Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) duvi válasza SpaceKombajn (#1800) üzenetére


duvi
nagyúr

Jogos :K Én meg - megrögzött Pc-s játékosként - egyből asztali Pc-re asszociáltam :D

(#1802) leslieke válasza SpaceKombajn (#1800) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az bizony.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1803) Aryes válasza #33253120 (#1798) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ez. Hát te hogy keveredtél ide? :)

Most telefont nem veszek, mert nagyon szeretem a jelenlegit. A játékos pc-hez akarok venni vmi rendes kontrollert, mert ami most van, a gyerekek durván leamortizálták. Egy steam controllerre fáj a fogam. Meg arduino-zok, ahhoz rendelgetek mostanában sok apró sz.rt.

[ Szerkesztve ]

(#1804) #33253120 válasza Aryes (#1803) üzenetére


#33253120
törölt tag

Annyira pangott a fórum, hogy minden topicba benéztem ami mozgott... :D

(#1805) Aryes válasza #33253120 (#1804) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ez már durván függőség. :DDD Az én topikjaim pörögnek. :)

(#1806) #33253120 válasza Aryes (#1805) üzenetére


#33253120
törölt tag

Jaj, én annak idején is ilyen voltam amikor még máshova jártunk. Vannak dolgok amik nem változnak... :)

(#1807) ABal válasza leslieke (#1797) üzenetére


ABal
őstag

Az jó kombó!

Amióta 2012-ben leálltam a játékkal PC-n, és eladtam mindent, hogy nehogy visszaessek, most karácsonykor fordult meg komolyan a fejemben először, hogy esetleg mégis elgyengülök. :B A PS4 felé pedig egyetlen dolog billenti a mérleget, úgy hívják: Uncharted. Már évek óta csorgatom a nyálam utána.
Én annak idején a Tomb Raideren nevelkedtem, és ez a játék nagyon hasonló, csak szerintem még jobb.

De ma már január elseje van, és hív a józanság szava. Egyelőre a PS4 még várhat.

Viszont beszámolhatnál, ha valami játék nagyon bejön neked, pl. nagyon kíváncsi vagyok a Horizon Zero Dawn-ra, ha esetleg játszol rajta.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1808) consono válasza ABal (#1807) üzenetére


consono
nagyúr

Nekünk is hozott PS4-et a Jézuska, Uncharted collectionnal :) Ha időben lefeküdnének a gyerekek, ma befejezném az első részt, de szerintem holnap lesz belőle :)
Annak ellenére, hogy PS3 felújítás, jól néz ki és szórakoztató.

Ja, meg B.Ú.É.K. is!

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#1809) duvi


duvi
nagyúr

Ha már ennyi PS4-et potyogtatott a jézuska, nézzetek rá a The Division játékra. Van PH-s topikja is. Eléggé megosztó játék, de szerintem kategóriájában a legjobbak közé tartozik és folyamatosan érkeznek a tartalmi frissítések is.

(#1810) consono válasza duvi (#1809) üzenetére


consono
nagyúr

Jól néz ki, de én leginkább egy The Last of Us remastered re gyúrok. Meg hát ott vannak a gyerekek, megy/menne a LEGO Dimensions, meg a Little Big Planet 3...

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#1811) consono válasza duvi (#1809) üzenetére


consono
nagyúr

Ó, látom eléggé multi ez is, belekukkantottam a topicjába, ez nálam akkor nem játszik. Nagyon random, hogy mikor tudok játszani, meg a shooterekben amúgy is béna vagyok :)

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#1812) duvi válasza consono (#1811) üzenetére


duvi
nagyúr

Lehet egyedül is játszani, de valóban partyban az igazi :K

(#1813) leslieke válasza ABal (#1807) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem a Diablo 3 miatt kellett.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1814) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Üdv a topikban!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1815) leslieke válasza #33253120 (#1806) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Na mèg egyszer:
Üdv a topikban!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1816) #33253120 válasza leslieke (#1815) üzenetére


#33253120
törölt tag

Köszi. :)

(#1817) s4tch


s4tch
veterán

Buék, urak!

