Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) Remekelek28 válasza S e t h (#498) üzenetére


Remekelek28
őstag

pazar képek. :K

(#502) Stauffenberg válasza akooos (#496) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Hát ez kemény, ez már hivatalos LG ár lesz. Nem akarom megint elölről kezdeni, de ez nagyon drága. Nincs gyorstöltés, nincs vezeték nélküli töltés, nincs ujjlenyomat olvasó, nincs csúcshardver, továbbra is műanyag a ház.

Akármennyire is szimpatikus a G4, ez az ár túlzás. Ha szolgáltatós ár sem lesz elfogadható számomra, akkor meg leszek lőve mert más kiszemeltem nincs. Egy Nexus 5 folytatás jó lenne, de nincs...

(#503) w333 válasza Stauffenberg (#502) üzenetére


w333
félisten

+1 :(

Különben az 1év vs 2év (prémium garanciát kihagytad) :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#504) Ferenczi Áko válasza Stauffenberg (#502) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Azt nem értem, hogy miért akarod azonnal megvenni? Ha vársz pár hónapot, jó pár tízezressel olcsóbban megkapod..
A töltés részére azt mondom, hogy lehet élni nélküle, az ujjlenyomat olvasó helyett ott a Cnock code, a csúcshardver meg mit sem ér, ha szarul van optimalizálva..

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#505) Danny365 válasza Stauffenberg (#502) üzenetére


Danny365
őstag

Azért idén jön még pár teló; (2?) Nexus, OnePlus Two, high-end LG, Note 5, Moto X (2015). Persze semmi sem garantálja, hogy ezek kielégítőek lesznek.

Ha biztosra tudnám, hogy lesz stabil stock droid S6-ra, én talán azt venném, de ugye az Exynos nem éppen dev barát. Egyelőre én kivárok, csak hát ha már ősz lesz, akkor meg mindjárt jön a következő generáció. :DDD

(#506) Quqesz válasza Danny365 (#505) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Igen,még én is várnék őszig legalább,aztán akkor lehet ez is ocsobb lesz és kijöhet másik alternatíva is....meg android M-es telók is

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#507) Halkow.


Halkow.
senior tag

A cikkel kapcsolatban egy valamit nem értek ha jelen pillanatban ez a legjobb kamera ami telefonba raktak akkor miért csak 9-est kap, amíg a galaxy s6 10pontot kap és gyengébbnek van titulálva...

[ Szerkesztve ]

(#508) Stauffenberg válasza Ferenczi Áko (#504) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem arról van szó, hogy mit használsz a funkciók közül, meg jól van-e optimalizálva a gyengébb vasra (meg, hogy amúgy jobb döntés volt a gyengébb SoC), hanem arról, hogy ezek a dolgok mind kimaradtak belőle, mégis ugyanolyan drága, mint a többi flagship, amiben meg megvannak.

Az meg egy dolog, hogy lehet várni, de már februárban is akartam venni egy G3-at, de akkor már inkább vártam az MWC-re, aztán az MWC után a G4 bejelentésre, aztán meg a tesztekre, aztán meg a hivatalos árra. Ennyi erővel várhatok még 2038-ig egy jobb ajánlatra. Most is azon agyalok, hogy megvárom az őszt a Nexus 5 folytatása miatt, de már rühellem a mostani telefonom, valami kell.

(#509) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Jó lett nagyon, bár még mindig karcsú az akkuidő, és a hátlap sem az ízlésemnek való (az üveg-fém kombó jobban bejövős).

Mindenesetre erős lett az idei csúcsmobil felhozatal.

[ Szerkesztve ]

(#510) xabolcsy válasza Stauffenberg (#508) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

Milyen telód van?

(#511) Halkow. válasza Stauffenberg (#508) üzenetére


Halkow.
senior tag

Nem túl sok a választék a te igényeidel szemben annyi szent, mellesleg valóban horror árak mennek a galaxy s3 óta.

