Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) s4tch válasza #65577472 (#1500) üzenetére


s4tch
veterán

A kolléga a Mi3 topikból ismerős, én mernék vele rendelni. ;)

(#1502) #65577472 válasza s4tch (#1501) üzenetére


#65577472
törölt tag

:R

(#1503) #65577472


#65577472
törölt tag

Bocs dupla

Srácok nem mertem tovább várni, nem tudom, hogy meddig tart a flash sale. Leadtam 1 db-ra a rendelést, ez a telefon 262 EUR-ért is ajándék :B

(#1504) Aryes válasza #65577472 (#1503) üzenetére


Aryes
nagyúr

:W

(#1505) #65577472 válasza Aryes (#1504) üzenetére


#65577472
törölt tag

Mi a gond?

(#1506) Aryes válasza #65577472 (#1505) üzenetére


Aryes
nagyúr

Semmi különös. :)

(#1507) #65577472 válasza Aryes (#1506) üzenetére


#65577472
törölt tag

Ok, reakció híján nem vártam tovább. :B

(#1508) TomWexX válasza #65577472 (#1500) üzenetére


TomWexX
addikt

Én még mindig nem tudom hogy belemenjek e az akcióba vagy sem... :F

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1509) TomWexX válasza Aryes (#1504) üzenetére


TomWexX
addikt

Kettesben belemennél egy rendelésbe? Én még nem döntöttem el, csak kérdezem. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1510) Aryes válasza TomWexX (#1509) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hármasban inkább, de az a kérdés, hogy ki rendeli meg a kütyüket és hogy zajlana az egész? Én ráadásul Debrecenben vagyok.

(#1511) Aryes


Aryes
nagyúr

Használt, független S4 megér vajon 45ezret? Gsm boltban láttam ma kitéve. Mást sajnos nem tudok róla, az eladó se tudott semmit mondani.

(#1512) duvi válasza Aryes (#1511) üzenetére


duvi
nagyúr

Maga az S4 nagyon jó teló :K Van a családban is egy és haverom is ezt használja. Ettől függetlenül én nem mernék megreszkírozni egy használtat :(

[ Szerkesztve ]

(#1513) Aryes válasza duvi (#1512) üzenetére


Aryes
nagyúr

Na ez az... Külsőre amúgy megkíméltnek tűnik, hátha belül sincs szétverve... Max az akksija, ami rizikós.
De nehéz ez... Már az is megfordult a fejemben, hogy veszek egy ugyanilyen telót, ami most van. :DDD

(#1514) TomWexX válasza Aryes (#1510) üzenetére


TomWexX
addikt

Az R7S már sold out. :(

Amúgy kellemes ünnepeket a zsebeseknek. ;)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1515) consono


consono
nagyúr

Sok locsolót, vagy locsolást (ha mást nem torkot) mindenkinek! ;)

Ha már telóvásárlás: engem az új iPhone 5SE megvett kilóra, nagyon tetszik a kis méregzsák. El is gondolkodtam rajta, hogy ha megjelenik a Telekomnál, benevezek rá... Havi 3-4000 Ft-t nekem megérne, a havidíjat meg kifizeti a cég.

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#1516) duvi válasza TomWexX (#1514) üzenetére


duvi
nagyúr

Minden zsebesnek és családjának, Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok! :)

(#1515) consono
Már nem kell jailbreak a teljes hozzáféréshez (pl. zenék felmásolásához)?

[ Szerkesztve ]

(#1517) consono válasza duvi (#1516) üzenetére


consono
nagyúr

Lehet, hogy kell, de engem régen sem zavart az iTunes (iPod touchom volt sokáig, még a tablet éra előtt). Az meg a másik, hogy teljesen ráálltam a Spotifyra, most sincs zeném a telón, csak streamelek. Sőt, otthon a t*rrentezést kiváltották a streamelt filmek és sorozatok, mióta megvan a pi0...

"In God we trust. All others must bring data"

(#1518) Aryes


Aryes
nagyúr

Nektek is! :)

(#1519) leslieke válasza duvi (#1516) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Úgy tudom kell hozzá..

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1520) TomWexX


TomWexX
addikt

Ilyet kell venni!
Itt MA-n még nincs róla teszt, de ez is leírja a lényeget. Kell! :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1521) duvi válasza TomWexX (#1520) üzenetére


duvi
nagyúr

Brutál jó teló, brutál jó áron :K

(#1522) consono válasza TomWexX (#1520) üzenetére


consono
nagyúr

Pfej, milyen telefon eh, hogy csak full HD a felbontása? ;] Tényleg rendben van, ráadásul a Xiaomi minőségben sem szokott rossz lenni, ráadásul még csak Kínából sem kell rendelni. Tetszetős.

