Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) ABal válasza duvi (#1100) üzenetére


ABal
őstag

Úgy érted vészhelyzetben karmok ugranak elő a kézfejedből?

Én is csak tátott szájú nézelődőként vennék részt.

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1102) duvi válasza ABal (#1101) üzenetére


duvi
nagyúr

Még csak a gerincemnél tartanak. A Rozsinak all in one csinálták a "beültetést" ;]

(#1103) Aryes válasza duvi (#1102) üzenetére


Aryes
nagyúr

Sosem gondoltam volna Rólad, hogy politikus vagy... :U

(#1104) ABal válasza Aryes (#1103) üzenetére


ABal
őstag

:D

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1105) consono válasza Aryes (#1103) üzenetére


consono
nagyúr

:D

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#1106) duvi válasza Aryes (#1103) üzenetére


duvi
nagyúr

Arra abszolúte alkalmatlan lennék :N Nem kivettek, hanem betettek némi fémet ;)

(#1107) ABal válasza duvi (#1106) üzenetére


ABal
őstag

Akkor jobbulást!

Többieknek:Itt a program, hogy tudjátok, miről maradtok le ;]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1108) TomWexX válasza ABal (#1107) üzenetére


TomWexX
addikt

Én a munka ünnepét munkával ünneplem. :O
Egyébként most nem is hiányzik a rakpart tömegnyomor feeling. :P

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1109) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Én a hajógyári szigeti majálison leszek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1110) TomWexX válasza leslieke (#1109) üzenetére


TomWexX
addikt

Ha még ott vagy, akkor most egy kicsit eláztál. ;)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1111) leslieke válasza TomWexX (#1110) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Eső előtt leléptünk.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1112) consono válasza leslieke (#1111) üzenetére


consono
nagyúr

Hm?

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#1113) leslieke válasza consono (#1112) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

"hamarosan Európában is kapható lesz"

No, ezt még megvárom, meg az árát is. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1114) ABal


ABal
őstag

Emberek! Mi a csapda ebben az ingyenes W10 frissítésben? A mai napon feldobta, hogy ingyen költözhetek, de az én gyanakvó lelkem szerint ingyen ebéd nincs. Utánaolvastam, de sehol nem hívják fel a figyelmet valami sumákságra.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1115) TomWexX válasza ABal (#1114) üzenetére


TomWexX
addikt

Hol dobta fel? PC, mobil?

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1116) consono válasza ABal (#1114) üzenetére


consono
nagyúr

Nem is sumákság, hivatalos. Az MS szeretné, ha minél hamarabb migrálnának az emberek Win 10-re.

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#1117) ABal válasza TomWexX (#1115) üzenetére


ABal
őstag

PC-n lett egy új frissítési figyelmeztetésem. Windows telefonom nincs.

Hmm. Tök ingyen. Ez új.

Abszolút nem ismerem a W10-et, nem próbáltam ki. Gondoltam, még bőven ráérek 7-ről 10-re költözni. Mondjuk ezt sem azonnal kéne.

Akkor ezt átgondolom, és jobban utánanézek.

consono neked is köszi

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1118) consono válasza ABal (#1117) üzenetére


consono
nagyúr

Azért a tök ingyen csak a jelenleg is jogtiszta Windows-t használóknak van, illetve csak az első évben. :)

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#1119) leslieke válasza ABal (#1117) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Eredeti Win 7-8-ról ingyen lehet frissíteni.

Szerintem még várj vele egy kicsit és olvass utána a tapasztalatoknak.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1120) ABal válasza consono (#1118) üzenetére


ABal
őstag

Az enyém jogtiszta.
Na ez az. Mi lesz az első év után?

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1121) consono válasza ABal (#1120) üzenetére


consono
nagyúr

Az első év után majd fizetni kell érte. Szerintem már most is teljesen jó a W10 a preview-k alapján, szóval én biztosan migrálok :)

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#1122) ABal válasza consono (#1121) üzenetére


ABal
őstag

Én ahhoz vagyok szokva, hogy egyszer kifizetem, aztán viszlát.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1123) TomWexX válasza ABal (#1122) üzenetére


TomWexX
addikt

Itt is olvashatsz róla....

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1124) consono válasza ABal (#1122) üzenetére


consono
nagyúr

Azt hiszem félreértettél :) Ha az első évben váltasz jogtiszta 7/8/8.1-ről Windows 10-re, akkor ingyen van az upgrade. Ha csak később akarsz váltani, akkor ki kell fizetned újra.

szerk.: TomWexX linkjén is ezt írják, csak előbb írtam, mint olvastam :/

[ Szerkesztve ]

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#1125) ABal


ABal
őstag

Köszönöm mindkettőtöknek!

Közben kiokosodtam, és arra jutottam, hogy majd határidőn belül, de nem az elsők között akarom ezt meglépni.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1126) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ma nekem is megjelent a céges laptopon a frissítési lehetőség.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1127) duvi válasza leslieke (#1126) üzenetére


duvi
nagyúr

Nálam is megjelent a legális Win7-re :K Regisztráltam, de tuti megvárom az első visszajelzéseket. Ez nálam legalább 3 hónap :D

(#1128) Aryes válasza duvi (#1127) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ezt a regisztrálást én nem nagyon értem, ha nem íratkozom fel "időben" egy "saját példányért", elfogynak a bitek a letöltő szerverről? :F

(#1129) leslieke válasza Aryes (#1128) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Aha, szóval sietni kell! :DD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1130) consono válasza Aryes (#1128) üzenetére


consono
nagyúr

Gondolom nem akarják megborítani az infrastruktúrájukat ezért nem lesz mindenkinek egyszerre elérhető...

