Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) Milestone2 válasza bubus66 (#5300) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Jó reggelt Mesterem!

Szerintem ha v10A van fent még a telefonján,

akkor van frissítés...

akár öt féle közül választhat (v10E, v10G, v10H, v20B, v20C)

Ha viszont már a v20C-t használja,

akkor nincs frissítésre lehetősége...

Nem? Valami hibásat írtam?

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5302) bubus66 válasza Milestone2 (#5301) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem írtál hibásan csak azért kérdezte mert írtad a V20D-t. az is frissíthető a gyári frissítővel, csak nem a mi régiónkba. Kétlem, hogy a V10A lenne fent neki

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5303) Milestone2 válasza bubus66 (#5302) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szerintem érthetően írtam, hogy a v20D Baltics, ugyanolyan mint a miénk, csak 4-5 nyelvvel többet tud.
És attól mert elméletben nem a mi régiónkba készült, tökéletesen felrakható a mi telefonjainkra is, mint ahogy én is azt tettem fel az enyémre. Persze csak hogy kilógjak a sorból és ne azt kelljen írnom v20C Hun...

Bár ha engeded és hozzájárulsz, ajánlhatjuk neki az általad készített mentés verziót is... ;)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5304) bubus66 válasza Milestone2 (#5303) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azt ki mondta, hogy nem rakható fel? Senki. nem biztos, hogy csak a nyelvekkel van bent több lehet hogy más is van bent. Én is ki próbáltam volna de most már nem tesztelgetem.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5305) Milestone2 válasza bubus66 (#5304) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ahogy nézegettem -az én technikai és technológiai tudásommal- csak a nyelvekkel több...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Más: kipróbáltam az a k..va VDR/VODAFONE(ROMANIA) 20A LGP760 638.65 MB ROM-ot, hogy megnézzem miért több 65MB-vel mint a miénk (65MB-be már elég sok program beleférne), hát beszoptam, mert a 65MB egy Vodás boot animáció, meg egy Vodás kilépő animáció... Aki kíváncs, hamar megöregszik, hát én meg fogok...

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Sajnálom, hogy teljes valódban itt hagysz minket, de a szellemed itt lesz velünk... ;]

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5306) bubus66 válasza Milestone2 (#5305) üzenetére


bubus66
nagyúr

A vodások mindig is nagyobbak voltak, ha megnézed a frimware oldalon. Az hogy egy ROM nagyobb mint esetleg az ami a mi régiónkba van szánva nem azt jelenti, hogy alkalmazások vagy stb miatt nagyobb lehet,hogy csak framework-res volt valamiért módosítva.

Én meg örülök,hogy elmegyek főleg ilyenek miatt

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5307) Milestone2 válasza bubus66 (#5306) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tudom. Meg rá is jöhettem volna, mert a ciprusi, meg az olasz, meg a portugál vodás is pont ugyan akkora, ebből sejthettem volna, hogy az csak céges logó... :P

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5308) droidforever válasza Milestone2 (#5299) üzenetére


droidforever
tag

v20c-n hasít a masina,lehetséges hogy én értettem félre azt hittem van a 20c-nél frissebb!lol:D

(#5309) Milestone2 válasza bubus66 (#5306) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Igen, olvastam tegnap...

Bubus66!

Te szoktad mondani:

"...Ne azt nézd mit mondott, hanem hogy ki mondta..."

és ha belegondolsz, Te is tudsz időnként vadakat írni, amit ha valaki nem ismer, azonnal sírni kezd... ;]

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5310) Milestone2 válasza droidforever (#5308) üzenetére


Milestone2
nagyúr

(#5288) kispetii írt valami zagyvaságot tegnap, azt értetted félre...

:C A masina hasít akár v10A, akár v20C, akár custom. :C

MERT EZ A MASINA JÓ! - akinek meg nem jön be, az úgy is leváltja...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5311) bubus66 válasza Milestone2 (#5309) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen igazad van. Nézd meg az aláírását, légyszíves.hogyan lehet 3 hete L9 mikor már karácsony előtt is az volt neki. Érdekes nem?

