Hirdetés

2024. szeptember 1., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) duvi válasza leslieke (#200) üzenetére


duvi
nagyúr

Hát az egy másik súlycsoport :DDD

(#199) consono
A hardver már bőven elég XP-nek :D Többen is próbálkoztak már vele régóta.
Pl. ITT is van egy elképzelés.

[ Szerkesztve ]

(#202) leslieke válasza duvi (#201) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Erősen az. De a gyorsaságról még egy ssd is gondoskodik.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#203) consono válasza duvi (#201) üzenetére


consono
nagyúr

Én nem erre gondoltam, hanem direktben futtatásra :) A Geeksphone elvileg teljesen nyitott, bootloader is, intel proci, stb. Valaki biztosan megpróbálja felvarázsolni előbb vagy utóbb :)

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#204) duvi válasza consono (#203) üzenetére


duvi
nagyúr

A drivereket ki fordítaná vagy írná meg mobil XP-re? Rengeteg energia, pusztán a fun kedvéért? A badadroid project is ezzel küzdött hosszú ideig. Bár ezt te tudod a legjobban közülünk :)

(#202) leslieke
SSD-s tablet I5-el :Y Tömény brutalitás! :DDD Vajon mennyit kérnek egy ilyen szörnyért?

[ Szerkesztve ]

(#205) leslieke válasza duvi (#204) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

kb. 1000 $

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#206) consono válasza duvi (#204) üzenetére


consono
nagyúr

Na jó, igazad van. Safe Mode? :D

i5+SSD=Heaven, ilyen a céges notim ;)

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#207) leslieke válasza consono (#206) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

i5+SSD tényleg nagyon gyors, másodpercek alatt bootol az Ubuntu...

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#208) duvi válasza consono (#206) üzenetére


duvi
nagyúr

A noti az okés. Én is lecseréltem a laptopomban a vinyót SSD-re. Nekem is I5-ös proci ketyeg benne. De egy tabletbe bepakolni ugyan ezeket a komponenseket, azért az durva ;] Mondjuk az 1000 $ nem kevés pénz érte :N

(#209) leslieke válasza duvi (#208) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az csak a listaár... ;)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#210) duvi


duvi
nagyúr

"Samsung sokak meglepetésére Tizen operációs rendszerrel látta el a második generációs okos órát."
Most akkor mi van :F Megjelent a Tizen vagy mi? Vagy az okos órákra külön verziót készítenek?

[ Szerkesztve ]

(#211) leslieke válasza duvi (#210) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Csak erre az okos órára meg egy fényképezőgépre jelent meg. A többi még folyamatban van..

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#212) Aryes válasza duvi (#210) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nem tudja a samsung jobb keze, hogy mit csinál a bal... ;]

(#213) duvi válasza leslieke (#211) üzenetére


duvi
nagyúr

Ez is valami ;] Ezek szerint tényleg dolgoznak a rendszeren. Az utóbbi időkben ment a "hullámvasutazás". Lesz, nem lesz, elhalasztják...

(#214) leslieke válasza duvi (#213) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

halasztják...legalábbis mobilfronton.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#215) s4tch


s4tch
veterán

Itt a kínai Wave/P/One-klón:
http://www.engadget.com/2014/03/18/iuni-u2-phone-ultrapixel/

300 dollárért fém ház, asztaqrva! :Y :C

(#216) leslieke válasza s4tch (#215) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egész érdekes. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#217) duvi válasza s4tch (#215) üzenetére


duvi
nagyúr

Nagyon ütős lett ez a kínai versenyző is :K Izmos belső, szép külső, ideális kijelző méret. Elmondhatjuk, hogy a Kínaiak már a spájzban vannak! :DDD

(#218) duvi


duvi
nagyúr

Jól olvastam leslieke, hogy a végjátéknál tart a jó öreg Waved? Nem akarja megvárni az utódját?

(#219) leslieke válasza duvi (#218) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sajnos jól olvastad. Egy újraindítás segített rajta, de tegnap többször hívott párom, és nála folyamatosan kicsörgött, nálam meg semmi, még nem fogadott hívás se.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#220) Aryes válasza leslieke (#219) üzenetére


Aryes
nagyúr

Tisztítsd meg a sim kártyát.

(#221) leslieke válasza Aryes (#220) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egy hónapja cseréltem: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#222) duvi válasza leslieke (#219) üzenetére


duvi
nagyúr

Akkor nincs mese! Össze kell hívni egy brainstormingot és kitalálni, hogy mi legyen az utód! ;] Az hiszem, hogy a legtöbb szempontodat már ismerjük. Egy Kb. összeghatár kell már csak a kutatáshoz.

