Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) #76385920 válasza hito (#647) üzenetére


#76385920
törölt tag

Érdekes, úgy tudtam, hogy csak 8-án fog megjelenni a telekom-nál, honlapjukon még semmi nincs. (Ezen mondjuk nem lepődtem meg...) :)

(#652) Stauffenberg válasza hito (#647) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Tök jó, hogy a Telekomnál már lehet tapizni és kipróbálni, de beárazni még mindig nem tudták. Nézegetem néha a "hamarosan megjelenő készülékek" listát, de az már hónapok óta nem frissült. A G Flex 2 is még csak az érkező készülékek között van, de közben már kapható.

Az meg egyenesen vicc, hogy a G3 még most is 130k náluk, miközben a Telenor már odaadná nekem 90 ezerért is. Persze nem akarok G3-at, mert mindenhol csak 16 GB / 2 GB van, de azért durva a Telekom. Meg most akciós a Galaxy A5, de normál áron az is 130k, miközben a Telenortól 80k-ért hozhatnám... Nonszensz.

[ Szerkesztve ]

(#653) Aryon87 válasza Stauffenberg (#652) üzenetére


Aryon87
félisten

Telekom lehúzósan drága.
Előfizus törlesztésekben is jóval magasabban mozog.
G3 telenormál 4k körül van, míg hasonló árfekvésű díjcsomagban a T 5k törlesztővel adja..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#654) Quqesz válasza Stauffenberg (#652) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A vodánál meg 24x5000=120000 a g2 ára.....hja persze

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#655) Stauffenberg válasza Aryon87 (#653) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

4226 x 22 = 92 972

5390 x 24 = 129 360

Most így ezzel sikerült elmondanod ugyanazt, mint én. Persze, hogy magasabb a törlesztőrészlet, ha drágább a készülék. Osztani szerintem mindenki tud.

Ha a Telekomnál is olcsóbb lenne, akkor a törlesztőrészlet is kedvezőbb lenne.

(#654) Quqesz: Vodával már szóba sem állok, ott nem törlesztőt fizetsz, hanem készülékdíjat, mellesleg brutálisan drága. Tarifacsomagokat is egy kivételével mindet legyalulták ami nem RED, ezek azoknak valók, akik folyton a telefonálnak. Nálam kevés hanghívás is elég 80-120 perc egy hónapra, inkább mobilnetből kell több, de ilyen nincs a Vodánál.

[ Szerkesztve ]

(#656) xabolcsy válasza Quqesz (#654) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

Igen!
A voda a legdrágább!!!
Nevetséges árak,na de akkor se kell egybe kicsengetni.
És sok ember nem számol utánna.
Go+ g3 átvételkor 50e+24x5e=170e :Y
És 2év

[ Szerkesztve ]

(#657) hito válasza Stauffenberg (#652) üzenetére


hito
nagyúr

Hova rohansz? Ráérsz agyvéárzést kapni az árazáson "holnap" is ;] Mert van egy sanda gyanúm, hogy így fogunk járni.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#658) Aryon87


Aryon87
félisten

Koki terminal szolgaltatoknal meg nincs kihelyezve a telefon :(
Europarkba nincs idom kinezni, majd maskor..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#659) Mosquito76


Mosquito76
csendes tag

Most jöttem Bp. Nyugati - westendből, az emeleti voda boltban ki volt téve, megnéztem, megnyomkodtam, hát nem estem tőle hanyatt.
Az agyonemlegetett prémium bőr hátlap teljesen felejthető.
Régen volt bőrhatású felülettel számítógépes egerem (nem valódi bőrös) de annak élethűbb bőr tapintása volt, mint ennek a telefonnak.
Hozzátartozik, hogy 4K videózáskor nem indult újra, mint egy Sony Z3-as ugyanott, kb 1 éve, mikor próbáltam.
Egyébként gyors telefon, de ennek ma már természetesnek kellene lennie.
A 2 éves Xperia SP telefonom is gyors a hétköznapi használat során.
Megnéztem za S6-ot is, ide írom, ha már itt is annyit emlegetik :D
Az Edge változat kerekített szélű kijelzője borzalmasan néz ki, hogy minden apró fény megcsillan rajta.
Gyakorlatilag zavaróan két csillogó fénycsík között kell nézni a telefon kijelzőjét, és a csillanás alatt nem is látszik a kijelző. Ennek így mi értelme?
Szerintem.

(#660) sajo13 válasza Mosquito76 (#659) üzenetére


sajo13
senior tag

Milyen színű volt a bőr hátlap, amit megnyomkodtál? Állítólag a fekete keményebb, a világosbarna színű bőr hátlap puhább tapintású.

