Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) tothi_87 válasza bucsupeti (#5250) üzenetére


tothi_87
tag

Hát ez elég szarul hangzik :(((

Samsung Galaxy S4 LTE-A i9506 ASUS X555LB-XO053D Azt mondják, elmebajban szenvedek... De én nem szenvedek, élvezem minden percét...!

(#5252) Milestone2 válasza kisocsi (#5247) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ezt is kipróbáltam...
Nem értem...
Szomorú levék...

Valamit biztos én szúrok el a sorrendel...

Priviben leírod, mit milyen sorrendben tettél?
:R

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5253) kisocsi válasza Milestone2 (#5252) üzenetére


kisocsi
tag

Ment privát.
Most Mike's Unofficial CM10.1 fogom kipróbálni,a PACman v22.1.0 nem nagyon teszett.

(#5254) Milestone2 válasza kisocsi (#5253) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nekem sem...

Mike igen, de van ujabb is en a 03.31-et tettem fel, de azota van egy 04.11 is!

Ami még tetszett, az az avatar 2.7

Köszi a privit, megyek olvasni.
:R

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5255) tothi_87 válasza bucsupeti (#5250) üzenetére


tothi_87
tag

Arra nem a közelség érzékelő van hogy kikapcsolja a kijelzőt telefonálásnál?

Samsung Galaxy S4 LTE-A i9506 ASUS X555LB-XO053D Azt mondják, elmebajban szenvedek... De én nem szenvedek, élvezem minden percét...!

(#5256) kisocsi válasza Milestone2 (#5254) üzenetére


kisocsi
tag

A Mike's Unofficial CM10.1 03.31 is működik a gsm,és eddig minden. A 04.11 frissítés dobjál nekem 1 linket légyszi,nem találom sehol! :Y :W

(#5257) Milestone2 válasza kisocsi (#5253) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ment válaszprivát...
:D

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5258) sleen válasza Milestone2 (#5254) üzenetére


sleen
tag

Na én 3 hétig használtam a mike's cm10.1-et, épp ma este tértem át a pacman rom-ra.

Ezt is megpróbáljuk, nem tűnik rossznak. Szarabb a hangzása és a menü sem tetszik, hogy tablet megjelenése van. Ez a negatív egyelőre.

Tesztelem pár napot és meglátjuk. Azért váltottam, mert a másik rom eléggé behalt az xda-n. Semmi hozzászólás, semmi hír, semmi újdonság.

(#5259) kisocsi válasza tothi_87 (#5255) üzenetére


kisocsi
tag

De. Csak közelségérzékelő van benne,fényérzékelő nincs. Nekem már egyáltalán nem hiányzik.

(#5260) Milestone2 válasza kisocsi (#5256) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Feltelepítve, programon belül ajánlja fel.
Programfrissítés vagy Frissítés keresése...
Rövid ideig volt a telón, nem emléxem...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5261) kisocsi válasza sleen (#5258) üzenetére


kisocsi
tag

A tablet menü nekem sem jött be,ezért cseréltem le. A Mike's cm10.1 fel kell rakni a 4.2.2 Hotfixes,vagy már tartalmazza? Esetleg valami negatív tapasztalat?!

Milestone2

Köszi,már jön is le. 1 kicsit lassú,remélem ma még leszedi!

[ Szerkesztve ]

(#5262) darthdenes válasza bubus66 (#5246) üzenetére


darthdenes
tag

Bubus nem akarok kötözködni, de szerintem durván túl értékeled a Blacket. Semmiféleképpen nem lehet 1lapon említeni az L9-el. Volt Blackem amit Zte blade után vettem. Nem éreztem annyival jobbnak mint amennyibe került. Gyorsaság talán picit volt jobb, de nekem nagyon darabosan működött. 1hónapig volt meg aztán lepasszoltam anyámnak. Neki a kánoán volt Huawei x3 után. Beszereztem egy 2x na az már lényegesen jobb volt szinte minden téren. A várva várt ics a szopás tengerét hozta el, nem az ígéret földjét mint sokan vártuk. Érdekes módon a Blackre jobban sikerült az ics, de annak az állandó sd kártya eldobás kergeti anyámat az őrületbe. A black egyre döcögősebb kezd lenni. Lehet újra kellene pakolni, full gyári még root sincs csak pár appot letiltottam. Alapvetően muter szereti. De én frászt kapnék tőle. L9 1hónapja van meg. Eddig tetszik. Jobb kamera és a belső nagyobb tárhely kellene. Bár visszaraknám v10a az mintha jobb lett volna, kicsit virtuális takarító vagyok és szeretném kiszedni a nem használt alkalmazásokat. De nem sikerült sehogy se, ezért csak fagyasztottam őket. Így is jól el vagyok a gyári rommal, nem igazán agyalok a folyamatos cserén mint pl a 2x esetén.
Összegezve: az Én igényeimnek megfelel, jó teló.