(#223) leslieke válasza duvi (#222) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezen túl sokat agyalni nem nagyon lehet. Droidos telefonra nem vágyom, ios-re pálne nem, így marad a wp a jelenleg elérhetőek között. Ott meg csak a 925, amit kapni és tetszik. Ennek az ára 110k az edigitalban.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#224) duvi válasza leslieke (#223) üzenetére


duvi
nagyúr

Van annál azért lényegesen olcsóbb lehetőség is!
Nokia Lumia 925 16GB Black, 2 év Nokia garanciával
27%-os Áfás ár: 97 900 Ft
Mindenképpen független készüléket akarsz? Szolgáltatóknál jobb konstrukciók is vannak...

[ Szerkesztve ]

(#225) leslieke válasza duvi (#224) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, ez olcsóbb. Nem fontos, hogy független legyen, de a szolgáltatók közül csak a Voda jöhetne.

A másik kettőnél amiket néztem, ott előfizetés kell, számot nem akarok és nem is tudok cserélni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#226) consono válasza leslieke (#223) üzenetére


consono
nagyúr

Blackberry?

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#227) leslieke válasza consono (#226) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Z10 kijelzője kicsi, a Z30 ára meg sok.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#228) duvi válasza leslieke (#225) üzenetére


duvi
nagyúr

Van a Vodánál is, csak az árakat, lehetőségeket nem találom a 925-höz kiírva :F Kicsit elcs*szett ez a weboldal :(

[ Szerkesztve ]

(#229) leslieke válasza duvi (#228) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Pont eddig jutottam én is az oldallal. Lehet, hogy hazafelé beugrom az egyik boltjukba.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#230) consono válasza leslieke (#227) üzenetére


consono
nagyúr

Ha már a méret: a Media Marktban most 100k a Lumia 1320. Ott nem lenne gond a kicsi képernyő ;) Megfogdostam a héten, engem megvett "kilóra".

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#231) leslieke válasza consono (#230) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az máshol is 100k, csak épp a 6" már majdnem akkora, mint az N7.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#232) consono válasza leslieke (#231) üzenetére


consono
nagyúr

Csak majdnem :) A formája miatt teljesen jól használható... Engem nagyon megmozgatott :)

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#233) leslieke válasza consono (#232) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Végülis egy MM-be is be tudok menni hazafelé, és megtapogathatom azt is. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#234) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Napi érdekesség: First Ubuntu Tablets To Launch This Autumn

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#235) consono válasza leslieke (#233) üzenetére


consono
nagyúr

Készülj azért fel, mert nagy. Nagyon nagy. Elsőre.

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#236) leslieke válasza consono (#235) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hasonló tepsiket láttam már közelről, szóval túl nagy meglepetés nem fog érni.

Nekem a 4,5-5" közötti méret az ideális és ez még épp megfelelő növekedés a 4" után.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#237) TomWexX válasza leslieke (#219) üzenetére


TomWexX
addikt

Egy fw újrarakás nem segítene ezen a gondon?

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#238) leslieke válasza TomWexX (#237) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem tudom, gyári beállítások visszaállítása volt már. Az nem oldotta meg.

W3-hoz anno nem töltöttem le egy fw-.t se, most meg fene tudja, lehet még találni élő linket.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#239) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Egyik üzletbe se sikerült bemenni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#240) duvi válasza leslieke (#239) üzenetére


duvi
nagyúr

Sebaj! Ne add fel! Új nap új esélyekkel ;)

(#241) leslieke válasza duvi (#240) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez igaz.

Ma eddig rendesen tette a dolgát a telefon. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#242) SpaceKombajn válasza leslieke (#241) üzenetére


SpaceKombajn
aktív tag

Megijedt, hogy idő előtt lecserélődik. :)

spacetime

(#243) leslieke válasza SpaceKombajn (#242) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Lehetséges. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#244) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Lassan elkezdenék írni egy Bada-nekrológot. Kellene valami jó cím.

Ötletek?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#245) duvi válasza leslieke (#244) üzenetére


duvi
nagyúr

Megjártam a badak útját :D

(#246) leslieke válasza duvi (#245) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem rossz...

Vagy lehetne a Nagy Bada Boom is. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#247) duvi válasza leslieke (#246) üzenetére


duvi
nagyúr

A tied sokkal jobb :K +1 arra

(#248) consono


consono
nagyúr

Badarság ;]

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#249) leslieke válasza duvi (#247) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ebéd közben ugrott be...

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#250) leslieke válasza consono (#248) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kérem szépen, ne tessék itten gonoszkodni. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.