Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) duvi válasza TomWexX (#799) üzenetére


duvi
nagyúr

ITT azt írják, hogy november 3 a megjelenési dátum és október 17-től lehet előrendelni (mai cikk).

(#802) TomWexX válasza duvi (#801) üzenetére


TomWexX
addikt

Köszi! Ha így néz ki akkor KÖLL'! :) Csak még drága, de egyszer lesz ilyenem.

ABal: Igen, ezt én is "hallottam", de ezidáig tényleg nagy csend volt/van.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#803) leslieke válasza TomWexX (#799) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Origón van már cikk róla.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#804) leslieke


leslieke
Jómunkásember

http://m.origo.hu/techbazis/20141015-bemutatta-a-google-az-uj-nexus-termekeket.html

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#805) ABal válasza leslieke (#803) üzenetére


ABal
őstag

Most rakták ki MA-ra is.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#806) TomWexX


TomWexX
addikt

Na csak kérni kellett. :D

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#807) TomWexX


TomWexX
addikt

Itt van konkrétan a tablet cikk.
Szerintem odab_szós lett, megérte rá várni. :K

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#808) consono válasza TomWexX (#807) üzenetére


consono
nagyúr

Egy napos dicsőség, ma este már mindenki az új iPadekről fog beszélni ;]

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#809) TomWexX válasza consono (#808) üzenetére


TomWexX
addikt

Kivéve engem. :P

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#810) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Nekem meglett a Dell tabletem, így az N9 jelenleg nem aktuális.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#811) Aryes válasza ABal (#805) üzenetére


Aryes
nagyúr

Az android felért a csúcsra, innentől jön a hanyatlás. ;)
szerk.: bocs, elszámoltam, az L még csak a 12. betű... ;]

[ Szerkesztve ]

(#812) consono válasza leslieke (#810) üzenetére


consono
nagyúr

Full Windows? Tabon és telón is? Nem is rossz egy pingvintől ;)

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#813) leslieke válasza consono (#812) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A notebookomon Ubuntu van és lesz is. Lehet, hogy erre a tabletre is feldobom, még meglátom.

Ha meg jön az Ubuntus telefon és tetszik a végleges rendszer, akkor telefoncsere lesz. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#814) leslieke válasza consono (#812) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A tablet amúgy lehetett volna droidos is, mert olyat is gyárt a Dell. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#815) leslieke válasza s4tch (#798) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezen nincs háttérvilágítás, így nem jó.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#817) consono válasza duvi (#816) üzenetére


consono
nagyúr

Lássuk, lássuk ! :DD

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#818) leslieke válasza duvi (#816) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Erre kíváncsi vagyok...

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#819) consono


consono
nagyúr

Na, ma beleugrottam megint egy telefon bizniszbe, amire lassan egy éve készülök: rendeltem egy Jollát magamnak. Kaptam egy 100 EUR-os diszkont kódot, lassan itt a születésnapom, nem tudtam ellenállni... Remélem jövő héten már itt lesz, egy darabig biztosan minden teljesen új lesz majd :D

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#820) s4tch válasza consono (#819) üzenetére


s4tch
veterán

Zsír! Az tényleg valami innovatív izének tűnik, én is nézegetem a mai napig. Ekkora diszkonttal már-már vállalható az ára. Mesélj majd!

(#821) consono válasza s4tch (#820) üzenetére


consono
nagyúr

Úgy lesz :)

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#822) leslieke válasza s4tch (#820) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Grat! Beszámolót kérünk! :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#823) duvi válasza consono (#819) üzenetére


duvi
nagyúr

Csatlakozom a gratulációkhoz :) ! ERRŐL a mobilról van szó? 100 euróért nagyon megéri! Ha már "kiszivárgott" az infó :D , akkor ezúton is Boldog Szülinapot kívánunk!

(#824) s4tch válasza duvi (#823) üzenetére


s4tch
veterán

Szerintem a 100 eurós diszkont kód arra vonatkozik, hogy 100 euró kedvezménnyel veheti meg a kolléga az amúgy 350 eurós telefont. :)

(#825) duvi válasza s4tch (#824) üzenetére


duvi
nagyúr

A 250 euro már nem annyira best buy, ezért a hardverért :( . Cserébe ott van a rendszer újdonsága, ami feltételezem, hogy consono számára mégis vonzóvá teszi ezt a készüléket.

(#826) s4tch válasza duvi (#825) üzenetére


s4tch
veterán

A komplett windows phone kínálat a válasz arra, hogy nem hardvert, hanem szolgáltatásokat, sebességet vásárol az ember. A fisifosi Lumia 530 a 8.1 frissítés előtt komoly droidokat megszégyenítő sebességgel működött.

Én is kíváncsi vagyok a Jollára, az a felület, az a rendszer elég jópofának tűnik. Én olyan 200 euróig mentem volna el, a 400 (majd 350) valóban kicsit erős.

(#827) Aryes válasza consono (#819) üzenetére


Aryes
nagyúr

Grat! :) És honnan lehet ilyen diszkont kódot keríteni? Annyiért már én is elgondolkodnék rajta...

