Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2251) H.Bencike válasza trapistasajt (#2250) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Ügyes megoldás :)
Majd próbálgasd a rendszert, kíváncsi vagyok mit fog mutatni! Akik a V10a-t root-olták azok belassulásra, laggolásra panaszkodtak! Ezt remélhetőleg nem örökölte meg a V10h.

[ Szerkesztve ]

LG G3

(#2252) trapistasajt válasza H.Bencike (#2251) üzenetére


trapistasajt
csendes tag

Ugyan olyan mint a stock v10h, csak éppen root-al. Hangsúlyozom, ez nem v10a, hanem v10H, ugyanis frissítették :))

[ Szerkesztve ]

(#2253) Lacko84


Lacko84
aktív tag

Beállítások-Hívás beállítás-Hívás költségek-Limit megadása -ez mit jelent??

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#2254) bubus66 válasza trapistasajt (#2250) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2250) trapistasajt

A CWM-hez miért kell ROOT? Csak azért kérdeztem mert simán feltettem a V10H-ra a CWM-et meg a ROOT-tolt V10H de olyan lassú volt, hogy félnap kellett még egy alkalmazásba belépet. Úgy hogy nálam egyenlőre felejtős. Jobban örülnék a SmartFlashTooshoz valót lehetne feltenni. Úgy,hogy teljes AP CP törlés és úgy raktam vissza a Gyárit

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2255) bubus66 válasza trapistasajt (#2250) üzenetére


bubus66
nagyúr

Annyival kiegészítem, most néztem meg boxon a log fájlokat, hát sajnos a Garanacia ugrott mert bevéste magát a log fájlba rendesen. Ez ami a szervizesek legelőször néznek. Ezek figyelembe vételével döntse el mindenki, hogy mi ér meg többet neki a garancia vagy a root.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2256) trapistasajt válasza bubus66 (#2255) üzenetére


trapistasajt
csendes tag

Ha csinálsz egy Hard reset - et, az törli a log fájlokat :)

(#2257) bubus66 válasza trapistasajt (#2256) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azt amit a szerviz lát azt nem törli csak azokat amit te látsz azt csak boxal lehet megnézni. A hardreset, sem törli. Van egy szervizes haverom aki megmutata, hogy mit szoktak megnézni. Gyönyörüen bele van vésve dátumal, hogy mikor mokoltál bele. Én csak jó tanácsnak szántam,természetesen mindenki maga dönti el mi ér meg neki többet, a garancia vagy a root.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2258) 5-htp


5-htp
tag

Nekem meg lehet,hogy hibás a kijelzőm.Már amikor megjött a készülékem akkor észrevettem,hogy a kijelző felső harmadában furcsán sötétebb a kijelző.Olyan foltosnak mondanám.Minél világosabb a szín,annál jobban látszik.Szerintetek mi lehet ez?

(#2259) bucsupeti válasza bubus66 (#2257) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Erről máshol miért nem lehet olvasni?
Ha root jog van, akkor minden elérhető, minden törölhető, minden átírható, még az a log is amit "csak" a szervíz lát. Akkor lehet ez így, ha valamilyen külső független alrendszer van aminek ez a funkciója.
Viszont éppen ezt nem értem, hogy erről máshol miért nem lehet olvasni? Vagy én vagyok figyelmetlen és mindenhol erről írnak?

Egyébként mi a fene az a "box"?

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#2260) imicici


imicici
csendes tag

Segítsetek kérlek, én is gondolkodom egy ilyen beszerzésén :)

Buta 6 éves nokiám van,amit szeretek is, de most úgy tűnik h csak kéne 1 okos teló .... ez lenne az 1. androidos telóm, szerintetek megéri 61 rugóért ?
Ami tetszik : 4,7kijelző(ez nagyon fontos), gorilla glass, 2 magos, 1 Gb RAM, belső memória 4 Gb(ez lehetne több mondjuk ..) ja és gyönyörű, nagyon tetszik a "tégla,férfias dizájn"

olvasgattam itt, ezt a rootolást nem tervezném, meg hogy nem lehet az alkalmazásokat átrakni telóra, de annyira sok alkalmazást nem tervezek, viber meg 1-2 cumó és hello, szal elvileg elég kéne h legyen az a maradék kb 2,5 giga amit enged a rendszer, SD kártyára meg mehet pár szar zene film mittomén ....

