Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5151) bubus66 válasza sleen (#5150) üzenetére


bubus66
nagyúr

Elméletileg a Hangerő fel+ Home + Bekapcsoló Gomb egyszerre nyomásával.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5152) sleen válasza bubus66 (#5151) üzenetére


sleen
tag

Sajna nem megy. Próbáltam már, de nem. Rezeg, ekkor elengedem a gombokat. Megjelenik az LG logo, majd elindul a cm boot. :W
Rom manager-ből viszont a reboot into recovery funkció kiválóan elindítja ezt: v6.0.2.9 :C

No mindegy jó ez így is, csak attól félek, ha egyszer nem indulna el a rom, akkor nem tudok recovery-be lépni, majd okosban megoldani. De majd ha így lesz, akkor kitalálom.

(#5153) bubus66 válasza sleen (#5152) üzenetére


bubus66
nagyúr

Pedig annak úgy kellene működnie

Valami ilyesmit találtam

Now to work around in the CWM recovery , you need to make use of the following keys :
To move Up/down use Volume Up /Volume Down Button respectively
To open a selected option, use Home/Power button.

A Hangerő le + Bekapcsoló gombbal próbáld meg.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5154) sleen válasza bubus66 (#5153) üzenetére


sleen
tag

Ez sem. Olyat is olvastam, ahol el kell indítani a telefont, majd az LG logonál hangerő lefele gombot nyomni. Hát az sem.

Amikor a bootloadert nyitottam, nem ment simán minden és a recovery-s részénél nem voltam biztos benne, hogy jól csináltam-e egyáltalán.

Már akkor sem tudtam recovery-be lépni.
A custom rom-ot is úgy tettem fel, hogy rádugtam gépre a telót, majd a kis bootloader-nyitós kis progiba kiválasztottam a recovery menüpontot, ez indította el.
A telepítés frankón ment, majd mikor felkerült a cm10.1, akkor próbáltam megint recovery-t indítani, de semmi. Olvasgattam, így jutottam el valahogy ahhoz a módszerhez, hogy a rom manager-el próbáljam. Az működik.

Most csináltam egy backup-ot. Root explorer-ben nem találom a backup könyvtárat, ellenben recoveryben látom. (sdcard/clockworkmod/backup)

Nem értem. Mindegy, leszarom. Úgy tűnik minden megy, minden ok. A backup is, a custom rom is, mégis olyan ellentmondásos. Ó drága jó Nexus S-em... De jó is volt vele...

Már arra is gondoltam, hogy nincs is fent a telón recovery. Mindig valami segédprogival megy. Ez baromság?

[ Szerkesztve ]

(#5155) sleen


sleen
tag

:W :W :W :W :W

Én ostoba fajankó!!!

Hát megvan a hiba!

Hold vol up + home button and power button and release power button at vibration for boot into recovery!

Hangerő fel / home / bekapcs egyidejű benyomása, majd a rezgést követően a power gomb elengedése!

A lényeg abban van, hogy csak a power gombot kell elengedni, a többit nyomva kell tartani. :C

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :Y

(#5156) Milestone2 válasza sleen (#5155) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Köszi.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5157) bubus66 válasza sleen (#5154) üzenetére


bubus66
nagyúr

A képen a 4 Reboot recovery (Recovery inditása) az szerinted hova megy ha nem a recoverybe

És ezzel a meg oldással bármikor betudsz lépni a recocerybe. Én meg ezt tartom a gomb nyomkodásnál egyszerűbb megoldásnak.

Az sdcard/clockworkmod/backup a recovereynek egy pontja ide menti a a ROM-ot mindenestől, és a Restore menü pont alól innen tud vissza állítani ahol letudod menteni és vissza tudod állítani Ahhoz a rootexplorernek semmi köze és azzal nem lehet lementeni semmit sem.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5158) bubus66 válasza Milestone2 (#5156) üzenetére


bubus66
nagyúr

Vagy van egy ilyen nevű program, hogy DroidExplorer ezzel is belehet lépni a recoverybe.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5159) Milestone2 válasza bubus66 (#5157) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nekem is így volt, amíg pár sorral feljebb kolléga segített hogy kellett volna egy gombot felengednem a zizzenés uitán...

Én is csak a programon keresztül tudtam racoveryt elindítani.

De egyébként minden simán ment.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5160) Milestone2 válasza bubus66 (#5158) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Én meg a ROM Managert telepítettem.

