Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5851) Milestone2 válasza Lenry (#5849) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nekem ez magas labda...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5852) mihione válasza Lenry (#5849) üzenetére


mihione
őstag

Nem lehet hogy a szolgáltatónál lesz a hiba?Amiket felsoroltál azok általában segítenek,próbáld ki másik készülékben azt a simet h ott megy-e ha igen akkor egy gyári recovery data/cache wipe-al próbálkoznék a problémáson,ha ez sem válik be akkor szervíz :D

Vagy még APN-ek ellenőrzése biztos ami biztos...

[ Szerkesztve ]

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#5853) Lenry válasza mihione (#5852) üzenetére


Lenry
félisten

biztosan nem szolgáltató, vagy legalábbis nem rendszerszintű, mert nem jelentkezett másnál a hiba.
SIMet megnézem máshol, köszi :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5854) bubus66 válasza Lenry (#5853) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hívd fel a szolgáltató ügyfél szolgálatát és küldenek rá egy beállítást.

(#5852) mihione
gyári recovery data/cache wipe-al Ezt hogyan lehet előhozni? Én úgy tudod, hogy csak a Samsungokban van ilyen. Akkor én meg ezen múlatok mert nincs gyári recovery hahaha.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5855) Lenry válasza bubus66 (#5854) üzenetére


Lenry
félisten

köszi, sikerült :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5856) bubus66 válasza Lenry (#5855) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké pedig most akartam a beállítást át küldeni.

Nézted az SMS Karakterekről a képet?

Itt bejelöltem mire gondoltam

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5857) Milestone2 válasza bubus66 (#5856) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Megnéztem.
Valóban "kevesebbet von le" ha a másik ékezeteket használom.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5858) mihione válasza bubus66 (#5854) üzenetére


mihione
őstag

Nem csak a samsungokon van általában a normálisabb gyártók belerakják.Utánanéztem és az LG-ben tényleg nincs.Azért jó mulatást :D

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#5859) Lenry válasza bubus66 (#5856) üzenetére


Lenry
félisten

néztem, de nekem nem ilyen az SMS küldő app, hanem olyan, amilyen shotoltam, és ott a Küldés gomb fölött minden ékezetes karakterre ugyanúgy egyet csökken a felhasználható karakterek száma, ahogyan ékezet nélkül vagy balra dőlő ékezettel.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5860) aholy válasza Lenry (#5859) üzenetére


aholy
tag

mivel átállítottad a karakterkódolást, nem?

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note 10 +

(#5861) Lenry válasza aholy (#5860) üzenetére


Lenry
félisten

igen

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5862) bubus66 válasza Lenry (#5859) üzenetére


bubus66
nagyúr

A képen az Handcet SMS küldő van.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5863) sarkanyolo2 válasza Lenry (#5849) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

már nem aktuális...

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#5864) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Sziasztok! Hosszú story következik.

Na megtette az általam használt módosított Experienced Stock v20C az első furcsa lépést!!!

Se szó-se beszéd megszűnt rajta a wifi. Azaz nem szűnt meg, hanem nem csatlakozott fel az addig ismert hálózatra. Felismerés, IP cím lekérése, majd leáll...és újra előről...folyamatosan.

Hmm, gondoltam elsőre meghülyült a wifi routerem, de mikor vissza backup-oltam egy másik ROM-ot, azon simán ment a wifi. Tehát nem a routerrel és nem a telefon hardwerével van baj.

Akkor mondom legyalulom az Experiencedet, meg is tettem, újra felraktam az első backup-ot, amit készítettem róla. De ugyanúgy reagált a wifi a kapcsolódási kísérletekre.

Itt egy kicsit feldühödtem. Félreraktam forrni a fejemet, meg úgy is kijött tegnapelőtt az új JellyBAM 7.8.0, gondoltam felrakom addig azt megnézésképpen. Ezzel eltöltöttem egy kis időt, míg feltelepítettem rá mindent, meg nézegettem miben más mint a 7.6.2 volt. Hát mivel ez még nem STABLE, produkált is egy Kernel Panic-ot - legalább ilyet is láttam már.. :DDD ezt is elbackup-oltam, majd foglalkozom vele ha akarok...

Gondoltam teszek egy újabb kísérletet az Experienceddel, és a fene tudja mi volt ez, ugyanúgy legyalultam mindent, majd ugyanúgy feltettem a backup-ot, és most megy rajta a wifi....

Érti ezt valaki???

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5865) oriic válasza Milestone2 (#5864) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem csak masnapos volt, pihennie kellett. :DDD

Mas: alap gyari JB-vel hogy tudok screenshotot csinalni?