Ezen infók birtokában ajánljátok e a telefont ti akik már használjátok ? az üzem idő elvileg 1 napot ki kéne bírnia(nem tervezem h mindig játszak vele)

Vagy érdemes lenne várni új modellekre ? bár még 60 ropit is sajnálok 1 telóért, az új modellek úgyse lesznek olcsók, ezért érzem úgy h megérné, részletre meg nem nagy ügy ...meg hallottam h az LG support nem a legjobb a világon....

Szerintetek ? előre is köszi bármilyen tanácsot :)

[ Szerkesztve ]

(#2261) kispetii


kispetii
csendes tag

Szerintem nagyon megéri az árát,igaz nekem 71 volt,mert Dominóba vettem.Eddig vodás voltam.
Előtte Galaxy 3 az előtt Nokia XpressMusic előtte Motorola..Persze közbe kevesebb ideig Omnia(k) egy spica,L3,galaxy s 2 és egy note.
Nekem ez megfelel.Elvárástól függ.

iPhone 5C

(#2262) motoflug válasza imicici (#2260) üzenetére


motoflug
őstag

Én sem tudtam még eldönteni.Egy héten belül elkel a Minim,aztán vásárlok vagy egy L9-est,vagy egy S Advance-t,még nem tudom,bár jelenleg az l9 felé húzok inkább.

(#2263) Pantal válasza bubus66 (#2257) üzenetére


Pantal
senior tag

Ez hasznos infó, higgyétek el Neki! Érdemes lenne ezt is beletenni az első hsz-be, mert nem biztos, hogy itt mindenki észreveszi ezt a figyelmeztetést!

(#2264) bubus66 válasza Pantal (#2263) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2263) Pantal

Köszi Pantal! Vissza lehet tenni teljes gyári állapotba csak ha a telepítés előtt csínász egy HR és utána a gyári frissítővel teszed vissza a romot. Nekem most is az a véleményem, hogyha valaki nem biztos a dolgában akkor inkább tegye vissza a V10A, ha nagyon kell neki a ROOT. Ha ebben az esetben bármi adódik akkor meg mindig a legfrissebb Romot fellehet tenni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2265) bubus66 válasza Pantal (#2263) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem ide szántam, neked privátba.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2266) trapistasajt válasza bubus66 (#2264) üzenetére


trapistasajt
csendes tag

De figyelj, ellentmondás van abban amit mondasz :)
Azt állítod, hogy ha valaki felrakja a v10a-t és azt rootoolja, majd később frissíti, és csinál egy hr-t akkor a napló lenullázódik. Nos, ez szerinted nem működő képes v10h root-ról való downgrade, majd frissítés esetén. Ha végig gondolod az egészet és ha feltesszük, hogy a HR, valamint a frissítés törli a log-ot ,akkor miért érné meg bárkinek is a rootolt v10a-t használni, a szintén rootolt v10h helyett?

(#2267) bubus66 válasza trapistasajt (#2266) üzenetére


bubus66
nagyúr

A V10H-nál csak akkor törli ha csinálsz egy HR-t (ez nem 100%-ék) és a gyári frissítővel frissítesz. A V10A-nál pedig a frissítésnél elég a FR és kész.

Mi más képen oldottuk meg.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2268) trapistasajt válasza bubus66 (#2267) üzenetére


trapistasajt
csendes tag

Tehát ha valaki el szeretné távolítani a rootot a garancia megmaradásával, akkor az csinál egy hr-t, downgrade-el, majd frissít. Így 100%ban törlődik a log fájl :)

(#2269) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Az Samsung S Advance és e között vacillálóknak csak ennyit mondanék:
4,7" IPS vagy 4" super amoled?

Tehát mindenki vegyen szépen L9-et :D .

