Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) xabolcsy válasza .:Ádám:. (#849) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

4K?
Az átlag ember(95%)
Még a fhd nál jár!
2020-ig ott is fog.
Tudja a tévéd?
Meg 2009 óta nem vettél telót?
Neked jó nagy előrelépés lesz!
Bisztos lesz rá rom!

Meszeske
Semmi problémád nem lesz!
KZD vel olyan romot huzol amilyet akarsz!

[ Szerkesztve ]

(#852) Remekelek28 válasza meszeske (#850) üzenetére


Remekelek28
őstag

Semmi hátránya nem lesz,ha nem hazai régiós telefonod lesz. Az enyém pl lengyel és még hamarabb kaptam hozzá frissitést,mint a hazai telefonok.

(#853) .:Ádám:. válasza xabolcsy (#851) üzenetére


.:Ádám:.
tag

Csak röhögni tudok rajtad. Akkor most te mint hülye ember okoskodsz, ugye? :K Remélem nem :N .

(#854) Sn00k válasza leslien (#848) üzenetére


Sn00k
veterán

Renben , koszi az infot! Lehet holnap benezek a mamutba ;]

Adam(849) igen, ertheto az elvarasod. Nekem , ezert van audim, ebbe van pohartarto :DDD

3njoy the Lif3

(#855) xabolcsy válasza .:Ádám:. (#853) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

843 ra akartam :O
Bocsi!

(#856) Danny365 válasza .:Ádám:. (#833) üzenetére


Danny365
őstag

Nem tudom, mennyire szoktad buherálni a telefonjaid, de rootolva szerintem 5 perc a bitrate-et átállítani.
Az meg, hogy csak 19 mega RAW és nem 25, hát... nem igazán értem, ezzel mi a problémád.

(#857) .:Ádám:. válasza xabolcsy (#855) üzenetére


.:Ádám:.
tag

:R

(#858) .:Ádám:. válasza Danny365 (#856) üzenetére


.:Ádám:.
tag

Gondolom szenzortól függően változhat a mérete, hogy mennyi információt kap a szenzor és, hogy hogyan tárolja. Meg persze a szenzorméret is számít. Itt nem akarom semmiféle dslr összehasonlítgatós hülyeség felé elterelni a topikot, valószínüleg már meg is eshetett a téma. Kicsit nagyobbra számítottam ennyi, és ha ennyibe belefér elég adat a képről akkor legyen.

(#859) Danny365 válasza .:Ádám:. (#858) üzenetére


Danny365
őstag

Ez így van, csak szerintem abból, hogy hány mega maga a fájl, nemigen lehet semmit sem leszűrni. Egy Canon EOS 5D Mark II 21MP-es RAW fájl mérete 25 mega. Van egy tippem, hogy a minőségbeli különbség nem abban a 6 megabájtban rejlik. :)

(#860) meszeske


meszeske
tag

Köszi !
Akkor megrendelem !
Az árfekvés sem rossz gondolom ..?

(#861) stickrs válasza Aryon87 (#818) üzenetére


stickrs
senior tag

helló, korábban lőttem pár képet g3al és g4-el, íme :)
a fogás elejében nekem is kényelmetlenebb volt g3 után, ebben egyetértek az előttem szólóakkal, de mostmár kezdem megszokni :) méretben annyira nem érzem meg a különbséget, a g3at is 2 kézzel használtam, úgy ahogy a 4est is.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#862) Aryon87 válasza stickrs (#861) üzenetére


Aryon87
félisten

Koszi, otthon meglesem oket, telon nem latom a kulonbseget :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#863) Aryon87 válasza Aryon87 (#862) üzenetére


