Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) kertsa válasza cil101 (#2500) üzenetére


kertsa
senior tag

Néztem a mobilaréna tesztet, ott szép képeket készítettek vele.

(#2502) bubus66 válasza krisztian112 (#2497) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2497) krisztian112

Nem az ICS bugos, hanem a Kamera egy szar, de szerintem, kérdezni lehet, csak őneki kell eldönteni mire akarja használni. Én a mai napig azt mondom ha valaki fotózni akar akkor vegyen profi fényképezőgépet. Azt tudni kell, hogy a telefon kamerái ennyit tudnak. Ez telefon és nem fényképezőgép, ez arra való, hogy adott pillanatban meg örökítsek valamit, mivel és nem profi fotót készítsek.

Más mondjuk nehezen hiszem el, hogy senkinek nincs le töltve a V10E-HUN.

Sorold fel a kamerán kívüli bugot. Viszont én is azt mondom, hogy jobban jár az L9-el

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2503) bubus66 válasza kisocsi (#2495) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nekem nincs mert nem csinálok semmit egy jó belakott ROM-mal, ja és az tudni kell, hogy a kijelzőt, hol és hogyan kell beállítani, nekem a V10H-val semmi gondom nincsen még soha nem akartam kilyukasztani a kijelzőt vele. Csak ennyi ezért egy általam beállított Rom-ot nem fogok újra rakni, mert egy kicsit keményebben kell nyomkodni azért nem szoktam váltani.

Ja most akkor melyik ROM van fent a V10E-H Vagy a aV10i?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2504) bubus66 válasza kertsa (#2496) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2496) kertsa

Szerintem aki megbánta, hogy ilyet vettet az nem is járt ebbe a topicba.

Én azt mondom (nem értek hozzá) de az L9 jobban jársz mint a Xperia P-vel. Természetesen nem akarlak lebeszélni, itt van a barátom kengyel keresd meg PÜ-ben és kérdezd meg tőle, hogy miért csak 1 hónapig volt meg neki az XperiaP, én meg próbáltam lebeszélni nem sikerült. Meg csak úgy off-ba megsúgom, hogy abba a topicba csak harc edzet userek (még nagyon PH! addikt se menjen oda) menjenek a (Xpereia P)-re gondoltam. Nem akarok, és a szabályzat szerint nem is lehet személyeskedni, de szerintem egy 20-25 elolvasása után rájössz ki a hunyó. PÜ-ben várom. mellesleg én és a kengyel is tudja.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2505) kisocsi válasza bubus66 (#2503) üzenetére


kisocsi
tag

Nekem V10H verzió nincs meg,én a LGMobile Support Tool frissítettem.
Most a 10I van fenn,azt XP tettem fel KDZ. A kijelző érzékenysége most nagyon jó,de egyenlőre más változást nem vettem észre.
A H verzió tényleg nagyon gáz volt nekem! Többször csináltam HR.,felrakás előtt,és utána is de nem segített. Sokszor alig tudtam felvenni lezárt képernyőnél a hívást,és az sms írás is 1 gyötrelem volt.

(#2506) kengyel válasza kertsa (#2501) üzenetére


kengyel
nagyúr

Szia ! Bocsánat mindenkitől hogy így beballagtam , de szerintem egyértelműen az LG L9-et válaszd a SXP helyett. Sokkal nagyobb szebb kijelző, erősebb magabiztosabb hardver. A küszöbön a JB ,korrekt kamera ,NFC, 1080p videó... sorolhatnám reggelig :)

kengyel

(#2507) sarkanyolo2 válasza kengyel (#2506) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Egy múltkori elszólásom után én is nagyon remélem, hogy hamarosan a kezeim közt a JB update! :D

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#2508) kertsa válasza kengyel (#2506) üzenetére


kertsa
senior tag

Nokia 5230-at nyúzok lassan 2 éve, ami jócskán megérett a cserére. Az hűségidő végét várom. Első androidos telefonom lesz és fogalmam sincs, hogy mire fogom még használni. Húsvágódeszka, reggelizőasztal :)

(#2509) kengyel válasza kertsa (#2508) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nagyon sok mindenre jók ezek a telefonok. Én sokat megyek autóval és ott nekem szükségem van a GPS-re. Jó az ha vársz egy e-mailt és azonnal megtudod nézni a leveleidet. Hirtelen akarsz egy képet vagy videót ,hoppá megcsinálod. ezeket a végtelenségig lehetne ragozni. Az L9 esetében gyönyörű nagy kijelző, van mit nézni rajta. Bubus nagy fan ebben a kategóriában , mindenben tud segíteni megéri hozzá fordulni. Mire fogod használni ? Ha elromlik a tv akkor azon nézed :)