(#1818) leslieke válasza s4tch (#1817) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Eddig józanodtál? :D :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1819) Aryes válasza leslieke (#1818) üzenetére


Aryes
nagyúr

:DDD

(#1820) TomWexX


TomWexX
addikt

Akkor én már meg se merek szólalni.. :B

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1821) leslieke válasza TomWexX (#1820) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Film szakadás volt?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1822) TomWexX válasza leslieke (#1821) üzenetére


TomWexX
addikt

Neem, csak én se írtam még hogy búék. :D
Szilveszterkor itthon a nyugiban, melegben a legjobb. :P

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1823) leslieke válasza TomWexX (#1822) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én kb. fél 11 körül aludni is mentem, a gyerek meg az asszony még hamarabb.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1824) customer114 válasza leslieke (#1823) üzenetére


customer114
senior tag

Lehet rá fogadni mikor felejtessz el egy napot logoszférán? :D

(#1825) leslieke válasza customer114 (#1824) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Lehet hát! :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1826) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Nagy a csend...:))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1827) duvi válasza leslieke (#1826) üzenetére


duvi
nagyúr

Nálunk tombol az influenza. Real survivalt nyomunk :(

(#1828) consono válasza leslieke (#1826) üzenetére


consono
nagyúr

Én végigtoltam karácsony óta az első két Unchartedet, tegnap este kezdtem a harmadikat :)

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#1829) leslieke válasza duvi (#1827) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jobbulást nektek!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1830) leslieke válasza consono (#1828) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem csak egy kis diablozás jutott, talán a héten tudok újra játszani vele.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1831) duvi válasza leslieke (#1829) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi!

(#1832) leslieke válasza leslieke (#1830) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sikerült játszani egy kicsit. Miután elaludt a gyerek. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1833) customer114 válasza customer114 (#1824) üzenetére


customer114
senior tag

Pedig a szombati leállásnál nagyon izgultam.

(#1834) leslieke válasza customer114 (#1833) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ja, azon én is, de meglett végül. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1835) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Kértem árat napelemre. Bruttó 1,3 milla, ebben minden benne van. Megtérülési idő 15-18 év a mai fogyasztást és árakat figyelembe véve.
Hát nem tudom.....

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1836) customer114 válasza leslieke (#1835) üzenetére


customer114
senior tag

Erre van EU-s pénz magánszemélynek?

(#1837) leslieke válasza customer114 (#1836) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem tudok róla.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1838) leslieke válasza customer114 (#1836) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Asszonyt megkérdeztem, ő járatosabb ebben a témában, szerinte sincs magánszemélynek ilyen jellegű támogatási lehetőség EU-s forrásból.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1839) #33253120 válasza customer114 (#1836) üzenetére


#33253120
törölt tag

Elvben van, de nem nagyon van szem előtt.
Kolléga hallotta a feleségétől a héten.

(#1840) leslieke válasza #33253120 (#1839) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bővebb infót tudsz szerezni?

Ja és itt nincs off téma! :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1841) #33253120 válasza leslieke (#1840) üzenetére


#33253120
törölt tag

Nem én kezdtem. :D

Jövő héten rákérdezek, ha tudok valamit, akkor írok.

(#1842) leslieke válasza #33253120 (#1841) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tudom, csak gondoltam jelzem ezt is.

Köszi előre is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1843) Aryes válasza leslieke (#1840) üzenetére


Aryes
nagyúr

:DDD

(#1844) leslieke válasza Aryes (#1843) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez a zseb mindent elbír! :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1845) consono


consono
nagyúr

Hát, Urak, felültettem magam egy új sz*pórollerra :) Megjött a $84-os 3d nyomtatóm :D Nyilván ennyiért csak játék, meg van otthon egy fél nyomtatóra való alkatrész tuningolni, de kíváncsi vagyok mit lehet belőle kihozni!

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#1846) leslieke válasza consono (#1845) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mit akarsz nyomtatni? :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1847) consono válasza leslieke (#1846) üzenetére


consono
nagyúr

Mindent :) Leginkább játszani lesz. Már legalább egy éve elkezdtem összerakni egy gépet otthon bontott DVD léptetőkből, meg kínai cuccokból, de látom, hogy sosem fogok a végére érni, mert nincs úgy szabadidőm. Ez meg olyan kit, amit fél óra összerakni és utána már csak kalibrálni kell... Persze lehet, hogy az még két hét lesz :)

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#1848) Aryes válasza consono (#1845) üzenetére


Aryes
nagyúr

Gratulálok és irigy vagyok. :DDD

Én csak a fejre lennék kíváncsi, milyen minőségű nyomtatást tud, milyen felbontás mellett, na meg azt végül mire lehet majd használni! És hogy honnan fogod utántölteni. Maga a szerkezet végülis olyannak tűnik, mint amit otthon is el tud készíteni az ember.

(#1849) consono válasza Aryes (#1848) üzenetére


consono
nagyúr

A fej az ugyan egyedi, de standard 1.75 mm-es filamenttel megy, amit itthon is lehet venni sok helyen, szerencsére. Vagy az amazon is szállítja, árban majdnem ugyan ott van a kettő, szóval van mivel etetni :) A minőség meg majd kiderül. Elvileg 0.2 mm-es rétegvastagságot tud.

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#1850) Aryes válasza consono (#1849) üzenetére


Aryes
nagyúr

Na majd kérünk fotót az első kész darabról! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.