Aryon87
félisten

G4 természetesebb képeket csinál. G3 a fényviszonyon próbál javítani a világosítással ha jól látom :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#864) meszeske


meszeske
tag

Rendelés előtt állok. Kicsit megakadtam mert amelyik boltból szerettem volna rendelni azt az egyik fórumon kissé lehúzták.
Tudtok segíteni és mondani olyan üzletet (online) amelyről pozitív tapasztalatok van ?
Főleg a garancia érvényesítésétől tartok egy kicsit. A honlapokon van aki gyártóit ír de nyilvánvaló hogy 2 év csak forgalmazói lehet az lg esetében. Ha forgalmazói akkor pedig esetleg mehetek a sunyiba ha a bolt mondjuk bezár !!
Privátba is jöhet !
Köszi

(#865) leslien válasza meszeske (#864) üzenetére


leslien
nagyúr

Kicsit megakadtam mert amelyik boltból szerettem volna rendelni azt az egyik fórumon kissé lehúzták.

melyik?

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#866) meszeske válasza leslien (#865) üzenetére


meszeske
tag

Ment privátba .Nem akarok senkinek negatív kampányt csinálni ! :-)

(#867) akooos válasza meszeske (#866) üzenetére


akooos
veterán

Pedig nyugodtan beírhatnád, hogy kitől nem ajánlott a vétel. Bár gondolom a partnero az áldozat :D

(#868) leslien válasza akooos (#867) üzenetére


leslien
nagyúr

tényleg melyik boltból érdemes venni? ha már onnan kell..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#869) istnag válasza meszeske (#864) üzenetére


istnag
addikt

Én saját tapasztalat alapján a partnero-t ajánlom, ha van nekik készleten és tényleg annyi (telefonon rá kell kérdezni). (nem G4-et vettem ott, hanem tucatnyi másik mobilt, volt garanciális ügyintézés is és minden rendben volt)

[ Szerkesztve ]

(#870) tutaj01


tutaj01
tag

Nem sokat volt időm szórakozni, de csináltam a G4-el pár teszt képet, plusz van egy a G3-al való viszonyításhoz. (Mondjuk nem egy időben készültek, mert a G4-nél már szembesütött a nap.
Majd teszek fel éjszakait is, meg normálisabbakat. [G4 fotók]

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#871) Benex


Benex
senior tag

Annyira nem vagyok nagy fotós, bár ezzel a teloval már rá fogok szokni. Full sötétbe készült kép vidéki kertben quick shottal: KÉP

Illetve kicsi akksi vélemény: a deep sleep mód itt már létezik , 0% merülés az este alatt, most 92%on van ateló 32 perc kijlező idővel.

[ Szerkesztve ]

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#872) Stauffenberg válasza Benex (#813) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ó te jó ég, még mindig nem engednek havidíjas szerződést kötni útlevél és jogsi nélkül? Legutóbb azért nem lettem Telenoros, mert csak egy fényképes ID nem volt nekik elég. Mivel EU-n belüli utazáshoz nem kell útlevél ezért nincs. Mivel a munkahelyem néhány sarokra van az otthonomtól, autóm és jogosítványom sincs.

Hiába tudtam volna bemutatni bankszámla kivonatot a rendszeres jövedelmemről meg munkaviszony igazolást, nem fogadták el. Mondták, hogy köthetek a nevemre szerződést, de hozzak egy kezest aki megfelel a követelménynek.

Ekkor átsétáltam a szemközti T-Mobile üzletbe és 15 perc alatt kész is volt a szerződést, vettem át a készüléket.

Idióták.

(#873) a.t.t.i.


a.t.t.i.
senior tag

MM-ben ma mindenre 10% (20000ft felett)
Hátha valaki G4et akar venni.......20rugó minusz!!

