Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) polo5 válasza bubus66 (#2948) üzenetére


polo5
tag

Köszönöm szépen !!!

(#2952) bubus66 válasza tzsolesz (#2950) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2950) tzsolesz

Meglesem neked, hogy a IZS-be nincs-e.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2953) tzsolesz válasza bubus66 (#2952) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Nem jó sehogy sem. Megnéztem, egyébként a Hírek és időjárást lehet telepíteni másolással. A régi Weather Widgetet sem lehet, és az SNS-t sem. Akárhová teszem nem érdekli. Az alkalmazáskezelő mappájában sem jó. Bár a vendor mappában csak a Polarice office van, pedig már telepítettem témákat egyebeket onnan.

(#2954) bubus66 válasza tzsolesz (#2953) üzenetére


bubus66
nagyúr

És ha bemásolod a system/app mappába úgy se jó? Megnézem az L7 majd.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2955) tzsolesz válasza bubus66 (#2954) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Nem jó persze. Sehogy. :N

(#2956) bubus66 válasza tzsolesz (#2955) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na mindjárt megnézem az L7-t

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2957) tzsolesz válasza bubus66 (#2956) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ok.

(#2958) #54362112


#54362112
törölt tag

sziasztok érdeklődnek hogy OTG képes e a masina?

[ Szerkesztve ]

(#2959) sarkanyolo2 válasza bubus66 (#2933) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Ez az első nagy (andoridos) telefonom és nem merem megkockáztatni... Szerintem megéri rá, de ez nézőpont kérdése.

(#2937) cehaeries +1

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#2960) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#2959) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én meg megmerem csinálni, hogy nem teszek rá fóliát. Vigyázni kell rá ennyi.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2961) polo5


polo5
tag

Lehet hülyeséget kérdezek !
Hogyan szúrjátok be azokat a képeket amiket mondjuk arról linkeltek be hogy hány napig bírta az akksi ?
Vagy ahhoz root kell?
Lehetséges az hogy 7 óra 16 perce vettem le töltőről és 99 %-on van csak?
Igaz nincs wifi nincs adatforgalom 3G ( ki van kapcsolva ) . Nem is buzeráltam a telót.
V10A van fent .

[ Szerkesztve ]

(#2962) prannk válasza polo5 (#2961) üzenetére


prannk
őstag

Középső gomb+ képernyő lezáró gomb

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#2963) bubus66 válasza polo5 (#2961) üzenetére


bubus66
nagyúr

Miért ne lenne lehetséges, ha nem piszkálod akkor nem fogyaszt sokat.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2964) DiamondBack válasza #54362112 (#2958) üzenetére


DiamondBack
senior tag

sajna nem :(

(#2965) #54362112 válasza DiamondBack (#2964) üzenetére


#54362112
törölt tag

Köszi a választ

(#2966) hambi80


hambi80
tag

hellótok az lehetséges hogy a kijelző védő fóliától meghülyül kijelző? mer ráraktam myscreen protector crystal és azóta hülységeket érzékel ha megtörlöm egy darabig jó utána ha már új lenyomatosabb akkor megint szarakszik de van hogy egy ideig nem jelentkezik a hiba azóta csinálja amióta felraktam a fóliát

(#2967) bubus66 válasza hambi80 (#2966) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor szedd le róla a fóliát,és kiderül mindjárt.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2968) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Sziasztok!

Az LG updater-rel való kudarcok után megpróbáltam PC Suite-tal frissíteni V10H-ra. Ennél is keservesen ment a letöltés, úgy kb. 1 óráig tartott volna, HA végez. Kb. a felénél pittyent egyet a telefon és kiírta a gép, hogy hiba lépett fel a letöltés közben. :W
Maradt a KDZ... Azzal még nem próbáltam.
Amúgy egyáltalán fontos ez a V10H? Jobb lesz tőle a teló? Nekem nincs panaszom a 10A-ra. Amúgy voltam bent T-mobile-nál, ahol a legújabb szoftver a 10A, szóval a H-t fel tudnák tenni, ha akarnák sem. :DDD

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#2969) prannk válasza Anubis_9 (#2968) üzenetére


prannk
őstag

Az új mindig jobb...