Lassan meg érkezik a JB az meg fog rajta rendesen szaladgálni :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2510) imicici


imicici
csendes tag

Am tényleg, sokan pattognak itt az új JB miatt ....miért olyan fontos h kijöjjön az új frissítés rá minél hamarabb ? pl itt a jelly bean

Én inkább azt szeretném h inkább később jöjjön a frissítés, de az legyen minőségi. És ha még pl 1 évig a telómon 4.0 van az sem gond ha hibátlan a rendszer, mert 1x jól megírták .... vagy csak én látom rosszul ? :)

(#2511) sarkanyolo2 válasza imicici (#2510) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

You're right! :D

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#2512) Pantal válasza imicici (#2510) üzenetére


Pantal
senior tag

Hibátlan kb sosem lesz, semmi se hibátlan. A JB meg fontos, lásd Project Butter.

(#2513) imicici válasza Pantal (#2512) üzenetére


imicici
csendes tag

köszi az infót ! :)

(#2514) M@nH. válasza imicici (#2510) üzenetére


M@nH.
aktív tag

Azt nem tudom mennyire hibátlan, mindenesetre nálam szép üzem idővel bír már a rendszer:

(#2515) bubus66


bubus66
nagyúr

Köszönöm :R amerigo
fórumtársnak a V10E-HUN.kdz-t Hamarosan az oldalamon is elérhető lesz.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2516) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

SW frissítés közben a PC Suite váratlan hibára hivatkozva leállt, azóta a telefon azt írja ki S/W upgrading, wait stb... :( Hiába veszem ki akkut, húzom le USB-ről. Valami ötlet esetleg?

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#2517) prannk válasza MuzikJunkie (#2516) üzenetére


prannk
őstag

Ne PC Suite vel frissíts verziót. :K

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#2518) MuzikJunkie válasza prannk (#2517) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

Már mindegy. :D 1 napos, szóval felhívtam a Trét, kicserélik... Jól kezdődik az élet életem első eldzsíjével. :U

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#2519) krisztian112 válasza MuzikJunkie (#2516) üzenetére


krisztian112
senior tag

Ugyanígy halt meg az Én LG-m is, 2 hétig volt szervízbe, azóta zsír.

Huawei P10 lite

(#2520) bubus66 válasza MuzikJunkie (#2516) üzenetére


bubus66
nagyúr

Próbáld meg a gyári frissítővel.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2521) Wolf-15


Wolf-15
tag

Sziasztok!
Segítséget kérnék.

1. Nekem a "Jegyzet"-nél nem fordítja el a képernyőt. A képernyő forgatás be van kapcsolva és a Jegyzet-ek kivételével működik is rendesen. Csak itt nem. Miért?
2. Hogyan lehet az SMS-eket rendezni, csoportosítani, menteni?

Köszi.

(#2522) sarkanyolo2 válasza Wolf-15 (#2521) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Hali!

A jegyzet döntés valóban nem működik, a második kérdésre sajnos nem tudom a választ.

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#2523) Wolf-15 válasza sarkanyolo2 (#2522) üzenetére


Wolf-15
tag

Pedig el lehet valahogy forgatni:

http://youtu.be/wMBlt3kh1ms

1:28-tól nézd!

Miért nem megy! :W

(#2524) sarkanyolo2 válasza Wolf-15 (#2523) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

És tényleg! Lehet szoftver függő, nem tudom. :D

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#2525) prannk


prannk
őstag

Nekem v10h elfordul. Ezt is igy irom

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#2526) Pantal válasza prannk (#2525) üzenetére


Pantal
senior tag

A Jegyzetről (Memo) van szó, nem a böngészőről, amúgy nekem se fordul el, furcsa.

(#2527) Gzolo válasza Wolf-15 (#2521) üzenetére


Gzolo
senior tag

Valószűleg nincs beleírva a lehetőség a szoftverbe, használjatok ColorNote-ot :)

(#2528) bubus66 válasza Wolf-15 (#2523) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2523) Wolf-15

Az SMS-ket az SMS Backup&Restore-val eltudod menteni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2529) Pantal válasza Gzolo (#2527) üzenetére


Pantal
senior tag

Az egész abból indult ki, hogy az L9 egyik bemutatóvideójában elforgatható a gyári Memo program.

(#2530) Wolf-15 válasza bubus66 (#2528) üzenetére


Wolf-15
tag

Ilyenekre gondolok mint: Bejövő. Kimenő. Piszkozatok. Sablonok. Kézbesítési jelentések, stb.