(#874) Benex válasza Stauffenberg (#872) üzenetére


Benex
senior tag

Nem ide tartozik, de nekem testi fogyatékom van , bal lábam rossz, így jogsim nem is igazán lehet (max automata váltósra , de ahhoz kellene egy automata váltós kocsi is ..stb..) útlevél meg nekem is ugyan ezért nincs , eu-n belül elég a személyi. Ezt a dolgot én is nagyon utálom a telenornál, de muszáj vagyok egyelőre elviselni (tegnapi naptól 24 hónapig, utána már remélem a következő szerződésemet angliába kötöm meg :D )

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#875) xabolcsy válasza a.t.t.i. (#873) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

De ott csak 199990ft :DDD

(#876) akooos válasza xabolcsy (#875) üzenetére


akooos
veterán

Tényleg :DDD

De az Extreme Digitalnál még mindig 31.485 forint kedvezményt adnak belőle, így 177-ért elhozható. Ha tehetném szaladnék :DDD

(#877) meszeske válasza akooos (#876) üzenetére


meszeske
tag

Melyik telefonról beszéltek ?
Mert a G4 az 200 felett van !!

(#878) xabolcsy válasza akooos (#876) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

Én meg ha nem sajnálnék 177e mennék!
De nekem van egy fogadalmam magamhoz 150e a max!
Várakozás :O

(#879) Tsebacsi válasza meszeske (#877) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Kuponnal olcsóbb 15%-al, csak a szemed nem szúrja ki a főlapon, sőt a telefonnál magánál is le van írva...

Telekomnak az *kjabsnvkan ijhsaisg ojhnsgonwg*-ját, hogy még mindig batynak árulni a telót, sehol semmi hír róla... Pedig elsőként venném meg 2 év hűséggel egy 7-8000-es csomagban 140k körül.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#880) Benex


Benex
senior tag

ebbe van játék , youtube, telefonálás, fotózás, valamennyi időt nem wifin volt hanem 4G-nek jelzett 3G hálózaton (értem úgy , hogy 4G-t irt, de 16MB/s volt speedtestben, fránya vidék). Szerintem nem rossz , wifi és mindem be van rajta nyomva , sync, gps stb. Kíváncsi vagyok a végére:

[ Szerkesztve ]

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#881) akooos válasza meszeske (#877) üzenetére


akooos
veterán

De most írtam le :DDD
15%, azaz 31.485 forint kedvezményt adnak MINDEN LG TELEFONRA.

Még 6 napig érvényes az ajánlat.

(#882) xabolcsy válasza Benex (#880) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

Lg g pro 2 3200ma
4Óra lolli!
Akkor a g4 sokkal jobb lesz :DD

(#883) Peter.70 válasza akooos (#881) üzenetére


Peter.70
őstag

Erre lehet valami plusz gyári garanciát vagy biztositást kérni, ami egyenértékü a gyártói garival?

(#884) Benex válasza xabolcsy (#882) üzenetére


Benex
senior tag

Elégedett vagyok nagyon eddig az akkival , bár ettől valszeg jobb is lesz , mivel most lakom be , ismerkedek vele jobban és ugye most telepitek össze vissza. :)
Segítség kellene, nem tudok lg accountot csinálni mert azt irja, hogy nem lehet az én országomba.A telefont angolul használom, de nem hiszem , hogy ez gondot okozna , illetve amikor frissítette és beállítottam ezt az LG SmartWorld appot, akkor ott is angolt állítottam be , mert nem is volt magyar. Ebben tudna valaki segiteni? akár pivátban is , hogy ne a forumot terheljem a bénaságommal. Előre is köszönöm szépen :R :R

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#885) akooos válasza Peter.70 (#883) üzenetére


akooos
veterán

Van, de nagyon drága (szerintem)
Extra garancia

De egyébként az edigital gyártói garanciás készüléket árul.

(#886) Peter.70 válasza akooos (#885) üzenetére


Peter.70
őstag

Az rendben van, de mivel független a készülék '' csak '' 1 év a gyártói gari. A szolgáltatók 2 év gyártói garit adnak

(#887) Stauffenberg válasza Benex (#880) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A 4G és 3G nem sebességet jelöl, hanem technológiát. Ha 4G hálózatot írt ki, akkor 4G hálózaton lógsz, ettől független az, hogy milyen sebességgel kapod. Szerintem a 16 Mbps egyáltalán nem rossz, főleg vidékhez képest, sok helyen a fővárosban ennyit sem kapsz (valami árnyékol, terhelt a cella, stb).

