Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) leslieke válasza TomWexX (#99) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Lumia 925-nél kvázi típushiba a recsegő hátlap, a 920 meg hiába tetszik, ha nehéz. Volt egy 625 a kezemben, az csak 160 gr és érezhető volt a súlya..

Szerencsére nem égető a vásárlás, mivel a Wave 3 hibátlanul működik és tudja, amire szükségem van.

Abal no igen, az is egy hiba. :DDD

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#102) ABal


ABal
őstag

Kezd kihűlni ez a zseb. Még a végén nem old fel a kijelzőm. ;)

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#103) duvi válasza ABal (#102) üzenetére


duvi
nagyúr

Azt nem hagyhatjuk :N ! Én kényszerből deaktíválva voltam pár hétig (dokik T1-es modellt farigcsáltak belőlem), de már fut a tesztüzemem :D

(#104) ABal válasza duvi (#103) üzenetére


ABal
őstag

És milyen OS-t raktak fel? :D

Komolyra fordítva: gyors és kellemes lábadozást!

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#105) duvi válasza ABal (#104) üzenetére


duvi
nagyúr

Gondolkodtam a Tizen-en és Linuxon de nem volt beleszólásom :DDD Thx!

(#106) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ma megtettem az első apró lépést a csere felé: a régi simet micros-simre cseréltem. :))

duvi: jobbulást!!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#107) consono válasza leslieke (#106) üzenetére


consono
nagyúr

Ezek szerint az iPhone szóba sem jön? ;)

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#108) leslieke válasza consono (#107) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sose volt képben.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#109) duvi válasza leslieke (#106) üzenetére


duvi
nagyúr

-Ez már a végjáték kezdete :D ! Adapterrel használod most a Wave 3-ban? Sikerült leszűkíteni a lehetséges jelölteket? A microSIM erre utal. Forgalomba került a nemrég emlegetett Sony Xperia Z1 Compact. Szerintem jelenleg az egyik legjobb telefon a piacon. Ráadásul szép is, plusz IP58-as védelemmel is rendelkezik.

-Thx!

(#110) leslieke válasza duvi (#109) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szinte minden mai telefonba microSIM kell. Hálózati hiba ürügyén ingyen kicseréltettem a Vodánál.

Adapter nem kell a W3-hoz, mert a normál méret is megvan, csak ki lehet belőle tőrni a micro-t is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#111) duvi válasza leslieke (#110) üzenetére


duvi
nagyúr

Az ingyen csere már megérte :K . Ha nem vesz az ember új telót a szolgáltatónál, akkor nem szokásuk ingyen cserélni a SIM kártyát. Mi az ami igazából visszatart a váltástól? Nincs meg a NAGY Ő? Elvagy a W3-al is? Egyéb...?

(#112) leslieke válasza duvi (#111) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nincs meg a nagy Ő, és elvagyok a W3-mal is.
Nokia 920/925 volt eddig a két kinézett telefon, de mindkettőnek akad típushibája, ami visszatart a vásárlástól.

De az Androidos telefonok között is akad pár szép darab.. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#113) consono válasza leslieke (#112) üzenetére


consono
nagyúr

A Blackberry Z10-ről teljesen letettél?

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#114) leslieke válasza consono (#113) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A 4,2 kijelző miatt félretettem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#115) consono válasza leslieke (#114) üzenetére


consono
nagyúr

Túl nagy? ;]

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#116) leslieke válasza consono (#115) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Aha. :DD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#117) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Meizu MX3 alapokon érkezhet az Ubuntu Touch. [link] Na ez már érdekes lehet nekem. Igaz, erre még jó sokat kell várni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#118) duvi


duvi
nagyúr

Ha már Kína. Nézted már a Xiaomi MI-3 telót? Gyönyörű és brutál egyben.

[ Szerkesztve ]

(#119) leslieke válasza duvi (#118) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tényleg szép telefon, a tudása is jó..csak ezt beszerezni...

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#120) duvi válasza leslieke (#119) üzenetére


duvi
nagyúr

-Van hazai webshop, ha nem akarsz külföldről rendelni. A 16Gb-os verzió most 128.900 Ft NÁLUK. Előrendelés van a 64Gb-os verzióra. Tudom, hogy nem egy olcsó darab de az MI3 jelenleg csúcskategóriás készülék.
-Az előd már jóval olcsóbb és az is bőven felső ligás teló:
Xiaomi MI-2S 32Gb 99.000 Ft.

[ Szerkesztve ]

(#121) consono válasza duvi (#120) üzenetére


consono
nagyúr

És természetesen MIUI ;)

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#122) duvi válasza consono (#121) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen :K Egyenesen a fejlesztőtől.
Van MA TESZT is ról.