(#661) hito válasza Mosquito76 (#659) üzenetére


hito
nagyúr

Sajnos nekem is egy kicsit csalódás volt, csak nem akartam hangulatot kelteni. Bár ez lehet, hogy inkább az én hibám, semmint a készüléké. Túl sokat vártam valószínűleg.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#662) leslien válasza hito (#661) üzenetére


leslien
nagyúr

vegyél S6 ot ... ;]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#663) Mosquito76 válasza sajo13 (#660) üzenetére


Mosquito76
csendes tag

sajo13:
fekete bőr hátlapos volt.

hito:
aszem én is többet vártam. illetve legalább annyit, mint amennyire agyondícsérték mindenhol.

***
Egyébként összesen 1 darab volt még a boltban a bemutatódarabon kívül, de azt is már megvették korábban.
Nem értem, miért ennyire hiánycikk itthon.

(#664) xabolcsy


xabolcsy
aktív tag

162e ft (mobilbirodalom)
Alakul ez 1hónap és 130-140e

(#665) szupermacs válasza kbadam83 (#618) üzenetére


szupermacs
veterán

Mert ha nincs ilyen telefonom akkor nem mondhatok róla véleményt? Vagy nem mondhatom el a tesztfotók alapján, hogy nem vagyok elájulva? És nincs azzal baj, ha két ember vitázik, hátha meggyőz valaki. De mivel nincs ennyi pénzem, nem is fenyeget az a veszély, hogy esetleg megvenném a remek fotós tehetsége miatt. De te használd egészséggel.

(#666) szupermacs válasza xabolcsy (#632) üzenetére


szupermacs
veterán

Abban egyet értünk, hogy a D5200-asomnál jobb képeket csinál a D4, viszont kinek mire kell a gép. Ezért vannak abban is kategóriák és obik is. Úgy válogatod össze magadnak, ahogy akarod. Telefonnál nem nagyon tudsz mit kezdeni a fényképezővel. Bele van rakva és kész. Nekem telefonba bőven elég amit az enyém tud. Csak ezért nem értettem a kamera hype-ot, mert 200 rongyos teló és a fényképező részét dicsérték elsősorban.

(#667) xabolcsy válasza szupermacs (#666) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

Mert a többi telefonhoz képest jobb képeket lő!
Például iphone 6.
És az is 200e.

(#668) kbadam83


kbadam83
senior tag

Ma Egerbe leszek és lesz időm fotózgatni.
Az Érsek kertet lőttem be célpontnak.
Este képek esetleg ;-)?

[ Szerkesztve ]

(#669) xabolcsy


xabolcsy
aktív tag

Van itt fent 142e
Barna bőr, töltő, doboz.
Gari nincs.
Szerintetek megér ennyit?
Én sokallom.
165E az 1év garis, össz tartozék!

[ Szerkesztve ]

(#670) Remekelek28 válasza kbadam83 (#668) üzenetére


Remekelek28
őstag

Várjuk a fotókat,ha lehet manuálisba is készits párat. :R

(#671) S e t h válasza xabolcsy (#669) üzenetére


S e t h
nagyúr

Csodálnám ha vki azt írná, hogy a hülyének is megéri ennyiért.
A fórum tele szokott lenni siránkozással, amikor betojik a gari nélküli , vagy 1 éves bolti garival rendelkező készülék, a bolt meg vakarózik, vagy rajta ül egy hónapig.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#672) xabolcsy válasza S e t h (#671) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

Ezek szerint te is sokkalod?
Új de még ki se volt próbálva, nagy zákbamacska!

(#673) WinstonWolf


WinstonWolf
senior tag

Kíváncsi leszek a használati tapasztalatokra 2-3 hét után. Itt arra panaszkodik egy hitelesnek tűnő tesztelő, hogy a sarkokban ahol a bőr meg van feszítve kicsit sérülékenyebb, és kopásra hajlamosabb...

Mondjuk valahogy úgy képzelem el, hogy műanyag hátlappal + valami felpattintható hátlaptokkal használnám munkára napközben, a bőr hátlap meg az ünneplős lenne:))) De mindenképpen akkor tenném csak fel, amikor nem kap annyit szegény telefon...

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#674) Ordowick válasza Mosquito76 (#659) üzenetére


Ordowick
tag

Én is meglestem az Allee-ban, nekem sokkal jobban tetszett élőben, mint vártam. Lehet pont azért, mert a képek és videók alapján egyáltalán nem volt az az érzésem, hogy ez szép lett, és az elvárásaim jóval kisebbek voltak :) A bőr hátlap is kellemesen hat szerintem és azok a varrások is eléggé finomak, nem úgy mint a képeken tűnik. Sebességre meg nagyon tetszik!

