Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2351) bucsupeti válasza Lacko84 (#2349) üzenetére


bucsupeti
senior tag

csinálj egy képsorozatot a Beállítások/Alkalmazások/Futó alkalmazásokról és tedd be ide.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#2352) Lacko84


Lacko84
aktív tag

[L:/dl/upc/2013-02/12/216537_ibyt7mrrfijfyzbw_screenshot_2013-02-12-20-57-11.jpg](IMG:/dl/upc/2013-02/12/216537_ibyt7mrrfijfyzbw_screenshot_2013-02-12-20-57-11.thumb.jpg)[L:/dl/upc/2013-02/12/216537_bdiwavcnsfrvmbgg_screenshot_2013-02-12-20-57-23.jpg](IMG:/dl/upc/2013-02/12/216537_bdiwavcnsfrvmbgg_screenshot_2013-02-12-20-57-23.thumb.jpg)[L:/dl/upc/2013-02/12/216537_bdiwavcnsfrvmbgg_screenshot_2013-02-12-20-57-23.jpg](IMG:/dl/upc/2013-02/12/216537_bdiwavcnsfrvmbgg_screenshot_2013-02-12-20-57-23.thumb.jpg)(/IMG)[/L](/IMG)[/L](/IMG)[/L]

[ Szerkesztve ]

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#2353) bubus66 válasza bucsupeti (#2351) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2351) bucsupeti

:R ez csak egy része, amit ide rakott fele. Neked azért jó, az akkumulátor időd, hogy ennyi mindenre használod, és így is 2 napot kibír.

Lefordítod azt, amit belinkeltél, most nem tudom meg keresni ha, megvan, akkor szólj, adom az 1 Hsz. forrás kódját és beteteted a moderátorokkal.

(#2350) H.Bencike

Ha előtte is meg utána is csinálsz egy factory reset az nem árt neki. Én szoktam, pedig a Blacknél a SmartFlashTools megcsinálta automatikusan, biztos ami biztos én is csináltam egyet.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2354) bubus66 válasza Lacko84 (#2352) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2352) Lacko84

A képet amit küldtél abból 95% lelehet állítani sőt van bent amit lelehet tiltani. Holnap ha rá érek le írom mit kell letiltani és mit leállítani, Az első amit a húslesbe szoktam küldeni a Facebook alkalmazás használd a böngészőn keresztül.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2355) motoflug válasza aholy (#2288) üzenetére


motoflug
őstag

Tehát sehogy sem lehet kitenni a képet hd tv-re?

(#2356) bucsupeti válasza Lacko84 (#2352) üzenetére


bucsupeti
senior tag

A facebook-ot ha kiveszed sokat nyersz vele. Használd inkább böngészőből, ha nem kell egyéb dologra.
A másik az hogy látom teleraktad widgetekkel a home-ot. Ezek azok amik szívják rendesen az aksit.
Sokat nyerhetsz ezek letiltásával is (Zene, Időjárás, az IntelliRinget nem ismerem)
Gondolom az az S3-as valami az meg mozgó háttér lehet. Hát az is használ erőforrást rendesen.
Szerintem jónéhány órát nyerhetsz ha ezeket letiltod.....

Bubus kolléga majd még ír neked ezzel kapcsolatban. Fogadd meg az ő tanácsait is!

@Bubus66: fordítás meglesz... csak most tele vagyok melóval....

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#2357) aholy válasza sarkanyolo2 (#2337) üzenetére


aholy
tag

a blade kb két éve tudta 20k-ért

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note 10 +

(#2358) aholy válasza motoflug (#2355) üzenetére


aholy
tag

passzolom

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note 10 +

(#2359) sarkanyolo2 válasza aholy (#2357) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

OK, Sir! :DDD

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#2360) Pantal válasza aholy (#2357) üzenetére


Pantal
senior tag

Add el az L9-et, és vegyél egy Bladet...még jól is jársz, nem?

(#2361) bubus66 válasza bucsupeti (#2356) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké köszi szépen, nem olyan sürgős.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2362) airmax_2.0 válasza motoflug (#2355) üzenetére


airmax_2.0
tag

De igen.. A smart share alkalmazással.. DLNA képes tévére, vagy dlna képes eszközön (dvd lejátszó, médiacenter) keresztül nem dlna képes tv-re is.
Sajnos az MHL nem működik.

