Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) prannk


prannk
őstag

A kezdőképernyőn fent a jobb sarokban azt a hozzáadás ikont nem lehet eltüntetni valahogy? Mert így hülyén néz ki az időjárás widget. Kicsit fent jobb lenne.

24 órája megy a töltés óta.. 18 % állok. Elég jól nyomkodtam.. Jól bírja az akksi.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#2152) bubus66 válasza prannk (#2151) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2151) prannk

Olvastad egy párralelőbb az egyik HSZ-em, leírtam(azt hiszem pont neked) hogy a google keresőt is elehet tüntetni csak a helyére semmit nem tudsz rakni ha nem teszik cseréld le a Launchert!! Az ADWEx-nél vagy a HolaLaunchernél oda rakod az időjárás widgetet ahova akarod igaz a gyárit egyik sem látja. Bocs de nem érdekelaz akkumulátor,mivel már vagy 10000-szer ellett mondva, hogy user függő. Ha nem tszik a a GooglePlayen millió launchert találsz Tessék van egy pár oldal. ha meg akadtál és nem teszik akkor küldök neked apex holo vagy amilyet szeretnél launchert.

Kíváncsi vagyok mit írtál.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2153) prannk válasza bubus66 (#2152) üzenetére


prannk
őstag

Nem cserélem a launchert. Ez tökéletes :D Írtam privátot.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#2154) bubus66 válasza prannk (#2153) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2153) prannk

Ezt neked is szántam de látom vissza felé nem nagyon olvasol.

Frissülni fog!! sajnos 3 topicba vagyok nem mindig tudom nézni a PÜ-ket.

Az Accuweathert gondolom a "Menü" gomb megy nyomásával találsz olyat hogy beállítások (vagy settings ha van bent olyan) azon belül szokott lenni.

Bocs, hogy ha kicsit nyers voltam elfelejtettem, hogy most tanulod az Androidot, és hozzád kicsit több türelem kell mint fröccs.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2155) Pantal válasza bubus66 (#2152) üzenetére


Pantal
senior tag

Jó fej vagy, csak tőled kb 30 hsz van arról, hogy milyen az aksid, prannk megemlítette a saját aksiját 1 hszben (és nem csak arról szólt), és leszólod, hogy nem érdekel...kettős mérce?

(#2156) bubus66 válasza Pantal (#2155) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2155) Pantal

Nem le szólom hanem az 1 Hsz.ből is kivettem mert semmi értelme nincs neki. teljesen felesleges foglalkozni vele,most már a 5 Androidos telefonomnál rá jöttem. Annyi lesz be írva az akkumulátor használat user függő. Holanap az akkumulátor részt töröltettem is.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2157) prannk válasza bubus66 (#2154) üzenetére


prannk
őstag

Igen olyan van,hogy Advenced azon belül lehet állítani hogy mit mibe adjon meg de celsius-t nem látok.. Ha majd lesz időd nézd meg nekem,hogy hol tudom beállítani légyszíves.Mert télleg nem találom. Köszi!

Amúgy a widget skinen nem lehet állítani? pl átlátszóra? Tengeres háttérképen nem mutat valami jól.. De majd megnézem más háttérképekkel de odáig még nem jutottam el :D Most teleépítgetem a programokat& játékokat.

És akkor még nem lehet áthelyezni a letöltött alkalmazásokat Sd-re sehogy se? Csak rootal?
Bocs hogy ennyit kérdezek,de télleg most tanulom az androidot. Elvileg ez a fórum azért van,hogy segítsünk egymáson.. :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#2158) bubus66 válasza prannk (#2157) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2157) prannk

Én ezt használom már nagyon régóta

Attól függ hogy mit szeretnél át helyezni?

Egyenlőre nem lehet egy kettő alkalmazás ki vitelével. Én a mentéseket tudtam meg csínálni hogy az SD-re helyezze az SMS Backup&Restore a következő képen. Az alkalmazás beállításában Mentések mappája.