(#828) consono válasza duvi (#825) üzenetére


consono
nagyúr

Igen, sajnos nem 100 EUR volt, hanem 250, agyaltam is rajta eleget... De elboltolom majd a Q5-öt, ha már itt lesz és akkor annyira nem fog fájni ;) s4tch jól érz a dolgot, nem a hardver volt a lényeg, hanem a rendszer. Ez mondjuk a tipikus buhera mobil, gyanítom jól el leszek vele, már vannak tippjeim mit lehetne faragni :DD
Illetve valahol mégis a hardver is lényeg, mert eszetlen TOH fejlesztések vannak már most is: volt egy széria QWERTY billentyűzet, most indul a kickstarter a második verzióra, van plussz oled kijelzős other half, e-papír TOH fejlesztés alatt, solar charger, Qi charger TOH, stb. Nekem ez a kedvencem: Breadboard TOH :)

aryes:én egy itteni fórumozótól kértem, mert aki adja a kódot az is kap egy grátisz hátlapot, miért ne legyen másnak is jó? Elvben minden korábbi Jolla vásárló kapott kódot, ami többször is felhasználható, itt van pár:

48-KD-T4
K9-59-BC
YY-F0-9C

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#829) consono válasza consono (#828) üzenetére


consono
nagyúr

Ja, csak november 2-ig élnek a kódok!

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#830) Aryes válasza consono (#829) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ja, hát 3-án jön a fizetésem, amit már amúgyis előre elköltöttem. :DDD
Sajnos a jelenlegi telómmal túl jól elvagyok...
Jolla2 mikor jön? :)

(#831) s4tch válasza consono (#828) üzenetére


s4tch
veterán

Magyarul ez amolyan készletkisöprős akció.

Ebayen láttam reggel egy aukciót, feltette valaki a kuponját. 18 euró fölött járt a licit :DDD

(#832) Aryes válasza consono (#828) üzenetére


Aryes
nagyúr

Tulajdonképp ha jól végiggondolom, vettél egy 30ezret érő hardvert ingyenes oprendszerrel akciósan 80ért. ;]
Nyugi, csak irigykedem. :DDD
Úgy 5 éve simán megtettem volna én is...

[ Szerkesztve ]

(#833) consono válasza Aryes (#832) üzenetére


consono
nagyúr

Öt éve nem tudtam volna megtenni, hogy ilyen úri huncutságokra költsek ;)

s4tch: nem hiszem, hogy készletkisöprés lenne, mert szó sincs még új telefonról, 2015 első felében nem is várható... Inkább reagáltak a kritikákra, hogy Indiában durván 200-210 EUR-ért adják a telefont átszámítva, Európában meg 360-ért...

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#834) s4tch válasza consono (#833) üzenetére


s4tch
veterán

Hopp, az indiai már nekem is fasza ár lenne.

Ezt nézd, meddig ment el a kupon-aukció :DDD

(#835) consono válasza s4tch (#834) üzenetére


consono
nagyúr

Kemény :D

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#836) consono válasza consono (#835) üzenetére


consono
nagyúr

Hehe, Jolla még sehol, de már kaptam én is gift voucher-t :) Ha valaki akar 100 EUR kedvezményt használhatja ezt a kódot : 6Q-WL-0U

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#837) consono válasza consono (#836) üzenetére


consono
nagyúr

Megjött a teló, most ismerkedünk, telepítek, frissítek... Sajnos a hétvége nem erről fog szólni, a jövő hétig nem nagyon fogom tudni belakni...

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#838) s4tch válasza consono (#837) üzenetére


s4tch
veterán

:C

Első benyomás? Mondd, hogy qrvagyors, és iszonyat masszív :DDD

(#839) duvi válasza consono (#837) üzenetére


duvi
nagyúr

Gratula! Ha lehet, akkor majd tegyél fel egy pár képet is róla!

(#840) leslieke válasza consono (#837) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Grat még1x!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#841) TomWexX válasza consono (#837) üzenetére


TomWexX
addikt

:C
Tőlem is.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#842) consono válasza s4tch (#838) üzenetére


consono
nagyúr

Első benyomás? Nagyon más, de tetszik :) Gyors. Az Androidos alkalmazások gyorsabbak mint a BlackBerryn, ami jó, illetve a kompatibilitás is jobb. A natív appokból kevés van, de azok meg még gyorsabbak. Ami most nagyon fura, az az, hogy sajnos teljesen más gesztusokkal vezérelhető mint a BB, most tanulhatok megint meg mindent :((( De legalább logikus az egész, 2 nap és megszokom.

Képet csak mobillal tudtam, bent csinálni, majd jövő héten lesz jobb.

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#843) Aryes válasza consono (#842) üzenetére


Aryes
nagyúr

Mi fontosabb dolgod lehet az új telóval való ismerkedésnél? :)

(#844) consono válasza Aryes (#843) üzenetére


consono
nagyúr

Család... Most vezettem le 150 km-t ;)

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#845) s4tch válasza consono (#842) üzenetére


s4tch
veterán

Egyedi cucc, annyi szent :) Biztos hamar meg fogod szokni. Logoutra nem akarsz írni róla egy hosszabbat? ;)

-----------

Tizen:
katt

[ Szerkesztve ]

(#846) leslieke válasza s4tch (#845) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Olcsó készülék lesz gyenge hardverrel.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#847) Aryes válasza consono (#844) üzenetére


Aryes
nagyúr

Én tegnap 360-at. :)

(#848) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Nekem 1200 km a napi rekord.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#849) Aryes válasza leslieke (#848) üzenetére


Aryes
nagyúr

Te nyertél. :)

(#850) s4tch


s4tch
veterán

Mivel itt az urak általában fogékonyak az új cuccokra, megosztom veletek, hogy vettem egy igen olcsó telefont: Leagoo Lead 3, $65 áron, egyenesen Kínából. Marha jó :) Az akksija gyenge, ezen kívül érdemi kritika nem érheti: jó kijelző, gyors működés, kevés bloatware, korrekt összeszerelés, ennyi pénzért ez is túlzás. Gagyinak kéne lennie, de nem az. Ja, és dual SIM-es. Zsír.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.