Hirdetés

2020. február 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2015-09-02 20:21:52

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#2401) zozi90

zozi90
(csendes tag)

Sziasztok!

Pár napja "sikeresen" betörtem az új LG Optimus L9em képernyőjét. Úgy nézki, hogy "csak" az érintőpanelnek lett baja. Elég csak egy érintőpanelt vennem hozzá(8-10ezerért láttam Ebayen), vagy az érintőpanelen kívül a komplett kijelzőszettet ki kell cseréltetnem(aminek elég húzós ára van....)??

:F :F
Köszönöm a segítséget!

Üdv

(#2402) prannk

prannk
(őstag)

Tegnap 23:00 vettem le töltőről beállítottam az ébresztőt volt 2 szundim és nézem 91 % az akksi. Na ez mi? Eddig amikmor töltöttem másnapra 98.97 % szokott lenni. Ennyire zabaálja a készenléti állapot? Szoktatok ujraindítást csinálni?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#2403) imicici válasza zozi90 (#2401) üzenetére

imicici
(csendes tag)

oké h gorilla glass, de mi történt vele ami bezúzta ? :/ .....

(#2404) bubus66 válasza imicici (#2403) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

(#2403) imicici

Miért a gorilla glass nem törhet be? Igaz elég nagy behatásnak kell, hogy érje.

"egy a szívünk egy az álmunk..nem félünk és nem hátrálunk.. mellkasunkban tűzoltó szív dobog.."”https://androware.hu/ Huawei Nova 5T

(#2405) Pantal válasza bubus66 (#2404) üzenetére

Pantal
(senior tag)

Én úgy tudom, hogy a GG nem ütésálló, sőt, néhány helyzetben rosszabbul szerepel, mint a sima üveg felület (persze a törést alapul véve). Karcállóságban jó nagyon a GG, de persze nem megkarcolhatatlan, ha pl homokszemek kerülnek a telefonnal egy zsebbe, ott könnyen megkarcolódhat.

(#2406) Gerzson6875 válasza Pantal (#2405) üzenetére

Gerzson6875
(tag)

ez így van, ezelőtt egy defí+-om volt, az is GG van felvértezve, még is sikerült megkarcolni, mondjuk alig látható, és nem is mély, de ha valaki nem vigyáz rá annyira, kulcs vagy apró mellé teszi zsebre akkor várható, hogy karcos lesz

(#2407) bubus66 válasza Pantal (#2405) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

(#2405) Pantal

Ezért írtam én, is hogy miért csodálkozott azon, hogy a GG összetörhet?

Amit le írtál az én is, tudom.

"egy a szívünk egy az álmunk..nem félünk és nem hátrálunk.. mellkasunkban tűzoltó szív dobog.."”https://androware.hu/ Huawei Nova 5T

(#2408) Pantal válasza bubus66 (#2407) üzenetére

Pantal
(senior tag)

Nem téged akartalak kijavítani, csak hozzáfűztem kicsit kifejtve, hátha így tisztább lesz neki a kép. :R

(#2409) bubus66 válasza Pantal (#2408) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Értem,én hogy mire gondoltál, csak azt nem miért csodálkozott ennyire, hogy a GG összetörött.

Ezt nézd meg mit csinálnak a GG-vel

(#2410) Pantal válasza bubus66 (#2409) üzenetére

Pantal
(senior tag)

Sok GG tesztelős videót láttam már, de ilyen stílusút még nem. Nagyon beteg. :Y

(#2411) bubus66 válasza Pantal (#2410) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Ugye nem normálisak különben

(#2412) imicici

imicici
(csendes tag)

nem azon csodálkoztam h a GG is betörhet.... csak kíváncsi lettem mivel törte be , mert elvileg jobban bírja mint a sima üveg ... bár láttam már videót amin kalapáccsal verték és meg se nyikkant rajta. persze nem izomból, nem beton ez, de ahhoz képest h egy telefon és nem egy szeg volt a kalapács alatt, ahhoz képest odavertek neki rendesen. Szal nem törhetetlen persze, de sztem sokkal jobban bírja mint a sima üveg ...