Live-Die-Respawn

(#5866) Milestone2 válasza oriic (#5865) üzenetére


Milestone2
nagyúr

hangerő le+bekapcs hosszan egyszerre.

csak ügyesen, nekem megy... :DD :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5867) airmax_2.0 válasza Long Man (#5788) üzenetére


airmax_2.0
tag

Ez a lehetőség alapból adott az androidban...
Ha nem akarod szinkronizálni a kontaktokat akkor a felvitelkor a telefont kell választani, és nem a google fiókot. Akár vegyesen is használhatod, hogy egyes kontaktokat szinkronizál másokat nem.
Ez a klassz lehetőség nekem már rengeteg bosszúságot okozott... nem voltak meg kontaktok a gmail-ben, amikor fölvittem duplán szerepeltek a telefonban stb...
Én már kizárólag a gmailen szinkronizált kontaktokat használok...
Miért félnék attól, hogy a világhálón valaki egy csomó energiát áldozva feltöri a fiókot, és megszerzi mondjuk az anyósom telefonszámát... ? :)

(#5868) mihione válasza Milestone2 (#5864) üzenetére


mihione
őstag

Legközelebb lehet elég ha csak kitörlöd a mentett kapcsolatot a wifik közül majd tiszta lappal újra csatlakozol jelszó írással.Néha előfordul az ilyen :)

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#5869) Milestone2 válasza mihione (#5868) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Párszor kitöröltem.
És újra...
És újra...

De az nem oldotta meg.

:F

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5870) bubus66 válasza Milestone2 (#5869) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#5869) Milestone2

Ki tudnád nekem szedni a system/app mappából az LGHome apk, meg a LGHome.odex-et. Valamint a Home selector vagy valami ilyesmi. Köszönöm. :R :R

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5871) Long Man válasza airmax_2.0 (#5867) üzenetére


Long Man
tag

Köszönöm a segítséget :R

"Ha nem akarod szinkronizálni a kontaktokat akkor a felvitelkor a telefont kell választani, és nem a google fiókot. Akár vegyesen is használhatod, hogy egyes kontaktokat szinkronizál másokat nem."

Köszi, azt hiszem így fogom használni. :K
(még szoknom kell a Symbian és az Android közti különbségeket) :B

"... világhálón valaki egy csomó energiát áldozva feltöri a fiókot, és megszerzi mondjuk az anyósom telefonszámát"
Nem mi vagyunk a cél. (és nem csak a telefonszámok)
A hárombetűs cég(ek)nek és gépeiknek a fáradtságát Watt-ban mérik és részben a Hoover-gát segít nekik. ;] ;) :K
De ez már "off topic" volt. :DD

Köszi mégegyszer a tippet. :R

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#5872) Milestone2 válasza bubus66 (#5870) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha megvan privátban küldöm a linkeket, de a harmadik kéréssel bajban vagyok, nincs még hasonló sem.

"a Home selector vagy valami ilyesmi"

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5873) bubus66 válasza Milestone2 (#5872) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na mindegy a akkor csak a LGHome3 apk-át és az LGHome3.odexet küld át légyszíves köszi.

Köszönöm :R :R meg van mind a a kettő.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5874) Milestone2 válasza bubus66 (#5870) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Privátban elment a két link.
(Ez a két file az Artas182x fedőnevű fickó által módosított v20C-ből van)

------------------------------------------------------------

Szivesen.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5875) Milestone2 válasza bubus66 (#5873) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:R Mit szerkesztesz? :R

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5876) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Csak egy gyors kerdes. Gyari rom hasznalatakor van barmilyen lehetoseg, hogy a nem hasznalt programokat letiltsam, vagy eltavolitsam?

Amugy egesz jo a telefon akksija. Reggel mikor leveszem a toltorol fullos ugyebar. Mobilinternet napkozben van hogy tobb orat is megy, (elotte utana ki van kapcsolva) plusz ha tehetem jatszok kicsit meg wifizek. Fel 5re erek haza melobol es akkor van 5-10%-on az.akksi. Mindezt ugy, hogy napkozben 50%-on van fenyero, amit az energiagazdalkodas 30%-os akksinal levesz 30ra. Eddig egy telom sem birta ki mig hazaertem.

A mobilnethez: van barmi mod arra hogy sporoljak meg az adatforgalmamon? Opera minit hasznalok, kilapcsolt kepekkel.

Live-Die-Respawn

(#5877) alejandri válasza oriic (#5876) üzenetére


alejandri
tag

Én még anno, a rootolt telefonomon a system tuner programmal kitöröltem a sok felesleget :)

(#5878) airmax_2.0 válasza oriic (#5876) üzenetére


airmax_2.0
tag

Menügomb->alkalmazás beállítások->a megfelelő alkalmazást kiválasztod ->Letilt

Én nem tudtam spórolni az adatforgalommal inkább 2500 ért havonta 1GB-ra növeltem...

[ Szerkesztve ]

(#5879) bubus66 válasza Milestone2 (#5875) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#5875) Milestone2

Nincs gyári mentésed?

Mert akkor abból kellene inkább kiszedni, Ha nincs akkor lehet hogy szétszedem, a kdz ROM-ot, a képeket meg egy két dolgot akarok kiszedni belőle.

Ha lenne stock ROM-ról mentésed akkor a CWM/Backup mappából másold ki a gépre és a TC-vel ki tudod bontani.