Az eredeti így volt /mnt/sdcard/SMSBackupRestore

Át írtam /mnt/sdcard/extrenal_sd/SMSBackupRestore és attól a perctől kezdve az SMS.seket at SD-re mentei. Ehhez ne kell root.

Ezt nem minden alkalmazása lehet meg csinálni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2159) prannk válasza bubus66 (#2158) üzenetére


prannk
őstag

Bocsika! Azt hittem te is accuweather-t használsz. Láttam egy hozzászólásodnál,hogy valami a betűs weathert használsz.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#2160) bubus66 válasza prannk (#2159) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na mindjárt meg nézem

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2161) prannk válasza bubus66 (#2158) üzenetére


prannk
őstag

Azokra a programokra gondoltam amiket letöltök a play áruházból.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#2162) bubus66 válasza prannk (#2159) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2159) prannk

Na Akkor belépsz az időjárás widgetbe ott nyomsz egy menü gombot (a telefonon jobb oldalt a 3 csik) Settings

Azon belül Units átállítod Metricre és Celsius lesz.

Áthelyezni át tudod amit a belső memóriába ment csak ha onnan át rakod a Külső SD-re akkor nem biztos, hogy működik

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2163) angyalmano


angyalmano
csendes tag

Sziasztok! Megint én :)

Olyan helyet keresek BP-en, ahol megtudom nyomkodni ezt a mobilt és nincs kikapcsolt állapotban. KÖSZÖNÖM :)

(#2164) Deathdox


Deathdox
csendes tag

Amúgy ti is észrevettetek kissebb vicces hibákat? Pl nálam olyan van, hogy a főképernyőn kivettem azt a sok oldalt, mert nem veszem hasznát és így nincs lapozgatás. Viszont amikor bekapcsolom a telefont, vagy újraindítom akkor jobbra csúszik a képernyő, de vissza lehet csúsztatni, úgy mintha több oldal lenne. :-) Meg egyszer amikor telefonáltam és kinyomtam a hívást a főképernyő fekvőmódba ment. :-) Am ti ha telefonáltok a headsetel és teljesen le van nyomva a hangerő, akkor is szűrreálisan hangosan cseng ki? Mert nekem kiszakad a dobhártyám olyankor. :-(

LG Optimus L9 --->[LG Optimus 4X HD] 4.1.2 v20a, a póker Royal Flush-e. :)

(#2165) Lacko84


Lacko84
aktív tag

Alakul az akksi időm...:) a multkori 12 órás időhöz képest ez már jobb.

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#2166) motoflug


motoflug
őstag

Kicsit off,de rendelt mar valaki a partnerogsmtol?Van naluk feherben,csak az oldalrol nem tudok semmit,hogy milyen a garancia,stb.

(#2167) sarkanyolo2 válasza motoflug (#2166) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Szokásos GSM. Én nem mertem még GSM boltban vásárolni, bár még van rá egy jópár 10 évem, így 20 évesen. :D

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#2168) Wheelbarrow


Wheelbarrow
aktív tag

Urak (hölgyek?) tudna mutatni valaki egy rendes FullHD-s videót amit ezzel a telcsivel csinált? Tudom, hogy nem egy Xperia T vagy Ion a kamera de a YouTube-os videók elég nagy szórást mutatnak a minőségben. Érdekes, hogy az amcsi verzióval kélszült videók élesek és szépek de a többi európai videó általában fakó és életlen. Ügyetlenek a készítők vagy tényleg ilyen mosott fakó életlen videókat csinál?
Köszi :R

(#2169) bubus66 válasza motoflug (#2166) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2166) motoflug

A GSM boltokban általában csak bolti garancia van rá. Meg nagyon sok esetben a Black-nél PL valahonnan behozott telefon a GSM boltok mokolnak rá Magyar menüt, utána meg a Frissítésnél az felhasználó meg lepődik, hogy eltűnt belőle a Magyar nyelv.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2170) orrlyuk válasza Wheelbarrow (#2168) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Hát, a mostani időjárás nem kedvez a vadul színes videók készítésének. Kicsi a szenzor, nincs fény: jön a zaj, stb. Stabilizálás sincs.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#2171) motoflug válasza bubus66 (#2169) üzenetére


motoflug
őstag

(#2167) sarkanyolo2 Köszi a választ,én is óvatos vagyok ezekkel a boltokkal.

