Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) Aryes válasza leslieke (#1648) üzenetére


Aryes
nagyúr

Amit én összehordtam arra nem írsz semmit?

(#1652) leslieke válasza Aryes (#1651) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

De fogok, csak még számolgatok, meg nézem, hogy ugyanaz legyen mindenhol a mértékegység. Csak nem vagyok villanyász, fizikaóra meg régen volt.. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1653) ABal


ABal
őstag

Van-e már esetleg néhány információmorzsa arról a kurva jó telefonról? :D

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1654) TomWexX válasza ABal (#1653) üzenetére


TomWexX
addikt

Kérdezz, felelek. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1655) duvi válasza TomWexX (#1654) üzenetére


duvi
nagyúr

Pro és kontra vélemények, valamint pár fotó jöhetne :K

(#1656) TomWexX válasza duvi (#1655) üzenetére


TomWexX
addikt

Pro:
- Kurva gyors!
- De tényleg! Nincs gondolkodási idő, minden egyből megnyílik, ott van, elindul. Itt egy videó erről.
- Ujjlenyomat olvasó baromi jó, ráteszem az ujjam és már fel is oldott a kijelző, de végülis itt is a gyorsaságról van szó.
- A méretét én kb fél óra alatt megszoktam, egyáltalán nem tűnik nagynak, én a kezdetektől fogva a hozzá rendelt kevlárból készült black apricot mintájú gyári tokban hordom, annak a tapintása nagyon kellemes, nem csúszik, nem kopik.
- Kijelző szép, én sRGB módban használom, az adja vissza legvalósághűbben a színeket. Hanggal szintén nincs bajom, fülessel viszont még nem próbáltam, de a fórumon mindenki dicséri hogy szépen szól.
- Kamera szép képeket csinál, igaz eddig még nem csináltam sok képet, így azt sajnos nem tudok most mutatni.
- Aksija nagyon jól bírja, mivel én sokat játszok rajta, így napi szinten töltenem kell, de így is kihúzza több órán keresztül. Játék nélkül a 2 nap simán meglenne. A hozzáadott DASH töltő 1 órán belül (szerintem 30-45 perc alatt) 100%ra tölti az aksit. 4 amperes de nem sorosan, hanem párhuzamosan tölti a cellákat, 4x1 amperrel, ezáltal nem melegszik a teló, kíméli az aksit, mégis rohadt gyors.
- Mióta megvan a teló, már a második frissítés érkezett meg, tehát a support is rendben van... Egyelőre. De ha ez el is marad idővel, akkor gari vesztés nélkül kilehet nyitni a bootloadert, és megnyílnak a kapuk a CM, MIUI és társai felé.

Kontra:
- Nincs! Max annyi, hogy nehéz hozzá szerezni USB Type-C adatkábelt, de ez igazából nem a telefon hibája, még nincs felkészülve kis országunk a következő szabványra. Az árkádban fél délutánom ráment, de nem találtam (se Media Markt, se Sony, se Samsung, se gsm bolt, se Sugár-Euronics), aztán a Fogarasi tescoban lévő gsm boltnál sikerült beszerezni egyet 3500Ft-ért, ami ráadásul kínai. Sajnos csak ezután olvastam el ezt a cikket, így most azt a kábelt nem is merem használni. :)
De úton van már 2db Blitzwolf átalakító, ha azok ideérnek, ez az apró kellemetlenség is megoldódik, addig meg hurcolom magammal a gyári töltőt+kábelt.

Annyit hozzáfűznék hogy én nova launcherrel használom, nem rossz a gyári menü, csak én a novához vagyok szokva. :)
Hirtelen ennyi jutott eszembe, de kérdezzetek nyugodtan bármit. ;)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1657) s4tch válasza TomWexX (#1656) üzenetére


s4tch
veterán

Fasza lehet nagyon, még 1x gratula!