Amelyik az SD kártyádon van azt nem piszkáld mert utána többet nem tudod vissza tenni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5880) oriic válasza airmax_2.0 (#5878) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Thx.

Live-Die-Respawn

(#5881) Milestone2 válasza bubus66 (#5879) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A v20D-ről van mentésem.

Abból is ugyanaz a két fájl kellene?

Vagy rakjam fel az egészet datára?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5882) prannk


prannk
őstag

Nekem sem csinál screen-t a JB.. :(

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#5883) bubus66 válasza Milestone2 (#5881) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem kell felrakni az egészet ez ugyan olyan mint a gyári?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5884) Milestone2 válasza bubus66 (#5883) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Igen.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5885) oriic válasza prannk (#5882) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mármint screenshotot? Egyszerre nyomd le a hangerő le-bekapcs gombot. Nekem is sikerült. :)

Live-Die-Respawn

(#5886) Milestone2 válasza prannk (#5882) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hangerő le + bekapcs egyszerre nekem megcsinálja a screenshot-ot.

bubus66 ez csak rootolt unlocked készüléken működik, vagy mindegyiken????

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5887) bubus66 válasza Milestone2 (#5886) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#5886) Milestone2

A Screenshot készítés kérdezted? az mindegyiken működik nem csak a rootolt és nyitott bootloadres készülékeken. Mint ahogy írtad. a Hangerő le + bekapcsoló gomb egyszerre nyomása.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5888) prannk


prannk
őstag

Úgy emlékeztem hogy középső gomb és bekapcsoló gomb.

Valaki tudna mondani egy két játékot?? Főleg fejlesztős érdekelne vagy olyan amivel emberrel vagy valamivel menni kell és akadályok vannak stb. Temple run,subway surf,survival run megvan. :K :R

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#5889) zAPAtyin


zAPAtyin
tag

Jelly Bean 20C-t használok, van valakinek ötlete hogyan lehet jó minőségű hívóazonosító képet beállítani.

(#5890) Lavar válasza prannk (#5888) üzenetére


Lavar
aktív tag

Futkározósakból Running Fred, Angry Gran Run, Jetpack Joyride, Manuganu, Team Awesome, Into the Dead. :)

(#5891) Synaptic


Synaptic
senior tag

Telefon vásárlás előtt állok. Szemezgetek ezzel is és az Xperia L -el is.
Valaki 2-3 mondatban mesélne az előnyeiről-hátrányairól ?
(Elolvastam az első hozzászólást :) )

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#5892) bubus66 válasza Synaptic (#5891) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#5891) Synaptic

Küldtem egy Pü-t neked.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5893) prannk válasza Synaptic (#5891) üzenetére


prannk
őstag

Arra tökéletes amire való!
-Nagyon szép képe van
-Nagy kijelző
-Full HD kamera
-5 megapixel de szerintem jobb képet csinál mint a galaxy S2 8 megapixele.
-4 gb tárhely. (ez kevés,de lehet bővíteni.. de alkalmazásokat egyenlőre nem lehet rátenni)
-Gyorsaságával nincs gond sőt...
-Nagyon érzékeny.
-Hangszórója rendben van,jól szól.
-Akssija 2-3 napot bír egy átlagos embernek.

Mostani Jb romal elég patent egy telefon.Teszi a dolgát.Ha visszaolvasol szinte dicséri mindenki. Én rosszat nem tudok róla mondani. Annyi a bajom,hogy nem lehet sd re alkalmazásokat telepíteni. De valószínű nemsokára ez se lesz probléma. Ha valamire kiváncsi vagy még kérdezzél.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#5894) Synaptic válasza prannk (#5893) üzenetére


Synaptic
senior tag

Köszönöm az összefoglalót :R :R

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#5895) Milestone2 válasza bubus66 (#5887) üzenetére


Milestone2
nagyúr

http://data.hu/get/6543076/V20B_00.zip

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5896) bubus66 válasza Milestone2 (#5886) üzenetére


bubus66
nagyúr

Milestone2

Ezt próbáld meg elméletileg lehet vele backupot csinálni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5897) Milestone2 válasza bubus66 (#5896) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Holnap át kell tanulmányoznom.

Ígéretesen néz ki...

Lehet a build.prop-ot szerkeszteni...nekem lehet jó lesz, valamit elállított a build-ban az experienced szerzője, lehet vissza tudnám vele állítani...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5898) bubus66 válasza Milestone2 (#5897) üzenetére


bubus66
nagyúr

A bulid.prop-ban simán csak vissza kell írni (ha esetleg tudod, hogy mit nem tett be) a Notepad++ vagy a telefonon, abban nem tud elállítani semmit sem. Azért nem nagyon javaslom neked még, hogy a bulid.prop-ban szerkesztgess.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5899) prannk válasza Lavar (#5890) üzenetére


prannk
őstag

:R El leszek velük. Még valami egyéb jó játék?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#5900) Milestone2 válasza bubus66 (#5898) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Még én sem javaslom magamnak.

Majd megnézem merem-e.

Tudod, gondolkozom egy hétig, aztán úgy is megcsinálom... ;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.