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#2970) bubus66 válasza Anubis_9 (#2968) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2968) Anubis_9

Miért ne tudnák feltenni, azt hogy ők még az V10A-val adják attól még a V10H fel tudják tenni. Nekik is megvan csak restellik feltenni. Ott az OFFline mód a kdz-nél azzal biztos hogy működni fog. Jobb a V10H nem melegszik töltésnél, mint az V10A. ITT a Leírás. Regisztrálsz az oldalra és a leírás alapján kb 10 perc és meg csinálja a frissítést. Ha valami nem tiszta a itt vagy amit linkeltem ott is kérdezhetsz.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2971) bucsupeti


bucsupeti
senior tag

Hát srácok elment a kedvem ettől a készüléktől. Egyszerűen nem tudom, nem lehet okostelefonként használni.
Ha kihasználom azt hogy online lehetek, akkor egyszerűen nem bír ki 8 óránál többet az aksi.
Vannak akik itt a fórumon csoda akkuidőket mutogatnak, de úgy hogy ki van véve egy csomó szolgáltatás és az antennákat vagy kikapcsolják, vagy kapcsolgatják ha kell. Én ilyennel nem akarok vacakolni. Működjön minden rendesen, ne kelljen manuálisan kapcsolgatni semmit és ne kelljen figyelni hogy mi fut a háttérben és mi nem (pedig ezt is figyelem, de így is töltenem kell munkaidő alatt ha szeretném hogy kibírja estig).
Az SGS-nél nem volt ilyen gondom. Bőven bírta a két napot. Ja és nem érdekel hogy ennek nagyobb a kijelzője, meg kétmagos stb. Ha már ilyen készüléket raktak össze akkor optimalizálni is kellett volna, meg normális aksit méretezni hozzá. Igenis elvárom hogy bírja ki legalább 24 órát rendes igénybevétel mellett! De ez a készülék képtelen erre. Az sem érdekel hogy mennyi az ára és hogy kompromisszumokkal a legjobb készülék a piacon. Csakhogy a kompromisszumok nekem már véget értek.
Bizony nekem kell a 3G folyamatosan, kell a GPS mert vannak olyan alkalmazások amik szeretnék használni a GPS pozíciót és kell a wifi is, mert ha talál akkor miért ne azt használja. De ne kelljen nekem vacakolni a ki-be kapcsolgatással.

Szóval annak aki szeretné kényelmesen az okostelfonját okostelefonként használni, annak ezt a készüléket nem ajánlom, vagy készüljön arra hogy ki kell lőnie néhány szolgáltatást, meg kapcsolgatni kell a rádiókat, meg le kell venni a fényerőt és ha lehet akkor nem kéne használni. Mert ha mindezt nem csinálja és intenzíven szeretné használni akkor bizony napi kétszeri töltést igényel.
Én csalódtam az L9-ben, pedig szerettem volna ha jóbarátok leszünk.
Vállalati a telefon és ezért kénytelen leszek elviselni még kb másfél évig amikor másra cserélhetem.
Sajnálom.... :(

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#2972) krisztian112 válasza bucsupeti (#2971) üzenetére


krisztian112
senior tag

Vegyél hozzá külső akksit, azzal napközben is adhatsz neki kakaót. És bizony ha hajtva van akkor se az S3 se a 4X HD se az iphone egyik márka telefonja sem bírja, ugyanúgy ha pl egy Audi S8-al autópályázol 180 al hamar megeszi a tankot... Én a külső akksit javaslom. Kb 5ezres beruházás egy 4400mah-s amiből 2 szer feltudod tölteni a gépet.

Huawei P10 lite

(#2973) DiamondBack válasza bucsupeti (#2971) üzenetére


DiamondBack
senior tag

"Bizony nekem kell a 3G folyamatosan, kell a GPS mert vannak olyan alkalmazások amik szeretnék használni a GPS pozíciót és kell a wifi is, mert ha talál akkor miért ne azt használja."

szóval folyamatosan megy/kell hogy menjen a net+a gps+a wifi, 100%-on a fényerő, és futó alkalmazások a hátérben? melyik telefon bírja ezt 4-6 óránál tovább?

"Az SGS-nél nem volt ilyen gondom. Bőven bírta a két napot." a fenti opciókkal? akkor L9 csere valaki SGS-re?