Én meg beleestem a Meizu Pro 5-be... Pedig van baja: hatalmas, nem nagyon van rá fejlesztés, nincs b20, nincs menü gomb, nincs hazai forgalmazás/garancia. Viszont az egyik legjobb telefon fülhallgatós zenehallgatás szempontjából. 2 év flyme romon, ehh...

(#1658) duvi válasza TomWexX (#1656) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi a tapasztalatokat és még1x gratula hozzá! Ha most kéne választanom sanszos, hogy én is ezt választanám :K

(#1659) ABal válasza TomWexX (#1656) üzenetére


ABal
őstag

Ez jó hír! Örülök, hogy elégedett vagy!

A frissítések valóban javítanak-e? Mert az OPO is rendszeresen kapott frissítéseket, de a javítások mellett mindig bekerültek bosszantó változtatások is - más szóval: kijavítottak két hibát, de elrontottak vagy kivettek valami előzőleg jót.

A legbosszantóbb viszont a frissítések akksira gyakorolt hatása volt: minden egyes frissítés kevesebb SOT-t hozott. Én laza 6+ órával kezdtem, most örülök ha összejön a 4 óra!

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1660) leslieke válasza Aryes (#1646) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Osztunk-szorzunk, de még nincs meg a vége! Lehet a télen marad a gaz kazán és meglátjuk azzal mennyi lesz a téli fűtés.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1661) TomWexX


TomWexX
addikt

Ééééés újra itt! Szerencsére nem vesztek el az adatok, még mi is létezünk. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1662) ABal válasza TomWexX (#1661) üzenetére


ABal
őstag

Lehet, hogy generátorról megy a lélegeztetőgép.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1663) Aryes válasza ABal (#1662) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ti se tudtatok egész nap mit csinálni? :DDD

(#1664) duvi válasza Aryes (#1663) üzenetére


duvi
nagyúr

Függők vagyunk, nem kicsit :K :D

(#1665) TomWexX válasza Aryes (#1663) üzenetére


TomWexX
addikt

Folyamatosan figyeltem az eseményeket facebookon a prohardver oldalán. :)
Ijesztgettek minket ilyen másfél hónapos adatveszteséggel... De szerencsére a tegnap esti 18:30as auto mentés működött.. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1666) Aryes válasza TomWexX (#1665) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hál' adminnak... :R
:DDD

(#1667) leslieke válasza Aryes (#1663) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én tudtam, épített a terasz felett a tetőt. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1668) leslieke válasza Aryes (#1649) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Na, megvan az eredmény. Erre a télre marad a gázkazán. Meglátjuk mennyi lesz a fűtésköltség. Aztán jövőre újra elővesszük a témát, kibővítve a télen szerzett tapasztalatokkal.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1669) s4tch válasza TomWexX (#1665) üzenetére


s4tch
veterán

Jéééézusom, de jó, hogy nem olvastam, különben elvitt volna az infraktus :DDD

Milyen a 1+3? Még mindig ájulás?

(#1670) Aryes válasza leslieke (#1668) üzenetére


Aryes
nagyúr

:K

(#1671) TomWexX válasza s4tch (#1669) üzenetére


TomWexX
addikt

Folyamatos ájulás! :K Imádom ezt a telefont, egyszerűen nem lehet megakasztani, pedig gyötröm rendesen. Ugye anno meséltem hogy játszom egy játékkal, ha tabon mikor felveszek (AZ video recorderrel) egy bunyót, akkor szét laggol, és alig tudok nyerni. Na most itt OP3on mint kés a vajban, nem nagyon hatja meg a plusz munka. Aki mostanában teló vásárláson gondolkodik és nem gond ha egyben kell kifizetni az árát, annak csak ezt ajánlom!
És akkor még vannak számomra megnyugtató videók, pl: Note7 vs Oneplus3 speedtest (egyedül az asphalt8 betöltésénél lassabb a oneplus3, de a többinél annyival gyorsabb hogy még így is lealázza)
+ Antutu augusztusi toplistája
Szóval még mindig ájulok. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1672) ABal válasza TomWexX (#1671) üzenetére


