Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) w333 válasza Quqesz (#246) üzenetére


w333
félisten

Semmiféle elfogultság nélkül de ilyen áron szvsz. inkább az S6 ... :U

Ezt az árazást most valahogy nagyon elszúrták, ahhoz képest hogy az LG mindig is kb. tudta azt amit a többi csúcs viszont kedvezőbb áron ! :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#252) legiaap válasza w333 (#251) üzenetére


legiaap
nagyúr

+1

Danny750: Nem zavar, hogy ő csak válaszolt egy hsz-re? Minek tesz be valaki egy összehasonlító videót amiben jobban szerepel a másik... :DDD

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#253) Danny750 válasza w333 (#251) üzenetére


Danny750
őstag

Nem zavar, hogy ez g4 fórum. ...??
Amúgy már azt is valasztottad ,mindig mindenkinek az a legjobb ami neki van....
Azért meg mindig egyedibb egy g4, mint az s6..nem mindenki akar neptelefont venni

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#254) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Szerintetek megéri erre lecserélni a G2-őt, vagy várjam meg a G5-öt?

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#255) w333 válasza Danny750 (#253) üzenetére


w333
félisten

Ez pontosan így van ... ezért is írtam hogy semmi elfogultság nélkül ! ;)

Különben ha kicsit visszaolvasol akkor láthatod mit írtam ...

Itt azt kell mérlegelni hogy kinek milyen funkciók a fontosak, akinek kell az ujjlenyomat olvasó + sebesség az úgyis az S6 -t fogja választani, akinek pedig a belső SD bővítés + manuális kamera az pedig a G4 -t :D én azt mondom hogy nem létezik rossz telefon csak különböző emberek akiknek más-más igényeik vannak, szóval ezt teljes elfogultság nélkül mindenképp figyelembe kell venni ;)

(#254) takacsbotond

Ezt neked kell eldöntened, de mindenképpen előrelépés lesz a G2 után !

Gyorsabb, SD bővítés, nagyobb szebb kijelző, sokkal jobb kamera, friss android rendszer + támogatás, stb. egyelőre ennyi jutott eszembe ! :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#256) ClioRS válasza takacsbotond (#254) üzenetére


ClioRS
őstag

Ha amúgy is cserélnél, akkor igen. Ha még meg vagy elégedve vele, akkor nem hiszem.

(#257) Danny750 válasza w333 (#255) üzenetére


Danny750
őstag

Ezzel teljesen egyetértek, csak már sok, hogy mindenből az s6 folyik, mégsem fogy. ... nem értem :D
(Sebesség, nem mindenhol jobb az s6...sőt memoriakezelesben gyengébb....)
Minden zaszloshajo jó választás kivéve a z3+-t...

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#258) xabolcsy válasza takacsbotond (#254) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

Szerintem várd meg a g6-ot az még a g5-től is jobb lesz :K

(#259) w333 válasza Danny750 (#257) üzenetére


w333
félisten

Ez teljesen érthető mivel mindkét telefon csúcs mobil de ilyen zsebbenyúlós áron ez kikerülhetetlen a topikban hogy valamihez ne legyen hasonlítva :)

De összehasonlítás (tapasztalatok) mindig jól jönnek a topikban hiszen ebből tudja eldönteni a felhasználó hogy megfelelő a készülék avagy sem !

(Sebesség, nem mindenhol jobb az s6...sőt memoriakezelesben gyengébb....)

Na ezért jó a topik, mivel látja a felhasználó hogy melyik milyen telefon, illetve milyen funkciókban jók illetve rosszak, ergo ezek után majd tud mérlegelni hogy neki melyik lenne a megfelelő választás :))

(#258) xabolcsy

:DDD

Szerk.

Még mielőtt itt valaki le Samu "fan"-ozna (tisztázunk 1-2 dolgot)

1. Nagyon sok telefon megfordul a kezemben így általában mindig van friss infóm !
2. Számomra még mindig egy használati eszközről beszélünk amit használok !
3. Pont lesz*rom hogy Samu, Lg, HTC, iPhone stb telefonról van szó (használati cikk) !
4. Soha nem istenítettem a saját telefonomat, így elfogultság nélkül írok róla !
5. A topik lényege hogy segítsük egymást és ne félrevezessük a felhasználót !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#260) xabolcsy


xabolcsy
aktív tag

A g3 is 200e indult?
Ki emlékszik rá?
Mert én 140e vettem a g3 at megjelenés után 1 hónapal!