(#2363) Wolf-15


Wolf-15
tag

Helló!
Tel. vásárlás előtt állok (T.-nél, online). Eddig az L9 a befutó, de van néhány fenntartásom.
A T-mobilos .L9-ekre is lesz frissítés J.B.-re? Vagy semmi köze a frissítésnek hozzá, hogy függő a készülék?
A neten nézett tesztfotók minősége nagyon gyenge. Szerintem ez szoftveres hiba.
Lehet, hogy a frissítés javíthat a képminőségen?
Milyen GPS jel vétel, jől működik a Google navi? Nem veszíti el a jelet percekre?
Vagy használ valaki más Navi szoftvert? Milyet? Mik a tapasztalatok?
Milyen a hangalapú szövegbevitel? Jól felismeri a magyar szavakat?
(ZTE Blade III - van tapasztalatom, azon elég jó a szöveg felismerés)

Előre is Köszi! a válaszokat.

(#2364) Lacko84 válasza Wolf-15 (#2363) üzenetére


Lacko84
aktív tag

A hangalapú szövegbevitelt hol találom a telóba?? mire lehet ezt használni?:?

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#2365) Wolf-15


Wolf-15
tag

Még egy kérdés.
Azt olvastam, hogy nincs benne giroszkóp. Ez a gyakorlatban mit jelent? A játékoknál nem érzékeli a mozgást és a navigációnál nem érzékeli az elfordulást?

(#2366) Pantal válasza Wolf-15 (#2365) üzenetére


Pantal
senior tag

Van benne mozgásérzékelő.

(#2367) Wolf-15 válasza Lacko84 (#2364) üzenetére


Wolf-15
tag

A kis mikrofon jelt megérintve indul. Pl.: SMS, e-mail írásnál nem kell bepötyögni a szöveget, elég bediktálni. A be mondott szöveget írássá alakítja.

[ Szerkesztve ]

(#2368) Wolf-15 válasza Pantal (#2366) üzenetére


Wolf-15
tag

"A gyroscope can be used to either measure, or maintain, the orientation of a device. Unlike an accelerometer, which measures the linear acceleration of the device, a gyroscope measures the orientation directly. It's useful in games and augmented reality apps.'

Nagyjából:
A giroszkópot arra lehet használni, hogy ha van egy mozdulat, fordulás, fenntartja az eszköz tájolását. Ellentétben a gyorsulásmérővel, amely méri a készülék lineáris gyorsulását, a giroszkóp méri a tájolást közvetlenül. Ez hasznos játékok és kiterjesztett valóság alkalmazásoknál.

(#2369) Rebel007


Rebel007
csendes tag

Sziasztok!

Úgy olvastam, különböző külföldi oldalakon, hogy ebben a telefonban nincsen giroszkóp. És most szeretném megtudni, hogy ez tényleg így van-e? Mert ha jól tudom akkor ezek a labirintusból golyót kivezetős játékok ezt használják, tehát gondolom ennek hiányában nem működnek. Ha rosszul tudom akkor kíváncsi lennék, hogy a giroszkóp hiánya miben mutatkozik meg.

Köszi a válaszokat előre is.

(#2370) airmax_2.0 válasza Wolf-15 (#2363) üzenetére


airmax_2.0
tag

Nem hinném, hogy a jelet elveszítené, inkább ha gond lehet akkor az az, ha nincs mobil lefedés, akkor, nem tudja letölteni a térképet a netről...
Igazából ott működik flottul, ahol van 3G. Viszont ha már az adott térképrészlet le van töltve akkor nem számít, ha nincs mobil hálózat.
Én Budapesten Tárnokon illetve Érden, használtam, és elégedett vagyon vele, remekül odavitt eddíg mindíg ahova akartam menni, amikor elvéttettem, akkor is gyorsan újrakalkulálta az irányt. Egyszer mentem egy kicsit nagyobb kört a kelleténél, amikor új térképrészletet töltött volna le, de be voltam lassítva, mert túlléptem a korlátot, ezért csak két sarokkal odébb fordított vissza... :)
És ami még pozitívum, hogy a hang alapú cím bemondás illetve útvonal keresés is remekül megy... :)

[ Szerkesztve ]

(#2371) Pantal válasza Wolf-15 (#2368) üzenetére


Pantal
senior tag

A játékoknál nem érzékeli a mozgást és a navigációnál nem érzékeli az elfordulást?

Erre reflektáltam, hogy van benne mozgásérzékelő, és érzékeli a mozgást játékoknál, navigációnál is. Nem értem ezek után mi nem világos.

(#2369) Rebel007:

Van benne giroszkóp!