Meg valamit írhatnál a V20D Baltics-ról.

(#5308) droidforever

Hogyan használod? Tiltottál le alkalmazásokat?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5312) Milestone2 válasza bubus66 (#5311) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Lehet hogy csak 3 hete ébredt rá, hogy L9-e van... :DD

Félre a tréfát, ehhez nincs mit hozzátennem, mert karácsony környékén még nem olvastam ezt a fórumot, én húsvétra leptem meg magam a készülékkel.

Nem vagyok nagy analitikus. Átlagfelhasználó szemével teljesen ugyanaz mint az EURv20C, szerintem nem véletlen, hogy a hivatalos jelölése is P76020d-EUR-XX.

Ha írsz így nyíltan, vagy priv-ben speciális teszteléseket, vagy hogy mit nézzek meg, megteszem, de magamtól nem találok különbséget.

Nyomtam egy AnTuTu Benchmarkot 7396 pont. Azt sem tudom, az kevés, vagy jó, de gondolom, ahhoz meg a szoftvernek nincs köze, ez inkább a hardwert teszteli...

Úgyhogy, ha segítesz, írok "szakvéleményt", magamtól annyit tudok, hogy több nyelv és más semmi...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5313) bubus66 válasza Milestone2 (#5312) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azt hogy esetleg mit változtattak szét kellene szedni a V20C és a V20D framework-res.apk vagy a jar fájlokat.Viszont ahhoz hogy szétszed először deodexelni kell majd kell hozzá APKTOOl, meg cygwin konyha.

Menyivel nagyobb a V20D mint a V20C?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5314) Milestone2 válasza bubus66 (#5313) üzenetére


Milestone2
nagyúr

v20C = 574.86MB
v20D = 574.92MB

Ezért gondolom, hogy csak az a 4-5 nyelv... :P

Szerintem azért a 0.06MB-ért nem érdemes szétszedni (ami ahogy leírod elég bonyolult lenne)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5315) sleen válasza bubus66 (#5311) üzenetére


sleen
tag

A világért nem szeretnék belefolyni a történetbe, de azon ember nem igazodik el, amiket Te írsz.

Kb. 3-szor tesztelted a repülős üzemmódot, tudjuk nem működik, mert összetört. ;)
Valami isteni beavatkozást követően a sim kártyád körül kicseréltetek mindent az eszközön és megjavult.
Eladtad már legalább 2-szer, nagyon szeretted 4-szer és ki nem állhattad 6-szor.

De még mindig itt vagy. Még mindig tolsz képernyőképet és még mindig javasolsz custom romokat.

Gyanús vagy Te nekem! Te ezt élvezed és eszed ágában nincs megszabadulni tőle... :DD
Lásd be, hogy unalmas lenne az L9 nélkül....

(#5316) bubus66 válasza sleen (#5315) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#5315) sleen

Tessék itt van A gyengébbek kedvért a "Jegelve" az azt jelenti elvan adva..

Igen úgy volt hogy elviszik közben nem vitték el, meghirdetem még egyszer és hétfőn elviszik. Hála jó istennek. Nem lesz unalmas L9 nélkül. Nem is jövök ide vissza az biztos. Nem mint a Black topickba.

(#5317) Milestone2

Rendben, ha ara írtad volna az sem érdekelne.

Hát ha csak ekkora különbség van a kettő között akkor tényleg a nyelvek lehetnek.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5317) Milestone2 válasza bubus66 (#5316) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ammen. (Ezt a :R hála a jó Istennek :R -re írtam, nem arra, hogy elmész...)

---------------------------------------------------------------------------------------------------

No, szerinted is az a minimális méretkülönbség az a 4-5 nyelvi csomag...???