(#512) no more válasza Somci88 (#499) üzenetére


no more
addikt

A Samsung benchmarkokra optimalizál, nem nekünk, felhasználóknak... Itt látszik, hogy mennyire értelmetlen a 70k-s Antutu pont. A többi telefon alig kap 50k pontot, mégis hülyére verik az S6-ot... még a downclokolt M9 is. ;] Bár, cikibb, hogy egy S808-as telefon is leveri.

(#502) Stauffenberg: De megkapod a jelenlegi legjobb mobilkamerát, egyik legjobb kijelzőt, egy nagyon jól optimalizált rendszert... Lehet, hogy 1-2 év múlva az új játékok már akadni fognak rajta, de szerintem nem is ezért vesz az ember telefont. Aki játszani akar, annak ott a szifon.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#513) akooos válasza Stauffenberg (#502) üzenetére


akooos
veterán

Igen, kurva drága sajnos. Az a baj, hogy csak egy globális bojkott térítené észhez a gyártókat.
Bár igazából belegondolva, 2009-ben vettem az első igazán okos telefonomat, egy HTC HD2-t. Szürkeimportos változat volt, 159.000 forint a GSM Home-nál. Ez 2009 őszén volt. 5 és fél év alatt a csúcstelefonok 40-60 ezer forinttal lettek drágábbak. Nem tudom eldönteni, hogy ez jó vagy rossz-e. Relatív. Aki meg akarja venni, megvenné 300.000 forintért is. Aki nem akarja, az vár amíg 100.000 alá csökken. Ebben az esetben számomra 2 lehetőség marad: vagy megvárom amíg mondjuk a trémobil beveszi a kínálatába, vagy szürkeimportos garancia nélkülit veszek.

Van egy olyan érzésem, hogy július elején lesz egyébként az Edigitalnál valami 0 THM-es 10 havi részletes konstrukció, addigra talán csökken 20k-t az ára. Ilyenkor legalább nincs 2 év hűség, mint a szolgáltatóknál, ellenben egy szép kis hitel valami gagyi banktól :)

(#514) Quqesz válasza Stauffenberg (#508) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha belegondolsz miért adja az lg olcsobban a csúcstelóját,hiszen beleadott apait-anyait(szerintük). Persze mindég van hiányosság,de minden gyártónál. Semelyik gyártó sem eröltette meg magát igazából hatalmas innovációval és ahogy írod egyik sem éri meg jobban,akkor miért pont ők adnák olcsobban. Nézd meg a kínai gyártókat:azért adták olcsón mert kínai és nincsen brand nevük a piacon...és most? Ha a kínai adhatja drágábban a telóját miért pont az LG fogná vissza magát.Hiába volt jó széria a G2 és mondtuk,hogy hú bazz a G3 szétesőbb,drágább(mind fizikai,mind rendszer téren) az LG többet tudott eladni belőle.....az meg hogy mennyibe kerül,nos az csak kis hazánkban égető gond....kimész az országból és 1-2 havi minimálbérből veszel egyet.....nem erre az el..szott országra tervezi az LG az árakat. Nézd meg a szifon árát és nézd meg mennyit adtak el itthon,pedig nem a legocsobb.....(sokan összehúzzák a seggük nyílását,csak legyen szifonjuk,aztán meg minden más márkát lefikáznak)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#515) #07400704 válasza no more (#512) üzenetére


#07400704
törölt tag

És pontosan miben is verik az S6-ot?
Te használsz S6-ot és tudod?

[ Szerkesztve ]

(#516) no more válasza #07400704 (#515) üzenetére


no more
addikt

Multitasking?

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#517) ireg004


ireg004
csendes tag

Sziasztok! Egy kérdésem lenne. Nagyon tetszik a telefon, csak bem tudom t-mobile-bál milyen árban fog startolni. Nézegettem még a note 4-t, de az 190e Ft, meg samsung... Szerintetek ?

(#518) hito válasza #07400704 (#515) üzenetére


hito
nagyúr

Bővíthető háttértár? Cserélhető akksi? FM-rádió?

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#519) #67656192 válasza #07400704 (#515) üzenetére


#67656192
törölt tag

Semmiben. Meg aztán az s6 s megkapja az 5.1-et.....akkor meg kiegyenlítődik a szoftver kérdés.