(#2169) bubus66 Igen,meg most nézem,hogy eléggé elnéztem az árát is,mert 79-ért nem éri meg újan szerintem,ha a T-nél van 61-ért. Annyit meg nem ér a fehér szín.
Bár először döntenem kéne az S Advance és e között :U

(#2172) sarkanyolo2 válasza motoflug (#2171) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

L9, szó nélkül, szerintem.... :D (30 perc múlva megyek érte a PP pontba :DDD )

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#2173) prannk válasza motoflug (#2171) üzenetére


prannk
őstag

Ugyanebben a helyzetben voltam :DD Nem bántam meg,hogy ezt vettem meg (l9 ) Advancet ott haggya :D Ha már veszek telefont hozzácsapok 10k. de legalább normális telefont veszek.

Sarkanyolo mérnem házhoz rendelted? :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#2174) akcsy válasza motoflug (#2171) üzenetére


akcsy
tag

Figyeld, az egyik haverom beszívta nagyon az ilyen GSM-el... Vett S3-ast, majd 3 nap után be is halt neki, minden szó nélkül... Minden otthoni megoldást kipróbált, de semmi... Visszavitte, már ott problémáztak vele, és az 1 év bolti garitól ilyet is várhatsz: BIZTOS TE RONTOTTAD EL! NAH DE MAJD EZ ÚGY IS KIDERÜL JAVÍTÁSNÁL... széép :C :C :W :W Ezen kívül szinte 2-3 hét után próbálkozott telefonálni, fel sem vették neki többszöri próbálkozásra sem, az oldal 0-24 ügyfélszolgálatot írt... Nagy nehezen 1 hónap után megkapta a telefont, DE cserébe már 4.1-el kapta vissza :DD :DD
Körülbelül ilyen a felállás... Háát én anno Xperia P-t akartam gyári garival, de valahogy azt nem nagyon akarták úgy(ha még rá is fizettem volna 2-4 ezret), mert elvileg lehet úgy is, és így jött az L9(T-s), ezen kívül ott csak a kép fehér, nincs külön kiírva, hogy "fehér fajta eladó"
Hogy egy kicsit a javukra legyek: anno egyik haver ott vett telót, és még azóta is jól működik neki... :K
Igazából ennyit tudtam mondani, ez a döntés igazából olyan, vagy kockáztatsz és minden okés, vagy maradsz a biztosnál (ha néha drágábban is jösz ki vele) ;)

(#2175) optimuslg


optimuslg
tag

A Gps programnál mekorra felbontást kell megadni hogy elinduljon? Leírnátok hogy ti milyen programokat használtok, bármire. kösz.

https://www.tiktok.com/@szupicuccok.hu?_t=8ghoMDyulxw&_r=1

(#2176) sarkanyolo2 válasza prannk (#2173) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Még tanulok. Ja és már töltődik a maga szép nagy kijelzőjével együtt! :D

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#2177) krisztian112


krisztian112
senior tag

Hulladék b@sszátokmeg hát a f@szn@k nem zár le a kijelző hívásnál és nyomogatok a fülemmel minden szir szart hát kivágom.