[ Szerkesztve ]

(#675) a lovas válasza xabolcsy (#672) üzenetére


a lovas
tag

Gari nélkül venni? Most ez komoly? Gondolkozz mar...

(#676) WinstonWolf válasza a lovas (#675) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Pláne hogy van 20 000 Ft különbség az árban...

Biztosan megéri...

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#677) Somci88


Somci88
csendes tag

Üdv.!

Tegnapi nap én is csatlakoztam az LG G4 tulajok közé.
Barna bőr hátlapos verzióval...hát meg kell hagyni gyönyörű élőben, és az a bőr illat! :Y
várom a kéréseket és kérdéseket szivesen válaszolok.

A doboz gyönyörű, és e Creamic White hátlap is jár (legalábbis nekem) gyárilag a telefonhoz!

A sör folyékony kenyér..!! Nincs rosszabb annál ha a hülyeség akaraterővel párosul

(#678) xabolcsy válasza Somci88 (#677) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

Mennyiért vetted és hol ha eláruhatod?
Meg visszább írtam egy kéedést,köszi!
“A g3, ha elkezd játszani az ember vissza veszi a fényerőt 80%-ra.
A g4-nél tapasztaltok ilyet?”

[ Szerkesztve ]

(#679) akooos válasza xabolcsy (#678) üzenetére


akooos
veterán

A G3 is csak akkor veszi le a fényerőt, ha túl meleg van, hogy ne süljön túl.

(#680) syryus válasza kbadam83 (#633) üzenetére


syryus
tag

Ebay. €50 esetleg Lg tol szemelyesen. Es a keket es a bordot varom. 3 het szallitasi ido:(

Technology will rise when humanity falls

(#681) syryus válasza SonyNex7 (#638) üzenetére


syryus
tag

Hello. En csak dicserni tudom. Nagyon szepen szol. Sok lossless zenem van es a qb4en tenyleg atjonnek azok a rejtett hangok. Teny hogy a mely egy kicsit eroteljesebb a kozep hatranyara, de agybadugos fulesek kozott abszolut csucs minoseg. Van egy regebbi szinten hallojaratos sonym(m2hez adtak) na att nagyivben lejorozi. (off: sorry az ekezetekert)

Technology will rise when humanity falls

(#682) xabolcsy válasza syryus (#681) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

Na ilyet ne csinálj, harapnak a helyesírásra!
Itt szörnyű bűn :W
De én megértettem és köszi a tapasztalatot!

[ Szerkesztve ]

(#683) leslien


leslien
nagyúr

Lg G4 International giveaway tessék lehet próbálkozni...
játék.. nyert már magyar is.. :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#684) SonyNex7 válasza syryus (#681) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Köszi

(#685) Benex


Benex
senior tag

Sziasztok,
Én is most szeretnék majd a jövőhéten csatlakozni a g4 tulajok közé. S6 és G4 között gondolkoztam, de amikor megláttam a g4et, nem volt kérdés, bővíthető memória , kivehető akksi, plusz én mint szoftverfejlesztő, főleg android tekintetében nem utolsó szempont, hogy nyugodtan rootolhatom az eszközt, hiszen itt nincs knox és a bőr hátlap is tetszett, mikor kipróbáltam egy s6ot, melegedett szépen az az üveg hátlap. Remélem nem fogok csalódni benne. (külföldi videókban, amiben össze lett hasonlítva a g4 és az s6 tetszett, hogy a g4 kamerája gyorsabban nyílt meg mint az s6 kamerája, illetve sebességre appok megnyitása kb ugyan annak tűnt ). Egy kérdésem lenne, most fülhallgató tekintetében nullán vagyok nem tudtam még venni és amit adnak a g4-hez fülest mennyire használható ? Mert nagyon sokszor hallgatok zenét, jelenleg egy ipod füleshez használom, de nagyon nem az igazi és ha a g4 fülese használható, akkor nem is szándékoznék venni, előre köszönöm a választ.

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#686) Somci88


Somci88
csendes tag

Nem veszi le a fényerőt kicsit sem.
Rendkivül jól sikerült optimalizálni a telefont, fogása tökéletes!
Telenornál vettem 165.000 ft ért, de a plusz hátlap meglepett hogy jár.