ABal
őstag

Tök jó! :C

A OnePlus 3, meg a Note 7 a szerelmeim jelenleg. Kár, hogy az utóbbi egyelőre robbanékony.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1673) Aryes válasza ABal (#1672) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hátha lesz belőle jó sok refurbished dömpingáron, pár hónap múlva. ;]

(#1674) ABal válasza Aryes (#1673) üzenetére


ABal
őstag

Legyen igazad! :K

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1675) Aryes válasza ABal (#1674) üzenetére


Aryes
nagyúr

Tán csak nem zúzzák be azt az 1 millió darabot, amit visszavisznek cserére... :)

(#1676) leslieke válasza Aryes (#1675) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Dehogynem és iphone 7-el kárpótolnak mindenkit. ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1677) consono válasza leslieke (#1676) üzenetére


consono
nagyúr

;] Ez gonosz volt!

Nekem épp kezd tele lenni a tököm a Windows 10 Mobilelal, én is új teló felé nézegelődök, de sokat most nem szánok rá. Igazából vagy Xiaomi Mi4C lesz, vagy Samsung A3, vagy pedig Intex Aquafish :) Méretre az A3 nagyon tetszik, de Xiaomi a legvalószínűbb befutó. Az Intex meg a Sailfish OS miatt jönne be nagyon, a Jollán is szerettem...

"In God we trust. All others must bring data"

(#1678) TomWexX válasza consono (#1677) üzenetére


TomWexX
addikt

B20 hiánya nem lesz gond? Én olyan telót soha nem vennék ami nem tudja a B20-at, ezért is mondtam le a xiaomiról.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1679) consono válasza TomWexX (#1678) üzenetére


consono
nagyúr

Én fordítva vagyok, csak a b20 miatt nem mondok le a telóról :) Mondjuk 90%-ban Pest és környéke, ahol használnám, Telekomos hálón, szóval talán még az sem lenne, lesz gond.

"In God we trust. All others must bring data"

(#1680) Aryes válasza consono (#1677) üzenetére


Aryes
nagyúr

Intex aqua fish sailfish-sel? Most hallok róla először. Az első oldal, ahol árulják, ezt írja róla:
"Compass/ Magnetometer No
Accelerometer No"
Ez komoly?

(#1681) consono válasza Aryes (#1680) üzenetére


consono
nagyúr

Iranytu tenyleg nincs, de szerintem gyorsulasmero van. Ez igazabol a Jolla C, csak eredeti neven :) ~30 eFt az ebayrol, volt akinek becsuszott giftkent, de meg trefaval egyutt sincs 40.

"In God we trust. All others must bring data"

(#1682) Aryes válasza consono (#1681) üzenetére


Aryes
nagyúr

Én a jolla c-ről se hallottam. Él még a cég egyáltalán? Várható új telefon tőlük? Vagy arra várnak, hogy 2017 januárban a nokia felvásárolja őket? :DDD

(#1683) consono válasza Aryes (#1682) üzenetére


consono
nagyúr

A Jolla C az új, telefon, teeeee! :) Mondjuk csak limitált számban, developer programmal volt elérhető. Indiában el kezdte forgalmazni az Intex az Aquafish-t, ami egy az egyben a Jolla C (vagyis inkább a Jolla C igazából egy Aquafish), csak más LTE csatornákat támogat. Jelenleg ez most az egyetlen elérhető SailfishOS-t gyárilag futtató telefon. Elvileg az oroszoktól is jön hamarosan egy másik (Oyster SF, vagy mi a neve), de az egyelőre eléggé kamu gyanús, mert még senki nem látta működni.