[ Szerkesztve ]

Huawei P10 lite

(#2178) Lacko84 válasza motoflug (#2171) üzenetére


Lacko84
aktív tag

Én L9-et néztem ki még decemberben és meg is rendeltem. Még január közepére sem jött meg a teló mert nem volt készleten és bementem érdeklődni és mondták még mindig semmi de nem is tudnak semmit hogy mikor lesz legközelebb. Ekkor ajánlották az Advance-t és elő is vették hogy nézzem meg stb. nekem nem jött be és ott hagytam kitartottam a L9 mellett úgy hogy előtte én nem láttam élőbe és nem fogtam csak teszteket néztem. Megmondom őszintén nem bántam meg mert nagyon jó teló. Nagy,szép és ennyi pénzért egy ilyen telót...:) Kezedbe kellene fognod mind a 2 készüléket, és egyből tudnád melyiket rakd vissza az asztalra....:) :P

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#2179) aholy válasza optimuslg (#2175) üzenetére


aholy
tag

960x540

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note 10 +

(#2180) BK87


BK87
senior tag

Sziasztok!
Új telefon vásárlása előtt állok, az L9 az egyik kiszemeltem (tetszik a nagy kijelző), a másik meg az xperia P lenne (itt az alumínium ház jön be), csak nem tudom eldönteni, hogy melyiket érné meg jobban megvenni. Van valakinek itt esetleg tapasztalata mindkét telefonnal, jól össze van rakva az L9? Előre is köszönöm a segítséget.

(#2181) aholy válasza krisztian112 (#2177) üzenetére


aholy
tag

ott valami nem kerek akkor, mindenféle állítgatás nélkül működnie kellene, nálam működik

[ Szerkesztve ]

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note 10 +

(#2182) prannk válasza krisztian112 (#2177) üzenetére


prannk
őstag

Nem tudom,hogy vagy vele de hívásnál amikor oda teszem a fülemhez elsötétül a képernyő.. Ezt direkt erre a problémára találták ki sztem.

BK87: Tesomnak xperia J van. de sztem nagyon gagyi :D én már kibasztam volna... :D P és hasonló kategória. Meg hát 2 szer olyan vastag mint az l9 :D
Fos az összes xperia..

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#2183) akcsy válasza krisztian112 (#2177) üzenetére


akcsy
tag

Vidd vissza akkor!!! :(( :(( :W :W Nálam ilyet nem csinált...

(#2184) krisztian112 válasza prannk (#2182) üzenetére


krisztian112
senior tag

Sztem is szarok az xperiák. S-nél is akad össze vissza, meg töltögeti újra a launchert. Igen tudom hogy arra találták ki a proyimityt hogy elsötétüljön a kijelző, el is sötétül de csak néha, pedig rányomom a fülemre a teleont hogy érzékelje hogy közel van de hát már kvikmemóba már egy egész picasso festményt rajzolok a fülemmel, meg kihabngosít, wifit bekapcsol telefonálás alatt. Ugyanígy szívtam anno Live with walkamnal. Na mindegy még jobban rányomom a fülemre.

[ Szerkesztve ]

Huawei P10 lite

(#2185) H.Bencike válasza krisztian112 (#2177) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Nyugi, mindenre van megoldás!
Indíts egy hívást valaki felé (mondjuk a szolgáltatós "tudakozó" felé T-mobile-nál 1430) az ujjad meg tedd a telefon jobb felső sarkába az egész ott lévő rész takard el!
Ez első kamerától jobbra található a proxymiti szenzor (közelség érzékelő) ez felel azért, hogy amikor telefonálsz akkor elsötétedjen a kijelző!
Ha ez nem működik megfelelően akkor nem zár le a kijelző hívás közben!
Próbáld meg amit mondtam, ha nem jó akkor factory resetet kellene megpróbálni, ha azzal sem javul akkor szervizben be tudják kalibrálni neked!
Sok szerencsét!

