Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) Tsebacsi válasza Remekelek28 (#1700) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Áhh most kezdtem lementeni a G2-t, a 4-es még töltődik, eddig dolgunk volt. Asszonyé lesz a 2-es, és Ő elsőbbséget élvez :DDD
Amint lesz valami, írok, türelem tornaterem :P :DDD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1702) lela válasza ferrari1 (#1674) üzenetére


lela
aktív tag

A kijelzőn túl ér? Értem ezalatt ha kijelzővel pofára esik megvédi?

(#1703) Bilux válasza lela (#1702) üzenetére


Bilux
veterán

Ha pofára esik és nem murvára akkor at enyhén hajlított kijelző miatt amúgy sem lenne baja

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1704) Just_Reboot válasza Bilux (#1703) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Hol lehet megnyomkodni egy ilyen telefot? MM-ben ki van már kirakva?

(#1705) Vikooo


Vikooo
addikt

Mennyire lehetnek serulekenyek a fenyes muanyag reszei a telefonnak?
Sajnos ezekkel rossz tapasztalataim vannak (S1, S2, Z1Compact)

(#1706) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Akkor kis összefoglaló:

A csomag nem rossz, fekete bőr hátlap plusz a sárga (arany?) színű műanyag. Quadbeat 3 füles (még nem használtam) plusz harangokkal, traveler töltő.

A bőr illata szuper, tapintásra picit műanyagos, nem csúszik, könnyen cserélhető.

A kijelző szép nagyon, de a G2-höz képest annyira nem hűha, de élesnek tűéles. A vakuja mintha kicsit sárgásabb lenne, a G2-é kékesebb vagy fehérebbnek tűnik.

A kamera marha gyors, a fókusz is.

A plusz progik jók, de rettentő sok tékomos cuccot is feltesz. Majd megnézem milyenek. Alapból adja a Swiftkey progit is, meglepő, és több másikat is.

Az akku még eléggé merül, főleg a sok nyomkodás miatt :) Majd lesz véve hozzá szerintem powerbank vagy plusz akksi.

A kijelzőn van gyári fólia, egyelőre fenthagyom, nemtudom mit tegyek rá majd, fóliát vagy üveget, de az utóbbitól kicsit tartok. (Egyéni hülyeség :P )

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1707) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Valaki profi szemmel letesztelte már a kamerát? Mennyire felel meg a gyari hype-nak?

(#1708) Bilux válasza vadászcsiga (#1707) üzenetére


Bilux
veterán

video1
video2

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1709) vadászcsiga válasza Bilux (#1708) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hát ebbol sokat nem tudtam meg. Ha van eleg fény es tiszta az égbolt túlélés fotókat csinalok G2-vel is

(#1710) gatto_


gatto_
senior tag

Nos, én is vettem ma egy fekete bőr hátlapost. Eddig tetszik, csak egy dolog fura. Mégpedig hogy nincsenek fizikai gombok. A galaxy s4 után kicsit hiányzik. Simán elfért volna a káván, és akkor nem foglalnák a gombok a helyet a kijelzőn.

(#1711) Quqesz válasza gatto_ (#1710) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Meg fogod szokni és utána az lesz furcsa....ugyan ez lesz a dupla koppal is,minden kütyüt kopogtatni fogsz(és nem érteni miért nem old fel :Y ) egy ideje egyre több gyártó mellőzi a fizikai gombot.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#1712) leslien válasza vadászcsiga (#1709) üzenetére


leslien
nagyúr

ezt láttad?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1713) tutaj01


tutaj01
tag

Nem egy mesteri, de kipróbáltam a hosszú záridőt. (4sec)
Nulla állvány, meg pár sör, de el lehet vele baromkodni :D :D

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#1714) aladab


aladab
tag

Bocsi, ha már valaki kérdezte, de nem tudjátok, miért akadozik rendszeresen a gyári böngésző? Általában akkor csinálja, ha sok az oldalon a reklám, de néha tök egyszerűeken is. 3-4 másodpercet is kell várni, míg reagál a görgetésre. Ha valaki tapasztalta ezt, az légyszi írjon. Köszi :)

Htc Desire-LG Optimus 3D-LG G2-LG G4-LG V10-Huawei P9 plus-LG G7-Realme X2 Pro-Realme G2 Pro-Nubia Z60 Ultra

(#1715) vadászcsiga válasza leslien (#1712) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Igen. Néggyel előtted :)
Erre írtam ha van fény, minden van. Márpedig a fiuknak volt elég.

(#1716) leslien válasza vadászcsiga (#1715) üzenetére


leslien
nagyúr

ja csak az első videót néztem :D egyébként van sok különbség most már látom S6 után G3 al vagyok...és sztem a G4 nél ugyan az helyzet... most már megvárom a 1+1 two ,Nexust aztán ha nem ok akkor G4 lesz...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1717) lela válasza leslien (#1712) üzenetére


lela
aktív tag

A fekete vagy barna bőrhátlapos telóhoz adják ajándékba ezt a sötétszürke hologram szerű mintás hátlapot amit a srác fog a kezében a videó végén?

