Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2601) Wolf-15 válasza Lacko84 (#2595) üzenetére


Wolf-15
tag

A SmartShare hivatott erre.

(#2602) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#2600) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen csak az a baj, hogy az P769 sok közünk nincs hozzá.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2603) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#2600) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2600) sarkanyolo2

L9-re nemtudok de ICS-re igen.

Tessék: A gyári böngésző is támogatja,én a Maxtont használom az is támogatja.

Adobe_Flash_Player_11.1-111115007.apk

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2604) sarkanyolo2 válasza bubus66 (#2603) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Köszi! :R

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#2605) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#2604) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2604) sarkanyolo2

Így kell beállítani a böngészőbe? Rá nyomsz a flashplayer alkalmazásra, majd kiválasztod, a böngészöt,meg várod,még a kék alapon lévő felírat meg jelenik, az elsőnél kicsit hosszabb ídő.

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2606) Absinthe80


Absinthe80
csendes tag

Sziasztok! Ha valakit érdekel nekem lenne egy 2 hónapos eladó L9-em.

(#2607) Robix98


Robix98
csendes tag

Sziasztok! Valaki valamit tud arrol hogy mikor jon ki a JB? es meg valami. Applikaciokat, jatekokat miert nem lehet atmasolni az sd kartyara? :Y

LG Optimus P760 L9 V20-HUN Jelly Bean

(#2608) bubus66 válasza Robix98 (#2607) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2607) Robix98

Applikaciokat, jatekokat miert nem lehet atmasolni az sd kartyara?

Mert nem oldották meg, átmásolni át lehet csak nem fognak onnan működni. Azt nem tudni mikor jön a Jb 2013-ban.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2609) sarkanyolo2 válasza bubus66 (#2605) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Annyi volt, hogy Chrome-ba próbálgattam, hát persze, hogy nem jó. Aztán megnézem gyárival, egyből jó. A flash player beállítsa meg kihoz egy weblapot (settings.adobe.com) de nem tölt be. Nem is baj, a flash tartalmak most már mennek.

Köszi még egyszer! :R

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#2610) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#2609) üzenetére


bubus66
nagyúr

Annak kell megjelenni amit másodszora belinkeltem ott nem kell piszkálni semmit sem

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2611) sarkanyolo2 válasza bubus66 (#2610) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Nem töltötte be az oldalt, a címsorban ez állt.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#2612) ToMe33


ToMe33
csendes tag

Sziasztok!Egy Kingston MicroSDHC 16GB Class 10 SDC10/16GB kártya jó lenne bele szerintetek?Mert holnap kapom kézhez a telot t-mobilos lesz.

[ Szerkesztve ]

(#2613) Pantal válasza ToMe33 (#2612) üzenetére


Pantal
senior tag

Ha tudsz válogatni, akkor Class6 talán jobb lenne. Class10 gyorsabb persze, de sok fórumon olvasni, hogy a Class6-os jobb választás.

(#2614) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#2611) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2611) sarkanyolo2

Melyik böngészőbe nem tölt be?

(#2613) Pantal

Nekem 8Gb Class10-sem van ez volt a Blackembe, soha semmi bajom nem volt vele.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2615) Pantal válasza bubus66 (#2614) üzenetére


Pantal
senior tag

Nem azért mondtam, hogy bajod lesz vele, csak azt, hogy Class6 jobban teljesít egy mobiltelefonban, főleg ha sok kisebb fájl van rajta (képek, zenék). Class10-es akkor éri meg, ha pl filmeket, sorozatokat néz az ember a telefonján. Kis fájlok esetében még lassabb is a Class10-es a Class6-osnál.

(#2616) ToMe33


ToMe33
csendes tag

Tudok aljálani rá jó programokat első androidos telefonom lesz eddig egy badas telefonom volt régebben csak.

[ Szerkesztve ]

(#2617) prannk


prannk
őstag

Nekem nagyon melegszik a hàtulja kis idõ alatt.....

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#2618) prannk


prannk
őstag

Nagyon nem tetszik nekem ez a v10h... èrzéketlen,befagy a böngészo,vmit 3 szor kell megnyomni hogy csináljon vmit.nagyon melegszik. Holnap update... csak mire???

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#2619) kisocsi válasza prannk (#2618) üzenetére


kisocsi
tag

Én is így jártam a H verzióval,a melegedésen kívül. Tedd vissza a G verziót,annak nincs ilyen baja.

(#2620) bubus66 válasza prannk (#2618) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nálam az V10A melegedet a H-nak semmi baja nem volt. Factory resetet csináltál mikor frissítetted?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2621) prannk válasza bubus66 (#2620) üzenetére


prannk
őstag

jaja.

Jó lenne tudni jön e mostanában valami frissítés..

