Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7343) biglion-lord válasza Skynet258 (#7335) üzenetére


biglion-lord
tag

Ez is jó ötlet, sajna a kornak köszönhetően, én is felejtek és jól jöhet 1 hasonló összeállítás ami részletes így frissítve néha elmém hullámait. :DDD Bár itt az első hsz-ben is jól le van írva minden, de ha ez bővíthető még részletesebben szerintem nagyon ott lenne, és így csak 1 link be, és nem kell magyarázkodni, meg több 1000 oldalt olvasgatni a végére meg zavarodni. Az illető jól írta azt a kis tájékoztató könyvet, és 1 kis humort is vitt a könyv írásában, ami szintén dob a kedven miközben buherál-na az ember. Ja meg persze, ha időd engedi ezt a csodálatos könyvet létre hozni, sok kupica bor lesz ez úgy érzem :DDD , de állok elébe, jó dolognak tartom a hatásos, gyors informálódást vagy éppen elme frissítést. Én az a típus vagyok aki mindent el olvas és szeret informálódni, de néha :O a sok rizsa több mint a hasznos infó és az idő nem mindig adott a sok rizsák olvasására, viszont az oldalak meg azért lennének, hogy segítsük egymást, vagy meg beszéljük amit éppen kell. Tehát jó gondolatnak tartom az elgondolást és így sokkal gyorsabbá válhat az infó szerzés. Köszönet érte. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.