Rootolva már azzal is.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5161) bubus66 válasza Milestone2 (#5159) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én meg soha nem használtam a gombos meg oldást. Agy kattintás vagy a gépen vagy a GoolePalyből a Quickboot(reboot) és meg van oldva.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5162) sleen válasza bubus66 (#5157) üzenetére


sleen
tag

Igen, épp erről van szó.

Így csináltam én is.A 4-es pontból indítottam, úgy tettem fel a custom rom-ot, majd rom manager-t használtam a továbbiakban.
De most már mindegy, tudjuk a helyes kombinációt. :D

Azzal is tisztában vagyok, hogy a root explorer-nek semmi köze a restore-hoz, csak kiváncsi voltam, hogy lementette-e a backup-ot. A könyvtárnak látszani kellene. Nexus S-nél láttam, sőt töröltem is, ha nem kellett.

Lényegtelen. Kár volt belekevernem az irományomba.

(#5163) sleen válasza bubus66 (#5161) üzenetére


sleen
tag

csak épp akkor mi van, ha nem indul a telefon? Velem volt már ilyen.
Ekkor a kombináció jó dolog, egyébként jogos.

(#5164) droidforever válasza akcsy (#5147) üzenetére


droidforever
tag

Most szedem le a frissítést,utána csinálok!

(#5165) bubus66 válasza sleen (#5163) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen akkor még mindig ott a programban a 4-es pont ha nem nem indul el a rendszer, ennyire egyszerű. és nem kell gombot nyomkodni.

(#5160) Milestone2

Megnézted a bulid.prop-ot?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5166) Milestone2 válasza bubus66 (#5165) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Kedves bubus66.

Most a leckék ideje van, csinálom a kölkökkel

Egyébként néha túl sokat gondolsz rólam (köszönöm), de nem mindig értem amit írsz.

Sokszor el kell olvasnom. Meg máshol utánaolvasnom...

Most egyszeri elolvasás után azt sem tudom miről van szó...
Bocsi.

Én még kezdő vagyok (meg leckeíró apuka)

:B

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5167) bubus66 válasza Milestone2 (#5166) üzenetére


bubus66
nagyúr

a bulid.prop-ot a system mappába találod.

Jó lecke írást kívánok. Hála isten nekem már nem kell ilyenbe segítenem.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5168) Milestone2 válasza bubus66 (#5167) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Értem.

Most megnéztem az Avatar 2.6b custom ROM-ot

ro.build.target_country=EU
ro.build.target_operator=OPEN

benne van.

Ez azt jelenti, hogy benne van a magyar nyelv?

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5169) Milestone2 válasza Milestone2 (#5168) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Egy kdz-n belül is meg tudom nézni valahogy, hogy benne van-e a magyar nyelv?

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5170) bubus66 válasza Milestone2 (#5169) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem tudod csak akkor ha feltelepítetted. a customba meg csak akkor ha az apktool-lal szét szeded a framework-res.apk-t.

Most megnéztem az Avatar 2.6b custom ROM-ot

Nem az azt jelenti, hogy az alap nyelve angol, és akkor valószínű, hogy van bent magyar nyel.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5171) Milestone2 válasza bubus66 (#5170) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A customban a system mappában simán wordpaddal simán meg lehet nézni. :-)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5172) bubus66 válasza Milestone2 (#5171) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen simán meg lehet nézni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5173) bubus66 válasza Milestone2 (#5171) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na csinálok egy ki takarítót mentést.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5174) kisocsi


kisocsi
tag

Én is beálltam a Bootloader Unlock táborba. :) Most még olvasgatok tanulmányozgatok,aztán mehet fel 1 főzött rom.

(#5175) Milestone2 válasza kisocsi (#5174) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:-)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5176) tormakrisz


tormakrisz
csendes tag

Na nekem már sikerült örök hála MILESTONE2-nek nagyon szépen köszi

(#5177) Milestone2 válasza tormakrisz (#5176) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:-)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5178) Milestone2 válasza bubus66 (#5173) üzenetére


Milestone2
nagyúr

"...Na csinálok egy ki takarítót mentést..."

Ez mit jelent?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5179) bubus66 válasza Milestone2 (#5178) üzenetére


bubus66
nagyúr

Megcsináltam a V20D. kitakarítva és a Clockword módból vissza lehet tenni. Azt hogy az összes LG szemetet kiszórtam belőle. Azt közlöm veled hogy nem 100-300 MB hanem jóval több.

Beletettem a 1TapCleanert ApexLauncherPro, ESFileExplorer, HDWidget-tet. AdobeFlash Player stb.