(#5263) sleen válasza kisocsi (#5261) üzenetére


sleen
tag

Tartalmazza a hotfix-et. Nekem időnként el mászott az óra. 2 órával kevesebbet mutatott automatikusra állítva. Át állítottam manuális moszkvai időre, így jó lett. 1 napig. Ekkor Automatikusra állítva jót mutatott, de később megint el mászott. Folyamatosan állítani kellett kb. 2 naponta.

Talán még annyi, hogy a színek nagyon sőt érnek tűntek. Úgy értem, hogy nexuson sokkal kontrasztosabb volt a holo design. A feketétől jól megkülönböztethető volt a sötétszürke, az l9-nél nem igazán. Mondjuk itt a pac-nél sem sokkal jobb. Lehet csak az slcd és az ips közti különbség miatt...

[ Szerkesztve ]

(#5264) kisocsi válasza sleen (#5263) üzenetére


kisocsi
tag

És ezt melyik verzióval csinálta? A 03.31,vagy a 04.11 esetleg mindkettővel?

(#5265) sleen válasza kisocsi (#5264) üzenetére


sleen
tag

A 03.31 volt fent. Nem is tudtam, hogy van frissebb...

Na majd meg írhat ad a tapasztalataid..

[ Szerkesztve ]

(#5266) sleen válasza kisocsi (#5261) üzenetére


sleen
tag

Ja és a pac-hez kell a hotfix?

Rohadtul utálom ezt a helyesírást felül bíráló vacak keyboard-ot........

[ Szerkesztve ]

(#5267) tothi_87 válasza kisocsi (#5259) üzenetére


tothi_87
tag

Minden tesztben azt írják hogy van fényérzékelő és közelségérzékelő is.

Samsung Galaxy S4 LTE-A i9506 ASUS X555LB-XO053D Azt mondják, elmebajban szenvedek... De én nem szenvedek, élvezem minden percét...!

(#5268) kisocsi válasza sleen (#5265) üzenetére


kisocsi
tag

A saját frissítője ajánlotta fel. Wifin simán lejött.

A Pacman nem tudom,kb. fél órát volt fenn. Mást tettem fel,mert nem nagyon(egyáltalán) jött be a tablet menü.

(#5269) kisocsi válasza tothi_87 (#5267) üzenetére


kisocsi
tag

Fényérzékelő biztos hogy nincs benne. Saját magadnak kell állítani a fényerőt.

(#5270) sarkanyolo2 válasza tothi_87 (#5249) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Nem tudom, hogy van-e benne, de igazából nem sok értelmét látom. Szinte az összes fényérzékelő, ha be van kapcsolva, ugráltatja a fényerőt és az zavaró, bár ízlések és pofonok... :)

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#5271) bubus66 válasza darthdenes (#5262) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor sok sikert az L9-hez. Inkább a Black mint az L9 még egyszer. Az én igényemnek meg nem felel meg.

Nekem soha nem dobálta Black az SD kártyát. A kártya dobálás a szolgálatóival avagy az olyan GSM sz@rból vett mokolt Blacken volt.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5272) krisztian112


krisztian112
senior tag

Aki egész nap nyomkodja a telefonját, az ne csodálkozzon hogy lemerül. Én simán megvagyok vele 1-1.5 napot. Aki meg minden percen leveleket ír meg mittudomén mi az vegyen külső akksit. 5k-ért már lehet 4400mAh-t venni é az 2 szer feltölti a telefont. És jó minden más cucchoz is. (tablet,mp4 stb.)

Huawei P10 lite

(#5273) tothi_87 válasza sarkanyolo2 (#5270) üzenetére


tothi_87
tag

Én szeretem mert, a Black-ben jól működik. Nem ugráltatja a fényerőt, szinte nem is lehet észrevenni hogy állítja csak azt veszed észre hogy sötétben nem bántja a szemed és napfényben is látsz mindent.

Samsung Galaxy S4 LTE-A i9506 ASUS X555LB-XO053D Azt mondják, elmebajban szenvedek... De én nem szenvedek, élvezem minden percét...!

(#5274) bucsupeti válasza krisztian112 (#5272) üzenetére


bucsupeti
senior tag

aki minden percben leveletír az tényleg vegyen pótaksit, vagy másik készüléket aminél ez nem gond. nekem ez a sokadik okostelefonom, de eddig nem volt ilyen problémám, most meg van. tudom hogy nem kéne annyit használni és akkor nem lenne gondom, de én azért vettem hogy használjam és nem azért hogy kikapcsolt képernyővel, letiltott adatforgalommal, kilőtt programokkal tartogassam a zsebembe és úgy örüljek hogy 4 napig bírja egyetlen töltéssel.
igényeim vannak, de épp ezért van okostelefonom. azért jó lenne ha legalább 20-22 órát bírná.
ezek az én igényeim mellett igazak és nem vigasztal hogy másnak 1-1.5 napig bírja, mert más másra használja mint én.
aksimerülése gyalázatos, minden mással elégedett vagyok .