[ Szerkesztve ]

(#2413) Pantal válasza imicici (#2412) üzenetére

Pantal
(senior tag)

Ha a GG élével esik le, sokkal jobban törékeny, mint a sima üveg.

(#2414) Gabinho99 válasza Pantal (#2413) üzenetére

Gabinho99
(csendes tag)

Sziasztok! Nemrég vettem L9-et és utánakérdeztem a LG Hungary-nél a gorilla glass-al kapcsolatban...
Amúgy teljesen megvagyok én is elégedve a telóval, de jobban örültem volna a GG védelemnek:S

Köszönjük hogy felvette a kapcsolatot LG Electronics

Tisztelt ............!

Köszönjük, hogy levelével ügyfélszolgálatunkat megkereste.

Nincs gorilla glass védelem az ön telefonkészülékén.

Reméljük tudtunk segíteni önnek.
További információért készülékeinkről, szolgáltatásainkról forduljon bizalommal ügyfélszolgálatunkhoz a 06 40 54 54 54-es telefonszámon (H-P: 8-18, SZ: 9-17).

Tisztelettel:
LGE Ügyfélszolgálat

(#2415) Pantal válasza Gabinho99 (#2414) üzenetére

Pantal
(senior tag)

Ez szomorú, bár én gyanítottam, mert p760-hoz sehol se írták, hogy GG, csak a p769-hez.

(#2416) imicici válasza Pantal (#2413) üzenetére

imicici
(csendes tag)

a betyár mindenségit, ez nem jó hír. mondjuk nekem majdnem mind1, évente talán ha 1x ejtettem le eddig a telóim ... nem voltak "leejtős" gondjaim eddig, vigyázok a kis távrecsegőre :) bár ez az l9 nem lesz olyan kicsi .... :D

csak P769-en van GG ?? t-mobile oldalán sehol nem írják h melyik, csak annyit h l9 ...

[ Szerkesztve ]

(#2417) bubus66 válasza imicici (#2416) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Akkor nézd meg itt, a legvégén írjam hogy a Samsung Galaxy SII mi a 24 ami közös bennük és ott a Gorilla Glass

vagy itt is meg tudod nézni.

[ Szerkesztve ]

(#2418) zozi90 válasza imicici (#2403) üzenetére

zozi90
(csendes tag)

Kiverték a kezemből és betonra esett, na meg valószínűleg egy kisebb kőre is :O
Elég szépen betört, végighúztam rajta az ujjjam, és meg is vágta egy szilánkdarabka :O

És jelenleg nemtudom, hogy elég lenne-e csak az érintőpanelcsere(mert amúgy minden érintést érzékel és törésen kívül nincs baja), vagy a komplett képernyőszettet ki kellene cserélni ?? :o

(#2419) prannk válasza zozi90 (#2418) üzenetére

prannk
(őstag)

Kifizettetném azzal aki kilökte a kezedből.HA meg nem én törném el a kezét.

(#2420) imicici

imicici
(csendes tag)

jah ... kiveri a kezedből b***eg, én biztos üvöltöttem volna -.-
ezért tervezek rá vmi nagy szar gumi tokot, a gumi csak jobban "tapad" a kezedben ... nem egyszerű a telót mindig biztonságban tudni ....

(#2421) prannk

prannk
(őstag)

23:00 tól reggel 6 ig bezabált 8 % ot. 51% készenléti állapottal.

[ Szerkesztve ]

(#2422) Lacko84 válasza zozi90 (#2418) üzenetére

Lacko84
(aktív tag)

Biztosítást nem kötöttél a telóra??