[ Szerkesztve ]

(#2974) hambi80 válasza bubus66 (#2967) üzenetére


hambi80
tag

leszedtem igy is szar össze visza érzékel meg belép oda is ahova nem akarom Mi lehet a baj?

(#2975) prannk válasza DiamondBack (#2973) üzenetére


prannk
őstag

Ha a fényerőt levennéd kb 50-60 % akkor kibírná az egy napot. Nekem 50% kisüti a szemem.Minek 100%?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#2976) Anubis_9 válasza bucsupeti (#2971) üzenetére


Anubis_9
őstag

Én szombat este tettem rá töltőre és még mindig 36%-on áll az aksi. A WIFI megy napi 10-15 órában. Két naponta kell tölteni. Mobilinternetet nem használok, GPS-t ma használtam rajta kb. 30 percet.

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#2977) planbmokus válasza bucsupeti (#2971) üzenetére


planbmokus
senior tag

Note 1-2, Padfone 1-2...
Nincs kompromisszum, mert óriás akksik vannak bennük / cserébe a legolcsóbb is 2x ennyibe kerül.
Nekem az L9 kibír lazán 2 napot.
GPS tök felesleges, kapcsold ki, a menüben meg tiltsd le, hogy ne akarják használni az alkalmazások.
Akkor már egy fél napot nyertél.

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#2978) orrlyuk válasza bucsupeti (#2971) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Valami szívja az akksidat. Nálam semmi sincs lekapcsolva (na jó, az NFC), gmail, naptár, exchange folyton szinkronizál, naponta átlag 30 perceket beszélek, sokszor van internet és hotspot is. Fényerő maxon. Mindig kibírja estig, 30-40 százalék legalább megvan. Játszani nem szoktam. Jó akksi ez, 1500-asoknál (Nexus S, mini pro, stb.) lényegesen többet tud.

szerk: facebook CSAK BÖNGÉSZŐBŐL! az app kaki.

[ Szerkesztve ]

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#2979) bucsupeti válasza orrlyuk (#2978) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Nem szívja semmi, hidd el. Csak azokat a programokat hazsnálom amit SGS-en használtam és ez nagyon kevés program, nincsenek játékok, csoda widgetek, meg animáló hátterem sem. A képernyő 40%-on megy. A 3G nem forgalmaz folyamatosan de be van kapcsolva mindig és nap közben kb 40-60 levelet kapok, aminek egy részét a telefonon olvasom el (gyári email klienssel megy nem tettem fel semmi egyebet), csatolmányt nézek és válaszolok is.
Ha kikapcsolgatom a rádiót és 2G-t használok akkor bírja akár nap végéig is. De nem azért van a 3G hogy kapcsolgassam ki be. Ebből lett elegem.
És igen kolléga, nem tudom melyikőtök írta az SGS ugyan ezen funkciókat simán bírta 1,5-2 napig. Az LG nem képes erre. Másodaksit meg nem akarok cipelni magammal. Tölteni tudom bárhol a telefont nem azzal van baj. Azzal van bajom hogy az a komfort amit az SGS nyújtott azt az LG L9 nem képes adni. Ennyi a bajom.
SGS-en nem foglalkoztam azzal hogy mi fut vagy mi nem fut a háttérben. Egyszerűen tette a dolgát.
Ja és egy aksi cserén is túl vagyok. Nem hibásodott meg, csak vetettem egy gyári ugyan olyan aksit mint ami benne van. Hátha azzal van a probléma. De sajnos nem. Az új aksit bár nem szükséges, de töltöttem kikapcsolt állapotban ahogy bubusmester javasolta, de nem bírja ki az én szokásaimmal. Reggel hatkor veszem le töltőről. Délután 3-4 óra körül tölteni kell mert pirosba van az aksi.
Mégegyszer mondom. Lehet hogy másnak megfelel, de nekem nem adja azt a komfortot amit az SGS adott. Ez a szubjektív véleményem. Nem vagyok elégedett a készülékkel.
És még egy. Nem akarok én S3-at, vagy a Nexus4-et vagy bármi mást, nem mondom hogy ezek jobbak vagy rosszabbak mint az L9. Nem erről szól a hozzászólásom.