[ Szerkesztve ]

(#261) S e t h válasza Ferenczi Áko (#235) üzenetére


S e t h
nagyúr

csoda, hogy eljutottál az őstagságig

Ez kamera vmi eszméletlenül jó.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#262) ƬΛЯΛ


ƬΛЯΛ
senior tag

Nagyon tetszetősek ezek az LG készülékek. Nem rég vagyok csak LG tulajdonos (eddig sony-m volt), de imádom. Mint teljesítményre, mint minőségre és kialakításra. Nagy pacsi az LG-nek :R :C

Egy kis érdekesség:

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#263) M5Norbi válasza w333 (#259) üzenetére


M5Norbi
őstag

Én azt mondom olyan jók mindenben a mai csúcskészülékek hogy nem nagyon lehet győztest vagy vesztest hirdetni,odatették magukat idén a gyártók.
Talán a HTC bénázik kicsit de nem hiszem hogy a készülék rossz lenne a QHD variáns.És szerintem kis idő után javított SD810-et raknak majd bele.
Az M9 ettől még biztos nagyon jó,ha van szolgáltatónál lehet hogy őt választottam volna.
Az i6 vitán felül jó ha valakinek bejön az ios.
Az S6 is nagyon jó ha a pár gyengéje nem zavar valakit.(tárhely)
A G4 is nagyon jó lett a teljesítmény még így is évekig kiváló lesz,a kamera nagyon jó,nekem mondjuk a bőr hátlap finoman szólva sem jön be.

Ár/érték arányban viszont megint a tavalyi csúcsmedellek ajánlhatók mert a G3 már igen jó áron kapható és az S5 is csúszik rendesen.
Sajnos a HTC M8 drágább náluk.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#264) w333


w333
félisten

Akit érdekel ... találtam friss kameratesztet :)

(#260) xabolcsy

A G3 soha nem volt 200k :N tessék visszaidézem ...

Ráadásul meglepően visszafogott árazással érkezett a magyar piacra a gép, kártyás csomagban 150 lepedő alatt elvihető, ami bizony kedvezőbb, mint a Galaxy S5, vagy az Xperia Z2 jelenlegi árfekvése, pedig ez egy új gép.

(#263) M5Norbi

+1 :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#265) Quqesz válasza w333 (#264) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mint ahogy már megbeszéltük ízlések és pofonok..nekem az S6 nem jött be,neked igen és azt is választottad...én még keresgélek. Igazából azért nálam nem volt meg a wow faktor sem a G4 esetén,sem az S6 esetén. Ami most piszkál a Lenovo Vibe Z2 pro, meg a Huawei Mate 7,de még várok. Az árról meg annyit,hogy közel azonos gépek,közel azonos áron. De hogy a Huawei P8 is 170e körül kezd....innen nézve már nem is drága a G4....
A wow faktor ilyen lenne nálam: S6 vs G4

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#266) w333 válasza Quqesz (#265) üzenetére


w333
félisten

Hatalmas +1 :K

Nem kell márka hűnek lenni csak azért mert az "előző telefonom is ilyen volt" hanem mérlegelni az adott telefonok funkcióit hogy mire van szükségünk és ez alapján letenni a voksot az adott készülékre, én mindig is így vettem a telefonjaimat (és nem, egyáltalán nem vagyok divatmajom) :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#267) tipuka


tipuka
addikt

először nem hittem a szememnek, aztán megnéztem a többi képet, és látom, hogy végre Szegeden fotózgattatok körbe :D ha ezt tudom kivárom, míg megjelentek és lerohanlak benneteket egy fotóra. ;] :DDD

amúgy nagyon tetszett a teszt, lassan mehetne egy kameraverseny (meg zeneileg is, legalább is én sokat hallgatok zenét, nekem jó lenne) a nagyok közt! :)

(#268) M5Norbi válasza w333 (#266) üzenetére


M5Norbi
őstag

Egyetértek :R
Ha máshol jobbat kapok nem érdekel semmilyen márkahűség.
És ha valami rossz hiába az enyém akkor is elmondom róla a véleményem.
Az S6-ban eddig egy hiba van: multitasking ide vagy oda van hogy újratöltődik. Engem nem zavar mert gyors nagyon de biztos van akit megőrjítene.