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#2622) Wolf-15 válasza ToMe33 (#2616) üzenetére


Wolf-15
tag

Mire gondolsz? Játékok? Alkalmazások?????

(#2623) ToMe33 válasza Wolf-15 (#2622) üzenetére


ToMe33
csendes tag

Alkalmazások,programok inkább ami alap meg hasznos.

(#2624) t256 válasza prannk (#2618) üzenetére


t256
őstag

Ki kell várni azt a jó kis zselés cukorkát (jelly bean).

Galaxy S-nél is volt nekem sokféle gingerbread, mindegyiknek volt valami baja. Egy idő után nem jeleníti meg a SIM kártyán lévő számokat a telefonkönyvben, lefagy a böngésző és még sorolhatnám.
Igazi megváltás volt a Jelly bean.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#2625) janzo5960


janzo5960
csendes tag

nem tudom 100%-ra, megoldottuk e már az appok sd-re való mentését, de ha nem, akkor itt egy talán működő opció. Tesztelés alatt van a dolog

[link]

ha már valaki felhozta, vagy ajánlotta akkor bocsesz :)

(#2626) bubus66 válasza janzo5960 (#2625) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azt, hogy az app-okat lemented még sokra nem mész vele,ha nem fogja onnan használni.

Alapból a belső sd-re menti kíváncsi leszek, hogy a külső SD-ről használja-e?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2627) bubus66 válasza janzo5960 (#2625) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2625) janzo5960

Át másolja ez csak arra való, hogy ne kelljen állandóan a letöltögetned az appokat. Igen ez csak a letöltött alkalmazásokat menti le. Az alkalmazáskezelőben a SD résznél 0.00 kb van. tehát nem telepít az SD.re semmit sem.

A másolás eddig is meg oldott volt.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2628) excaty


excaty
csendes tag

sziasztok. igy ket honap hasznalat utan leirom roviden a velemenyemet a telorol. az egyeduli pozitivum a kepernyo merete ill. minosege. az osszeszereles minosege pocsek,csapnivalo. recseg-ropog a kezben, a tolto a kapcsolodasi resznel minden iranyban mozog a telohoz kapcsolva,siman el lehetne torni egy ovatlan mozdulattal. osszessgeben nem vagyok megelegedve a keszulekkel.
mas is tapasztal a rossz osszeszerelesbol adodo ropogast,vagy csak az enyem hibas?
osszegezve olyan erzesem van,mintha egy olcso replikat vettem volna. szomoru vagyok.

(#2629) bubus66 válasza excaty (#2628) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2628) excaty

Én semmi féle recsegést ropogást nem tapasztaltam (igaz nem szoktam tekergetni meg nyomogatni) ez nem csavar, hogy tekergetni kell. A töltőnél is meg a telefonál is az USB csatlakozás tökéletes, (nem lötyög semmit). Nem lehet eltörni a telefon felőli rész ha finom csinálod, és (nem neki esel aztán ahogy esik úgy puffan). Én még ilyennel itt a topicba nem találkoztam, attól még lehet, ilyen.

egy olcso replikat vettem volna. szomoru vagyok. Akkor add el. Vegyél olyat ami nem recseg ropog Pl a Black az nem recseg ropog, csak az USB csatlakózaja a telefon felőli résznél lötyög egy kicsit. Viszont eltörni csak vandál módon lehet szerintem mind a kettő telefonnál.

Én eddig tökéletesen megvagyok vele elégedve.

(#2625) janzo5960

:R Köszi csak sajnos ez nem telepíti az alkalmazásokat az SD kártyára.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2630) excaty válasza bubus66 (#2629) üzenetére


excaty
csendes tag

ne erts felre en sem szoktam tekergetni a telot. az enyem mar kezbevetelkor ropog. a toltocsatlakoztatas pedig nekem is illeszkedik szepen de lotyog, mozog ide oda. lehet hogy ez masoknak nem gond de meg egy telefonnal sem tapasztaltam hasonlot. a ropogasrol meg annyit hogy rossz darabot fogtam ki.

(#2631) janzo5960


janzo5960
csendes tag

szerintem nem recseg annyira vészesen, legtöbbször nem otthon nyomkodom, vagy ha igen akkor sem érzékszervekkel fogható

nálam az egyetlen hátrány eddig az appok telepitésének lehetetlensége, hiába van 2-300 mega szabad helyem, de azt is már sikerült orvosolni :))

(#2632) bubus66 válasza excaty (#2630) üzenetére


bubus66
nagyúr

A töltő csatlakozó nálam tökéletes, semmi lötyögés nincs.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2633) prannk


prannk
őstag

Nekem se ropog recseg.. Töltő is stabilan áll benne.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#2634) Wolf-15 válasza excaty (#2630) üzenetére


Wolf-15
tag

Nekem is "recsegett, ropogott"!
A hátlap nem elég merev és alatt van egy "légrés". Az aksira egy négybe hajtott papírt tettem és vissza a hátlepot. Ezután is recsegett.
Miután nagyítóval végig néztem az illesztéseket, rájöttem, hogy a hátlapon egy "patintó" nincs a helyén. Levettem a hátlapot és a felső résztől indulva , lefelé haladva miliméterről-miliméterre rányomkodtam..Azóta szépen áll rajta, nincs gagyi érzete.

