Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1268) bucsupeti válasza revizio38 (#1265) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Én a következőképpen frissítettem:
- Feltelepítettem a PC Suite programot (amit valahonnan letöltöttem a google keresés alapján)
- rádugtam a telefont az USB-re, települt, kiírta a Windows7 hogy minden driver települ.
- Elindítottam rendszergazdaként a PC Suite-t. (Jobb gomb, futtatás rendszergazdaként)
- Jelezte hogy van frisebb verziójú PC Suite, frissítse-e magát. Mondtam neki hogy Igen.
- A frissítés után kiléptem belőle, majd rendszergazdaként újraindítottam.
- A kezdő képernyőn alul van egy telefon szoftver verziójának ellenőrzése opció. Erre nyomva ellenőrzi hogy van-e frissebb telefonszoftver. Nekem jelezte hogy van és kérdezte hogy akarom-e frissíteni. Mondtam neki hogy igen.
- Elindult a frissítés (közben kiírta hogy a telefon újraindul közben és ki ne húzzam a telefont a számítógépből)
- Nagyon lassan (kb 1-2 órás folyamat) lefutott a frissítés. A letöltés nagyon lassú (kb 500 Megá tölt le)
- A végén kiírta hogy minden ok.

Ennyi volt a telepítés. Szerintem nem kell hozzá különösebb szakértelem. Ami nagyon fontos, hogy windows vista vagy újabb (Win7, Win8) esetében rendszergazdaként kell futtatni a PC Suite-ot!

[ Szerkesztve ]

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.