Nokia + Jolla? Ez egy közkeletű vágy sokfelé, de szerintem semmi realitása. A Nokia nem gyárt telefonokat (nem is fog, csak a nevét adja hozzá másnak)... Ráadásul az OS sincs még ott, hogy érdemben tudna akár csak funkcionális szinten versenyezni mondjuk az Androiddal, ez továbbra is a buherátorok oprendszere :D

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#1684) s4tch válasza TomWexX (#1671) üzenetére


s4tch
veterán

Örülök, hogy rátaláltál az épp tökéletes telefonra. Nyilván tudja az ember, hogy ez múló állapot a kütyüzésben, de a "hazaérés" mindig kellemes érzés, akármeddig is tartson. A OP3 elég időtállónak tűnik hardveresen, a szoftvert meg annyian tartják karban, hogy saccra még 3-4 év múlva is lesz rá közösségi frissítés. Az akksiidő hogy áll, mennyi SOT jön ki 2 töltés között?

Én meg továbbra sem tudok dönteni, úgyhogy lehet, hogy jobb híján nekem is OP3 lesz... Mindenképp olyan telefont keresek, amiben az alap megoldásnál jobb dac+amp van, ugyanis elalváskor mostanában sokszor hallgatok zenét (tidal lossless elég fajin). Néhány telefonnal kapcsolatos random észrevételek:
- Meizu Pro 5: gyönyörű, erős, combos az akksi, jó az audio, de rohadt nagy, és a flyme os-szel vannak fenntartásaim, ami a közösségi ROM-fejlesztés teljes hiánya miatt problémás. Ha lenne rá cyanogen, már megvettem volna.
- LG V10: kb. OP3 árban meg lehet kapni, nem néz ki rosszul, elég gyors, de ez is hatalmas, nehéz, ennek ellenére elég gyenge az akksija. Eddig mégis talán ez a befutó: tud vezetékes kijelzőt, az autóba is le tudnám vinni navigálni, állat lenne.
- ZTE Axon 7: hardveresen tökéletes lenne, mindent tud, amit kell, viszont a rendszere ennek is határeset, és úgy tudom, zárt a bootloadere.
- Nubia Z11: ez kb. azt tudja, mint az Axon 7, más kijelzővel, és az aggályaim is ugyanazok.
- Axon 7 mini: szintén a rendszerrel és az elvileg zárt bootloaderrel van bajom. Pedig 300 euróért adnak fém házat, ujjlenyomat-olvasót, hivatalos európai forgalmazást, pöpec audiót, meg mondjuk egy középkategóriás processzort, ami egy darabig talán elég lehet alapfeladatokra. (Nem játszom egyáltalán a telefonokon.)
- LG V20: az ára érdekel mindenekelőtt. Amúgy úgy lett nagyobb az akksija, mint a V10-nek, hogy vékonyabb, kompaktabb a telefon. Korrektül néz ki, de szerintem drága lesz még egy évig.
- Xiaomi Mi Note, Mi Note Pro: ezekben szintén jó hangchip van, de nem bővíthető a memóriájuk, és a sima Note a snapi 801 miatt hivatalosan nem fog nougatot kapni. Az akksiidő mindkettőben visszafogott, és az akksi nem is cserélhető, ez tart vissza tőlük leginkább.

stb... Szóval mindnek van valami gyíkja.

Tudom, sokat pofázok, de itt talán elfér :) Szóval nekem az ideális telefon valami olyasmi lenne, mint az Axon 7, csak lehetne kicsit kisebb, és lehetne nyitott a bootloadere. Fém ház, 4GB RAM, 3000+ mAh akksi, SD foglalat, tetszőleges, de erős processzor, megfelelő közösségi háttér, meg egy jó dac/amp, és kb. ennyi, a többi sallang. Igen, nem vagyok B20-náci se. Ehhez képest ilyen telefon nincs.

Ja, de: a HTC 10. Az meg qrvadrága, hogy kennék a hajukra, annyit elvből nem adok egy kütyüért.

(#1685) Aryes válasza s4tch (#1684) üzenetére


Aryes
nagyúr

Egy barátomnak van egy jó állapotú Mi Note3-a eladó (Debrecenben). Azt mondja az akkuja nagyon erős.

(#1686) s4tch válasza Aryes (#1685) üzenetére


s4tch
veterán

Az egy Redmi Note 3 lesz, annak valóban elég combos az üzemideje. Van néhány Xiaomi Note, nem nehéz elveszni bennük...