SENSORS

Accelerometer (motion)
Amient light
Gyroscope
Proximity

[ Szerkesztve ]

(#2372) krisztian112


krisztian112
senior tag

Minden androidos telefonba van giroszkóp, mit kell ezen értetlenkedni:d Akkor hogy lehetne rajta mondjuk temple Runozni:D

Huawei P10 lite

(#2373) Pantal válasza Pantal (#2371) üzenetére


Pantal
senior tag

Itt is láthatjátok alul:

Egyebek
3,5 mm-es jack, giroszenzor, fényérzékelő, közelségszenzor, digitális iránytű, gyorsulásérzékelő

(#2372) krisztian112:

Na, az meg a másik, de ebben nem voltam 100%-osan biztos, mert ugye iPhonenál is variáltak, hogy új fajta mozgásérzékelő, stb, de persze előtte is érzékelte a mozgásokat. Szóval én amiatt kerestem inkább rá két helyen is.

[ Szerkesztve ]

(#2374) bubus66 válasza Wolf-15 (#2363) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2363) Wolf-15

Hol nézted azokat a gyenge minőségű teszt fotókat? Lesz rá JB nekem az a véleményem, ha csak ez a szempont, hogy lesz-e rá JB vagy sem akkor olyan telefont kell nézni amelyik már JB-val jön ki. Ha az EUO megkapja akkor a HUN is meg fogja.

Valamelyik fórumtárs csínált tesztképeket, és videót is meg lehet nézni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2375) cil101 válasza Wolf-15 (#2363) üzenetére


cil101
tag

A szoftvernek nincs köze ahhoz, hogy hálózatfüggő-e a készülék

(#2376) cil101


cil101
tag

pontosabban firmver

(#2377) Wolf-15 válasza bubus66 (#2374) üzenetére


Wolf-15
tag

Itt néztem és olvastam:
[link]
meg itt:
[link]
És még sok másik oldalon.

Érdekes, mert a makro fotók kimondottan jók
[link]

Nem CSAK ez a szempont, ez EGY szempont.
Az infót köszönöm.

Láttam a forumtárs képeit és olvastam amit írt:
A részleteket viszont mossa keményen, és érzéketlenül. CameraZoom progival próbáltam, az nem segít - majd még lehet kísérletezni

(#2378) Wolf-15 válasza cil101 (#2375) üzenetére


Wolf-15
tag

Köszi, ezt nem tudtam. :R

(#2379) Wolf-15 válasza krisztian112 (#2372) üzenetére


Wolf-15
tag

Ebbe nincs.

[link]

Érzékelők Gyorsulásmérő, közelség, iránytű

Persze mérget nem vennék rá. Ők is tévedhetnek.

(#2380) Wolf-15 válasza Pantal (#2373) üzenetére


Wolf-15
tag

A kézkönyv mit ír a szenzorokról?

(#2381) Wolf-15 válasza airmax_2.0 (#2370) üzenetére


Wolf-15
tag

Köszönöm, ez megnyugtató! :R

(#2382) krisztian112 válasza Wolf-15 (#2379) üzenetére


krisztian112
senior tag

Attól még hogy nincsenek ilyen alapvető dolgok beleírva, attól még benne van. Mert mondjuk enélkül lehetetlen lenne játszani temple Run on vagy doodle jumpon. Én tudom mert most is azon játszok. Kb oylan mint hogy ninsc beleírva hogy van benne képernyő XD üdv

Egyébként ne írkálj már egymás után 5 hozzászólást légyszíves! Hanem szerkessz.

[ Szerkesztve ]

Huawei P10 lite

(#2383) bubus66 válasza Pantal (#2373) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2373) Pantal

Küldtem egy privát üzenetet.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2384) Lacko84 válasza Wolf-15 (#2367) üzenetére


Lacko84
aktív tag

Nekem csatlakozási problémát ír! mi lehet a gond??

már rá is jöttem...:) ki volt kapcsolva a wifim..:)

[ Szerkesztve ]

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#2385) Pantal válasza Wolf-15 (#2380) üzenetére


Pantal
senior tag

Mit írna, szerinted ilyen bele van írva? Elárulom, előbányásztam csak Neked, és a műszaki adatok alatt semmit se írnak róla, csak az üzemi hőmérséklet van feltüntetve, megfelelési nyilatkozat, és nyílt forráskódú szoftver. De ha nem lenne benne giroszkóp, akkor mi alapján forgatja be a telefon a böngészőt, fektetett módban, honnan tudja a GPS program, hogy éppen áll, vagy fekszik a telefon, vagy hogyan Temple Run 2-zünk? Másfelöl 5 percen belül tudod szerkeszteni a hozzászólásodat, szóval 3 percen belül ne írj 3 hozzászólást egymás után.