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5318) bubus66 válasza Milestone2 (#5317) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen lehetséges a minimális különbség a 4-5 nyelvi csomag.

Kértem tőled, hogy írd egy pár gondolatot a V20D-ről. Esetleg vettél észre valami különbséget a V20C és a V20D között?

Én már nem akarom felrakni,mert már az is baj ha ROM-ot ajánlok valakinek.

sleen

Te nélküled lesz unalmas, de azért, hogy ne unatkozzak, csak te miattad nem jövök vissza ide. Inkább elmegyek az LG Optimus OFF topicba Vagy A Balck topicba.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5319) Milestone2 válasza bubus66 (#5318) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Vannak még akik hálásak neked és örülnek a munkádnak.
(Szerintem soha senkinek nem a szakértelmeddel, vagy a segítségeddel volt gondja)

Én merészeltem ajánlani a mentésedet is másoknak, akik letöltötték, használják és azt mondták klassz.

Mondtam nekik, kértem, köszönjék meg neked, mert te kreáltad, az már mindenkinek a saját lelkiismeret, hogy megtette-e...

Még egyszer leírom:

A V20D BALTICS-ban SEMMI ÚJAT NEM FEDEZTEM FEL. VÉLEMÉNYEM SZERINT CSAK ANNYIBAN KÜLÖNBÖZIK A V20C-től AMIT A LEGTÖBBEN HASZNÁLNAK, HOGY 4-5 NYELVVEL TÖBB VAN BENNE.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5320) bubus66 válasza Milestone2 (#5319) üzenetére


bubus66
nagyúr

Úgy gondoltam, hogy esetleg gyorsaságban is vettél észre változást? Nyugodtan oszd meg bárkinek. Amit beletettem az majd nem mind PRO változat.

Oké rendben megérettem. köszönöm az információkat. :R :R

(#5322) kengyel

Köszönöm kolléga szép idők is voltak a Black topicba. Csak sajna az is el fog fogyni rendesen. Hogyan működik az SGSIII LTE azért az kicsit király nem??

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5321) Milestone2 válasza bubus66 (#5320) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem, tényleg semmi!!!

De nem is lehet, mert -véleményem szerint- nem új, nem más szoftver.

Tök ugyanaz...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5322) kengyel válasza sleen (#5315) üzenetére


kengyel
nagyúr

Szia ! Neked fogalmad sincs róla hogy a bubus anno már mit letett az LG Black topicba. Aki ott volt,köztük többek között én is és jelenleg is van, tőle tanultunk nem is keveset. Szerintem itt az L9 topicban is láttam ,és látok nem egy fórumtársat aki igen is tőle tanulta meg a dolgokat. Szerintem előbb olvasgass minthogy valakit egyből támadj. A másik dolog hogy tényleg eladta a telefont !

Bocsánat mindenkitől, de akinek bubus segített az érti hogy ezeket mire írtam.

kengyel

(#5323) Milestone2 válasza bubus66 (#5320) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Igen. Csak az 1tapCleaner (vagy mifene) kért licenszet, vagy hogy vásároljam meg. A többi OK.

Szerintem elég gyors. De most ráállok -már amennyi időm lesz- a három custom tanulmányozására.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5324) Milestone2 válasza Milestone2 (#5323) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az időlimit lejárt.

Nem lehet törölni?

Basszus...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5325) bubus66 válasza Milestone2 (#5324) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem gond meg válaszolom PÜ-ben.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5326) Milestone2 válasza bubus66 (#5325) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Köfönöm fépen...!!!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5327) Milestone2 válasza Milestone2 (#5321) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hé Bubus!

Most esett le a tantusz, hogy Te nem az eredeti v20D-ről kérdezgettél engem,
én meg végig az original Baltics-ról gagyogtam neked...

Elnézést...