[ Szerkesztve ]

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#2980) Gzolo válasza bucsupeti (#2979) üzenetére


Gzolo
senior tag

És a Samsungod mennyire volt tesre szabva? Értem ezalatt Custom rom, custom kernel, over-underclock? Az L9 előtt nekem Nexus S-em volt, és ugyanolyan használat mellett az sem bírt többet, mint most az Lg.

Hasonlóan használtam, mint te, gyári JB-vel és Miui-val is, kivéve a GPS, és azt is naponta kellett töltenem, mert 2 óra net kb leszívta az aksi 60-70%-át.

Sajnos ennyit bírnak ma ezek a cuccok :(

(#2981) orrlyuk válasza bucsupeti (#2979) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Érdekes, én is Nexus S-ről jövök, és nekem sem bírt ennyit, már ott voltam, hogy veszek külső akksit. A 40-60 levél mindenesetre nagyon sok - megértem, hogy kellene valami megbízhatóbb... Amúgy én sem nagyon tudom követni, hova lesz a töltés, mert olyasmik mint navigáció, filmnézés, kamera néha időarányosan alig fogyasztanak, (korábbi telefonjaimhoz képest), de álltó helyében meg lemegy mondjuk reggel 1 óra alatt 15% csak úgy... Mint egy asszony.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#2982) bucsupeti válasza Gzolo (#2980) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Nem használok custom ROM-ot sem az L9-en sem az SGS-en nem használtam. Gyári 2.3.6 volt rajta.
Csak azt tudom mondani hogy nem volt gondom akkor most meg arra kell figyelnem hogy ne legyen bekapcsolva (abszurd nem?) a 3G, csak ha valami nagy mellékletet akarok letölteni akkor kapcsoljam be, egyébként meg elégedjek meg 2G-vel, de ha lehet az automata szinkronizációt is kapcsoljam ki. Ebből lett elegem.

Persze produkáltam én is 3 napos használatot, le is fényképeztem, betettem ide a fórumba. De rájöttem hogy ez gagyiság hogy azon gyúrok hogy mit kapcsoljak ki hogy sokáig bírja. Most körbe vagyok véve töltőkkel. Az autóban is van, az irodámban is, otthon a dolgozószobában, meg az éjjeliszekrényen is. Ez kell ahhoz hogy használni tudjam normálisan.

[ Szerkesztve ]

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#2983) Dreimus válasza bucsupeti (#2982) üzenetére


Dreimus
senior tag

Szia,

Én GPS és 3G használata mellett nap végére 40%-ra esek, 40% fényerő mellett.
Az hogy az SGS-d meddig bírta nem hasonlítható össze az LG L9-el több okból:
-SGS kijelzője fizikailag kisebb és a felbontása és annak típusa is más ( IPS fogyaszt a legtöbbet, szép képnek ára van)
-Az SGS procija régebbi és csak egymagos míg itt egy kétmagos megoldás található mely alaphelyzetben lehet jobb mutatókkal bír viszont amit te is használsz az alatt már többet eszik.
- A legutolsó pont az akkumulátor mérete, ha megfigyeled nem sok eltérés van a kettő között (1500 vs 2150)

Sajnos ez nem optimalizáció kérdése, a mai technika esetén érvényes minél többet tud annál gyorsabban lehet lemeríteni.

Amennyiben az SGS tudás megfelelő akkor térj vissza rá, nem tudok jobbat javasolni.

Viszont miért gondoltad, hogy ez a telefon neked kell?

Dreimus.

(#2984) bubus66 válasza Dreimus (#2983) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2983) Dreimus

:C

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2985) tzsolesz válasza bucsupeti (#2979) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

És igen kolléga, nem tudom melyikőtök írta az SGS ugyan ezen funkciókat simán bírta 1,5-2 napig.

Azért erről nem így vélekedett a sok SGS tulaj akik Black-re váltottak.
Nekem ezt nem bírná a telóm ez tuti. De sokan akik váltottak SGS-ről Black-re, egyáltalán nem panaszkodtak az akksi időre. Ergo, nem volt jobb az akku ideje annak sem. Sőt valaki kiemelte hogy hogy jobb az Black üzemideje mint az SGS-é.
Tehát számomra rejtély, hogy neked milyen SGS-ed volt, de ajánlom szerezd gyorsan vissza. :D

(#2986) bucsupeti válasza Dreimus (#2983) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Nem érted mit mondok.