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#2423) pency

pency
(csendes tag)

végre jó hírek is vannak láthatáron [link]

Nekem ez nagyot dob mivel már hiányoltam és fontolgattam az eladást mivel unom a gyári romokat
Szerintem hamarosan jön majd rá cm10 is úgyhogy ne várjátok a gyári JB-t inkább kovessétek a fejleményeket
Még egyelőre nem rakom fel csak olvasgatom a komenteket amint eléggé stabil lesz tuti nyerő lesz végre a telefonunk még így led, automata fényérzékelő és gyroscop nélkül is, mert az Elixir szerint nincs benne. :)

(#2424) bubus66 válasza pency (#2423) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

(#2423) pency

Nincs bent giroszkop gyáriban sincs helyette accelrometer. A másik nem tudom boot.img nélkül hogyan lehet feltenni? Mert Flash-ni csak akkor lehet custom ROM-ot ha van bent boot.img

[ Szerkesztve ]

(#2425) aholy

aholy
(tag)

ilyennel találkozott már valaki? már másodszor volt ilyenem kameránál, de volt már a fényképezőnél is, de ott csak egy vékony csík volt. mi lehet a kínja? félhomályban voltam

http://i.imgur.com/FUp13Z2.jpg

[ Szerkesztve ]

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9

(#2426) prannk válasza aholy (#2425) üzenetére

prannk
(őstag)

Én még nem.

(#2427) Pantal válasza pency (#2423) üzenetére

Pantal
(senior tag)

CM10-et várom, SGS2-t sokáig használtam vele, és nagyon szerettem! Remélem erre is minél hamarabb elkészül, bugmentesen. :)

(#2428) zozi90 válasza Lacko84 (#2422) üzenetére

zozi90
(csendes tag)

Nem sajnos :( De ezek után természetesen kötök rá...

(#2429) Lacko84 válasza zozi90 (#2428) üzenetére

Lacko84
(aktív tag)

1390-et fizetek mert sose lehet tudni mikor ejted le véletlen és akkor annyi... most akkor tényleg nem Gorilla Glass az üveg?

(#2430) Pantal válasza Lacko84 (#2429) üzenetére

Pantal
(senior tag)

Ha az LG Magyarország azt mondta, hogy nem GG, akkor valószínű igazuk van szerintem.

(#2431) bubus66 válasza Pantal (#2430) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

(#2430) Pantal

A sablon szöveg az megvan az LG Magyarországnál. Nem sok mindent tudnak. A Blacknél meg tapasztaltam. Nézd meg az össze hasonlításokat.

Na akkor ez most hogyan van.

15/02/2013

Köszönjük hogy felvette a kapcsolatot LG Electronics

Tisztelt Tamás Úr!

Köszönjük, hogy levelével ügyfélszolgálatunkat megkereste.

Igen, az L9-es telefonok Gorilla Glass-al vannak ellátva!

További információért készülékeinkről, szolgáltatásainkról forduljon bizalommal ügyfélszolgálatunkhoz a 06 40 54 54 54-es telefonszámon (H-P: 8-18, SZ: 9-17).

Tisztelettel:
LGE Ügyfélszolgálat

[link]

[link]

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2432) alexander12

alexander12
(aktív tag)

[link]

A corning oldalán nincs fenn, bár nem biztos hogy számít :)

kíváncsi, P20Pro

(#2433) bubus66 válasza alexander12 (#2432) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

(#2432) alexander12

Az L sorozatból melyik van fent?

(#2434) Pantal válasza bubus66 (#2431) üzenetére

Pantal
(senior tag)

Akkor viszont szeretnék az LG Magyarországnak gratulálni. Még jó, hogy tisztában vannak a saját termékeikkel.

(#2435) sarkanyolo2

sarkanyolo2
(senior tag)

Sziasztok!

Tegnap megjött a patent Nillkin tokom, teljesen jól illeszkedik, nagyon szép, fólia is nagyon jó!

Mindenkinek csak ajánlani tudom! :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG U620 / Lenovo Z50-70

(#2436) bubus66 válasza Pantal (#2434) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Ha megnézed a tesztetek akkor 90%-ban bent van, hogy Gorilla Glass a kijelző védelem.

(#2437) kisocsi

kisocsi
(tag)

A V10H verzió,ment a kukába! Nekem annyira érzéketlen volt az érintésre,hogy már attól féltem hogy benyomom a kijelzőt. A V10G viszont semmi bajom.