Egyébként 80% körüli töltöttség 1 órás kijelzőidővel teljesen korrekt. Engem nem az szokott érdekelni, hogy csutkára merítve mennyit nyújt, szeretem legkésőbb 20% körül feltenni töltőre, az számít ebbe mennyi kijelzőidő fér bele (meg a készenléti fogyasztás sem mindegy).

(#888) Benex válasza Stauffenberg (#887) üzenetére


Benex
senior tag

Mindig lehet újat tanulni , köszönöm az infót ezt nem is tudtam. :)

Nekem akksiba a lényeg , birjon ki 1 napot , úgy ,hogy ne keljen azért rohannom haza , hogy éppen töltöre tudjam tenni.Én kb. 15%nál szoktam minden eszközt töltőre csatlakoztatni, valahol még galaxy nexus időkben olvastam xda forumon , hogy ezen az ideáls tölteni. :D

LG SmartWorld app account-hoz , nincs valami ötleted? Témákat szeretném kipróbálni .

[ Szerkesztve ]

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#889) akooos válasza Benex (#888) üzenetére


akooos
veterán

Smartworldöt hagyd... semmi értelme azoknak a témáknak. G2 és G3 is gagyi témákat engedett.

Egyébként állíts be mindent UK-re és beenged az appba,ha érdekel.

(#890) Peter.70 válasza Peter.70 (#886) üzenetére


Peter.70
őstag

Egyébként reményeim szerint legkésőbb karácsonyra azért fog esni az ára talán 40-50 e Ft-ot

(#891) daser97 válasza Peter.70 (#890) üzenetére


daser97
tag

Én abban reménykedek, hogy Szeptemberre el lehet hozni 150 körül valami webshopból :D

(#892) Benex válasza akooos (#889) üzenetére


Benex
senior tag

Köszönöm :R :R De igen a témákat hagyom , de ha már van ilyen app alapból, akkor tudjam már használni :DD

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#893) Peter.70 válasza daser97 (#891) üzenetére


Peter.70
őstag

Én ezekben a webshopokban nem nagyon bízom. Maradok a szolgáltatósnál.

(#894) babosmiki válasza daser97 (#891) üzenetére


babosmiki
addikt

Már most sem sokkal drágább..
[link]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#895) akooos válasza babosmiki (#894) üzenetére


akooos
veterán

Jaja, a tér-erőt eleve nagyon sokan dícsérik és ők 27% áfás számlát adnak ahogy nézem :U

(#896) xyzui


xyzui
tag

Sziasztok!
Telenornál (beszéltem velük) ha megveszed praktiummal, 188e és ha hivatalosan függetlenítteted +7650 akkor ugrik a garancia teljes mértékben! Not too nice

(#897) Peter.70 válasza xyzui (#896) üzenetére


Peter.70
őstag

Hm. Nekem anno mást mondtak mikor a G3-al kapcsolatban kérdeztem ugyanezt

(#898) akooos válasza xyzui (#896) üzenetére


akooos
veterán

Micsoda? Ha a telenor függetleníti papírozva, hivatalos úton akkor ugrik a garancia? :D Ezt nehezen hiszem el. Nem látom a logikát benne :Y

Vagy nem is kell keresni?!

(#899) hito válasza xyzui (#896) üzenetére


hito
nagyúr

Ez marhaság. Ha hivatalosan függetlenítteted, akkor a garinak tovább kell élnie, nincs mese. Vagy valami dilettánssal beszéltél, vagy félreértett valamit és arra mondta ezt.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#900) daser97 válasza babosmiki (#894) üzenetére


daser97
tag

Tudom a legolcsóbbakban valamivel 160 felett már elgozhatom, de azokgoz nincs gari :( Szóval Szeptemberre talán lesz garival 150 körül :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.