod a kombinációt? Többféle módját próbáltam, de az istenért nem megy.

Kösz.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.