(#123) TomWexX válasza consono (#121) üzenetére


TomWexX
addikt

The best! :
Mondjuk az 5" nem kisebb a 4.2"-nál. :U

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#124) duvi válasza TomWexX (#123) üzenetére


duvi
nagyúr

Szerintem csak szarkazmus volt a 4,2" :)

(#125) leslieke válasza duvi (#124) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Pontosan. :K

Szerk.: MWC-t most már kivárom, jövő héten kezdődik.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#126) TomWexX válasza duvi (#122) üzenetére


TomWexX
addikt

A MI3-ról is van teszt, azt hittem azt linkelted.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#127) duvi válasza TomWexX (#126) üzenetére


duvi
nagyúr

Azt is linkeltem hátrébb :K .
Csak a MI3 elég drága még, ezért belinkeltem az elődöt, a MI2-t is. (118-122)

(#128) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Az Ubuntus telefonok híre eljutott ide is: [link] :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#129) duvi válasza leslieke (#128) üzenetére


duvi
nagyúr

Néha kicsit lemaradnak a fiúk ;] Viszont ideje lenne már kihozni a linuxos mobilokat! Kicsit felkavarni az állóvizet! Jól néz ki ez a Meizu forma, bár én jobban örültem volna az eredeti linux koncepciónak! Nagyon durván jól nézett ki! Kár, hogy nem jött össze rá a pénz :(

(#130) leslieke válasza duvi (#129) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azt én is sajnáltam. Egyre vevő is lettem volna..

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#131) consono válasza leslieke (#130) üzenetére


consono
nagyúr

Sajnos elég rossz véleményeket is lehet olvasni a Nexuson futó Ubunturól... Remélem a Firefox mobilnál azért jobb lesz. Mondjuk én telejesen bele vagyok zúgva a Jollába, bár annak is vannak problémái...

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#132) leslieke válasza consono (#131) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az még béta.. ők tesztelők. Mint Diablo 3 esetében a PC-sek. Ők kapták a bétát, a konzolosok a fullost. ;] :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#133) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Na, akkor itt is:

Na ez a telefon, ami lehet érdekes számomra, Lumia 630: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#134) duvi válasza leslieke (#133) üzenetére


duvi
nagyúr

Jó lett volna az a 4,5" HD felbontással. Sajnos a 4,3" és 480 × 800 pixel a valószínűbb.
GSMArena is ezt a specifikációt írja:
"The 630/635 is the successor to the Lumia 620. They're both mid-range handsets, with the 635 reportedly being a dual-sim variant of the two. These phones will be sporting 4.3” WVGA displays, 8GB internal storage plus microSD card slots, 1GB RAM, dual-core 1.7GHz CPUs, 8MP cameras, and 2000mAh batteries."
Ha már új teló, akkor szerintem 4,5-4,8" körülit nézzél. Ez a méret még egy kézzel is használható, ráadásul elfér A ZSEBBEN is :DDD

(#135) leslieke válasza duvi (#134) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, a 4,5" HD kijelző lett volna, de sajnos egyre inkább úgy néz ki, hogy nem az lesz. Kár érte. :(((

Így várok tovább a megfelelő utódra.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#136) ABal válasza leslieke (#135) üzenetére


ABal
őstag

"... várok tovább..." :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#137) duvi válasza ABal (#136) üzenetére


duvi
nagyúr

Reméljük, hogy leslieke nem fog ennyit várni :DDD

(#138) leslieke válasza ABal (#136) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#139) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Mától új néven, de változatlan lelkesedéssel. :DDD :DD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#140) duvi válasza leslieke (#139) üzenetére


duvi
nagyúr

Kár a zsebért :N . Abba több minden "belefért" :DDD

(#141) leslieke válasza duvi (#140) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igaz, de így megvan az OFF topik is.

Ráadásul vége a télnek, így aztán nem fagynak le a telefonok se a zsebben, se azon kívül. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#142) TomWexX válasza leslieke (#139) üzenetére


TomWexX
addikt

(crey-től lopva :) )
Talán most már a többiek is észre veszik ennek a topiknak a létezését. :))

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#143) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A témának megfelelően átalakítottam a bejegyzést.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#144) TomWexX válasza leslieke (#143) üzenetére


TomWexX
addikt

Egyébként a farmerzsebed nem tűnt el teljesen, a linkben továbbra is szerepel. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#145) leslieke válasza TomWexX (#144) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, azt nem lehet átírni. Vagy én nem tudom. Nem lényeg.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#146) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Következő kiszemelt telefon:

"a Lumia 930 lesz, mely 4,5 hüvelykes Full HD kijelzővel, 20 megapixeles kamerával, 2,2 GHz-es négymagos processzorral, 2 GB RAM-mal, 16 GB belső memóriával és 2700 mAh kapacitású akkumulátor"

Elvileg már áprilisban elérhető lesz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#147) duvi válasza leslieke (#146) üzenetére


duvi
nagyúr

A fenti paraméterek nagyon ütősek! Viszont megint zavart érzek az erőben... Egymásnak ellentmondó paramétereket találtam a 930-al kapcsolatban. Van ahol 2,2-es a proci, van ahol 1.5-ös. A kijelző felbontásáról is eltérő infókat találtam :U

Külsőre gyönyörű! Reméljük, hogy az izmosabb belső bizonyul igaznak és akkor egy tuti Nokia születik újra :K

(#148) leslieke válasza duvi (#147) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Akárcsak a 630 esetében.. pletykaáradat..

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#149) TomWexX válasza duvi (#147) üzenetére


TomWexX
addikt

Na! Az első nokia ami nekem is tetszik! :K

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#150) leslieke válasza TomWexX (#149) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Még a végén lecseréled a P6-ot... :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.