Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) consono válasza s4tch (#1550) üzenetére


consono
nagyúr

A droid nem szeret engem :) Na jó, az LG Prada 3.0 annó az egyik legjobb telefonom volt, de azóta ami a kezembe került valahogy sosem jutottunk egymással zöld ágra. Persze jellemzően ezek olcsó készülékek voltak (céges teló). A legszebb az volt, mikor a frissen bontott Samsung Galaxy S3 Minibe betettem a SIM kártyát, elbootoltam és indulás után egyből FC-zett a phone.apk ;] Na, abban a telefonban 5 percig volt a kártyám, ment a fiókba. Mondjuk a kölök azóta is boldogan játszik rajta... Sokkal jobb élmény volt a BBOS, meg a SailfisOS is, lehet, hogy fapadosak voltak, de működtek, mindig. (A Jollánál megvolt az a kényelmi extra, hogy maga az OS nem droid volt, hanem minimál linux, de az Androidos appok mentek, nekem ez bejött). Ugyan ez a mindig működik dolog ami miatt már a harmadik WP-s telómat nyúzom. Sajnos a W10M (amit már lassan egy éve használok insiderként) pont ezt a mindig működik dolgot szúrta el :/ Néha pont olyan mint az Android volt 2.1-2.3 körül, meghülyül az agya és csak a reboot segít. 8.1-re meg már nem tudok visszamenni, túl sok W10M specifikus dolgot használok (pl. az órám, de az alkalmazások egy része is), amit buknék. Ja, meg csúnya is visszatekintve a 8.1 :))

"In God we trust. All others must bring data"

(#1552) TomWexX válasza consono (#1549) üzenetére


TomWexX
addikt

+s4ch

A Marvel Contest of champions játéknak sikerült függővé tennie. :) Nyitottam neki topikot is...
Igazából nem is csak maga a játék, hanem a csapat akikkel játszok... 1 év alatt már nagyon összeszoktunk. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1553) ABal válasza s4tch (#1543) üzenetére


ABal
őstag

Igen, kimentem. Én az egyik résztvevőt követem YouTube-on, ezért már jó előre tudtam, hogy jönnek.

Ha rövid akarok lenni - és az leszek, - akkor azt kell mondanom, hogy csalódás volt. Több szempontból is, de ezeknek csak egyik részéről tehet maga a Gumball.

Képeket csináltam, de nem érdemes ide betenni őket, mert annyit lehet látni rajtuk, hogy matricázással esztétikailag tönkrevágott szuper- és hiperautók parkolnak a Szent István Bazilika mögötti téren.

Viszont egy pozitívuma mégiscsak lett: felértékelődött a szememben a már eddig is szeretett saját autóm. :)

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1554) ABal


ABal
őstag

Csak úgy, ötletszerűen megosztom, hogy nyertem egy flip tokot a telefonomhoz. HAH! :)

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1555) consono válasza ABal (#1554) üzenetére


consono
nagyúr

Grat :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#1556) leslieke válasza ABal (#1554) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

grat!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1557) ABal


ABal
őstag

Köszi!

Egy fórumtársnak köszönhetem, hogy tudtam róla, és nem hagytam ki a lehetőséget.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1558) duvi válasza ABal (#1554) üzenetére


duvi
nagyúr

Gratula! :K Milyen tokot nyertél? Esetleg kép vagy link?

(#1559) ABal válasza duvi (#1558) üzenetére


ABal
őstag

Egy sima gyári példány. Pont jól jön, mert a mostani kezd már elfáradni.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1560) duvi válasza ABal (#1559) üzenetére


duvi
nagyúr

Szerintem nagyon jól néz ki :K Szép és elegáns tok.

(#1561) ABal válasza duvi (#1560) üzenetére


ABal
őstag

A képen igen, de az enyém már erősen viharvert.

Az S5-ödön már 6.0 van? Milyen most a TW?

Mi a fene van szerverekkel?