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#2270) Lacko84 válasza sarkanyolo2 (#2269) üzenetére


Lacko84
aktív tag

Sztem egyértelmű melyiket kell választani! :)

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#2271) Pantal válasza sarkanyolo2 (#2269) üzenetére


Pantal
senior tag

Nekem volt SGS Advance-m, Super Amoled kijelző nem szép (mert pentile matrixos), és a 768MB ram is kevesebb. Játékokban lehet maximum erősebb, mert a Mali400 GPU azért még mindig ott van.

(#2272) bubus66 válasza trapistasajt (#2268) üzenetére


bubus66
nagyúr

Így van ahogy mondod.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2273) 5-htp


5-htp
tag

Megpróbálok képet feltenni a foltokról.

(#2274) trapistasajt


trapistasajt
csendes tag

De szépen mondta :))

[ Szerkesztve ]

(#2275) H.Bencike válasza trapistasajt (#2274) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Töri a magyart xD

LG G3

(#2277) Pantal válasza trapistasajt (#2276) üzenetére


Pantal
senior tag

"Access denied." :(

[ Szerkesztve ]

(#2278) trapistasajt válasza Pantal (#2277) üzenetére


trapistasajt
csendes tag

Bocsánat, az lg nem engedi a direkt linkeket.
Feldobom tárhelyre:)

(#2279) kispetii válasza trapistasajt (#2266) üzenetére


kispetii
csendes tag

Az a baj,hogy most megpróbálod MAGADNAK is elhitetni azt amit írsz.
Közben megpróbálod félrevezetni magad,a társaidat,és az egész fórumot.
245.§ 41,a-91 cikkek.
;)

iPhone 5C

(#2280) trapistasajt


trapistasajt
csendes tag

http://www.multiupload.nl/8I4Q84TWLP

(#2281) trapistasajt válasza kispetii (#2279) üzenetére


trapistasajt
csendes tag

garancia vesztés csak akkor jár, ha azt be tudják bizonyítani, hogy a gyári állapottól eltérő szoftver van/volt rajta ;)

[ Szerkesztve ]

(#2282) bubus66 válasza 5-htp (#2273) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2273) 5-htp

Az a javaslatom, hogyha nagyon fel tűnő akkor vidd el szervizbe.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2283) akcsy


akcsy
tag

Nah, ah már annyira beszéltek az akkuidőröl: ha összeszámolom 4 óra Asphalt7-el + Wifi +max fényerő sikerült 15 körülit elérnem a full akksiról... Csak hogy valami értelmesebbet is mondjak, ne a sablont... Csak mondtam egy tapasztalatot az ilyen nagyméretű HD játékoknál... Ezen kívül nagyon szép, hogy 200 mega szabadnál azt kapom: a tárhely meg van telev, és ezért ez a szemét rendszer egy picit le is fogja nálam a telót... Bezzeg egy két telefonnak összesen még ennyi szabaddal sem indultak... Nekem csak is egy ilyen játék miatt elgondolkodtató az SD-re helyezés...
Egyébként az lehetetlen, hogy áthelyezném egy másik telefonnal (mint pl. bubus66 a Black-el /tehetné/) a játékot a külső sd-re majd az sd-t vissza ebbe?? Vagy ez egy Logikai képtelenség? :B :B

(#2284) Deathdox


Deathdox
csendes tag

Nem tudja valaki, hogy az ebben lévő bluetooth, mennyire szívja az aksit? Energiatakarékosság szempontjából a vezetékes, vagy a vezetéknélküli fejhallgató szívná jobban az aksit?