[ Szerkesztve ]

(#1718) Quqesz válasza Bilux (#1708) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hát megnéztem az első videót és ez a gyerek nem tud fotózni! Ilyen életlen xar fotókat főleg egy dslr-el.Jaj. Ha ebből kellene kiindulnom,akkor s6,de nem egy ilyen potsek összehasonlításból indulok ki(a piros virágnál is a fb rendesen kék,de ha autón volt,akkor hidegre komponál a masina).A másik videó már jobb összehasonlítás,de azért egy sötétben készült versus is jó lett volna......

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#1719) Nagytoll


Nagytoll
senior tag

[Itt] az első képem a telefonnal, manuális módban csak a fókuszt állítottam a legközelebbire

(#1720) vadászcsiga válasza Quqesz (#1718) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Imádom az ilyen profi tesztelőket. Fotó tripet szervezett a teraszra :D A masik kedvencem aki kattint egyet vakuval a sötét szobában, majd azt mondja szar a kamera :D

(#1721) Stauffenberg válasza lela (#1717) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Tudtommal mindegyik bőröshöz az arany műanyag hátlap jár, nem ez a titán verzió. De aki mást tapasztalt, javítson ki.

(#1722) Mike81 válasza Quqesz (#1711) üzenetére


Mike81
senior tag

Ez nagyon igaz! Én is az asszony telefonját kopogtatom. Aztán meg csodálkozom, hogy miért nem oldja fel a kijelzőt :-)

(#1723) vadászcsiga válasza Mike81 (#1722) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én neha az iPademet is :D

(#1724) Mike81 válasza vadászcsiga (#1723) üzenetére


Mike81
senior tag

:-)

(#1725) davidsz válasza Mike81 (#1722) üzenetére


davidsz
őstag

Nagy fényben nekem is előjött egy hét után, hogy kopogtatásra nem történik semmi. Nagyon gáz.
Akku nem bírja egy napot. Honor 6 után ez csalódás.
QI-vel ezt lehet orvosolni.
Ez a két hiba van.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#1726) Quqesz válasza vadászcsiga (#1720) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Pontosan :DD

mike81
gondolj bele,hogy kerámialapos a tűzhelyünk és hosszú érintésre lehet bekapcsolni,nem dupla koppra :DD pedig én próbáltam :B

davidsz
hányadik feltöltésnél tartasz?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#1727) davidsz válasza Quqesz (#1726) üzenetére


davidsz
őstag

8. Múlt hét pénteki a telefon.
Tegnap jelentkezett elöször a duplakoppos hiba is.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#1728) MarciKING24


MarciKING24
tag

Sziasztok!

Megrendeltem én is az enyém! Ahonnan rendeltem (webshop), ott azt mondták, hogy 1 év garit kapok rá, de olyat ami hivatalos gyártói is (meg webshopos is), tehát személyesen is érvényesíthetem az LG-nél. Ez elég jól hangzik, lehet ilyen?
Ja, és tudom múltkor volt szó erről, kapok róla számlát!
Ha ez tényleg igaz, ezzel elég komolyan aláás az LG a "nagy" cégeknek!

Straight outta Compton

(#1729) Quqesz válasza davidsz (#1727) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hátsó gombra reagál? Azt figyeld meg,hogy amikor nem nyílik meg dupla koppra nincsenek-e letakarva felül az érzékelők. Asszony g3s-je pl ha a flip tok(lefele nyíló flip) mágneses csatja fölé hajlik,akkor már nem old fel. Ez előfordulhat kézzel is,vmint vki írta,hogy az autó fényerő is bekavarhat(pl feloldott,csak sötét a kijelző és nem látod,lassaban reagál a kijelző a magas fényre). G2 esetében pl 2x kéken villan a led ha feloldott,ha van ilyen nézd meg villan-e mikor úgy tűnik nem oldott fel. Van egy olyan a hidden menüben(3845#*modelszám#)/device test/select manual/alc proxymeter test és itt újra lehet kalibrálni napsütésben a fényérzékelőt.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#1730) xabolcsy


xabolcsy
aktív tag



Nuku játék :(
1 Óra net, 1.5-2 óra telefonálás.
2 Óra kijelző idő.

[ Szerkesztve ]

(#1731) Quqesz válasza xabolcsy (#1730) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Akku - faszbúk,viber,hangouts💩💪👎👹 = 💀

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#1732) Nagytoll válasza xabolcsy (#1730) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Érdekes, nekem tegnap összejött 3,5 óra képernyődiő, twitter, youtube, net csak wifin voltam, nincs mobilnetem
és még 50%-ig volt feltöltve :D optimus g után rohadt jó hogy nem kell naponta 2-3 szor tölteni

(#1733) babosf


babosf
aktív tag

nem hagyott nyugodni ez a kezdőlap mizéria, a 10b-s után most megcsináltam a HR-t.
visszamentek az appok és figyeltem. azt gondolom megvan a bűnös: ZEDGE.
az első megnyitása után elkezdte feldobálni a kezdőlap választást, alapértelmezést, addig minden ok volt.
letöröltem és most úgy néz ki megint jó. sajnálom mert szeretem a Zedge-t, de ez van.
nem értem mi a baja vele, de kuka