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1562) duvi válasza ABal (#1561) üzenetére


duvi
nagyúr

Kint van már a 6.0, de én mindig kivárok a frissítésekkel. A jelenlegi 5.0-val tökéletesen fut egy éve. Mintha a jó öreg Wave lenne :) Csak ajánlani tudom, bár már kifutó darab.

(#1563) consono


consono
nagyúr

Hát, srácok, most szembe köpőm magamat :) Vettem a kölöknek egy Galaxy A3-at, és teljesen szerelmes vagyok bele... Komolyan, úgy tűnik, hogy ez a méret és forma nálam a "sweet spot" (majdnem pont ugyan akkora mint a Prada volt, de sokkal karcsúbb). Sokkal jobban bejön, mint az asszony A5-je, még ha nem is HD.

"In God we trust. All others must bring data"

(#1564) ABal válasza consono (#1563) üzenetére


ABal
őstag

Azért nem válaszol egyelőre senki, mert a közösség egyik fele még sokkos állapotban van, a másik fele meg éppen az A3 mobilarénás tesztjét olvassa. :D

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1565) consono válasza ABal (#1564) üzenetére


consono
nagyúr

:) A teszt azért kicsit félrevisz, mert leginkább az ár körül forog. JA és a tavalyi A3, amit választottunk, nem az A3 2016, azt nem mertük bevállalni az üveg hátlapjával a gyereknek. Tényleg meglepett a teló, sokkal jobban kézreáll, mint mostanában bármi.

"In God we trust. All others must bring data"

(#1566) leslieke válasza consono (#1563) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem az a céges telefon. Nem rossz, bár én csak telefonon, SMS es céges e-mailek olvasására használom.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1567) Aryes válasza consono (#1563) üzenetére


Aryes
nagyúr

Tavaly itt vergődtem rajta, hogy vegyem-ne vegyem. Végül az otg hiánya és az s2-nél gyengébb kamera miatt letettem róla.
Most az utódjára gyűjtök. ;) Erről még jobbakat lehet olvasni. Az üvegtől csak kicsit félek, ugyanis már úton van hozzá Kínából a gumibugyi. :DDD

(#1568) consono válasza Aryes (#1567) üzenetére


consono
nagyúr

Az utódja még szebb, aláírom :) (De láttam mi minden történt az előddel otthon, nálunk is gyorsan lesz hozzá tok...)

"In God we trust. All others must bring data"

(#1569) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Jön a nyár.. kinek mi a terve, merre utazik?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1570) consono válasza leslieke (#1569) üzenetére


consono
nagyúr

Mi még addig nem látunk :) Idén majd az utolsó pillanatban fog kiderülni, hogy hova megyünk, de az is majd augusztusban lesz...

"In God we trust. All others must bring data"

(#1571) duvi válasza leslieke (#1569) üzenetére


duvi
nagyúr

Még semmit nem látunk előre. Az se biztos, hogy megyünk valahova. Mostanában nem alakulnak valami fényesen a dolgaink :(

(#1572) Aryes válasza leslieke (#1569) üzenetére


Aryes
nagyúr

Talán idén el tudunk menni pár napra wellnessezni.
Két napig most Pesten leszek, dolgozok, ha vki akarna egyet sörözni velem, állok elébe. :) Tényleg, ki van itt Pesti?

[ Szerkesztve ]

(#1573) ABal válasza leslieke (#1569) üzenetére


ABal
őstag

Szombathely és a Balaton biztosan sorra kerülnek ezen a nyáron is, de ezúttal elutazunk Szilvásváradra is, ahol már három éve jártunk, és jól éreztük magunkat.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1574) ABal válasza Aryes (#1572) üzenetére


ABal
őstag

Most Pesten lakom, bár Szombathelyen születtem. A sört sajnos nem szeretem, és engem is munka ültet a gép elé. Ennyi a rövid életrajzom.