Remélem arra nem kell leírás, hogy a mentést hogyan kell vissza állítani?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5180) Milestone2 válasza bubus66 (#5179) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Így már értem.
:DD

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5181) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Haladok tovább a tanulásban:

Készítettem egy mentést a jelenlegi rendszerről cwm-ben az SD kártyára.
Azt most kimentettem a PC-re.

Ha most fel szeretnék telepíteni egy customot, akkor a következőket kell tennem?

(Senki ne üvöltse le a fejemet, ha valami hülyeséget írok, kééééééérem)

Főleg, hogy dalwik mittoménmik meg cache-k törlése-resetelése még nem világos.

1. backup készítése a cwm-ben -ez megvolna

2. backup elmentése számítógépre -ez is

3. factory reset -ez kell az elején?

4. ROM felmásolása az SD-re

5. Rom toolkit elindítása

6. Menűpontok közül 5, majd enter (telefon újraindul recovery módban)

7. ott install zip/rom from internal SD card -a telefon újraindul az új rommal, vagy recoveryben marad?

8. na itt jön amit nem tudok a recoveryn belül törölni/reseteli kell a dalwik meg a faszomtudja cache-t -újraindul??? magától vagy nekem kell?

9. factory reset

:R Kérem mondjátok meg mit gondolok rosszul? :R
:R Kihagytam valamit? Vagy ezek közül van ami nem is kell? :R

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bubus66 Elméleti síkon tudom hogyan kell, de én akkor mondom magamról, hogy tudok valamit, ha egyszer már sikeresen megcsináltam.

Jelentem jelenleg nem mondhatom el magamról, hogy biztosan tudom, hogyan kell egy elmentett rendszert cwm-ben visszaállítani, mert még nem csináltam.

Most tervezem, hogy miután elkészítettem a mentést. Kipróbálom, hogy azzal a tegnap említett Vodás gyári romot megnézem, mit szól hozzá a T-mobilos telefonom... :Y

Aztán ha utálja és nem megy vele, akkor jöhet a recoveryből a rendszer visszaállítás életemben először, hátha sikerül.

Ha mindez sikerült, akkor jöhet esetleg egy custom rom. (Hú most regényt írtam, abba is hagyom)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5182) Milestone2 válasza bubus66 (#5179) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szerintem ott félreértettél amit írtam.
Pont azt írtam, hogy a gyári ROM-ok 500-600MB-sak.
A custom ROM-ok meg 100-300MB-sak.
Ergo a customokból biztosan hiányzik jó pár hasznos dolog.

Ez persze érthető, a customot elkészíti valaki a saját szájíze szerint, aztán mindenki alakítsa ahogy akarja.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5183) bubus66 válasza Milestone2 (#5182) üzenetére


bubus66
nagyúr

A 4 pont az 1 legelőször a ROM-ot másolom fel a SDKártyára. A Custom romokból sok minden hiányzik. Ezért nem is foglalkozok velük.

Azt fogja hozzá szólni, hogy az APN-kézzel kell beállítani. A Baltics az nem vodás.

Mi az ROM Toolkit olyan nincs is a recoveryben honnan szedted ezt a sok hülyeséget csak nem az XDA-ról?

Van egy olyan véleményem, nagyon messze van még a CWM használata.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5184) Milestone2 válasza Milestone2 (#5181) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Vagy a 7. és a 8. pont fordítva???

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5185) Milestone2 válasza bubus66 (#5183) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A mi telefonunknál tényleg nem vagyok benne biztos, hogy annyira jó a custom, de pl a lányom SamGio-jának olyan kicsi tárhelye van, hogy nem mindegy, hogy egy 90MB-os custom foglalja a helyet, vagy egy 300MB-os gyári...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5186) bubus66 válasza Milestone2 (#5185) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ha kitakarítod akkor nem mindegy mekkora, a customokban csak az alapok vannak bent, épen hogy működnek vele,meg lehet, hogy tele bugokkal.

Megcsinálom ezt a V20D leírással azt fel teheted.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5187) Milestone2 válasza bubus66 (#5183) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Na menjünk sorra: nem azt írtam hogy a Baltics Vodás, hanem azt hogy most fenn van a telefonomon a v20D baltics, de csináltam egy backupot és most kipróbálom azt amiről tegnap írtam gyári LG ROM, de majdnem 100MB-val nagyobb mint a miénk. Kíváncsi vagyok, mi az a 100MB...?