Tudom hogy nagyobb a képernyő, tudom hogy más a proci. Tudom hogy ez miatt többet fogyaszt. És ha sokat használom akkor a nagy fogyasztás miatt hamar lemerül.
Ezekből a tapasztalatokból mondom azt hogy csalódtam a készülékben. Sokkal jobban ki tudtam használni és sokkal komfortosabb volt nekem a kisebb kijelzős, gyengébb processzoros, 2.3.6 Androiddal felszerelt SGS.

Hogy miért kellett nekem ez a telefon? Azért mert a vállalatom három év elteltével lecseréli a készülékeket. Meg kellett válnom az SGS-től és a kínálatban ott volt az L9, egy Blackberry, valamelyik ZTE és az S2.

Ahogy olvastam ezekről a készülékekről az L9 lett szimpatikus. Ez volt a legújabb fejlesztés a repertoárban és rosszat nem olvastam róla (persze nem is nagyon lehetett mert még nem volt akkora múltja a készüléknek)
Adtam neki egy esélyt.
Mostmár bánom!

Még annyi hogy látom te is úgy használod mint én. Hétvégén nekem is majd 2 napot bír. Ekkor a céges őrület nem terheli. Viszont hétköznap jönnek a már ismertetett problémák.

@bubus: Örülök hogy örülsz. Amire te használod a készüléket, ahogy optimalizálgatod, az is egyfajta felhasználása a készüléknek. Én nem ezt szeretném csinálni vele. Én a hétköznapokban okostelfonként szeretném használni. Ezt viszont csak extra power-el képes a készülék megoldani. Nekem ez nem tetszik. :(

A készülék ezen hibája mellett gyors, nem lassul be. Jók a rádiói, nem dobja el gyengébb térerőnél sem a jelet. Beszéd közben nem szakad meg, jól hallom a hívó felet és engem is jól hallanak. A GPS hamar talál jelet és pontosan pozícionál. Szóval szolgáltatásait stabilan tudja.
Csakhát nagyon gáz hogyha mindezt használni akarom folyamatosan akkor gyengébben teljesít más telefonokkal szemben....

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#2987) planbmokus válasza bucsupeti (#2986) üzenetére


planbmokus
senior tag

Az SGS 3 Mini se jobb.
Egyik kollégám használja mellettem egy hónapja, Ha azonos körülmények közt használjuk, akkor kb 20%-al előbb lemerül az övé. az L9-emhez képest. Pedig neki 0,7 collal kisebb a kijelzője.

[ Szerkesztve ]

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#2988) bubus66 válasza bucsupeti (#2986) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2986) bucsupeti

Én is csak azt tudom mondani akkor miért nem az S2 választatod Ha az SGS-nek annyira jó volt az akai ideje. Azt viszont tudni kell, hogy 3G használata mellett zabál rendesen. A GPS pedig nem használok, arra megvan a megfelelő készülék. A 3G meg ha akarnám se használnám itt a határ szélen.

Nekem is volt anno céges, és ha kellett akár havonta tudtuk cserélni,valamikor a Tűzoltó időmbe.

(#2985) tzsolesz

Igen ez így van, ahogy írod a Black topikba nagyon sokan mondták, hogy az SGS aksi ideje rosszabb mint a Blacke. Igaz volt root, ahol alkalmazások lettek kitörölve. De a gyári ICS letiltások nélkül is tudott 2-2,5 napot.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2989) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Van olyan jól működő Play-es progi, ami azt eredményezi, hogy a bal és jobb alsó kis led-es érintő gombok világítsanak nem fogadott hívásra, SMS-re, mail-re, stb? Egyszóval "magyarul" Notification LED kellene nekem. :DD Köszi!

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#2990) bucsupeti válasza tzsolesz (#2985) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Nekem SGS-em volt. Blackem nem volt hanem L9-em van. Nem értem miért hozod ide az SGS vs. Black témát. Biztos jó a black, jobb mint az SGS a sok általad említett tapasztalat ezt mondja. De ez engem nem vigasztal.
Az L9 az SGS-el szemben fele annyit sem bír (a saját felhasználási szokásaimmal)....