(#520) hito válasza #67656192 (#519) üzenetére


hito
nagyúr

"akkor meg kiegyenlítődik a szoftver kérdés."

Milyen jó, hogy ezt így előre tudod már. Esetleg Te fejleszted az új szoftvert?

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#521) #07400704 válasza hito (#520) üzenetére


#07400704
törölt tag

Azt hittem ennél azért komolyabb dologról van szó :W

(#522) no more válasza #67656192 (#519) üzenetére


no more
addikt

Létezett valaha olyan Samsung, ami tudott multitaskingolni? ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#523) Stauffenberg válasza Halkow. (#511) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Szerintem annyira azért nem kérek sokat, ennyi volna mindössze az igényem:

5" feletti kijelzőméret
Jól kalibrált (vagy kalibrálható) kijelző
Sokáig tartó szoftveres support
Jó kamera
Jól optimalizált gyári rendszer
Egy hétköznapi használatra (nem játék) kellően pörgős hardver
Normális szervizháttér
100-130k közötti nyitóár

Erre egy erős középkategóriás ajánlat is megfelelne, szemet gyönyörködtetők lennének a Snapdragon 615 + 2 GB RAM + Full HD ajánlatok, normális támogatással, normális szerviz háttérrel, de ezek nem is léteznek, vagy ha igen (pl: Samsung Galaxy A7), akkor brutálisan drágák, már-már flagship szinten.

Mindegy, szerintem G4 lesz, mert nekem a normális támogatás hiánya a halálom és ezért kénytelen vagyok flagshipet venni (középkategóriára tojnak nagy ívben a gyártók, kivéve a Motorolát), azok közül meg ez tetszik a legjobban. De ha ősszel kijön a Nexus 5 folytatása arcpirítóan jó áron, akkor biztosan kitépkedem a hajam az utolsó szálig.

(#524) Quqesz válasza Stauffenberg (#523) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Sajnos a nexus 6 is drága...amit meg szeretnél az a fogyasztói társadalom veszte....de jogos igény

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#525) WinstonWolf válasza akooos (#466) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Úgy tudom 2014 januárjától változott az LG garanciális válallása, előtte két év volt a jótállás, most már csak 1 év, és +1 év szavatosság van. De lehet tévedek...

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#526) Stauffenberg válasza Quqesz (#524) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A Nexus 6 nem igazán a Nexus 5 folytatása, hanem egy jóval magasabbra pozicionált prémium flagship. Ezért pletykálják, hogy még az idén jöhet egy új Nexus 5.

(#527) leslien válasza Stauffenberg (#523) üzenetére


leslien
nagyúr

De ha ősszel kijön a Nexus 5 folytatása arcpirítóan jó áron, akkor biztosan kitépkedem a hajam az utolsó szálig.

nem akarlak idegesíteni, de lassan kezdheted...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#528) #67656192 válasza hito (#520) üzenetére


#67656192
törölt tag

Csigavér barátom, Csigavér!
Nem vagyok oda az s6-ért de ne akard már egy lapon emlegetni az s6 bukdácsoló 5.02-jét egy rengeteget javult 5.1-gyel. Majd ha megkapja(mert megfogja) az s6 is ugyanazt az alapot amit a G4 akkor hasonlitgasd a kettőt.

Na persze arra a rövid időre ami nem kukázzák az egész lollipopot úgy ahogy van.

[ Szerkesztve ]

(#529) #67656192 válasza no more (#522) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nem, mint ahogy HTC sem amelyik tudott fotózni. :)

Egyébként meg tévedsz mert a sokak érdeklődési köréből kieső Alpha tud. :K

[ Szerkesztve ]

(#530) Stauffenberg válasza leslien (#527) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Majd ha hivatalos lesz. Mondanám, hogy a nyarat még kihúzom, aztán ősszel egy új Nexus 5-re benevezek és 2 évig bőven elvagyok vele, de pletykákra nem alapozok vásárlást.

Ha csak nem derül ki időközben valami ordas nagy hiba, biztosan elégedett leszek a G4-el, csak zavar a kissé irreális árazása.