Quqesz: az a Lenovo nagyon durva és nagyon szép is.A Mate 7 sem rossz,nehéz döntés.
Viszont ha phablet akkor a Note4 passzol ezekhez és mindenképp az egyik legjobb (ha nem a legjobb)Samsung.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#269) Just_Reboot válasza w333 (#259) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Te Samu fan! ;] ;] ;

(#270) Remekelek28 válasza Just_Reboot (#269) üzenetére


Remekelek28
őstag

Pedig rengeteg gond van a samsung S6-tal,csak bele kell olvasni a topicba. Sokaknak lilás rózsaszines foltos a kijelző,volt ahol cserélni sem tudták,mert azok is mind ilyenek.
Home gomb lötyögés-samu szerint ez ilyen
Szürke csik a kijelzőn
Hálózateldobálás
Ramkezelési gondok
Persze van akinek hibátlan,vagy csak nem törődik az adott hibával,azok használják egészséggel.

Ezzel a G4 el annyi problémám van,hogy baromi nagy. Nekem

(#271) daser97 válasza xabolcsy (#260) üzenetére


daser97
tag

150 körül indult asszem :)

(#272) mckangi


mckangi
senior tag

Grat az LG-nek!
Tényleg nagyon jó lett a kamera.
Most már csak arra lennék kíváncsi, hogy milyen a térerő, mint gsm mint LTE vonalon.
A G3-on rettenetesen ugrált,dobálta.Sok szívás volt vele,ezért pont telefonálásra nem lehetett használni.A kamerával,akármilyen jó is,nem tudok felhívni senkit.

Érdekes módon,itt a Mobilarénán csak néha elvétve esik szó,a telefonok jelerősségéről, pedig ez lenne egy telefon alapvető funkciója.

Ki kellene találni hogyan lehetne ezt lemérni,úgy hogy legyen mihez viszonyitani,és EZT MINDEN EZUTÁN KÖVETKEZŐ TESZTBEN publikálni.!!!

Bár a formavilágát elnézve,ha ugyanoda kerültek fizikailag az antennák ahol a G3-ba,akkor ennek is lesznek hasonló gondjai. (De ne legyen inkább igazam).

Poco F3

(#273) daser97 válasza Remekelek28 (#270) üzenetére


daser97
tag

Samuval az a baj, hogy lutri. Vagy kifogsz egy jót, vagy járhatsz a azervízbe eredmény nélkül :( Ezért, ha telefonról van szó, a Samsungokban nem is gondolkozom, ugyanígy Apple-ben sem, mert az ios az szörnyű sztem. Marad:LG, Sony, Huawei (azt se szeretem, mert hamar lelassul). A kis kínaiak szoftveresen meg nem érik utol a Sony-LG párost. A Sonyk meg olyan nagyok a kijelzőhöz képest :( Marad az LG, aminek nagyon tetszenek az apró plusszai: hátlapi gombok, bőr, infraport, rengeteg szoftveres plussz ami hasznos. :)

[ Szerkesztve ]

(#274) rush0205 válasza w333 (#264) üzenetére


rush0205
tag

Hát,e szerint is elég meggyőző a G4 fölénye kamera fronton az S6-al szemben!Következő telóm tuti ez lesz,csak még 1 év rabságom van :)!Egyébként nem tudom miért istenítik az S6-ot,oké,hogy gyors,de rettentő gagyin néz ki,fogtam MM-ben,olyan mintha játék telefont nyomkodtam volna,pehely könnyű,gagyi hatása van,a hátulja meg egyszerűen okádékul néz ki,de ez az én véleményem,van biztos akinek ez tetszik,de ezek a kilógó kamerák,undorítóak!Az LG megint letett egy nagyon jó telót,én egy picit az aksit sajnálom,szerintem is kellett volna bele egy 4000-es,na mindegy,van töltő,azt kész :)!Nekem nagyon bejön,Z1 compact után ez lesz a következő!

(#275) daser97 válasza rush0205 (#274) üzenetére


daser97
tag

Az s6 kinézetre sztem is borzasztó :D Csak az exynos az előnye minden másban rosszabb :)

(#276) electrodoki


electrodoki
aktív tag

Ha android, kizárólag LG... Ez ennyi.

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#277) Just_Reboot válasza Remekelek28 (#270) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Nem tudom mi megy az S6 topikban, de nem is érdekel. És ne is kezdjük el az LG vs Samsung háborút.