"In God we trust. All others must bring data"

(#1523) TomWexX válasza consono (#1522) üzenetére


TomWexX
addikt

Felháborító hogy csak full hd! :W ;]

Erről a puremobile.hu-ról még nem hallottam, a xiaomishop.hu-n még csak előrendelhető, de úgy látom kicsit olcsóbb lesz. Melyik lehet a megbízhatóbb? Pár hónapon belül szerintem megveszem. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1524) Aryes válasza TomWexX (#1520) üzenetére


Aryes
nagyúr

Sziasztok! Tényleg jól néz ki, ha fele ennyibe kerülne, venném is meg rögtön. :) Mondjuk még az sem lehetetlen, hogy A3 helyett a végén ilyet veszek...

(#1525) consono válasza Aryes (#1524) üzenetére


consono
nagyúr

De hát akkor kinek lesz Samsungja a zsebben??? :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#1526) duvi válasza consono (#1525) üzenetére


duvi
nagyúr

Amíg az S5 bírja, addig tartom a frontot :K

(#1527) TomWexX válasza consono (#1525) üzenetére


TomWexX
addikt

Amíg ilyen vicc áron kapsz Samsung szintű telefont (de még az is lehet hogy annál is jobb), addig az én zsebemben max a tabletem lesz Samu, már ha beleférne. :)
Kicsit olvasgattam a MIUI hu fórumot, a magyar nyelvű rom még nincs teljesen kész, de az itthon vett készülékekre rá fogják tenni. Jelenleg 90%on áll a magyarítás. Ja és mindenhol csak jót olvasok róla, annyi hogy a fekete verzió kicsit ujjlenyomat gyűjtő, bár én tuti rakok rá majd valami slim tokot.
Egy kis karc teszt is van. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1528) leslieke válasza consono (#1525) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem a céges az.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1529) consono válasza leslieke (#1528) üzenetére


consono
nagyúr

No, akkor van még pár :) Én is félig kamuzom, mert nálunk az asszonynak van A5, meg a kölöknél a régi S3 Mini...

"In God we trust. All others must bring data"

(#1530) TomWexX


TomWexX
addikt

(#1531) TomWexX


TomWexX
addikt

Megy valaki holnap veletech-re?

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1532) consono válasza TomWexX (#1531) üzenetére


consono
nagyúr

Én nem találkozom ott veletch :DD

"In God we trust. All others must bring data"

(#1533) duvi válasza TomWexX (#1531) üzenetére


duvi
nagyúr

Sajna kimarad :(

(#1534) leslieke válasza duvi (#1533) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

nekem is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1535) s4tch válasza TomWexX (#1531) üzenetére


s4tch
veterán

Családi program van... Mondjuk a fejhallgatós találkozót jobban sajnálom.

(#1536) Aryes válasza TomWexX (#1531) üzenetére


Aryes
nagyúr

Én meg pont megyek Pestre, de dolgozni, úgyhogy nem sokon múlt, hogy ott legyek. Na majd ha Debrecenben rendezik! ;)

(#1537) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Akkumulátoros fűnyíróval van valakinek tapasztalta?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1538) ABal


ABal
őstag

Elsőre nem tudtam felidézni a jelszavamat... hosszú volt a kihagyás.

Érdekel titekek a Gumball? Én tervezem, hogy kimegyek. Ha csatlakoznátok, keressetek!

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1539) Aryes válasza ABal (#1538) üzenetére


Aryes
nagyúr

De mi is ez?

(#1540) s4tch válasza Aryes (#1539) üzenetére


s4tch
veterán

Qrvasok drága autó puccparádéja. Fotós és/vagy autóbuzi szemmel érdekes lehet.

(#1541) Aryes válasza s4tch (#1540) üzenetére


Aryes
nagyúr

Gyanús is volt, hogy nem a rajzfilmről van szó. :DDD

(#1542) ABal válasza Aryes (#1541) üzenetére


ABal
őstag

Nem, ez a valóság. s4tch összefoglalta a lényeget.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1543) s4tch válasza ABal (#1542) üzenetére


s4tch
veterán

Voltál kint? Ha igen, mesélj! Jöhetnek képek is, ha készültek.

---------------------

Elkezdtem írni egy baromi hosszú posztot néhány telefon főbb előnyeiről-hátrányairól, de végül kitöröltem, irreleváns agymenés lett volna. ;] Ti most mit vennétek, és miért?

(#1544) TomWexX válasza s4tch (#1543) üzenetére


TomWexX
addikt

Nálam továbbra is a MI5 64gb - black van tervben, de mellette azért nézegetem a Huawei P9et is, csak ott az egy fokkal gyengébb gpu riaszt el kicsit. :)
Egyébként én S7 Edge-t vennék, ha nem lenne ilyen kurva drága..