(#531) leslien válasza Stauffenberg (#530) üzenetére


leslien
nagyúr

arra tippelek h lesz egy butított G4.. mint G2 nél a Nexus 5..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#532) Mike81 válasza Stauffenberg (#502) üzenetére


Mike81
senior tag

Az Lg nem egy értéktartó telefon. Szóval szerintem pár hónap múlva már jóval olcsóbb lesz.

(#533) jacis válasza Stauffenberg (#523) üzenetére


jacis
nagyúr

Kezd már unalmas lenni a naponta leírt igényeid listája. Vegyél már valamit végre és ne sirankozz örökké hogy mi miért nem jó neked...

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#534) Stauffenberg válasza jacis (#533) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Tudod idézni hol írtam le az igényeimet utoljára? Ha mutatsz egy idei kommentet, vendégem vagy egy sörre.

(#535) coolrider válasza Indiant (#20) üzenetére


coolrider
tag

Igaz..

(#536) Remekelek28 válasza Stauffenberg (#534) üzenetére


Remekelek28
őstag

523 A sört Jacisnak küldd :)

[ Szerkesztve ]

(#537) Stauffenberg válasza Remekelek28 (#536) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Gyanítom nyilvánvaló trollkodás esete áll fenn. :) Nyilván pont azt az egyet leszámítva.

(#538) Quqesz válasza Stauffenberg (#526) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az igaz pletyka szinten,hogy 2 nexus teló jön,az egyik lg a másik huawei...de hogy melyik milyen lesz...sztem a nyarat várd meg....vagy vegyél egy g4-et és innen vki jó áron majd megvesziha neked nem kell :D 150e?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#539) Aryon87


Aryon87
félisten

Ezért nem fogy olyan jól a galaxy s6 :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#540) Stauffenberg válasza Quqesz (#538) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Na és annak mi értelme lenne, hogy a pár hónapos, végre szexire bekoptatott bőr hátlapos G4-et lecserélem egy új Nexus 5-re? :D Ha már zsebemben a G4, akkor nem cserélem. :)

(#541) Quqesz válasza Stauffenberg (#540) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Jogos ;)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#542) jacis válasza Stauffenberg (#540) üzenetére


jacis
nagyúr

Már mind drukkolunk hogy végre megvedd :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#543) sajo13 válasza Stauffenberg (#540) üzenetére


sajo13
senior tag

Az egy örök törvény, hogy mihelyt megveszel bármit is, hamarosan lesz egy újabb, jobb, még jobban tetsző modell, amely az igényeidnek még jobban megfelel.

(#544) Stauffenberg válasza sajo13 (#543) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Így van, csak éppen nem erről volt szó.

(#542) jacis: Köszönöm a biztatást, de talán feltűnt, hogy még nem kapható.

(#545) Quqesz válasza Stauffenberg (#544) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Speedshopban van raktáron már,de nem bőrös.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#546) jacis válasza Stauffenberg (#544) üzenetére


jacis
nagyúr

Azt nem írtam szerintem hogy kapható. Nyugi

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#547) leslien


leslien
nagyúr

Telenornál, barna lesz.. tehát még 1* Feltoltokartyas 188k+7500 (hivatalos független) =195.500-

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#548) ClioRS válasza Quqesz (#538) üzenetére


ClioRS
őstag

Pletyka szinten igaz? A pletyka azért pletyka, mert nem 100%, hogy igaz. :)

[ Szerkesztve ]

(#549) Aryon87 válasza leslien (#547) üzenetére


Aryon87
félisten

Wow. Tegnap neztem a honlapjukat, meg nem volt fent a G4...
Az en dijcsomagomban (smarttarifa 2) 175k lesz, vagyis az indulo torlesztoreszlet 8-9k lesz. Ez decemberig remelhetoleg lesullyed 5k-ra.
G3 ugyanemmen a csomagban valami 160k osszeggel inditott ha jol emlekszem.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#550) leslien válasza Aryon87 (#549) üzenetére


leslien
nagyúr

abszolút jó vétel lesz...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.