[ Szerkesztve ]

(#278) daser97 válasza Just_Reboot (#277) üzenetére


daser97
tag

Valamiről kell beszélni, amíg nincs senkinek G4-e :D na jó... szerintem se kezdjük el :)

(#279) Remekelek28 válasza Just_Reboot (#277) üzenetére


Remekelek28
őstag

Nem is azért irtam,csak pár valaki úgy beszél az S6ról egy g4 topicban,mintha istenkirály lenne az a telefon.
Pedig nem az.

(#280) Gergőke88 válasza Remekelek28 (#279) üzenetére


Gergőke88
addikt

Meg kell győznie magát, hogy jól választott....
Mondjuk tényleg rettenet olvasni amit itt művel... :U

(#281) doongoo válasza pg1966 (#161) üzenetére


doongoo
addikt

Értem én, és pont ezért is írtam, hogy ebben nem egyedi az LG, mert ezt más is tudja. Csak szemet szúrt a cikkben egy nem igaz állítás, és erre próbáltam rávilágítani

(#282) Just_Reboot válasza Remekelek28 (#279) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Az engem is bosszant hogy szinte minden második hozzászólás az S6-ról szól. Főleg azért mert gyűlölöm a samsungot.

(#283) Urmy


Urmy
tag

Hát .. nem lett rossz telefon de azért az s6 odaver neki rendesen..
A kijelző ugye nem amoled itt már nincs is mit mondani tovább. A belső még csak köszönni sem tud az s6-nak és itt nem csak a procira gondolok, azért a háttértár sebessége stb sem mind1.
A micro sd viszont tetszik az KELL egy teloba.
A kamerát szintén jobban összerakta a samsung..
http://www.tomsguide.com/us/lg-g4-galaxy-s6-iphone-6-plus-camera,review-2791.html
Sokan irták hogy jobb az lg4 kamerája, nos itt a linken meg lehet nézni hogy azért ez messze nem igy van de több oldalon is vannak összehasonlítások, tény közel van a kettő egymáshoz de az s6 jobb.
Azért a tökéletes telefon még várat magára.. Nha majd az s6 Active :C

[Samsung] Galaxy S22 Ultra & S20FE & Galaxy Watch 4 & Tab S8+ & Buds Live

(#284) no more válasza Just_Reboot (#282) üzenetére


no more
addikt

Életükben egyszer, végre, összeraktak egy jó telefont, persze, hogy mindenki csodájára jár! Legközelebb akkor látsz újra jó Samsung telefont, amikor napfogyatkozás lesz! ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#285) akooos válasza Urmy (#283) üzenetére


akooos
veterán

A Galaxy S6 erősebb, mint egy John Deere 8530!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

De hogy a G4-ről is legyen szó:

Ha valakit a műanyag hátlap ronad mintája tántorít vissza, annak tudok ajánlani szép tokokat:
[link]
Ez rohadt jól néz ki

(#286) Urmy válasza akooos (#285) üzenetére


Urmy
tag

Jaja meg 14nm-es :P
Oké persze tudom hogy van akit ez nem érdekel, de azért aki 200ért vesz telot annak lehet elvárás, hogy ne az amugy is lemaradott snapi nem legerősebb prociját kapja.. :P
Az összehasonlítás meg az s6-al elengedhetetlen mivel most talán ez a kettő telo a legjobb, még iphone-t szokták melléjük tenni.
Viszont amit még sajnálok a vízállóság, ugy látom ez kezd "kimenni" a divatból, lehet tudni ez az Lg mit tud ilyen téren ? fröccsnő víz ellen védett pl ?

[Samsung] Galaxy S22 Ultra & S20FE & Galaxy Watch 4 & Tab S8+ & Buds Live

(#287) medica


medica
senior tag

[link] :C

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#288) legiaap válasza medica (#287) üzenetére


legiaap
nagyúr

Index meg a tesztelés... :DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#289) Ricardo válasza Urmy (#283) üzenetére


Ricardo
félisten

"azért a háttértár sebessége stb sem mind1.
A micro sd viszont tetszik az KELL egy teloba."

Ez így egy kicsit ellentmondásos. :U

(#290) Just_Reboot válasza no more (#284) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Te miről beszélsz??!!

Az egyetlen jó Samsung az S2-volt.