A sör folyékony kenyér..!! Nincs rosszabb annál ha a hülyeség akaraterővel párosul

(#687) xabolcsy válasza Somci88 (#686) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

Akkor még ezt is kicsiszolták :R
Szerintem most a legjobb vétel!
Legenda lesz a g4 :DD

(#688) kbadam83


kbadam83
senior tag

A tegnap ígért képek

Van benne manuális is és automata. Nem vagyok fotós, a manuális lehet el van rontva.
Manuális azt hiszem a következő : a hidas tó, a kis facsemete és a fa sor.
https://www.dropbox.com/sh/dfittce0x040xi5/AADrQTfFbdvHjNgUI3O0Qh4ta?dl=0

[ Szerkesztve ]

(#689) SonyNex7 válasza Benex (#685) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Ezt kérdeztem én is.Eddig egy válasz jött rá.Olvasd el a 681-est.

(#690) xabolcsy válasza Somci88 (#686) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

És a g3-hoz képest a fogása?
Mert a tesztbe az írták rosszabb!?

(#691) xabolcsy


xabolcsy
aktív tag

http://www.ter-ero.com/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=972

Itt vásárolt már valaki? Vélemény
#688 nem jó a link, vagy csak nekem?

[ Szerkesztve ]

(#692) Somci88


Somci88
csendes tag

Hát a fogás az nézőpont kérdése...
Barátnőmnek G3 van nekem meg G4 szerintem egyáltalán nem rosszabb a fogása.
Kicsit kockább a G4 de szerintem teljesen jól fogható, legalábbis a bőr hátlappal.
A műanyagot még nem próbáltam.

A hangszórója pedig cudar jó :)

A sör folyékony kenyér..!! Nincs rosszabb annál ha a hülyeség akaraterővel párosul

(#693) xabolcsy válasza Somci88 (#692) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

És a kijelző a g3 hoz képest?
Nekem a szaturáltabb jön be mint a g2.
Látványos a külnbség?

(#694) Somci88


Somci88
csendes tag

Nem össze hasonlítható a kettő :)

A fényerő kb 40%-al erősebb mint a G3-nál, a színek pedig sokkal szaturáltabbak és szebbek.
Gyönyörködni lehet benne bármit is néz az ember.

A sör folyékony kenyér..!! Nincs rosszabb annál ha a hülyeség akaraterővel párosul

(#695) xabolcsy válasza Somci88 (#694) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

Kell ez nekem :K
Nem hiszem, hogy tudok várni a jó ár-ra :O
Holnap MM

(#696) Somci88


Somci88
csendes tag

Az elúlt fél évben 7 telefonom volt, külömböző márkákból (samsung,lenovo,htc,iphone...stb.)
De egyik sem tudott meggyőzni...barátnőmnek G3-ja van, a laggokat leszámítva nekem nagyon bejött, nagybátyám S6-osát is megkaptam 3 hétre de ahhoz képest hogy mennyire be volt harangozva hogy mennyire jó és hogy a sok divat*** hogy futott egyből azért..hát engem kicsit sem győzött meg.

Persze Antutu-val lehet dobálózni de a multitasking egy lószar, a memória kezelés zavaros, és a kijelző végett megfoghatatlan...és az akksi, sd és társait nem is említem :/

A G4 sem tökéletes, kisebb teljesítményt garantál a gyengébb processzor, de ugyan már, nehogy az a 2 másodperc miatt törjön ki a 3. világháború de komolyan..és a samu megnyitotta előbb az oké..de ha megnézek mást és vissza akarok térni már tölti is újra..akkor hol is az előny?

A G4 sokak szerint nem előre lépés...nekem a kezemben van nomkodom fogdosom és bátran kijelentem hogy de igenis AZ!
Perfekt kamera, gyors és rendkívül jól optimalizált rendszer, gyönyörű kijelző, szép hang teljesítmény, bővíthető memória, kivehető akksi...és a képeken unalmasnak ható, de a valóságban lenyűgözően szép dizájn.

Részemről a plecsni: KÜLÖNÖSEN AJÁNLOTT!

A sör folyékony kenyér..!! Nincs rosszabb annál ha a hülyeség akaraterővel párosul

(#697) GuruZone válasza Somci88 (#696) üzenetére


GuruZone
őstag

:R

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#698) Quqesz válasza Somci88 (#696) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Akkor mégis csak igaz a cikk címe,hogy nem igazán lehet rajta fogást találni...
Használd egészséggel!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#699) xabolcsy válasza Somci88 (#696) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

Köszi ezt a kis írást!
Sokat segitettél vele. :R

[ Szerkesztve ]

(#700) Aryon87 válasza Somci88 (#696) üzenetére


Aryon87
félisten

Ez a kis iromány is erősít benne hogy még véletlenül se másfelé kacsintgassak, hanem még jobban akarjam a G4-et. De ez a francos fél év hátralévő rabság.. :O :O

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.