(#2383) bubus66 :

RePült.

[ Szerkesztve ]

(#2386) bubus66 válasza Pantal (#2385) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké köszi a választ.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2387) bubus66 válasza Wolf-15 (#2368) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2368) Wolf-15

Hogy lezárjam a giroszkopot.

Ez van bent feladtuk hasonló.

android.hardware.sensor.accelerometer

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2388) Lacko84 válasza bubus66 (#2354) üzenetére


Lacko84
aktív tag

Böngészőn szoktam használni a facebookot sőt már le is töröltem de igy nem kaptam értesítést és ez hiányzott ezért vissza raktam újra. várom hogy miket lehet letiltani és leállítani. köszi

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#2389) Pantal válasza bubus66 (#2387) üzenetére


Pantal
senior tag

A lényeg az, hogy a mozgást így is, úgy is érzékeli. :K

(#2390) sarkanyolo2 válasza Rebel007 (#2369) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Pont tegnap szedtem le egy szenzor tesztelős progit, és volt benne ez a golyós cucc, működött! :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#2391) Lacko84


Lacko84
aktív tag

Vki tudna segíteni?! megint vmi van mert viberen beszéltem egyik rokonnal és egyszer csak se kép se hang. elsötétült a kijelző és annyi. ki kellett hogy kapcsoljam és újra be. utána megint hívtam beszélünk és megint ugyan az. home gomb hosszan nyomva és feladatkezelő és viber leállítás. mi lehet a gond vele??

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#2392) bubus66 válasza Pantal (#2389) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2389) Pantal

Igen persze, hogy érzékeli mert az a feladata.

(#2388) Lacko84

LG Optimus P760 (L9) letiltható alkalmazások. Egyenlőre ennyit aztán majd folyamatosan próbálgatom.

Cellaüzenetek
Crome ha nem használod.
FileShare
Google+
Hírek
Időjárás, ha használsz helyette másikat.
Közösségi+ Facebook Twiter stb
Pénzügy
RemoteCall Service
Google Maps
Utcakép
Világóra widget
Az alkalmazás kezelőben pedig
Polris Office
SmartWord

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2393) Lacko84 válasza bubus66 (#2392) üzenetére


Lacko84
aktív tag

Most jut eszembe ezeket már letiltottam mert már beszéltük és megírtad! :) a mostani problémámra nem tudsz esetleg vmit? amit előbb írtam

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#2394) bubus66 válasza Lacko84 (#2393) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem tudom, mi lehet a problémád.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2395) stuti válasza Wolf-15 (#2363) üzenetére


stuti
csendes tag

GPS vételben az L9 nem világbajnok. Egy 5"-os Samsung tablettel szoktam versenyeztetni, de mindig a Samu győz. A Google Navi szerintem használhatatlan, mert internet kapcsolat kell neki, az meg utcán nem nagyon van. Vannak rendes, ingyenes navi szoftwerek.

(#2396) Wolf-15 válasza stuti (#2395) üzenetére


Wolf-15
tag

Bocsánat a sok hozzászólásért. Ezért most csak ebben az egy hsz-ben megköszönöm mindenkinek a segítséget.
Ezek alapján eldöntöttem L9-et veszek.
Talán sokan vannak a fórumon akik vitázni akarnak, de én nem. Egyesek félreértették a kíváncsiságomat.
De lehet, hogy én fogalmaztam rosszul, félreérthetően. Akkor bocsánatot kérek attól akit megbántottam.
Pantal: megadtad választ, akár van benne giroszkóp akár nincs, a funkciók, játékok működnek és ez a lényeg. Köszi.
stuti: Akkor lehet nem is GPS vevővel van gond, hanem az adatforgalommal ill a Google navival.
Tudsz mondani nekem olyan "rendes, ingyenes navi szoftwer"-t amit emlitettél?.
Köszi.

(#2397) sarkanyolo2 válasza Wolf-15 (#2396) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Jól döntöttél, nagyon jó kis telefon!

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#2398) stuti válasza Wolf-15 (#2396) üzenetére


stuti
csendes tag

Wolf-15!
Privát üzeneted van.

(#2399) prannk


prannk
őstag

3 napot bírt az aksi. De még van 11% belőle de feltettem töltőre. Holnap küldöm a képeket a használatról.Illetve a futó alkalmazásokról. (bubus)

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#2400) bubus66 válasza prannk (#2399) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na az már valami, ki lehet hozni 2-3 napot ha a sok felesleges app le van tiltva.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.