[ Szerkesztve ]

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#5275) tothi_87


tothi_87
tag

Az L9-ben az érintés érzékeny gomboknak a világítását lehet állítani hogy meddig világítson vagy esetleg folyamatosan világítson?

Samsung Galaxy S4 LTE-A i9506 ASUS X555LB-XO053D Azt mondják, elmebajban szenvedek... De én nem szenvedek, élvezem minden percét...!

(#5276) bucsupeti válasza tothi_87 (#5275) üzenetére


bucsupeti
senior tag

igen be lehet állitani :rendszerbeállitások/képernyő/előlapi gomb világitás

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#5277) Chikaya


Chikaya
csendes tag

Sziasztok, L9-en 4.0.4. szofton volt egy widget, amit nem találok a 4.1.2-n, ez egy közösségi widget volt. (facebook). Mondjátok meg légyszíves mi volt a neve. Esetleg ha tudtuk egy letöltési oldalt hozzá azt is megköszönném.

(#5278) sarkanyolo2 válasza Chikaya (#5277) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Lg Social+?

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#5279) tothi_87


tothi_87
tag

Most szedtem le az LG oldaláról a használati útmutatót és még abban is azt írják hogy van benne "távolság-/fényerő-érzékelő". Akkor ez most hogy van? Vagy van benne de a rendszer nem támogatja?

Samsung Galaxy S4 LTE-A i9506 ASUS X555LB-XO053D Azt mondják, elmebajban szenvedek... De én nem szenvedek, élvezem minden percét...!

(#5280) bubus66


bubus66
nagyúr

Ha valakinek nem Frissitett a Google Play akkor itt az apk

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5281) prannk válasza bubus66 (#5280) üzenetére


prannk
őstag

Új play? Mikor frissítette neked? Nekem nem rissített..utoljára délbe voltam wifin.

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#5282) bubus66 válasza prannk (#5281) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem frissítettem nekem sem csak én leszedtem és megosztottam, másik topickot olvasgatva találtamra.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5283) Milestone2 válasza bubus66 (#5280) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Thanks a lot!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5284) sarkanyolo2 válasza prannk (#5281) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

2 hete kezdték és összesen kb. egy hónap mire mindenkinek frissül.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#5285) sleen válasza kisocsi (#5268) üzenetére


sleen
tag

That is not mike's update,it's cm experimental M3...If you install this the low sound speaker and other bugs will return...

Xda-n írják, hogy nincs mike update. Már emlékszem, tehát 04.11 helyett akár az utolsó cm10.1 nightly-t is leszedhetnéd. Ezek viszont igénylik a hotfixet.

A PACMAN rom jobb, mint vártam, azt hiszem marad. Bár most néztem, hogy megjelent a JellyBam is. :C

Várok vele még.

(#5286) Milestone2 válasza sleen (#5285) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Most szedtem le JellyBam-ot.

Kipróbálom.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5287) sleen válasza Milestone2 (#5286) üzenetére


sleen
tag

Vállalkozó szellem.
Várjuk a benyomást.

(#5288) kispetii válasza bubus66 (#5271) üzenetére


kispetii
csendes tag

Szia, lehet egy kérdésem?
ha nem tudsz értelmes dolgot írni az L9-ről akkor ne írj inkább.
Szánalmas hogy ajánlották magad 2 hónapig az L9-el.. Most meg itt sajnálatos magad.
Hát köszi, én nem kérek ebből. És sokan azért nem jönnek fórumra, mert még a kedvük is elmegy ..
Köszi szépen hogy elolvastad.

iPhone 5C

(#5289) bubus66 válasza kispetii (#5288) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ha nem teszik akkor nem kötelező elolvasni. Te milyen értelmes dolgok írtál ha meg szabad kérdeznem? Nem sokáig leszek örülhetsz neki kíváncsi leszek, hányszor leszel megszorulva.

(#5286) Milestone2

Fel tettem a JellyBam-ot neked biztos, hogy jó lesz nagyon sok mindent lehet bent állítani, és a telefon része is működik tényleg stabil lehet. Egyenlőre csak a időjárás widgetet nem tudom beállítani, a többi az jó. Szerintem, neked megéri ki próbálni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5290) bubus66 válasza kispetii (#5288) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mi a problémád, amit írtam abban a hszem-ben?