A ROM Toolkit nem a recoveryben van, hanem a PC-ről indított alkalmazás, amiről szintén tegnap beszéltünk, hogy nem kell a telefonon a billentyű kombinációval szenvedni a recovery elindításához, hanem csak feldugom a telefont, elindítom a ROM Toolkit-et és az 5.menü kiválasztásával újraindul a telefon recoveryben.

"...Azt fogja hozzá szólni, hogy az APN-kézzel kell beállítani...." Tehát csak egy beállítás...és működhet???

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5188) Milestone2 válasza bubus66 (#5186) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Köszi, majd mondd meg honnan szedhetem le... :C...vagy mifene...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5189) bubus66 válasza Milestone2 (#5188) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor a CWM-ből a mentés vissza állítása

Backup & Restore
Restore from extrenal sdcard vissza állitás a Külsö SD-ről
Backup from extrenal sdcard ,mentés a külső sd-re

A többit majd folytatom (ha lesz kedvem)

A ROM-ot fel töltöm majd

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5190) Milestone2 válasza bubus66 (#5189) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Leírom én, és ha valami hibás, vagy hiányzik, azt mondd meg:

RESTORE CWM-en belül:

1. advanced / wipe dalvik cache / yes
2. mounts and storage / format cache / yes
....mounts and storage / format data / yes
....mounts and storage / format system / yes
3. backup and restore / (kiválasztom a dátum alapján) / yes
4. reboot

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5191) bubus66 válasza Milestone2 (#5190) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ez mi?

Akkor írom vissza állítás előtt full wipe, (neked még az alapok sem mennek)

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5192) Milestone2 válasza bubus66 (#5191) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ez az, hogy szerintem, milyen sorrendben megy a cwm recovery-jén belül egy elmentett backup visszaállítása.
Hogy milyen sorrendben és melyik menüpontokat kell használni.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Igen, többször leírtam, hogy még az alapok sem mennek. Azért kérdezek tőled, különben csinálnám magamtól.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5193) bubus66 válasza Milestone2 (#5192) üzenetére


bubus66
nagyúr

ha türelemmel leszel le fogom írni, csak neked elég nehéz lesz mert még az alapokat sem tudod.

megpróbálom majd érhetően leírni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5194) Milestone2 válasza bubus66 (#5193) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:)

Én türelemmel kivárom.

Közben olvasgatom az angol leírásokat és amit leszűrök belőle, azt írtam le az előbb.

Biztos butaság volt (bár azért akkora szerintem nem...). Közben nézegetem a CWM menüjét...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5195) bubus66 válasza Milestone2 (#5194) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szerintem te ne nagyon merülj bele a CWM menüjébe lefogom írni mit kell csinálni. Talán még ma meglesz nem biztos.

A visszaállítás

Felmásolod a Letöltött mentést az SD kártyára. clockworkmod/backup mappába kicsomagolva

majd belépsz a recoverybe
csinálsz egy wipe/data/factory reset.
ott a backup and restore menü
ott meg keresed a restore form extrenal sdcard majd ki választod a letöltött mentést és el inditod.

Majd ha végez akkor vissza és reboot system now és kész vagy és örülsz.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5196) Milestone2 válasza bubus66 (#5195) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Csak úgy tudom megismerni, ha belemerülök, de ígérem semmire nem nyomok YES-t, addig nem történhet baj, ahogy nézem, azért jól meg van csinálva, hogy azonnal ne lehessen kárt okozni, nagyon hülyének kell lenni, hogy a sok no, no, no, no, no, no...végigmenve végül rányomjak egy yes-re csak úgy "véletlenül"...de mindenképp megvárom az instrukcióidat.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5197) Milestone2 válasza bubus66 (#5195) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Köszönöm Mesterem!

Előtte nem kell az a hülye wipe dalvik cache, meg a format cache / data / system?
(Vagy az a "...csinálsz egy wipe/data/factory reset...")

:Y

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5198) bubus66 válasza Milestone2 (#5197) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azt csínáld amit írtam nem kell mert a wipe/data/factory reset törli a cachet a dalvik cachet azt törölheted.

Ha feltöltöttem küldöm a linket

Az apexlauncher van bent kicseréltem a billentyűzetet, stb.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5199) Milestone2 válasza bubus66 (#5198) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Köszi szépen a törődést... :C

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5200) bubus66 válasza Milestone2 (#5199) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tessék próbáld meg csak előbb a tiedről csínálj mentést.

V20D backup

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.