Remélem, jól érzed majd magad szeretett fővárosunkban! :)

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1575) duvi válasza Aryes (#1572) üzenetére


duvi
nagyúr

Bp-i vagyok, de a sör (és egyéb alkohol) nálam se műxik. Gyári hibával születtem és fél deci vörösbortól is berúgok :D Ha bármi segítségre lenne szükséged Pesten, csak szólj/írj rám!

(#1576) consono válasza Aryes (#1572) üzenetére


consono
nagyúr

Én szigetszentmiklósi vagyok, de Pesten dolgozom :) Sörözni is szoktam, de kocsival járok melózni :/

"In God we trust. All others must bring data"

(#1577) TomWexX válasza Aryes (#1572) üzenetére


TomWexX
addikt

Anyámmal élek, babettával járok.....macskám van. ;]
Kaposváron születtem, ott is nőttem fel, 10 éve Pesten élek, sört szeretem, csak 16 órákat dolgozom. :(

Idén is a Balaton a Riviéra...

Ja, és még mindig nem tudom hogy milyen telefont vegyek....

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1578) Aryes válasza duvi (#1575) üzenetére


Aryes
nagyúr

Egyetemista koromban de jól jött volna egy ilyen hiba! Mennyi pénzt meg tudtam volna takarítani... ;]
Amúgy a hangsúly nem a sörön lett volna, mert ugye mint írtam, dolgozni jöttem én is. ;)

(#1579) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Nekünk egy balatoni és Tisza tavi nyaralás lesz a program.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1580) ABal válasza TomWexX (#1577) üzenetére


ABal
őstag

"Ja, és még mindig nem tudom hogy milyen telefont vegyek...."

Most éppen hol tartasz a döntésben? Közelebb vagy a végső befutóhoz?

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1581) TomWexX válasza ABal (#1580) üzenetére


TomWexX
addikt

Jelenleg a P9 felé dől a mérleg nyelve.. Mi5 iszonyat törékeny és az eltaszít kicsit, na meg a telefonra félre tett lóvé egy része ráment a kocsira (szélvédő csere+múszaki vizsga), így ismét a telekomos részletfizetés van előnyben.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1582) ABal válasza TomWexX (#1581) üzenetére


ABal
őstag

A Telekom most nagyon nyomul, talán megdobnak valami jó ajánlattal.

A múltkor valami kérdőívvel kínáltak meg, én meg beírtam, hogy nem becsülik meg az ügyfeleket. Pár napja kaptam egy sms-t, hogy kaptam +500 megát az eddigi mellé. :D

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1583) s4tch válasza ABal (#1582) üzenetére


s4tch
veterán

A telekom mehet a sunyiba, állítólag nem lesz náluk HTC 10...

(#1584) Aryes


Aryes
nagyúr

Megvettem az A3-at. :)

(#1585) duvi válasza Aryes (#1584) üzenetére


duvi
nagyúr

Gratula :C Jó választás volt :K

(#1586) Aryes válasza duvi (#1585) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hát nem egészen egyértelmű a dolog. Bizonyos dolgokban tényleg jó, de sok funkció egyszerűen hiányzik. Mondjuk szerencsére a legfontosabbak megvannak.
Az akku brutális. 5 és fél óra kijelzőidővel még 43%-on vagyok, és ebben benne van egy fw frissítés szgépről. Mondjuk az elején minden telefon nekem többet bír, meg sim kártyát csak ma délelőtt raktam bele, de talán megvan végre az első 2 napos androidos telóm. 😀

[ Szerkesztve ]

(#1587) duvi válasza TomWexX (#1581) üzenetére


duvi
nagyúr

Szia Tom!
Ha még aktuális a telefoncsere, mit szólnál ehhez a csodához?
Hivatalosan is szállítanak Magyarországra. Ára: 124.990 Ft (ez már áfás ár!)

[ Szerkesztve ]

(#1588) TomWexX válasza duvi (#1587) üzenetére


TomWexX
addikt

Brutál! :K Lehet összevakarom rá valahogy a lóvét...