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#1131) duvi válasza Aryes (#1128) üzenetére


duvi
nagyúr

Egyrészt előtöltés lesz, hogy ne rogyjanak meg a szervereik. Másrészt a Win8 esetében is csak korlátozott ideig lehetett hozzájutni az akciós Win7-ről Win8-ra váltáshoz. Lehet, hogy a megjelenés után X idővel megszüntetik ezt az ingyenes upgrade lehetőséget.

(#1132) Aryes válasza duvi (#1131) üzenetére


Aryes
nagyúr

X idővel = egy évvel. Nekem gyanús ez a nagy sietség. Ingyen van, tőccsed azonnal = vmi átverés van a dolog mögött. Addig amúgy sem frissítek, amíg nem vagyok biztos benne, hogy újratelepíthetem a win7-et, és amíg nincs standalone telepítő, mert 3g üres hely van a rendszerpartíciómon. :W

(#1133) ABal válasza Aryes (#1132) üzenetére


ABal
őstag

"Addig amúgy sem frissítek, amíg nem vagyok biztos benne, hogy újratelepíthetem a win7-et" Én is így gondolom.
Megvárom a sok türelmetlen suhancot, aztán megnézem, hogy megéri-e a béta teszt.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1134) leslieke válasza ABal (#1133) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1135) consono válasza leslieke (#1134) üzenetére


consono
nagyúr

Nincs bennetek semmi kalandvágy :) Én tableten már a legelső preview óta használom nagy megelégedéssel.

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#1136) leslieke válasza consono (#1135) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nincs, mert csak telóra tudnám feltenni, de oda meg bétát mégse kéne, ha már az az elsődleges elérhetőségem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1137) consono válasza leslieke (#1136) üzenetére


consono
nagyúr

Az mondjuk tényleg meggondolandó...

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#1138) Aryes válasza consono (#1135) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nekem az itthoni böngészős - mailezős gépemre kéne a frissítés, de mivel a jelenlegi állapotok tökéletesen kiszolgálják az igényeimet, csak a "szemem kívánja" az újdonságot. :) Ezen a gépen nem játszom, csak az adat- és üzembiztonság az, ami fontos. Szóval a kíváncsiságon kívül semmi nem indokolja a váltást, kivéve talán a hosszabb támogatás, de sztem ez a gép úgyse éri meg a win7 támogatás végét. :DDD

(#1139) duvi


duvi
nagyúr

leslieke! Következő linuxos versenyző ;) BQ Aquaris E5 HD
"Júniustól egész Európában megvásárolható lesz, méghozzá 199 eurós, azaz előzetes költségek nélkül átszámolva 62 ezer forintos áron."

(#1140) leslieke válasza duvi (#1139) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi! Olvastam róla, tetszetős darab.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1141) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Wave 3 újra üzembe állt, mint céges telefon. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1142) duvi válasza leslieke (#1141) üzenetére


duvi
nagyúr

Nehezen adják meg magukat :D Aksija bírja még?

(#1143) leslieke válasza duvi (#1142) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ahogy nézem 1,5 nap lesz az üzemidő. Karcsúsodott.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1144) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Fura a WP után a Bada. 😊

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1145) consono válasza leslieke (#1144) üzenetére


consono
nagyúr

Épp ezt akartam kérdezni :) Milyen visszatérni?

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#1146) leslieke válasza consono (#1145) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Lassú, kicsi a virtuális billentyűzet... ha nem kapok normális céges telót (amire kevés az esély), akkor veszek egy másikat, ez meg megy vissza a dobozába.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1147) s4tch


s4tch
veterán

Ontopik: [link]

Nekem is hasonló a véleményem, mint a tesztelőnek: maga a telefon legfeljebb közepest nyújt, nem kéne. A rendszert viszont qrvára kipróbálnám.

(#1148) duvi válasza s4tch (#1147) üzenetére


duvi
nagyúr

Hát ez elég siralmasra sikeredett :( Ócska hardver és gyenge szoftver. Cserébe rendesen túlárazott. Tényleg nem értem, hogy miért kell ilyen formában kiadni? Ezzel még annak is elveszik a kedvét a linuxos mobiloktól, aki eddig érdeklődött utánuk. Legalább a szoftveres rész lenne topon és akkor elmondhatnánk, hogy van benne fantázia, csak egy jobb vas kéne alá.

(#1149) consono válasza duvi (#1148) üzenetére


consono
nagyúr

Developereknek így is jó tesztelni valós készüléken... Más meg úgy sem veszi ;]
Nem olvastam még a tesztet, de olyan telót nem vennék már, amin nincs értelmes navigáció. Legalább egy GMaps, Waze vagy Here Drive legyen már...

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#1150) leslieke válasza s4tch (#1147) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Meizu telefonja remélhetőleg jobb lesz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.