Lassú a felfogásom (de ezt eddig is tudtad... :DD )

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5328) bubus66 válasza Milestone2 (#5327) üzenetére


bubus66
nagyúr

De én az eredeti V20D-ről kérdeztelek, nem arról amit én csináltam. Úgyhogy nem lassú a felfogásod.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5329) Milestone2 válasza bubus66 (#5328) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Akkor csak most, hogy huszadszor átolvastam és nem értettem, miért kérdezed meg harmadszor is, gondoltam (rosszul), hogy biztos azért mert nem is az eredetiről akartál véleményt...

Ez már így alakult...

:F

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5330) bubus66 válasza Milestone2 (#5329) üzenetére


bubus66
nagyúr

Miért neked melyik van fent? Az eredeti gyári V20D? Mert ha az én arról érdeklődtem nem amit a mentésből tudsz telepíteni.

Azért mert én nem használtam a V20D-t csak meg csináltam le mentettem és megosztottam veled

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5331) Milestone2 válasza bubus66 (#5330) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nekem a gyári. Root után kitakarítva. És nyilván feltelepítve amit használok.

Nekem megfelelően gyors. Nem volt még semmi krach...

Nem akad. De ez elmondható volt a v20C-re, szintén takarítás és személyreszabás után.

Erről az eredeti v20D-ről, a JellyBam-v7.6.2-ről, az AOKP_Unoff_20130319-ről, meg a CM-10.1-20130427-NIGHTLY-ről, csináltam mentést, megvártam míg mindegyiknél a Google restore jóvoltából visszatelepedik minden program amik nekem kellenek, majd ezután CWM-ben megcsináltam a Backup-okat mindegyikről.

Így most mikor kedvem tartja 2-3 perc alatt váltogatok a 4 SW között, amelyiket éppen akarom.

Nekem ez így most jó.

Ahogy néztem van még a PAC-man ROM, az Avatar2.7d, meg a MikeUnoff.CM-10.1, de ezek nálam nem működnek, nem tudom a telefont feléleszteni, ezért nem érdekelnek...

...de elég sokat bányásztam a neten túl sok más új ROM-ról nem is tudok.

Még egy MIUI-t kipróbálnék, megnéznék, de még csak P970-hez csinálták meg, L9-hez nem....

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5332) bubus66 válasza Milestone2 (#5331) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ügyes vagy!! :C

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5333) Milestone2 válasza bubus66 (#5332) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem ügyes ;) , csak szorgalmas... ;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5334) bubus66 válasza Milestone2 (#5333) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mind kettő vagy!! További sok sikert. :K :C

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5335) sleen válasza kengyel (#5322) üzenetére


sleen
tag

Így igaz. Fogalmam sincs róla, nem olvasgattam azt a fórumot.
Csak erre a fórumra tudok alapozni, de még mielőtt félreértenétek én nem ekézni akarom őt.

Jómagam is a hasonló emberektől tanultam, csak xda-n. Köszönet érte.

Egyszerűen kíváncsi voltam mi a helyzet? Nem vagyok itt senki, hogy okoskodjak.

Forma 1 is az 50-es évek óta létezik. Aki esetleg a 90-es években született és nem tudja ki az a James Hunt, az csak azt tudja, amit manapság mondanak róla. Playboy és alkesz. Nyílván ennél több volt, de ahhoz utána kellene olvasni.

Ne haragudj Bubus, de annyira nem vagy ikon, hogy ezért visszanyálazzam a black fórumot. :R

Senkit sem akartam megbántani. Peace

(#5336) bubus66 válasza sleen (#5335) üzenetére


bubus66
nagyúr

nem haragszom nem is kérte senki sem. nyálaz nyugodtan az XDA-t.