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#2991) bucsupeti válasza bubus66 (#2988) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Azért nem választottam SGS2-t mert ahogy írtam az L9 új konstrukció és bíztam benne hogy korszerű, új készüléket kapok. Ez igaz is. Csakhát nem nekem való mert nem bír kiszolgálni engem egy töltéssel, csak durván 8-10 órán keresztül...
Egyébként mostmár azt mondom hogy valószínű ezek az új sokmagos nagy kijelzős (>4") készülékek egyike sem lenne nekem az igazi.

Mégegyszer szeretném leszögezni, hogy az L9 jó készülék. Nincs a szolgáltatásaival semmi baj. Csak azt szerettem volna leírni hogy egy erős használattal, ami rendesen kihasználja az okostelefon minden szolgáltatását, nem bírja 8-10 óránál tovább.
Más készülékem nincs, ezért nem tudok mit kezdeni olyan válaszokkal hogy az SGS2 vagy S3 sem bírja, meg hogy a Black sokkal jobb mint az SGS.
Biztos így van. De az is biztos hogy nekem az elsőgenerációs T-Mobile Pulse, meg a második generációs SGS sokkal jobban teljesített és kiszolgált mint a legújabb generációs (mostmár nem a legújabb) LG Optimus L9.

[ Szerkesztve ]

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#2992) bubus66 válasza bucsupeti (#2991) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen de SGS-nek mekkora a kijelzője, mekkora proci van bent? A kettőt nem lehet egy napon említeni.

(#2989) Anubis_9

Tessék nézed meg ezt.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2993) bucsupeti válasza bubus66 (#2992) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Ne értsd félre, nem versenyeztetem az SGS-t meg az L9-et. Persze az L9 csodaszép, hatalmas stb... nem ez a baj.
Egyszerűen azt nem bírom bevenni, hogy itt van egy minden tekintetben modern szolgáltatásokat nyújtó elegáns készülék és nekem azzal kell foglalkoznom hogy milyen (gyári)progit tiltsak le, és hoyg kapcsoljak 2G-re, meg tiltsam az automatikus szinkronizációt, ha azt akarom hogy kibírja estig (nem több napos kell nekem, csak egyetlen egy). Ez a dolog visszalépés, még akkor is ha a készülék hatalmas és gyönyörű kijelzővel és jó procival rendelkezik.
És melléteszem hogy picit erősebb, de korántsem extrém használattal. Nem napi két három hívásom van, és nem egy-két gmailt olvasok hanem sokkal többet. Mondjuk úgy hogy normál irodai felhasználással.
Ez gáz szerintem.

[ Szerkesztve ]

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#2994) bubus66 válasza bucsupeti (#2993) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor vegyél bele nagyobb akksit.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2995) sarkanyolo2 válasza bubus66 (#2988) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Most már tudjuk miért is ez az avatarod. :D

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#2996) kecsawi


kecsawi
senior tag

Üdv!
Kingston 4GB micro sdhc-t rakva a telefonba nem látom, kártyaolvasóba működik, nem tudja vki ez jó ebbe vagy inkompatibilis?

(#2997) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#2995) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2995) sarkanyolo2

Mért eddig nem tudtad?

(#2996) kecsawi

Leformáztad?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2998) sarkanyolo2 válasza bubus66 (#2997) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Nem pedig szinte a kezdetektől nézem az L9 topicját... :D

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#2999) polo5


polo5
tag

KDZ-vel próbáltam frissíteni!!

A vezérlőpultban a modem nincs letiltva, igaz csak egyet kattintottam a launcherre
el is kezdte , majd kiírta hogy program nem válaszol.
Majd a wincsi tekert, és kidobott egy hibaüzenetet:

MOD UPtestEX MFC Application működése leállt
A program helyes működése hiba miatt megszakadt. A windows bezárja a programot és értesíteni fogja önt ,
ha megoldást talál a problémára!

Na most ilyenkor mi a helyzet?
Tiltsam le a modemet? Win 8 -am van. Telón látszik az sW upgrade felirat

(#3000) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#2998) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor most már tudod.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.