LG G3

(#2186) akcsy


akcsy
tag

Xperia P meg a fém :W Egyik haveromnak leejtették a földre erre olyan szépen néznek ki a sarkai, mintha valami habból lenne a széle, rendesen le lett horszolva... És semmi kavicsos dolog, csak szimplán kicsúszott a kezéből... Szóval ennyit ér az is... :(

(#2187) optimuslg válasza aholy (#2179) üzenetére


optimuslg
tag

Probáltam ezt és többet is de azt irja hogy a felbontás nem támogatott. Aki használja annak mekorra van megadva?

https://www.tiktok.com/@szupicuccok.hu?_t=8ghoMDyulxw&_r=1

(#2188) aholy válasza optimuslg (#2187) üzenetére


aholy
tag

Én használom és ezzel megy, ezért írtam, de google a barátod, keress rá a kijelző felbontására és ezt fogja kidobni

milyen navigácót használnál? ha esetleg primot, ahhoz tudok küldeni syst.txt amivel tuti megy, legalábbis nálam

[ Szerkesztve ]

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note 10 +

(#2189) optimuslg válasza aholy (#2188) üzenetére


optimuslg
tag

Elküldöd? Lehet valamit elnyomtam benne azért nem jó, köszi.

https://www.tiktok.com/@szupicuccok.hu?_t=8ghoMDyulxw&_r=1

(#2190) aholy válasza optimuslg (#2189) üzenetére


aholy
tag

nem igazán ismerem ezt a fórumot(nem tom van e privát), de privátban elküldöd az emailcímed, akkor elküldöm. ez az igo primohoz való

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note 10 +

(#2191) akcsy válasza optimuslg (#2189) üzenetére


akcsy
tag

3 betűset használsz? :Y Valamint van olyan txt-s verzió, amiben beírod ezt a felbontást és nekem helyre is állt...

(#2192) optimuslg válasza aholy (#2190) üzenetére


optimuslg
tag

Köszi, müködik
Akcsy: igen.

https://www.tiktok.com/@szupicuccok.hu?_t=8ghoMDyulxw&_r=1

(#2193) motoflug válasza Lacko84 (#2178) üzenetére


motoflug
őstag

Én csak az advance-t tudtam élőben megnézni eddig.Az L9 nincs kint sehol,de el tudom képzelni(a 4x lehet méretben,amit tudtam tapicskolni).Arra viszont én is kváncsi lennék,hogy milyen képeket,full hd videót csinál az L9,ha van valakinek képe,ne habozzon megosztani. :) Egyébként van valami megoldás kitenni a készülék képét tv-re?
Ja, és köszi mindenkinek a válaszokat,valsz. nem fogom bevállalni gsm-es üzletektől.

(#2194) bubus66 válasza krisztian112 (#2184) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2184) krisztian112

Próbálj meg egy factory resetet, ha az sem használ akkor vidd vissza.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2195) prannk válasza motoflug (#2193) üzenetére


prannk
őstag

Holnap csinálok képet és videot is.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#2196) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Sziasztok!

Wifivel nem enged frissíteni, PC suite sem működik. A KDZ hivatalosnak számít? (garanciavesztéssel nem jár)

[ Szerkesztve ]

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#2197) sarkanyolo2 válasza sarkanyolo2 (#2196) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Na csak sikerült a PC suittal, kicst félrenyomkodtam a dolgokat :D. 30 perc alatt megvolt A->H :DD

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#2198) Dreimus válasza aholy (#2190) üzenetére


Dreimus
senior tag

#2190 és 2191
Ha nem akartok bann-t kapni warez téma miatt akkor ezt a kört privátban kéne megbeszélni.

Köszönöm,
Dreimus.

(#2199) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#2196) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2196) sarkanyolo2

A KDZ hivatalosnak számít, nem okoz garanciavesztést. Abban az esetben, ha a gyári ROM-ot állítod vissza. Ezt azért írom, mert az L7-nél lehetett custom ROM-t feltenni system.img.EXT4 cserével. A ROOT és attól felfelé felrakott, dolgok CWM custom ROM-ok, ha ezekkel viszed vissza garanciáztatni (kivétel, ha alaplapos.) akkor lehet, hogy egy piros vonal lesz a garancia jegyen.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2200) Wheelbarrow válasza prannk (#2195) üzenetére


Wheelbarrow
aktív tag

Ezt én is megköszönném. Ha lehet éjszakai vagy beltéri gyenge fényviszonyos videót is kérnék :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.