Redmi Note 3, 4000 mAh, Snapi 650, 1080p kijelző
Mi Note, S801, 3000 mAh, 1080p
Mi Note Pro, 3090 mAh, nem túl takarékos S810, 1440p

(#1687) Aryes válasza s4tch (#1686) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ja, tényleg. :) Nem írtam, hogy "Red". ;] Nem érdekel akkor? Én is megvenném, csak épp most pont nincs szükségem új telóra.

(#1688) TomWexX válasza s4tch (#1684) üzenetére


TomWexX
addikt

Mivel én ugye játszom a telefonon, így nem tudok átlagos értéket mutatni, de annyit látok hogy elég jól bírja az aksi. Fórumon általában 5-6 óra SOT-ról beszélnek.. Ha nem játszanék, 2 napot simán elmenne, de ne feledkezzünk meg a DASH chargeról! Az kurvajó dolog! 10%-ról maxra kb 40 perc alatt feltölt, és közben nem is melegszik a teló, tehát kíméletes vele! Brutál!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1689) s4tch válasza Aryes (#1687) üzenetére


s4tch
veterán

A Redmi sorozat ár-érték aránya egészen kiváló, de ha az extra hangchip nélküli telefonokat nézzük, akkor inkább maradnék az 5" körüli méretnél. A barátod hamar el fogja tudni adni, amennyiért ezek mennek, kevés jobb telefon van.

(#1688) TomWexX: 5-6 óra teljesen vállalható, ez kb. a Mi3 szintje lehet. (A gsmarena mindkettőt 66 órára minősíti.) A dash nagyon durva, olvastam róla, sokkal gyorsabb, mint a qc2.0. Nálam utóbbi van, nem egészen 2 óra a full töltés.

(#1690) ABal válasza s4tch (#1689) üzenetére


ABal
őstag

Biztos, hogy 2 órát akartál írni? Ez mitől lenne gyorstöltés? Mekkora akksiról van szó?

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1691) Aryes válasza s4tch (#1689) üzenetére


Aryes
nagyúr

Az A3 (6) kijelzőideje felülről karcolja a 10 órát. ;] Saját mérés. :)

(#1692) s4tch válasza ABal (#1690) üzenetére


s4tch
veterán

Általában nem lineárisan töltenek a töltők. A Mi3 quick charge 2.0-t tud, és 3000-es akksija van. Töltési időre vonatkozó pontos adatot nem találtam, mindenesetre a szintén qc2-es Mi Note és Mi Note Pro is nem egészen 2 óra alatt töltenek fel:
http://www.anandtech.com/show/9386/the-xiaomi-mi-note-pro-and-mi-note-review/2

Nálam is a töltés eleje elég gyors (első fél óra ~10%-ról indítva emel vagy 40%-ot), a vége lassul le.

(#1691) aryes: :C az nagyon komoly, azzal 2 napot lazán el lehet lenni, ha a készenléti üzemidő is jó.

(#1693) ABal válasza s4tch (#1692) üzenetére


ABal
őstag

Nem vagyok tájékozott a témában, valószínűleg, mert nincs panaszom ezen a területen. Viszont most, hogy ezt leírtad, pláne elégedett vagyok, mert a OPO-nak nem kell két óra a teljes töltésig a sima gyári töltővel, és ezek szerint ez nagyon jó teljesítmény.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1694) Aryes válasza s4tch (#1692) üzenetére


Aryes
nagyúr

A topikjában van, akinek 4 napokat elmegy. Ha nem nyomogatnám folyton, csak menne a gmail szinkron wifivel, sztem 3 napot is simán bírna. Kár, hogy eddig nem volt rá példa, hogy ne nyomogattam volna. ;]
A 2 óra töltés olyan nagy dolog? Sztem az A3 is feltölt annyi alatt, igaz csak 2300mAh akksi van benne, de az elég is mindenre. :) Mindig meglepődöm, mikor töltőre teszem, hogy mi van, már kész? Nálam viszont az elején lassú, és a végén gyorsul be. Szerintem ez szimpla bűvészkedés a számokkal, simán lehet, hogy máshogy számolja át a feszültség értékeket %-ra a két telefon, nektek azért gyors az elején. ;)
Legközelebb lemérem, csak én közben szinte mindig használom is, ezért is nem tudom pontosan meddig tölt.