Az XDA.n meg sokat lehet tanulni főleg ilyen cmahendra felétől. Aki azt sem tudja hogy az LGExractal lehet szétszedni a kdz fájlt. Köze nincs hozzá, hogy a BB hogyan lehet ki cserélni. Te még lehetsz akkor ikon hogy vissza nyálazzam az írásaidért a topickot. :K :C :R

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5337) sleen válasza bubus66 (#5336) üzenetére


sleen
tag

:B

Egyébiránt tökéletesen meg tudom érteni, hogy váltasz.
Jó kis masina ez, nagy kijelző, két mag, 1Gb ram, stb, de valamitől csak egy tárgy. Nem kápráztat el. Nem szeretem igazán, de ez nem a tudása miatt van.
A nexusomat (és ígérem utoljára említem), na azt nagyon csíptem, pedig gyengébb volt ennél. No de most ez van, és marad is egy darabig. Idővel majd csak...

Jól jönne már egy android 5, hogy kicsit megmozgassa az álló vizet. :U

Hogy kicsit a telefonról is essen szó. Nekem már rég volt fenn gyári rom, de emlékszem, hogy a tecső (youtube) videókat nem valami szépen játszotta. Beállítottam a jó minőség mobilon pipát, de mégis szar volt.

Viszont széles a mosolyom, mivel PACMAN-en tűéles a kép. Valakinek hasonló észrevétel?

(#5338) Milestone2 válasza sleen (#5337) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nekem a p760_PAC_JB_4.2.2-v22.0.0 még nem volt hajlandó együttműködni a T-Mobilos SIM-mel, de most kijött a p760_PAC_JB_4.2.2-v22.1.0-20130427 és ez végre már telefonként is hajlandó üzemelni.

Most tanulmányozom, már amennyire a munkahelyen lehet...

-----------------------------------------------------------------------------------------

Lehet elkiabáltam? Eddig volt. Szépen írta "H" "3G" "T-mobile", most minden eltűnt.

-----------------------------------------------------------------------------------------

Újraindítás után megint van... Ez mi a fene...???

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5339) sleen válasza Milestone2 (#5338) üzenetére


sleen
tag

Nekem sosem csinált ilyet. Ellenben olvastam xda-n, szerintem egy török srácnak van hasonló gondja. Más sim kártyával próbáltad? Esetleg barátnő, haver, rokon...?

(#5340) Milestone2 válasza sleen (#5339) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mondom.

Feltelepedés után közvetlenül egyszer még elmegy...

Ha folyamatosan le fog dobálni, akkor kuka, mert a másik négy ROM nem csinálja.

De reboot óta nem tette meg újra.

Tanulmányozom tovább.

;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5341) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Na egyet látok.

A gyári ROM-mal itt benn a melóhelyemen full volt a WIFI.

Ezzel a ROM-mal alig van vétel...

:O

Meglátom majd este, otthon mi lesz...

:Y

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5342) sleen


sleen
tag

Akinek esetleg eszébe jutott, hogy a marketről a beats audio installer nevű alkalmazást kipróbálná, nos ne tegye!
Szétcsapta a rendszert. (PACMAN ROM) A hangzáson nem segített, ellenben beleakadozott a lejátszásba.

Volt az alkalmazásban uninstall opció is, na ez tette be a kaput. Tönkretette a poweramp-ot, megfelezte az órát, sőt először tapasztaltam, hogy nekem sem ismerte fel a sim kártyát.
Újraindítást követően a sim megjavult, de a többi szar maradt.

Nandroid kisegített. :P

Viszont van egy egyszerű alkalmazás: RockoDevAudio Mod. Ez nekem javított.

(#5343) DiamondBack válasza sleen (#5342) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Ez mihez kell amugy?
Térerőugrálásra mondj inkább appot :)

[ Szerkesztve ]

(#5344) DiamondBack válasza bubus66 (#5306) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Én meg nem örülök neki, ezt a topikot tulajdonképpen te szülted ahogy olvasgattam, a többi mindenki meg maximum csendben kérdezhet vagy ha konstruktív hozzászólnivaló nincs akkor jobb csendben maradni. Na mindegy majd zargatlak privátban. Amugy szerinted érdemes kinyitni a loadert vagy van esély a hivatalosra?