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1545) s4tch válasza TomWexX (#1544) üzenetére


s4tch
veterán

Nincsenek véletlenek, a wave-es nem esik messze a fájától, kis híján hasonló a listám :DDD

Egyébként idén valahogy kevésbé bizalomgerjesztő ez a sok puccos flagship, minddel vannak problémák. A Mi5 bend test röhejes, nem futott fel a gyártás, nincs rá egyelőre magyar ROM, visszajelzések szerint lötyögnek a gombok, a kamera nem hozza azt, amit a miui fórumon promó gyanánt nyomatnak, és a sebessége sem olyan fasza, mint amennyire a chipset alapján lennie kellene. Az S7/Edge karcolódik, mint az állat, az akkuidő inkonzisztens, az S6 hálózati gondjait ez is örökölte. A P9-cel szemben is vannak fenntartásaim, pl. az összevissza érkező értesítésekről lehet olvasni, illetve ami jobban zavarna: nincs a csúcs Huaweiekre érdemi ROM-fejlesztés. Eddig a HTC 10 tetszik legjobban, de az is baromi drága, és az akksiideje a Mi5-höz képest elég cudar (bár mindenképp vállalható).

(#1546) consono válasza s4tch (#1543) üzenetére


consono
nagyúr

Én droidot még mindig nem vennék, bar az asszony A5-je már teljesen jól működik, minden gond nélkül, de nálam szerintem első héten szétesne... Hiába, nem bírjuk egymást... Én alma irányban nézelődőm, de még mindig nem húztam meg a ravaszt. Jelenleg az 5S a legvalószínűbb, havi 2500-ért el tudnám hozni, az előfizetést meg fizeti a cég. Az SE még jobban tetszene, de az a duplája lenne :/ Szeretnék megint zseb méretű telefont, meg olyant, amire tényleg van minden :) Sajnos a Lumia nem ilyen... Tudom, hogy az 5S nem új, de ha minden jól megy jövő augusztusban megint lehetne cserélni egyet, addig biztosan kitartana.

"In God we trust. All others must bring data"

(#1547) TomWexX válasza consono (#1546) üzenetére


TomWexX
addikt

Én továbbra is maradok a "csakadroid" vonalon, én nagyon jó barátságban vagyok vele. ;) iOS nekem továbbra sem fekszik, másik platformon pedig nincs az a játék, ami nekem már létfontosságú. :B De amint mondtam, én nagyon jóban vagyok a droiddal, így nem is nézek más felé.

(#1545) s4tch: Hehe. :)
Megnéztem a HTC 10et, de nekem külsőre nem jön be. Túl nagy a nem kijelzős rész az előlapon. (Gondolom érted, mit akarok megfogalmazni..)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1548) leslieke válasza consono (#1546) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jó az alma, vegyél azt!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1549) consono válasza TomWexX (#1547) üzenetére


consono
nagyúr

Mi ez a létfontosságú játék? :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#1550) s4tch válasza consono (#1546) üzenetére


s4tch
veterán

5S sebességével még semmi gond, jó az ios9 rajta, nekem más problémáim lennének vele (akksiidő, kis kijelző, korlátozott rendszer, sérülékeny ház). A sérülékenység az iPhone-oknál nem bug, feature :DDD Kivéve a 6s-t, az egész jól bírja tok nélkül. A korábbi generációk viszont rettenetesen érzékenyek, karcra, leejtésre, bármire. Én meg nem használok tokot, agyoncsapja a dizájnt. Viszont életem párjának a következő egy 5s/SE lesz, neki egyszerűen nagy a Hongmi, hiába használja bő 2 éve, kisebbet szeretne.

A droiddal amúgy mi a problémád?

(#1547) TomWexX: [link] - van a phonearenának egy kijelző/előlap arányt mutató adata. Ez a 10-nél 71%, a másik kettőnél 72-73%. Néhány példa: S7, G5: 70%, Mi3: 65%. 75% körül már nagyon jónak számít ez az arány, és ahhoz is általában 5,5" körüli, vagy nagyobb kijelző kell. Gyakorlatilag akkora a 10, mint egy Mi3, csak 5" helyett 5,2" a kijelzőátló. Nem rossz ez... Persze nem olyan vékony a kerete, mint mondjuk az Oppo R9-nek, de biztos vagyok benne, hogy a csavarásoknak jobban ellen is áll. Viszont ez is qrvadrága. Nem tudom, mi lelte a gyártókat, szinte nincs értelmes nem-kínai telefon 130-140 rongy alatt.

Mivel játszol, ami ennyire nélkülözhetetlen? :)

(#1549) consono :C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.