[ Szerkesztve ]

(#1695) ABal


ABal
őstag

A próba kedvéért végigkísértem a telefonom töltési idejét. Íme:

14:34 - 15%-kal megkezdett töltés. Ez már a piros mező, ez alá nem szoktam engedni.
14:59 - 45% A rendszer még 48 percet tippel a teljes töltésig.
15:12 - 59% / 36 perc
15:27 - 76% / 22p
15:40 - 88% / 12p
15:56 - 96% / 4p
16:02 - 98% / 2p
16:04 - 99% / 1p
16:06 - 100%

Összesen 92 perc.
Látszik, hogy 90% után valóban lelassul, és az addigi kb. percenkénti 1% a felére esik.

Közben sms és emailek is befutottak, ezeket megnéztem, de egyébként békén hagytam a telót, kivéve az ellenőrzések idején.

Az akksi 3100mAh és a rendes gyári töltővel töltöm.
Teljesen elégedett vagyok ezzel az eredménnyel.

Más: vettem egy NFC-s autós tartót, de a One nem látja. Van olyan tapasztalatotok, hogy egyik NFC OK, a másik meg nem? Én naivan azt hittem, hogy mind egy szabvány, most tanulom ezt a leckét. Végül is a tartó önmagában is hasznos a számomra, de mennyire menő lenne, :B ha tényleg egy mozdulattal lennék menetkész.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1696) Aryes válasza ABal (#1695) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ez jól hangzik. Én is lemértem tegnap, 33%-ról 1 óra 20 perc alatt töltöttem 100%-ra. A tied gyorsabb. :)

(#1697) ABal válasza Aryes (#1696) üzenetére


ABal
őstag

A kijelzőidőm viszont egyre rosszabb.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1698) ABal


ABal
őstag

Na, csináltam egy hülyeséget:
particionálás közben tévedésből dinamikussá tettem az egész kötetet. Ez azért gáz, mert a laptop a C meghajtón tárolja a rendszerindító könyvtárat, és azt csak alap állapotú meghajtóból lehet újratelepítéshez elérni. Most újra kéne raknom a Windowst, de nem látja a rendszerindító partíciót. :W
Természetesen használhatnék egy külső forrást, de akkor elveszne a saját legális W7-em és vele együtt az előtelepített Office is.Vagyis mindenképpen azt próbálom meg elérni, hogy vissza tudjam címkézni a kellő partíciót alapra, hogy aztán saját meghajtóról vissza tudjam állítani a W7-et.

Ha értitek miről hadoválok, esetleg van valakinek ötlete, vagy egy aranykezű szakember ismerőse?

Most épp a netet bújom megoldás után, de a dolog nem egyszerű.

Úgy látom, hogy vannak erre szoftverek. De jó lenne, ha egyik tényleg rendbe is tudná tenni a katyvaszt, amit előállítottam.

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1699) Aryes válasza ABal (#1698) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ha van legális win7-ed, kell legyen valahol egy matrica az aktiváló kóddal. Az office-szal dettó ugyanez a helyzet. Ha matricád nincs, akkor valójában nincs jogtiszta rendszered sem. ;)

(#1700) consono válasza Aryes (#1699) üzenetére


consono
nagyúr

Ez nem teljesen így van, van még egy kitétel: legyen számlád is az adott termékekről. Itthon a jogtisztasághoz igazából az kell, nem a matrica.

Node, az alap problémát már én is átéltem, azóta rendszer diszket nem teszek dinamikusra :) Sajnos működőképes megoldásom az nincs... Ugye azt jól értem, hogy a notebook recoveryjéből akarod az újratelepítést csinálni?

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.