[ Szerkesztve ]

(#291) akooos válasza Urmy (#286) üzenetére


akooos
veterán

Fröccsenő víz ellen kb minden véd. Ha csak nem 2 litert akar valaki egyszerre ráfröccsenteni :) Az előlapban nem tud kárt okozni, a hátlap pedig be van vonva egy vízálló / vízlepergető réteggel, ahogy a tesztben le is van írva.

(#287) medica: Vótmáá' :D

(#292) Ferenczi Áko válasza Urmy (#283) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Amíg nem fogtad, addig ne ítélkezz..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#293) Jaffa75 válasza Urmy (#283) üzenetére


Jaffa75
őstag

amoled vs. IPS - kinek mi jön be :U . Nekem volt mindkettővel szerelt telefonom, számomra az amoled túlszaturált volt, de ezek ellenére sem szólom le.
Az S6-ban az Exynos-szal nagyot gurítottak, de ez csak a benchmark huszároknak fontos. A nyers erő engem nemigen érdekel, fontosabb az optimalizáltság, mert az utóbbi 2 év telefonjaiban (snapi 800-tól) már semmi sem akadhatna, ha kicsit több energiát fordítanának rá.
A kamerát nagyon dicsérik, én megvárnám a felhasználói véleményeket, illetve az esetleges szoftos javításokat - ha kellenek hozzá!

Élőben is megnézem a G4-et, mert tetszetős, de tartok tőle nekem méretre nagy lesz - az LG meg nem gyártott még zászlóshajót kicsiben (ami nincs butítva) :W

(#294) Quqesz válasza Urmy (#283) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Amoled kijelző..hmmm az egy dolog, hogy a valósághoz nem sok köze van színügyileg,de ez izlés dolga...haverom és én egyszerre vettünk telót, ő+a felesége S3 én 4x hd. Szerinte is jobb volt az amoled.....míg működött....most az én telómat használja,mert mind az ővében,mind a feleségéében kiment a kijelző.....2,5 éves a 4x......szóval azért nem olyan rossz az ips

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#295) Csapoati válasza Quqesz (#294) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A jobb Samsungokban levo Amoledek evek ota a legjobbak szinhusegben, csak mondom. Aztan kinek mi tetszik, de amit irtal, az tevhit.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#296) Kékes525


Kékes525
félisten

Nekem nem tetszik a kinézete. Minek az a kis íveltség, egyenesen jobban nézne ki. A bőr hátlap pedig...Specifikációi viszont nem rosszak.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#297) no more válasza Quqesz (#294) üzenetére


no more
addikt

hova ment?

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#298) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Nem tudnánk leszakadni arról, hogy nem tűrjük a kritikát vagy összehasonlítást? Attól mert ez egy G4 topik, nem kell cenzúrázni minden véleményt, ami éppen nem felel meg a fanboyok ízlésének.

Én valamikor a Nexus 7 (2012) környékén fogadtam meg, hogy nem viszek be más tartalmat egy kütyü topikjába. Akkor talán éppen egy iPad minihez hasonlítottam, kiemelve melyik miben jobb. Nagyjából 15-20 fanboy esett nekem azonnal és szanaszéjjel szaggattak, hogyan merészeltem ezt...

Emberek, ez rohadt gáz! Ha meg már nagyjából azonos árkategória igenis lehet, sőt kell hasonlítani a többi csúcsmobilhoz.

(#299) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Telenor: A készülék hivatalos listaára 233990 forint, XS tarifakategóriában vásárolva 175990 forintot kérnek el érte, ha pedig XXL tarifakategóriában csapunk le rá, akkor már 58990 forint ellenében hazavihető.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#300) akooos válasza Stauffenberg (#298) üzenetére


akooos
veterán

Nem a fanboyságról van szó. Hanem az objektivitásról. Ami sajnos itt hiányzik pár embertől, hiszen a topicban 0 embernek van tapasztalata a G4-el. Mégis le van hordva, hogy szar :D Ez itt a probléma. Lehet hasonlítgatni, de ha 100x leírja valaki, hogy szar az S808, nem az a legerősebb, akkor mit várnak az emberek? :D Szerintem amióta megjelent, mindenki tudja, hogy gyengébb az S6-ban lévő Exynostól. És? Ezt kéne inkább befejezni szerintem :D

(#301) mediumgecso :
[link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.