Nem kérsz belőle örülök neki, ha nem kérsz belőle. Én meg nem kértem hogy olvasd el,nem kötelező. Mitől meg el a kedvük? Neked talán ez az első komoly telefonod? Vagy Androidosod??

(#5286) Milestone2

A home gomb nem oldja fel a képernyő zárat csak a bekapcsoló gomb lehet, hogy belehet állítani valahol. Majd nézd meg légyszíves.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5291) prannk válasza kispetii (#5288) üzenetére


prannk
őstag

Ne bántsd bubust.. ő itt a legnagyobb segitőkéz! Irod a problémád valószínü hogy ő fog segiteni.. néha rájön a szarozás de ez előferdül mással is... :D. :K

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#5292) bubus66 válasza Milestone2 (#5286) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#5286) Milestone2 (#5285) sleen Neked is ajánlom, ha van kedved próbáld ki.

Ajánlom neked a Jelly Bam-ot Csak a wipek mellet a felrakásnál a recoverybe csinálj egy format/systemet

A mounts and storageben találod meg. Működik a RIL vagy is a telefon része, mert próbáltam. viszont a másiknál nekem sem működöt, mint ahogy neked sem. Pedig SmartFlashTools-sal felraktam az fls fájlt,és így sem volt hajlandó életre kelni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5293) Milestone2 válasza bubus66 (#5289) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Köszi!

És mindenkinek üzenem, hogy Mike Gapinski kiadott egy hotfixet.
Azzal már minden custom megy.
Már annál is, akinél eddig nem volt telefon.

:C

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5294) sleen válasza bubus66 (#5292) üzenetére


sleen
tag

Holnap megnézem. Hátha jobb, mint a pacman, bár ez most elég bejövős. Nem gondoltam volna, de jobb a Mike cm10.1-nél.
A factory reset alap nálam minden rom cserénél.

Próbáltátok már a seeder alkalmazást? Xda-n ingyenes, playen úgy rémlik fizetős. Kisimítja az animációkat és kissé gyorsítja a dolgokat.

(#5295) akcsy válasza kispetii (#5288) üzenetére


akcsy
tag

Gyerekek één már komolyan nem értelek titeket... Újakat, bubust tudjátok szidni, de itt van egy arc aki reklámozza azt a sz*r Motoroláját, és egész szépen szarozza az L9-et mert volt nála 2 napot, arra nem szóltok egy szót sem, ha meg én rászólok akkor még az én k. anyámat... Háát igazán szép közösség alakult ki... Nembaj bubus mennymááá, ne is próbálj tesztelgetni romokat és megosztani te is velünk,meg ha kellene egy kis segítség, mert ebből nem kérünk(Remélem lejött az irónia) :W :W

(#5296) bubus66 válasza akcsy (#5295) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#5295) akcsy

Nyugalom nem vettem fel, hogy mit irt.

Emlékszel rá azt hitte a téma összefoglaló a fotó album még meg is sértődött mert nem lett berakva. Sehol nem láttam ilyet betéve. Ezért mondtam neked, hogy nyugalom. A másik legalább linkelni megtanulhatott volna. Ha meg beszerette volna tetetni a Téma összefoglalóba akkor egy albumba kellett volna feltölteni, és annak a linkjét betenni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5297) bubus66 válasza kispetii (#5288) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#5288) kispetii

Na majd akkor írogass nekem, ha tisztában vagy a dolgokkal

Felhívtam a T-t,a frissítés a FÜGGETLEN KÉSZÜLÉKEKRE ismétlem FÜGGETLEN KÉSZÜLÉKEKRE elérhető. :W Ez így semmiképen nem igaz, de te csak várd meg még a T-Mobile kiadja a frissítés. Jó várakozást. :P ;]

A Frissítésnek semmi köze ahhoz, hogy T-s vagy független. Mivel nincs külön T-Mobile, Telenor és Vodefone, legalább is a HUN régióban. Legalább az alap vető dolgokat tudnád, és utána kérjél bármit is számon.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5298) droidforever


droidforever
tag

Van új frissítés l9-re?

(#5299) Milestone2 válasza droidforever (#5298) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hivatalos nincs.

EUO és HUNGARY v20C a legfrissebb.

BALTICS v20D a legfrissebb, de az csak a 4-5 balti nyelvcsomaggal tud többet, (de a magyar is benne van, nekem az van fenn "poénból")

Itt: http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=18#hungary mindig meg tudod nézni, hogy mi a legfrissebb...

Persze attól függ, neked mi van fent...???

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5300) bubus66 válasza Milestone2 (#5299) üzenetére


bubus66
nagyúr

Persze attól függ, neked mi van fent

Miért függ az attól, hogy mi van fent neki?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.