(#2531) bubus66 válasza Wolf-15 (#2530) üzenetére


bubus66
nagyúr

Amit írtam azzal eltudod menteni és bármikor vissza tudod állítani. Rendszerezni nem tudom, hogyan lehet.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2532) t256


t256
őstag

Sziasztok! Holnap érkezik a telefonom T-mobile színeiben egész jó áron, mert lejárt a két éves hűségnyilatkozat és hosszabbítok.
Remélem gyorsan jön a JB, mert a jelenlegi galaxy s telefonomon az van és az eddigi legjobb android.
JB főzött változatban sincs L9-re?

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#2533) kertsa


kertsa
senior tag

Ha mirco sdhc kártyát veszek bele az gond nélkül kezelni fogja? Van értelme? vagy elég a sima mirco sd?

(#2534) prannk válasza t256 (#2532) üzenetére


prannk
őstag

Mennyi volt így?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#2535) t256 válasza prannk (#2534) üzenetére


t256
őstag

53760 magyar forint.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#2536) sarkanyolo2 válasza t256 (#2535) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Az nagyon jó ár! :K

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#2537) bubus66 válasza t256 (#2532) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nincs sajnos mivel a ROOT se meg oldott még mindegyik verzióra, nem ám, hogy a recovery .

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2538) MuzikJunkie válasza bubus66 (#2520) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

Köszi, de visszavittem, kicserélik. Ám 3 hetet kell várnom az újra, mert T-mobile Webshopban rendeltem és ez valamiért gond T-mobile-nak, nem adtak rögtön másikat. :W Kicsit kiabáltam velük, de ez van. :U

Biztos Koreából rendelik, friss Jelly Bean-el. :C

[ Szerkesztve ]

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#2539) Pantal válasza bubus66 (#2537) üzenetére


Pantal
senior tag

Dolgoznak már a CM10.1-en azok a srácok, akik a CM9-et is megcsinálták. :R

(#2540) t256 válasza bubus66 (#2537) üzenetére


t256
őstag

Furcsa lesz így a Galaxy S után. Viszont ha jó lesz a hivatalos JB, akkor kár is főzött romokkal vacakolni.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#2541) bubus66 válasza Pantal (#2539) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen én is dolgoztam, rajta sajnos nem jött össze. Mert én vagyok a balf@sz. Csak ahogy az ICS is tele van bugokkal a JB még jobban tele lesz. Igaz én már lehet hogy nem sokáig leszek.

(#2538) MuzikJunkie

Akkor még jó jártál nekemk másnap ment tönkre az első L9-em kicserélték egy L7-re 1 hónap után vissza kaptam a lovét.

Más ha kib@sznak innen akkor itt vagyok elérhető.

bubus66@gmail.com

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2542) kisocsi válasza bubus66 (#2541) üzenetére


kisocsi
tag

És miért b@sznának ki innen??!! :Y

(#2543) bubus66 válasza kisocsi (#2542) üzenetére


bubus66
nagyúr

Bocs hosszú. ide nem írom inkább PÜ-ben jó ha meg felel. Na megyek a moderátorokhoz mert a szerkesztés gombot se ismerem.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2545) Lacko84 válasza t256 (#2535) üzenetére


Lacko84
aktív tag

Én is lejárt hűséget hosszabítottam de nekem 65-re jött ki. Milyen havidíjjal veszed? Ma megjöttek a tokok amit ebayen rendeltem. Nagyon jók. Esetleg vkit nem érdekel egy fehér tok mert nincs szükségem 3db tokra?!

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#2546) t256 válasza Lacko84 (#2545) üzenetére


t256
őstag

Szia! Mozaik XS-el veszem két évre írok alá. Média mánia XS járt le szintén két év.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#2547) H.Bencike válasza Lacko84 (#2545) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Ment privát üzenet!

LG G3

(#2548) Pantal válasza bubus66 (#2541) üzenetére


Pantal
senior tag

Nagyon friss még az ICS is, nem egyik napról a másikra lesz bugmentes, de én úgy gondolom, jó úton haladnak. Miért akarnak kirakni, küldesz PÜ-t?

(#2549) bubus66 válasza Pantal (#2548) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen ez így van lehet, hogy a JB-ig még lesz egy frissítés.

Hosszú nem biztos csak én gondolom. De válalom a következményeket.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2550) Pantal válasza bubus66 (#2549) üzenetére


Pantal
senior tag

Jó, ha úgy van engem érdekelne, hogy mégis mi történt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.