(#2438) kispetii

kispetii
(csendes tag)

V10E,szintén érzéketlen volt nekem a háttérkép csere (?!) megoldotta.
Egy SGS3-as kép volt,mozgó...
Csak akasztotta,de ma nem tudom miért meguntam a háttérképet,lecseréltem azóta FiberPower.;)

iPhone 5C

(#2439) Lacko84

Lacko84
(aktív tag)

http://mobilarena.hu/hir/lg_blog_ujabb_merfoldkohoz_erkezett_az_l_szeria.html

(#2440) kispetii

kispetii
(csendes tag)

Nem lenne rossz ha már nemsokára megkapjuk a Jelly Bean-t.;)

iPhone 5C

(#2441) Lacko84

Lacko84
(aktív tag)

Találtam egy jó alkalmazást amivel még könnyebben letudjuk szedni és felrakni a telóra a dolgokat amit csak szeretnénk!
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sand.airdroid&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5zYW5kLmFpcmRyb2lkIl0.
nekem a múltkori nehézségek után ez pár perc alatt sikerült és működik rendesen

(#2442) sarkanyolo2

sarkanyolo2
(senior tag)

Be Happy!

Jelly Bean for L9

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG U620 / Lenovo Z50-70

(#2443) bubus66 válasza Lacko84 (#2441) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

(#2441) Lacko84

Köszönjük de azért linkelni meg tanulhatnál, a link gombot azért tették be. Airdroid már 1 éve használom.

Köszi de én már 7.-én láttam.

Örömmel jelentjük be, hogy a következő LG Optimus telefonok kap egy frissítést az operációs rendszer Jelly Bean első felében az ebben az évben! Mi fogja Önt tájékoztatni!
1. P880 Optimus 4X
2. P705 Optimus L7
3. P765 Optimus L9? Ez szerinted a P760-as? Mert szerintem nem.

[ Szerkesztve ]

(#2444) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#2442) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

(#2442) sarkanyolo2

Ezt neked szántam.

Köszi de én már 7.-én láttam.
Örömmel jelentjük be, hogy a következő LG Optimus telefonok kap egy frissítést az operációs rendszer Jelly Bean első felében az ebben az évben! Mi fogja Önt tájékoztatni!
1. P880 Optimus 4X
2. P705 Optimus L7
3. P765 Optimus L9? Ez szerinted a P760-as? Mert szerintem nem. Happy

(#2441) Lacko84

Bocs a fentebb lévőírást nem neked szántam.

[ Szerkesztve ]

(#2445) Gerzson6875 válasza bubus66 (#2444) üzenetére

Gerzson6875
(tag)

az szép lenne, ha az európai verziók nem kapnák meg... :(((
(bár én ezzel is meg vagyok elégedve)

(#2446) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#2442) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

(#2442) sarkanyolo2

P760 vagy P765 firmware tégla a telefon?

Magyarul ha a P765-nek a ROM-ját fel rakod a P760-ra akkor lesz egy blokk tégla. Happy!

(#2447) kengyel válasza sarkanyolo2 (#2442) üzenetére

kengyel
(nagyúr)

Tedd fel rá aztán én beépítem a most épülő garázsomba Az nem a P760 hoz jön ki :U

Ja látom már bubus fórumtárs tájékoztatott :) Ha lesz frissítés az bubus honlapján fogod majdnem elsőnek meglátni, és tőle fogod hamarabb megtudni :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2448) Lacko84 válasza bubus66 (#2443) üzenetére

Lacko84
(aktív tag)

Bocsi legközelebb úgy csinálom.

(#2449) prannk

prannk
(őstag)

Sztem ez az ics 404 sokkal jobb mint a jb.. jaaaaaajjjj

(#2450) Freddrich

Freddrich
(csendes tag)

Sziasztok!

A következő dologban kérném a segítségeteket. Frissítés előtt állok (10A-ról 10H-ra), Lg Pc Suite-tal elkezdtem a biztonsági mentést, de valami miatt 66-68% között mindig megakad a mentés, hibát ír ki és újraindíttatja az egészet. Kipróbáltam egyéni mentésen, ott nem volt semmi gond, kb. 1 perc alatt végzett is.
Addig nem akarok frissíteni, amíg normálisan nem sikerül menteni mindent. Volt már ilyen problémátok? Van vmilyen más megoldás esetleg? Egyébként frissítéskor az alkalmazások is törlődnek?

Köszönöm előre is a segítséget.

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.