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1589) s4tch


s4tch
veterán

Nekem meg itt az új "KELL!!!" telefon:

Vörös Meizu Pro 5 :Y :C

(#1590) duvi válasza s4tch (#1589) üzenetére


duvi
nagyúr

Ez is szép darab :K Árban kb. ugyan ott vannak (itt még hozzájön a szállítás, vám...)
ITT egy összehasonlító táblázat az OnePlus 3-al.

[ Szerkesztve ]

(#1591) s4tch válasza duvi (#1590) üzenetére


s4tch
veterán

A Oneplus 3 tényleg pofás lett, de kicsit már nagynak tűnik, és a 6 GB RAM-on kívül igazából nincs különlegessége. A Pro 5-ben pedig egész jó DAC van, az sem elhanyagolható, hogy telefon létére rendesen meg tud hajtani egy fejhallgatót.

Még mindig nincs kész a tökéletes telefon, pedig közel van: HTC 10, erősebb IP védelemmel, kicsit nagyobb akksival, pirosban. Dizájn, méret, szoftver, kamera, audio szekció, tárhely eléggé rendben vannak.

(#1592) TomWexX válasza s4tch (#1591) üzenetére


TomWexX
addikt

s4tch! Ez hogy tetszik? Piros One+3 :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1593) s4tch válasza TomWexX (#1592) üzenetére


s4tch
veterán

Blokkolnám :C Egyébként úgy tudom, sajnos csak egy kamu render volt ez a kép, nem lesz belőle piros.

(#1594) TomWexX válasza s4tch (#1593) üzenetére


TomWexX
addikt

Innen szedtem a képet.
Egyébként 99% hogy egy One+3at veszek, olvasgatom a topikját és nem igazán van rá panasz. Engem a mérete se zavar, és hát ennyi pénzért iszonyat best buy! 1 hónapon belül szerintem meg is rendelem...

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1595) consono válasza TomWexX (#1592) üzenetére


consono
nagyúr

Hú, nagyon dögös! Szinte sajnálom, hogy nem kell most új telót venni :D Még az is lehet, hogy kitart a Lumia még egy évet...

"In God we trust. All others must bring data"

(#1596) duvi válasza TomWexX (#1594) üzenetére


duvi
nagyúr

Sajna tényleg kamu a piros verzió :( Persze ettől még nagyon jó vétel az OnePlus 3 :K

(#1597) TomWexX válasza duvi (#1596) üzenetére


TomWexX
addikt

Valóban kamu, viszont már van is rá megoldás, a piros mellett elég sok szín érhető el. ;)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1598) Aryes válasza TomWexX (#1597) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ez pontosan micsoda? Egy fóliát kapsz, amit neked kell ráragasztani a hátlapra?

(#1599) TomWexX válasza Aryes (#1598) üzenetére


TomWexX
addikt

Valami olyasmi..

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1600) s4tch válasza TomWexX (#1594) üzenetére


s4tch
veterán

Nálam is esélyes lesz. Annyi bibi van vele, hogy mostanában elég sokat hallgatok telefonról zenét, és nem ártana, ha jól szólna a kütyü fej-/fülhallgatóval, és van egy csomó telefon, amibe a szokásos filléres chipek helyett rendes audio alrendszert (dac, erősítő) raktak. Pl. ott van a Mi Note (Pro), mindkettőben Asahi Kasei dac van, hasonló, mint az autórádiómban, és elég erős audióban a HTC 10, a LeEco/LeTV több modellje, a Meizu Pro5/6, a ZTE Axon 7, stb. Igaz, ezek közül egyik sem olyan komplett csomag, mint a OP3, de az audio rész miatt lehet, hogy megérné ezek közül választani.

A Oneplus3 mindenképp jó választás ettől függetlenül. Rendesen össze van rakva, valószínűleg a strapát is bírja, és a rengeteg RAM miatt biztosan időtálló is lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.