LG Optimus L9 --->[LG Optimus 4X HD] 4.1.2 v20a, a póker Royal Flush-e. :)

(#2285) bubus66 válasza akcsy (#2283) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2283) akcsy

bubus66 csak tehet hogy áthelyezte most már nem teheti ugyan úgy ahogy te. Ha bár a SMSBackup&Restore mentés helyét át írtam és oda is menti el a CallogBackup&Restore meg alapból a külső Sd telepít a a mentési mappát. Van a játék beállításban mentés helye? Mert ha van próbáld meg, hogy át írod erre, /mmt/sdcrad/extrenal_sd/xxx neve/

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2286) 5-htp válasza bubus66 (#2282) üzenetére


5-htp
tag

Köszi,hogy reagáltál.Annyira nem feltűnő.Szerinted foglalkoznának vele ha megpróbálnám beadni javíttatásra?
Egyébként nagyon meg vagyok a készülékkel elégedve,hibátlanul működik,csak ez a kis szépséghibája van.

(#2287) bubus66 válasza 5-htp (#2286) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azzal nem vesztesz semmit, ha van olyan T-Pont a közeledben, ahol van szerviz is és beviszed, hogy nézzék meg.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2288) aholy


aholy
tag

üdvözletem!

volna egy olyan kérdésem hogy: meg lehet-e oldani az L9 tévére kötését úgy hogy adott egy fényképezőgép kábele aminek a fényképező felöli vége 3.5ös jack (azt hiszem 4 érintkezős mint a headset), a tévé felöli meg 3 db rca(piros, fehér, sárga). Vagy a telefon nem adja csak a hang jelet a jack kimenetén.

köszönöm!

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note 10 +

(#2289) bubus66 válasza aholy (#2288) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2288) aholy

A jack kimeneten csak hangot ad azon TV jelet nem fog adni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2290) sarkanyolo2 válasza aholy (#2288) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Bocs de ezt nem hagyhattam ki! :D

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#2291) airmax_2.0


airmax_2.0
tag

Naggyon veszélyes ez a telefon.. :)
Három hónapja van meg kb, de még eddíg minden hónapban kicsúsztam az adatkorlátból.. (A régivel sosem volt gond mindíg elég volt az 500 Mega..)
De most azt látom, hogy tv műsort ezen keresem ki, youtube videókat nézek, újságot olvasok, amikor éppen a többiek olyasmit néznek a tv-ben ami engem nem érdekel..
Ez a hónap a csúcs, mert már 10 nap alatt belassítottak, úgyhogy csomagot váltok..
Valahogy azt hiszem mégsem volt rossz üzlet a t-nek, az az árengedmény, amit erre a telefonra adtak.. :)

(#2292) 5-htp


5-htp
tag

Ti honnan szoktatok háttérképet,témákat letölteni ?

(#2293) aholy válasza sarkanyolo2 (#2290) üzenetére


aholy
tag

miért is?

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note 10 +

(#2294) Gerzson6875 válasza 5-htp (#2292) üzenetére


Gerzson6875
tag

én a zedge.net -en szoktam

[ Szerkesztve ]

(#2295) ThomCart válasza trapistasajt (#2281) üzenetére


ThomCart
csendes tag

Hogyan viselkedik a teló a v10h rootolása után?
Ugyanaz, mint a 10a-nál?
Nekem a játékoknál többször beszaggatott, ezért visszaraktam a gyárit.
Nagyon várom a rootot, nem érdekel a garancia, de a játékélmény ne vesszen már el.

(#2296) ThomCart válasza bubus66 (#2254) üzenetére


ThomCart
csendes tag

Akkor lényegében ugyanúgy viselkedett, mint a rootolt v10a?

(#2297) trapistasajt válasza ThomCart (#2295) üzenetére


trapistasajt
csendes tag

Ugyan úgy működik, mint a gyári v10h.

Játékok nem szaggatnak, nekem jelenleg három súlyosabb játék van fent: most wanted, gta3 és az asphalt 7. (persze mindegyik sd-n)

(#2298) ThomCart válasza trapistasajt (#2297) üzenetére


ThomCart
csendes tag

Köszönöm. Egy kicsit részletesebb leírást tudnál erről akkor adni?

(#2299) ThomCart válasza trapistasajt (#2297) üzenetére


ThomCart
csendes tag

A korábban leírt 3-as és 4-es pontokról, az 1-2 az világos.

(#2300) trapistasajt válasza ThomCart (#2299) üzenetére


trapistasajt
csendes tag

írtam üzenetet. :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.