Galaxy S23 Ultra

(#1734) davidsz válasza Quqesz (#1729) üzenetére


davidsz
őstag

Nincs letakarva érzékelő. Hátsó gombra reagál.
Fényerő beállítástól független.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#1735) Viper26 válasza xabolcsy (#1730) üzenetére


Viper26
nagyúr

Faszbúk, és Viber törlés, utána jobb lesz a helyzet.

iPhone 14 | FR955

(#1736) gatto_ válasza Quqesz (#1729) üzenetére


gatto_
senior tag

Ebben rejtett menüben, vagy valahol lehet konfigurálni az automata fényerő értékeit? Nekem kicsit túl sötét mondjuk egy tévé fénye mellett. Egy pár százalékkal feltolnám.

(#1737) Vikooo


Vikooo
addikt

Nagyon erdekes ezeket az akkustatisztikakat latni, tesztek alapjan is eleg vegyes az eredmeny, valahol jobb az S6 nal (1ora kijelzoidovel) mashol a nyomaba sem er! Itt is eleg vegyes a felhozatal.
Van aki Sony Z1/2/3 rol valtott? Mit tapasztal akkuval kapcsolatban?

(#1738) Vikooo válasza gatto_ (#1736) üzenetére


Vikooo
addikt

3rd party appal lehet (LUX pl nagyon jo)

(#1739) MarciKING24 válasza Vikooo (#1737) üzenetére


MarciKING24
tag

Jövőhét közepén érkezik a G4em, akkor be tudok számolni az akkuról, Z1C-t váltok.

[ Szerkesztve ]

Straight outta Compton

(#1740) Vikooo válasza MarciKING24 (#1739) üzenetére


Vikooo
addikt

Koszi szepen!

(#1741) Free Rgc válasza Vikooo (#1737) üzenetére


Free Rgc
tag

Z3c-m is volt, hát annak a nyomában sincs kijelző időben a G4, de készenléti időben nincs különbség. Nálam a z3c kijelző időben hozta az 5-6 órát! Ez inkább 3,5-4,5. De egyébként mindenben másban veri, persze nem a víz alatt! :)

(#1742) drmotto


drmotto
őstag

ma megvolt az első komolyabb tesztje a telefonnak és az akkunak.
7:50 alatt sikerült 100%-ról 10%-ra meríteni úgy, hogy 3:30 a kijelzőidő, van benne 2:30 waze használat és BT-n keresztüli zene lejátszás a kocsiban, 30 fotó a medveparkban. 50%-os auto fényerő, folyamatos 2/3/4G mikor mi volt. Szerintem ez teljesen normális.

(#1721) Stauffenberg
Nekem Telekomos, fekete bőr hátlapos és a titán műanyag volt hozzá a csomagban.

(#1743) Mike81 válasza davidsz (#1725) üzenetére


Mike81
senior tag

Félre értettél. Nekem még G2 van, és nincs is bajom a kopogtatásos ébresztésel. Azt beszéltük, hogy úgy megszoktuk, ezt a funkciót,hogy még azon a telón is akarjuk használni amin nincs ilyen .

[ Szerkesztve ]

(#1744) Mike81 válasza Quqesz (#1726) üzenetére


Mike81
senior tag

Na az komoly :-)

(#1745) Quqesz válasza vadászcsiga (#1720) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Jut eszembe haverom csinálta ugyan ezt:vett egy dslr-t és pár kép után kijelentette, hogy xar. Aztán megmutatták neki hogy kell használni...:Y ugyan ilyen okos döntés volt részéről tavaj a i4s..

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#1746) Vikooo válasza Free Rgc (#1741) üzenetére


Vikooo
addikt

Hat igen, keszenleti ido jobb, nagyobb akksi kb ugyan akkora fogyasztas.
Es a meret? A Z3C hez kepest azert van kulonbseg, nem zavar?

(#1747) Quqesz válasza Vikooo (#1746) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ááá semmiség az az 1 col.......:Y meg a 4x felbontás....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#1748) Aryon87


Aryon87
félisten

Hoppá, Telenornál kb 10-12 ezret esett az előfizetői ára a telónak :Y :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1749) Free Rgc válasza Vikooo (#1746) üzenetére


Free Rgc
tag

Nem zavar, sőt rájöttem hiányzik a nagyobb kijelző! Nagyon pozitív csalódás lett a G4! Vettem azért egy 10400-as power bankot! :) ebédnél ráteszem, (2 amper) aztán estig nyugodt vagyok. Egyébként kibír egy napot, csak a stressz káros hogy mi van ha nem. De nálam power bank nélkül állandó 4g, sok zabáló háttér programmal, állandó bluetooth, (az LG óra és a headset miatt) is megvan a 4 óra kijelző Idő! Csak türelem kell hogy beálljon az aksi! Nem fogsz benne csalódni szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#1750) Stauffenberg válasza Aryon87 (#1748) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Mármint melyik csomagban? Mert a kiszemelt tarifával én változatlannak látom az árát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.