(#2635) Wolf-15 válasza ToMe33 (#2623) üzenetére


Wolf-15
tag

Hát ez kortól, nemtől, ízléstől függő.
"gyárilag" elég jól felszerelt az L9, de hát kinek mire van szüksége....
Én ezeket tettem fel:

Google Drive
Google+
Google Naptár (Ajánlom még az aCalendart is, én az LG-st kikapcsoltam)
Google Translate (nekem gyorsabb mint a LG-Quick translate)
Chrome Beta
Safe In Cloud Jelszókezelő
QR Droid
The Weather Channel
Időkép
ASTRO File Manager / Browser
Clock JB+
SMS Widget
Intelligens RAM Booster
Slider Widget - Volumes

még tesztelem hogy a kettő közül melyik maradjon:
1 - GTasks: To Do List & Task List
2 - ColorNote Notepad Notes To Do

Még nem találtam meg a nekem megfelelő SMS managert

[ Szerkesztve ]

(#2636) excaty válasza Wolf-15 (#2634) üzenetére


excaty
csendes tag

igen, nekem is sokat javult a helyzet a hatlap megigazitasa utan!

(#2637) cil101


cil101
tag

Nekem csak akkor recseg, ha direkt a hátlap közepét nyomogatom. De ki fogja ott?

(#2638) ToMe33


ToMe33
csendes tag

Sziasztok nem tudjátok miért nem látja a gépem a telót win7 van fent Lg pc suitba nem találja hiába keresi

(#2639) bubus66 válasza ToMe33 (#2638) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2638) ToMe33

Nézd meg a Beállítások/Kapcsolatok/ USB kapcsolatok azon belül LG szoftver.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2640) ToMe33 válasza bubus66 (#2639) üzenetére


ToMe33
csendes tag

De úgyse találja:Dkeresi kb 1percig és ki írja nézze meg össze vane dugva a gép meg a telefón:D

(#2641) ToMe33


ToMe33
csendes tag

Meg az lenne a másik kérdésem mikor hallgatok zenét és le zárom a bilentyűzetet miért hagya abba a zenélést de nyilván ki is lép a zene lejátszóból.Meg melette nem tudok mást se csinálni mert nem tudom le rakni a zene lejátszot?

(#2642) Pantal válasza ToMe33 (#2641) üzenetére


Pantal
senior tag

Telefon beállításain belül a Developer options-ben ugye nem turkáltál? Azon belül van olyan, hogy Backround process limit, ha ezt állítgatod, az okozhatja, hogy leáll. Vagy esetleg ami felette van: Don't keep activities.

[ Szerkesztve ]

(#2643) bubus66 válasza ToMe33 (#2640) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az LG drivert felraktad?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2644) ToMe33 válasza bubus66 (#2643) üzenetére


ToMe33
csendes tag

Nem de így jó lett :)köszi

(#2645) bubus66 válasza ToMe33 (#2644) üzenetére


bubus66
nagyúr

Pedig azt fel kell tenni meg ha így jó is lett, akkor is.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2646) ToMe33 válasza bubus66 (#2645) üzenetére


ToMe33
csendes tag

Pár hasznos androidos programot tudnál írni amit szerinted jó ha le szedek

(#2647) bubus66 válasza ToMe33 (#2646) üzenetére


bubus66
nagyúr

Küldtem privát üzenetet.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2648) janzo5960


janzo5960
csendes tag

szerintem ide is kicopyzhatjátok, még ha nem is mindenkinek hasznos de meríthet ötletet egy app listából

http://data.hu/get/6249897/android_progr.txt

ha lesz egy szabad órád böngészd végig, nekem mind hasznos

(#2649) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Na előjött egy probléma!
Nem kapcsol be az L9. Este nyomnám a bekapcsolót, hogy feloldjam a telót, behalt, semmi.
Kivettem az aksit, visszaraktam, bekapcsolnám, de csak LG logó, a felfele futó csillogás nem is indul el, ismét meghalt. Ezt megjátszottam kétszer, off.

Majd ismét ki az akksit, vissza, töltőre dugtam, legalább az ment. Reggel kapcsolnám be ismét az első hiba.

Otthon kitalálom mi legyen, de gyanús hogy, 1 órát zötyöghetek a szervízig. :(((

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#2650) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#2649) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2649) sarkanyolo2

Próbáld meg a hard resetet itt van a leírás, mindent gyalul a telefonról.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.