(#5345) Milestone2 válasza DiamondBack (#5344) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem bubus helyett, csak a saját véleményem:

Ha jó így neked és mindenben megfelel, akkor a garancia miatt nem érdemes kinyitni.

(Bár mint tudjuk akár ezt is meg lehet oldani, ha ne adj Isten szükség lenne rá, alaplap tönkretétellel...hogy ne tudják meglátni az unlocked bootloader-t)

Ellenben, ha kísérletezni szeretsz, ha bármi olyan akarsz, amihez root kell, akkor ki kell nyitnod.

Kinyitni nagyon könnyű. Így utólag. 5 gombnyomás (nyitás + cwm + root)

Mondom ezt én, aki két hétig basztattam bubus-t, hogy nem veszélyes-e, nehéz-e.

Azt pedig, hogy kinyitja-e valaha az LG???

Folyamatosan íródnak a petíciók.

Januárban márciusi nyitást engedtek sejtetni egy mailban, most meg mindjárt május.

Ahogy bubus mondta nekem anno: mindenki döntse el magában...

Szépek a Custom ROM-ok, bár mindnek van hiányossága, akit vagy tudsz orvosolni, vagy nincs rá hotfix.

A gyári ROM tele van felesleges cuccokkal, de ahhoz meg root kell, hogy kidobáld őket...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5346) Milestone2


Milestone2
nagyúr

akit = amit

Bocsi...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5347) sleen válasza DiamondBack (#5343) üzenetére


sleen
tag

Térerő ugrálás ellen válts szolgáltatót. :DDD
Gőzöm sincs egyébként, nincs panaszom a térerőre. Még régen volt ilyen problémám a galaxy 3-al (i5800), az konkrétan ledobott és csak újraindítással csatlakozott ismét. Ott a gond az volt, hogy a cégnél a csarnok leárnyékolt piszkosul.

A beats audio pedig a zenei hangzást hivatott javítani. Általában az android nem erős gyárilag ezen a téren, viszont vannak lejátszók, amik javíthatnak rajta. Nekem a Poweramp és a winamp vált be, végül a poweramp-ot vásároltam meg. A winamp lehúzós.
Még ezen felül van néhány okosság, ilyen pl. a beats audio. A htc erre ment rá, ha megnézed szinte az összes burkolatán rajta van a logo.

(#5348) tothi_87 válasza Milestone2 (#5312) üzenetére


tothi_87
tag

"Nyomtam egy AnTuTu Benchmarkot 7396 pont. Azt sem tudom, az kevés, vagy jó, de gondolom, ahhoz meg a szoftvernek nincs köze, ez inkább a hardwert teszteli..."

Úgy néz ki hogy csak van egy kis beleszólása a szoftvernek a teszteredményhez mert a mobilaréna teszten 5527 pontot teljesített a 4.0-val.

Samsung Galaxy S4 LTE-A i9506 ASUS X555LB-XO053D Azt mondják, elmebajban szenvedek... De én nem szenvedek, élvezem minden percét...!

(#5349) tothi_87


tothi_87
tag

Megrendeltem az L9-et, ha minden igaz kedden meg is kapom. :)

Samsung Galaxy S4 LTE-A i9506 ASUS X555LB-XO053D Azt mondják, elmebajban szenvedek... De én nem szenvedek, élvezem minden percét...!

(#5350) bubus66 válasza DiamondBack (#5344) üzenetére


bubus66
nagyúr

#5343) Boombasticc

Mindenre van esély meglátjátok mit értünk el vele. Reméljük kifogják nyitni.
Próbáld meg, hogy 2G is eldobálja-e a hálózatot.

Igen ahogy (#5345) Milestone2 fórumtárs is leírta azt neked kell eldönteni, hogy kinyitod a bootloadert vagy sem. Ha romolni akarsz akkor ki kell nyitnod mert más képen nem tudod meg csinálni a ROM cseréket

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.